Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100001) oriic válasza Elektrosokk (#99958) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De hiszen a kettő között nincs összefüggés. ;]

#100.000

szerk:

radiiiiiii! :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#100002) radi8tor válasza oriic (#100001) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

200k-ért még indulhatsz 5 év múlva. :D

⭐ Stella

(#100003) lacafaca válasza radi8tor (#100000) üzenetére


lacafaca
őstag

:D akkor kezdhetjük a kövit :DDD

#100002 vagy 5 hónap :))

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#100004) Angelina87 válasza csixy (#99995) üzenetére


Angelina87
tag

Hát ne is haragudj, de itt MO-n nagyon úgy néz ki, hogy az orvosok véleménye, meg a járványszakértők véleménye nemhogy valamibe van nézve, hanem semmibe....

" A világon vendég vagyok."

(#100005) Reggie0 válasza radi8tor (#100002) üzenetére


Reggie0
félisten

131072 is szep kerek szam.

(#100006) radi8tor válasza Floyd80 (#99998) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sajnos ez nagyon igaz. :( Akkora oltásokat kaptunk mi is a választott háziorvostól. Persze apám csak annyit mondott rá - de hát nagyon jó orvos. Ja, csak emberileg nulla.

⭐ Stella

(#100007) csixy


csixy
addikt

Na megyek Hibiscus Syriacust oltani, mert úgy látom, hogy a falra hányt borsónak több az esélye a kikelésre, mint itt a lóval való imádkozásnak a meghallgattatásra.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#100008) perempe válasza radi8tor (#100000) üzenetére


perempe
addikt

nagyon rákészültél.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#100009) radi8tor válasza perempe (#100008) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Épp csak erre jártam. ;]

⭐ Stella

(#100010) Qtya123 válasza Floyd80 (#99998) üzenetére


Qtya123
őstag

Feleségem szintén kérdezni merészelt volna a sasszem klinikán szemműtét előtt. Micsoda felháborító dolog, hogy az ember tudni akarja, hogy mi lesz egy szemműtét során. Ja és ugye fél millió ft körüli összeget fizetett volna a szolgáltatásért.

A konzultációra menve felírta egy lapra az összes kérdését, hogy ne felejtsen el egyet sem megkérdezni. Úgy emlékszem kb 6 darab kérdés volt. Ahogy elővette a lapot, a nő megszólalt, hogy ugye azt nem akarja mind megkérdezni? :(
Ezzel el is dőlt, hogy nem lesz szemműtét....

(#100011) radi8tor válasza Qtya123 (#100010) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És hogyan reagált erre a klinika? (hogy nem lett műtét)

⭐ Stella

(#100012) lacafaca válasza perempe (#100008) üzenetére


lacafaca
őstag

azért elvártam volna, hogy átszerkeszti a szöveget az érmén, mert ez így elég hevenyészett lett :D

csixy az itt az én reszortom, te csak törődj az értelmes lényekkel ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#100013) radi8tor válasza lacafaca (#100012) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Céges gépem van csak, nem warezolok rá Fotosoppot a kedvedért. :P

⭐ Stella

(#100014) sb95 válasza csixy (#99995) üzenetére


sb95
csendes tag

Ennél a kormánynál? Jó vicc!

Amikor a magyar gyógyszerészeti hatóság által felkért szakértők nem javasolták az orosz vakcina engedélyeztetését, másnap mégis megkapta az engedélyt.

A kínainál már meg sem kérdezték őket, hoztak rá egy törvényt és helló.

A MOK összes javaslatát telibe sza*ták.

Szóval az állami vezetők rohadtul nem veszik figyelembe a szakemberek véleményét és tanácsait.

[ Szerkesztve ]

(#100015) ubyegon2 válasza sb95 (#99985) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Abszolút nem vagyok odáig az orvosokért meg az EÜ-ért, de nem is ezt írtam, viszont aki ehelyett FB-csoportok és más nagyeszű csoportosulások(lásd jelen topik okosai) javaslatait helyezi velük szembe, azt nem tartottam normálisnak. Meg azt, hogy a kialakult menetrendet az előbbiek alapján felborítani akarók óhaja szerint haladjon az oltási procedúra. Valami szerint márpedig haladni kell és ez nem lehet az összes oltandó éppen aktuális döntése. Ennél még a politikai döntések is jobb haladást eredményeznek. Az se zavar, ha egyes emberek így vagy úgy gondolkodnak, mi a jó nekik. Tegyék, de ne akadályozzák ezzel a rendszer működését.

