Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116001) Gubu0101 válasza t72killer (#115999) üzenetére


Gubu0101
veterán

Foleg,hogy lassan kozelit 1M egy temetes :U Most hunyt el egy csaladtak 2 hete,egy szokvanyos kis hamvasztasos,temetes par szal viraggal csaladi sirba 700k :U :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116002) syberia válasza Z.É.T. (#115975) üzenetére


syberia
veterán


:DDD

https://howbad.info/

(#116003) Z.É.T. válasza syberia (#116002) üzenetére


Z.É.T.
őstag

:DDD

Ugyanitt: keresek eladó ivert, emberi előnyben, de mivel egy éve állandóan ismétlem önmagam, a papagáj is megfelel :D

(év elején elajándékoztam pár adaggal, lehet, hogy még megbánom :U )

[ Szerkesztve ]

(#116004) gergo5991


gergo5991
őstag

[link]
Megvan a koronavírus új mutánsának első európai fertőzöttje
hát ez gyors volt

(#116005) Gubu0101 válasza gergo5991 (#116004) üzenetére


Gubu0101
veterán

Eleg jol meguszta oltas nelkul.Bar,lehet mar holnap az lesz,hogy elhunyt :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116006) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Ismét bedobom a témát:
Miután itt is tiltott lett az antivaxxerkedés és egyre több a redundáns tartalom a két topikban, nem lenne praktikusabb ezt covid offtopiknak átnevezni - és a szorosan a covidhoz kapcsolódó témákat ott, míg a kevésbé/nem kapcsolódókat itt tárgyalni?
Tudom, hogy a nyugalom érdekében Parci örül, ha ott ritkábban kell fenyíteni, csak így meg itt minimális a hasznos, a másikban még nem kibeszélt infó.

Vélemény? :R

(#116007) t72killer válasza Gubu0101 (#116005) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha nem 70+ krónikus beteg, akkor azért olyan rossz esélyei nincsenek. De simán lehetséges, hogy ez egy relaxos variáns lesz, úgy legyen :R .

Egy hétnyi adat kell még sztem D-Afrikából, és kiderül, szerencsére túl sok fertőzött nincs náluk (egyelőre).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#116008) pjen válasza Z.É.T. (#116006) üzenetére


pjen
félisten

Lassan olyan mint egy párt értekezlet, előre megszabják miről lehet beszélni. Ha eltérünk az úralkodó irányvonaltól este jön a nagy fekete autó...

(#116009) BalanceR


BalanceR
addikt

Software update done. :D A régi jó orosz rendszer kapott egy amerikai patch-et...
Helyzetjelentés a déltepsi gócpontól:
Sokan voltak, de jól haladt a sor. Persze a távolságtartva sorbanállás továbbra sem megy sokaknak, rá kellett szólnom a mögöttem állóra, hogy igazán remélem, hogy a zakóm gallérja nem dörzsöli ki az állát... :W
Az ültetőzónában zsúfoltság, fél métert sem lehetett tartani, ablak nuku, légtechnika nem is volt sosem.
Pár nap, és kiderül, hogy csak a lipidbe csomagolt mrna darabot sikerült-e hazavinnem, vagy mást is...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#116010) Z.É.T. válasza pjen (#116008) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Őrületes marhaságokat írsz néha, mégsem vitt el sem a fekete autó, sem a radírpók... :U

[ Szerkesztve ]

(#116011) radi8tor válasza Z.É.T. (#116006) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vétó :D

⭐ Stella

(#116012) Z.É.T. válasza radi8tor (#116011) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Oké, simán megértem, ha az önérdek fontosabb a közérdeknél ;] ;)

(#116013) radi8tor válasza Z.É.T. (#116012) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A komoly kocsma létrehozását se támogattam mert tudtam, hogy pár hónap múlva pontosan ez lesz ami most is van. Megy párhuzamosan a két topik, szinte mindenki ír mindkettőbe. A kocsma is vesztett már a kezdeti szakmaiságából, itt meg ugye sosevót'. Nagy az áthallás a két topik között.
Szerintem sokkal jobb lett volna a tudományos topikon lazítani és megtartani ott a szigorú törléseket aki már más irányba tereli a dolgot.
Ez az én véleményem. (nem az átnevezés fogja megoldani)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#116014) Ricardo válasza radi8tor (#116013) üzenetére


Ricardo
félisten

" Megy párhuzamosan a két topik, szinte mindenki ír mindkettőbe."