Annyira volt jó ez a bejegyzésem, hogy láthatóan ilyen egyszerű megállapításokat sem érti meg a közösség, pedig itt erősen az átlag IQ szint feletti népek vannak.

(#99990) Soul

Pontosan, sokan úgy gondolkodnak hogy akinek van orvosi diplomája és praktizál az már kb mindenható, hát a valóság sajnos egészen más.

Ezzel szemben pedig kikre is kéne inkább hallgatnunk? (egy éve elég nyíltan véleményeztem az akkor még ablakból tapsoló időszakban az eü-t, nem tartozom az általad említett csoportba)
Szóval kikre kéne hallgatnunk az orvosok helyett? Ez tényleg érdekel egyébként, biztosan tudsz valami elfogadhatóbb csoportosulást.

[ Szerkesztve ]

(#100016) lacafaca válasza radi8tor (#100013) üzenetére


lacafaca
őstag

ne legyél amatőr, tőccséle egy portablet :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#100017) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Van vendéglátó, aki felvállalja: igazságtalannak tartja a vendégek védettségi igazolvánnyal való megkülönböztetését

Kedves Vendégeink‼️ 😊
Félre értés ne essék! Nem oltás elleni kampány, sőt, mi is oltottak vagyunk! Nem politikai hirdetés, nem lebeszélés az oltásról!
DE! 4 millió beoltott után megnyitnak a belső terek a beoltottak számára, amit szigorúan ellenőrizni kell, különben súlyos bírságot rónak a vendéglátósokra!
Szeretnénk tájékoztatni titeket, hogy mi, a Nokedli étterem ebben a megkülönböztetésben NEM vesz részt‼️ NEM nyitjuk ki belső terünket, marad a terasz mindenki számára, NEM kérünk igazolványt, NEM teszünk különbséget vendég és vendég között‼️ Nekünk a vendég az vendég, legyen az idős-fiatal, fehér-fekete, kutyapárti-macskapárti, beoltott-nem beoltott‼️
Mi szeretünk mindenkit! ❤
Várunk továbbra is mindenkit szeretettel‼️😊🎻

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#100018) Reggie0 válasza ubyegon2 (#100015) üzenetére


Reggie0
félisten

Mert hulyeseg a megallapitas. Az, hogy van egy program nem azt jelenti, hogy szuksegszeruen jo is. Egy nem jo program borulasa meg nyilvan nem annyira izgatja az embert.

(#100019) radi8tor válasza ubyegon2 (#100015) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megint fordítva ülsz a lovon. És ezután elkezded minősíteni a közösséget ("jelen topik okosai") ahelyett, hogy csendben konstatálnád mások másképpen gondolkoznak.
Plz ne keltsd a felesleges feszkót. :R

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#100020) Qtya123 válasza radi8tor (#100017) üzenetére


Qtya123
őstag

Éttermet bezáratni, tulajt hátravinni, leköhögni! :DDD

(#100021) lacafaca válasza radi8tor (#100017) üzenetére


lacafaca
őstag

emberségből jeles

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#100022) Narxis válasza radi8tor (#100017) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez a beszéd! :R

Thanos was right.

(#100023) freeknight válasza csixy (#99995) üzenetére


freeknight
őstag

Tényleg? Ebben az országban? Ezek az állami vezetők? Ne röhögtess már kérlek.
A Don alig egy éve, élő egyenes adásban jelentette ki, hogy ki-ki ízlés szerint hisz a szakértőknek.
A számaink is magukért beszélnek, most már abszolút világelsők vagyunk covid-halálozásban, szerintem tökéletesen bebizonyították, hogy az se érdekli őket, ha akár embertömegek fognak meghalni, csak a foci-eb menjen le, és jövő tavasszal boruljon ismét narancsba az ország. Ezek maximum egyfajta szakemberekre hallgatnak, a közvélemény kutatóikra vagy a Finkelstein-groupra.