Még olyan is aki megígérte, hogy ő naztán nem fog a komolyba írni, aztán valahogy mégis átszokott. :U

(#116015) pjen válasza Z.É.T. (#116010) üzenetére


pjen
félisten

Nem hiszem, inkább vagyunk páran akik kikiabálnak a nagyon egyhangú kórusból. Néha olyan a fórum mint egy József A vers. Fogott egy jelszót és körül dobálta jelszavakkal. Itt is le van írva ugyanaz 66 szor, különböző hangvételben.

(#116016) BalanceR válasza radi8tor (#116011) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD
Támogatom a vétót, sőt lehetne még egy topic:
"A génterápiás covid oltások eltitkolt súlyos mellékhatásai, a nem létező pandémia" címmel.
Annyi lenne a szabály, hogy minden komment azonnal, automatikusan törlésre kerül, és instant , permanens ban a kommentelőnek. :))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#116017) Z.É.T. válasza radi8tor (#116013) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Még azt sem mondhatom, hogy az alábbiak nagyobb részével ne tudnék egyetérteni :R

Amit sajnálok, hogy akik csak ezt követik, lemaradnak az érdemi infók többségéről, nekem valójában mindegy is.

(#116018) Z.É.T. válasza pjen (#116015) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Oké, hagyjuk, láthatóan nem érted.
Engedjük el.

(#116019) Gubu0101


Gubu0101
veterán

En megint olyan peldat tudok amit most mondott a vot asszony,Kollegajanak a sogorat most vittek korhazba.3. oltast kapta nem reg,most tettek lelegeztetogepre :U A masik ismerose meg 3. oltas utan 2 nappal elhunyt.
Tudom blabla ismeros blabla.
Ezek szerint mindenki ferdit :F Az mar azert sokk lenne :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116020) Ricardo


Ricardo
félisten

(#116021) t72killer válasza Gubu0101 (#116019) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nálatok van a D-afrikai gyönyör :K

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#116022) pjen válasza Gubu0101 (#116019) üzenetére


pjen
félisten

Itt nem szabad ilyent írni, mit kébzelsz magadról.

(#116023) Gubu0101 válasza Z.É.T. (#116017) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hat,en szoktam olvasgatni a “komoly” topikban,de mintha oroszul irnanak.Mast nem latni csak kulfoldi statisztikakat,meg kutatasokat idegen nyelven :U Csoda ha erti 2-3 ember.De nem is ertem,hogy minek ezek :F Vagy mire jo,ha pl elolvasom az amerikiai kutatasok erdmenyet,mire is megyek vele.Vagy az aki ott bele van merulve ezekbe,nem hinnem,hogy sokra megy.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116024) Gubu0101 válasza pjen (#116022) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tudom,de azert is :D Csak elhulyeskedik,van aki meg mindjart verszemet kap,azt megprobal szetoltani :C
Ilyen eseteket,nyilvan nem vagyok kepes kivizsgalni,igy marad az 50-50%.Ezek utan meg repesve szaladjon az ember oltasert :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116025) nubreed válasza t72killer (#116021) üzenetére


nubreed
veterán

Egy UK-ben lakó ismerősöm mondta, hogy ott is megjelent. Szóval, nem csak "nálunk". :D

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#116026) Gubu0101 válasza t72killer (#116021) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha te mondod,elhiszem :D Itt nincs meg,vagy kitudja.Magyaroszagon passzolom,de valoszinu jovo szeptemberre megerkezik :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116027) t72killer válasza Gubu0101 (#116023) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Honnan a rákból írjak magyar statisztikát, amikor a kib.ott állami covid oldal egy normális dashboard helyett egy nagy sz.rkupac politikai hirdetéstömeg?!?
Biztos másképp műxik a virnyák a magyarpusztai Rambóban, mint egy angol, német, román(!!) tagban...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#116028) HellGreg válasza Gubu0101 (#116019) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem kell mindenkinek ferdítenie, elég ha egy ember ferdít a 4-tagú láncból, amit felsoroltál :D

Bocsi, de egy anonim illető anonim volt nejének anonim kollégája mesélte, hogy az anonim sógora meghalt, ez szerinted információ? Ez lassan népmese-kategória.
Érdekes, név szerint még sose hallottam senkiről, aki meghalt az oltástól, mindig az ismerős ismerősének az ismerőse mesélte hogy...