[ Szerkesztve ]

(#100024) ubyegon2 válasza Reggie0 (#100018) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Értem. Akkor szerinted mit kéne csinálni helyette? Mert az szart se ér, ha mindenki csak obstruál, ebben remélem egyet tudunk érteni!

Te nem mondasz hülyeséget, mivel nem mondasz semmit, csak annyit, hogy ami van az nem jó! És??? Akkor ne legyen semmi inkább? :N Gratulálok.

(#100025) radi8tor válasza Narxis (#100022) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Találtam többet is, pont ugyanígy nem nyitják ki a belső tereiket.

[link]
[link]

Qtya123: :))

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#100026) S e t h válasza radi8tor (#99969) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem lehet egyszerű moderátorként ez a konfliktuskerülő attitűd.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#100027) radi8tor válasza S e t h (#100026) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyrészt csak itt vagyok moderátor való életben nem játszok rendőrt, másrészt szerintem ez a túlélés alapja. Nem vitázom olyannal akihez semmi közöm. Családon belül elmondom a véleményem annak, aki erre kíváncsi.
Unokatesóm rászólt valakire a buszon. Mi volt erre a reakció? Szándékosan bele köhögött a levegőbe. Hiányzik ez a francnak.

⭐ Stella

(#100028) Reggie0 válasza ubyegon2 (#100024) üzenetére


Reggie0
félisten

Az, hogy valaki nem fogad el keleti vakcinat nem azt jelenti, hogy nem lesz semmi, hanem azt, hogy legfeljebb az lesz, mint ami a nyugati orszagokban is van, ahol nincs is keleti vakcina. Azt pedig eleg orbitalis hulyeseg lenne allitani, hogy itt csak azert vannak keleti vakcinak, mert sokkal jobban erdekli az allamot az emberek egeszsege, mint nyugaton. Sot, erdekes modon ott vannak szakmai dontesek, reszletes vizsgalatok, itt meg erobol engedelyeztetes es mutyi.
Mint ahogy a keleti vakcina nem elfogadasa nem gatolja semmiben a keleti vakcinakat elfogadokat, azok ugyan ugy elfogadhatjak.

[ Szerkesztve ]

(#100029) ubyegon2 válasza radi8tor (#100019) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

ahelyett, hogy csendben konstatálnád mások másképpen gondolkoznak.

Senkit nem érdekelnek a másként gondolkodók, mivel nem itt a topikban zajlik az élet. Amit említettem az nem a kis topikocskátokat érinti, hanem a való életet.

Plz ne keltsd a felesleges feszkót.

Úgy érted, hogy ne mondjam el a véleményem, mert esetleg többen nem így gondolják? Ha így látod, hogy csak a feszültség keltése volt a célom, akkor töröld a hsz-eket, hiszen ez is a dolgod, nem? Fene gondolta, hogy itt csak egyféle vélemény jeleníthető meg......

Javasold mindenkinek egyébként, hogy csendben mélázva üldögéljen, hátha másoknak nem tetszene a véleménye! :R

(#100030) Qtya123 válasza Narxis (#100022) üzenetére


Qtya123
őstag

Amúgy jó lenne, ha egy csomó vendéglő így járna el. Akkor meg lenne lőve a kormány ezzel a kapsz csokit, ha van oltásod dologgal. Nyilván szép álom.

Jönnek itt ezzel, hogy horgászatsz éjjel kártyával, stb... Vicc. Lassan tényleg azt is bevezetik, hogy fogyjon a kínai, hogy a boltban csak védettségivel vehetsz csokit, mert a nem védett emberekre veszélyesebb a vírus, ha csokit fogyasztanak. :D Ha már az orvosoknál tartunk, 5 perc múlva meg is jelenne egy a tévében, aki ezt tudományosan is alátámasztaná.