[ Szerkesztve ]

(#116029) Gubu0101 válasza HellGreg (#116028) üzenetére


Gubu0101
veterán

En csak 2 embert mondtam :U Nekem mi erdekem lenne abol,ha azt mondanam,hogy a sogorom lelegezteton,szerintem ilyennel senki nem szorakozik. :U

De,hogy irjak hasznosat is:

“Szijjártó Péter bejelentette: megkezdődik az egyeztetés a Szputnyik Light magyarországi engedélyeztetéséről”

Jo nevet adtak neki,de miert light?

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116030) Gubu0101 válasza t72killer (#116027) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jogos.Amugy mit kezdtek vele?Mert ok,az ember elkezd onfejlesztes celjabol pl autoszerelest tanulni,mert az “jo es hasznos” a hetkoznapokban ha kell.
Kiemelnem,hogy nem kotozkodok,csak kivancsi vagyok. :R

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116031) t72killer válasza HellGreg (#116028) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Antivax közvetlen ismerősöm is tolja nekem is, hogy csak úgy hullanak a környezetében az oltottak. Háát, az biztos, h nem a közös ismerősök közül.

Ha vmi muszáj folytán beadatná, garantált, hogy a lábtöréstől a fogszuvasodásig mindent ráfogna, és persze az oltás előtti életéből minden eü előzmény eltűnne.

"Gazsi, hová sétál az a rézkábel?" Kb...

Nagy kár, mert TÉNYLEGESEN vannak oltás mellékhatások, halálesetek, csak az 5-10-100ezerből 1fő valódi áldozat le lesz hülyézve, mert elétolakodott 600 tard mesemondó v. oltásmártír.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#116032) Z.É.T. válasza Gubu0101 (#116029) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Én személy szerint úgy szoktam csinálni, hogy ha a horrorsztorit olyantól hallom, aki hangosan oltásellenes akkor feltekerem a szkeptikusság-potmétert maxra.
Természetesen előfordulhat, hogy igazat mond, sajnos minden oltásnak, minden gyógyszernek lehetnek nem kívánatos, akár végzetes mellékhatásai is, valamint 3 oltás sem tesz golyóállóvá.
Ettől még a covid vs oltás kockázati profilja hatalmas különbséget mutat és ezen nem változtat a sok sok könnyű tünetekkel átesett ismerősöm sem.

Egész egyszerűen ezen a "meccsen" régen túl vagyunk.
Én egyformán sajnálom az oltástól megbetegedettet és a covidost is, akár megtett mindent (mozgás, táplálkozás, táplálékkiegészítők, meditálás/ima, vakcina), akár semmit nem tett, mert valamit rosszul értett, vagy valamelyik szélhámos átverte. Őt és a családját is.

Ne legyen igazam, de ha az új Nu-variáns beváltja a hozzáfűzött aggodalmakat akkor újra a startmezőről indulunk.
És akkor a másik topikból idézem mozso fórumtársat:
"Megnézzük negyedszer is, hogy ha mindent ugyanúgy csinálunk, akkor más lesz-e a végeredmény?!"

Kemenesi (nyugtató) véleménye a variánsról.

[ Szerkesztve ]

(#116033) Gubu0101 válasza Z.É.T. (#116032) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azert is irtam,hogy nincs idom,alkalmam meg foleg kideriteni,hogy valose.Ismerem en is a szemelyt akiknek a sogorarol van szo,kollegam volt anno.
Ez az uj afrikai csodarol mar sajna egyre tobb info szivarog,hogy epp hol kaptak el :U Ugy,hogy igen,benne van a pakliban az,hogy elorol kezdjuk :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#116034) HellGreg válasza Z.É.T. (#116032) üzenetére


HellGreg
őstag

Konkrétan melyik része a nyugtató? Mert azt újraolvasnám... :D
Újraolvastam, szerintem nagyon burkoltan azt mondta, hogy nagy szarban leszünk, de azt mégse mondhatta, hogy szaladjon mindenki amerre lát :)

"Amíg pedig a kockázatokat sem ismerjük pontosan, negyedik lépésként mindenképpen meg kell próbálni „kint tartani”. Izrael például azonnali hatállyal utazási korlátozásokat rendelt el több afrikai országgal szemben."
Na ettől félek én is, amilyen komolyan védjük a határt, szerintem ma délután már leszállt a nü Ferihegyen, este pedig már valamelyik belvárosi kocsmában fog ismerkedni a magyar konyhával.

[ Szerkesztve ]

(#116035) Fire/SOUL/CD válasza Z.É.T. (#116032) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Ne legyen igazam, de ha az új Nu-variáns beváltja a hozzáfűzött aggodalmakat akkor újra a startmezőről indulunk."
Mintha Deja-Vu-m lenne... Csak 1 éve akkor nem ez a variáns vót'...
Jövőre meg lesz a Nu+NuXNEalatt0alattvízszintesnyócasaMeletttartZero :
(Most ezt lehet elbaxtam...) :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#116036) gergo5991 válasza HellGreg (#116034) üzenetére


gergo5991
őstag

[link] Szijjártó: A jövő év végén megkezdődhet a Szputnyik V vakcina gyártása Magyarországon

meg vagytok mentve%%%%%%%%%%!!!!!!!!

(#116037) Qtya123 válasza Fire/SOUL/CD (#116035) üzenetére


Qtya123
őstag

Meglátjuk, hogy mennyire ugorja át az oltásokat. Bár nincs kétségem, ha elég erőteljesen ellenáll az oltásoknak, arra nem az lesz a válasz, hogy így jártunk baszki, vagy épp az, hogy hozzák a 2.0 oltást, hanem biztos ami biztos vegyen fel mindenki még egy oltást, hátha jó lesz.

De komolyra fordítva a szót ennek mikor lesz vajon vége? Lehetne az összes fejlett ország 98-99%-os átoltottsággal, ha a szétcsúszott régiókban úgy mutálódik, ahogy akar és persze 2 nap múlva már öt országgal arrébb repül néhány légiutassal.

[ Szerkesztve ]

(#116038) HellGreg válasza gergo5991 (#116036) üzenetére


HellGreg
őstag

A jövő év végére szerintem már turbó-omega 3.0 lesz, és fény útján fog terjedni, nem tudom, mi ellen akarják bevetni majd bármelyik oltást. Nem vagyok virológus, de lehet hogy felértékelődik az inaktivált vírus alapú vakcina? A teljes víruskép talán többet mond az immunrendszernek, mint egy géndarabka, kíváncsi vagyok, milyen eredmények fognak születni.
Azt se értem, ha már rég elhagyta Afrikát a variáns, miért most gondolkodnak "néhány" afrikai országba korlátozni a járatokat? Ha most azonnal törölnék az összes járatot mindenhonnan mindenhova is, már akkor is késő lenne kb. Ezek tényleg komolyan veszik magukat?

BalanceR: "mondjuk egy évenkénti influenza oltásra alkalmatlan, és egyre inkább úgy néz ki olyasmivé szelídül a covid is." - nem tudom, mi utal erre, de kurvára remélem, hogy a próféta szól belőled.

[ Szerkesztve ]

(#116039) BalanceR válasza gergo5991 (#116036) üzenetére


BalanceR
addikt

Csak tudnánk kinek...
Az Adeno- alapú vektorvakcinák egy-két, max három körösek lehetnek, utána az immunrendszer előbb lövi le a hordozót, minthogy az kicsomagolná magát, az elején még jó volt, mert könnyen, gyorsan, biztonságosan lehetett gyártani, vele Covid vakcinát, de folyamatosan használatra, mondjuk egy évenkénti influenza oltásra alkalmatlan, és egyre inkább úgy néz ki olyasmivé szelídül a covid is.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#116040) Fire/SOUL/CD válasza Qtya123 (#116037) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Minek OFF-ba írsz? :R