[ Szerkesztve ]

(#100031) pw12345 válasza 8th (#99929) üzenetére


pw12345
aktív tag

Így járt. :U Félázsiai csicskáknak keleti vakcina jut :((( , meg jó lesz a félázsiai Szopnyik deszka is: [link]
Lesz bele jó kis Bajkál procc, mint anno a Klamaty/h. Lehet jobb, mint a SP. :K

Beindult a majális, "ünnepnap" sikerült felkelni 8-ra a KV-zókba, máskor 11-ig döglenek, kíváncsi leszek, a kis elefánt karámjánál mennyien fertekeznek majd, hány hülye fullad a Tiszába, bánya tavakba...

(#100032) S e t h válasza radi8tor (#100027) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tegnap mentem a kislányomért az isibe, vittem elé a kis spánieljét, jöttünk vissza, kérte menjünk el fagyizni.
Egy szűk sikátorban láttam, hogy 3 rézbőrű zaklat egy lányt. Kislányomnak adtam a pórázt és kértem, hogy várjon egy kicsit, amíg én odamentem segíteni a lánynak.
Le is tojhattam volna, de az nem én vagyok és a lány is megköszönte.

Csak csodálkoztam, hogy Parci után, aki elszaladt innen, te is leírod, hogy nem érdekel más problémája, csak a sajátod.
Moderátorként.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#100033) lacafaca válasza Qtya123 (#100030) üzenetére


lacafaca
őstag

nálunk is itt a kisvárosban (50k) már 9 bejelentette, nem nyitják a belső teret, csak a terasz...nem egyedi nyugi, akiben maradt még egy csöpp józanság, nem ül föl erre a vonatra ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#100034) radi8tor válasza S e t h (#100032) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Muszáj kiforgatni a szavaimat? Áh hagyjuk bakker. :W

⭐ Stella

(#100035) perempe


perempe
addikt

[Opposing Views: COVID | Dr. Mercola and Dr. Kamil - Mikhaila Peterson Podcast #77]
Én végignéztem. Az elsőből a vége lehet érdekes, a hidrogén peroxidot ajánlja, amire sajnos a másiktól nem kérdezett rá. (Tatum mit használ?) A Szputnyik is szóba került a második beszélgetésben.

Sajnos nincs felirat, pedig sokat segíthetne.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#100036) viharhozo válasza lacafaca (#100033) üzenetére


viharhozo
addikt

Te mindent tudo, ezt ennyire siman ne szopd mar be!

Egyszeruen nincs emberuk a teljes nyitashoz. Ha lesz, azonnal megvaltozik az allaspontjuk a kerdesben.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#100037) perempe válasza lacafaca (#100033) üzenetére


perempe
addikt

mi lesz, ha eljön az ősz?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#100038) lacafaca válasza perempe (#100037) üzenetére


lacafaca
őstag

karantén 3.0 :DDD

viharhozo aha...azért hangsúlyozzák ki, hogy nem vesznek részt a fasizáló folyamatokban...ez nem pest, ahol minden sarkon étterem meg kocsma, itt még akad megfelelő számú alkalmazott ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#100039) Qtya123 válasza andor80 (#99959) üzenetére


Qtya123
őstag

Jajj ne! Ezt ugye Te sem gondolod komolyan, nyugtass meg.
Vagy akkor válaszold meg, hogy a horgász éjjel 1 órakor miért nem ülhet védettségi nélkül tök egyedül a parton a szabad levegőn és a másik szintén védettségi nélküli ember miért ülhet sokadmagával egy teraszon beszélgetve, sörözve?

Kicsit gondolkozz már, mielőtt ezzel a család és hozzátartozók dologgal jössz. Semmi köze ennek az intézkedésnek ehhez, csak nem vetted észre.

(#100040) Narxis válasza S e t h (#100032) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért ez elég demagóg példa. Vannak olyan dolgok ahol segítünk ha tudunk, ha mással nem akkor rendőrség/mentő kihívásával de tényleg nem az én dolgom pl. másnak szólni, hogy hordja a maszkját.

#100029 nem a véleményeddel van gond hanem a bicskanyitogató stílusoddal amiben ócsárolod azokat akik nem fogadják el keleti vakcinákat.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#100042) Gsx-rr válasza Qtya123 (#100039) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kezdjuk ott, ha kijarasi tilalom van a horgasz igazolvannyal vagy annelkul miert mentesulhet ezalol?

(#100043) dokee78


dokee78
félisten

Párom 36 éves és dohányzik.
Még gondolkodik az oltáson.
Melyik lenne jobb neki Astrazeneca vagy Shinopharm?
Én mindkettőtől tartok.
Az Astrazeneca a vérrög dolog miatt,míg a Shinopharm a kevés infó miatt aggaszt.

Én Sputnik V-t vettem fel.
Ha a vakcinainfo.gov.hu-n regisztrál akkor van esély a Sputnikra?

(#100044) csixy válasza lacafaca (#100012) üzenetére


csixy
addikt

Hajrá! :)

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#100045) Reggie0 válasza dokee78 (#100043) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, ha a verrog komolyan izgatna, akkor nem dohanyozna. Sputniknal meg nem is oltottak annyit nyugaton, hogy kideruljon van-e olyan verrog problema vele, mint AZ-val. Azert ahhoz is kellett par millio beoltott, itthon meg 50ezer sputnikbol szamoljak a 100ezerre vetitett statisztikat...

[ Szerkesztve ]

(#100046) radi8tor válasza Gsx-rr (#100042) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

⭐ Stella

(#100047) tDr1v3r válasza dokee78 (#100043) üzenetére


tDr1v3r
veterán

UK-ben 22 millió oltott közül 209-nél lett vérrög, és 63 ember halt meg asszem... ez azért 0.0009500000000000001% ha jól számolom. Most nem azért, de ez lófasz se...

Nekem hétfőn azt mondta a háziorvos hogy most hetekig nem lesz Sputnik. Én bevállalom az Astrát 27 évesen, mondjuk pöcsöm van és nem szedek fogamzásgátlót de párhavonta van egy periódus amikor dohányzok, plusz vapelek is ami ki tudja mit csinál az emberrel. Para a Sinopharm-nál az hogy fülük botját se mozdítják az EMA irányába, egyáltalán nem transzparensek...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#100048) Ricardo válasza radi8tor (#100017) üzenetére


Ricardo
félisten

" NEM nyitjuk ki belső terünket, marad a terasz mindenki számára, NEM kérünk igazolványt, NEM teszünk különbséget vendég és vendég között‼️ Nekünk a vendég az vendég, legyen az idős-fiatal, fehér-fekete, kutyapárti-macskapárti, beoltott-nem beoltott‼️
Mi szeretünk mindenkit! ❤
Várunk továbbra is mindenkit szeretettel"

Ez a szép megfogalmazás arra, hogy nincs lehetőséünk, és kapacitásunk az ellenőrzés gyakorlati megvalósítására. :K

(#100049) radi8tor válasza Ricardo (#100048) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mondod te. A hangsúly viszont a megkülönböztetésen van. :K

Más: ez azért elég gáz, hogy azt nyilatkozza a sajtóreferens nem tudja mennyi érkezett. Szerintem ez nettó hazugság vagy megtiltották neki fentről. Hogyne tudná egy oltópont mennyi érkezett. Még egy kiló almát is szállítólevéllel visznek, nemhogy Fájzer vakcinát....

"Azt egyébként senki sem tudta pontosan megmondani, hogy a Semmelweis Egyetem hány dózis vakcinát kapott erre az alkalomra, vagyis hogy jut-e mindenkinek, aki sorba állt. Kérdésünkre erről Dávid Orsolya, a Semmelweis Egyetem sajtóreferense annyit árult el, hogy az „ad hoc” szállítmányról, amely éjszaka érkezett, a kórházak is csak derült égből villámcsapásként értesültek. A Honvédkórháztól és több másik egészségügyi intézménytől eltérően azonban a Korányi Sándor utcában nem fogyott el a Pfizer. Egy katona találgatott később, hogy több mint ezer adag jöhetett."

⭐ Stella

(#100050) Reggie0 válasza Ricardo (#100048) üzenetére


Reggie0
félisten

Persze, mert az elkepzelhetetlen, hogy tenyleg igy dontottek... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.