"Meglátjuk, hogy mennyire ugorja át az oltásokat."
Az nagy baj lenne, ha igen... Házidoki is aszondta', hogy majd márciusban találkozunk...
Hirtelen nem értettem miről beszél, aztán "a kis kezemen" kiszámoltam, hogy 4 hónap... :DDD
Mondtam neki, hogy hát biztosan NEM... Ennyi elég vót'... :N
4 hónap múlva Én böködök, nem tűvel és nem a falu közelében... :DDD

Na viccet félretéve, ez nem állapot. Azt senkitől nem lehet elvárni, hogy MAX. 4 havonta bökesse magát. Rusvai (és Szlávik is) belső csatiján már arról beszélt, hogy akár 2 havonta is lehet oltás, mert annyira fog mutálódni ez a xar...
Én is olyan vagyok (legalábbis azt gondolom) mint Te, szóval azért van egy határ...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#116041) t72killer válasza HellGreg (#116038) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem jobb az inaktivált, csak több esélyed van az imprint/oas problémára

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#116042) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Újabb szuper tervezet kerül napirendre...

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116043) Fire/SOUL/CD válasza Graphics (#116042) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ööö, ez mi a tosz? :F
Fejtsd ki tesó, mert "hirtelen" nem tudom miről is van szó...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#116044) Graphics válasza Fire/SOUL/CD (#116043) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Yoo tesó..

Kattints a szöveges pdf-re és benne minden "info"...

Közvetlen nem volt linkelhető a pdf.

"alkalmasint többlet-terheket önszántukból okozó honfitársaink többlet-vállalásokkal járuljanak hozzá a járvány következményeinek enyhítéséhez!"

Na ez aztan a :W

Ergo fizessenek az emberek.. fogjuk fel büntetésként.

Kemény világ jön.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116045) BalanceR válasza Fire/SOUL/CD (#116043) üzenetére


BalanceR
addikt

'Stenem.
Tessék...
Nem rocket science

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#116046) Fire/SOUL/CD válasza BalanceR (#116045) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akko' nem lehetett volna így?
(Nekem kell ott baszakodni, hogy mi a lényeg...)

OLVASOM....(még egy versenyző elvérzik)

AHAM... Hát remélem, ez nem egy választási beszéd volt... :(((

OK. ugye itt (összefoglalva) az oltás kötelezővé tételéről van szó...

Na ezt NEM. Kötelező? Vannak barátaid? Ha vannak, akkor Te is tudod, hogy ez kurva nehéz dolog...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#116047) Graphics válasza Fire/SOUL/CD (#116046) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem értelek, de el tudod olvasni szerintem.

:R ne velem kötekedj, mert nem fogtam a kezed egy kattintás miatt.

.pdf :)

Rossz kedv, mi a baj :DDD ?

törölve

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116048) catroot válasza Fire/SOUL/CD (#116043) üzenetére


catroot
veterán

"Általános indokolás
A fertőző betegségek és a járványok megelőzése érdekében szükséges járványügyi intézkedésekről
szóló 18/1998. (VI. 3.) NM rendeletet 2021-ben akként módosította a kormány, hogy a 7/A §-ban
úgy írta elő a SARS-CoV-2 vírus elleni védőoltás térítésmentes igénybevételének lehetőségét, hogy
azt nem sorolta a kötelező védőoltások közé. Figyelembe véve az oltási hajlandóság alacsony fokát,
ezen mindenképpen változatni szükséges. Ezzel egy időben gondoskodni kell arról is, hogy az
egészségügyi finanszírozási rendszert ne terheljék feleslegesen azok a személyek, akik
visszautasítják a tudomány jelenlegi állása szerint kevésbé veszélyes védőoltásokat, és emiatt
súlyosan megbetegszenek, betegségük pedig csak igen hosszú idő alatt és igen jelentős költséggel
gyógyítható, amit a költségvetés egészségügyi fejezetéből finanszíroz az állam."

Mivel ez a kormánynak népszerűségvesztést idézne elő a választást megelőzően, szinte biztos, hogy nem lesz ebből semmi.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#116049) Fire/SOUL/CD válasza Graphics (#116047) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tényleg bocsi, de Én már 12 linkre mentem, csak nem tudtam, hogy mi tartozik ide... :R

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#116050) Graphics válasza Fire/SOUL/CD (#116049) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R túltárgyalva. Szar a parlament oldala :DDD

Sorry!

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.