Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74001) Kékes525 válasza fatal` (#73999) üzenetére


Kékes525
félisten

"Ez változó. Én pl. abszolút nem bízom a kormányban, de 1 óra múlva oltatnék, ha lehetne."

Én is így vagyok ezzel, de az emberek többsége valószínűleg nem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#74002) Ezekiell válasza Lauda (#73995) üzenetére


Ezekiell
veterán

MIndannyian abban reménykedünk, hogy ez hülyeség legyen, és kiderüljön, hogy nem így van. De a levél valódiságában nem kételkedem (névvel hozták le, ilyet random nem kamuznak).

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#74003) Lauda válasza Ezekiell (#74002) üzenetére


Lauda
félisten

Kérdés mi alapján állít ilyet Dr. Kelemen Erzsébet,. Rendeletben ez nem jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#74004) Ringman válasza Lauda (#73995) üzenetére


Ringman
nagyúr

másodsorban az oltóanyagok beszerzése már folyamatban van.

petiminiszter szívesen odaadja az azerieknek, szerbeknek vagy türkmenisztánnak a "felesleget"

(#74005) Drótszamár válasza zolisx4 (#73964) üzenetére


Drótszamár
őstag

Beugorjak a helyedre oltatni? Úgy is maszkot kell hordani, nem fogják észrevenni ;]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#74006) Huha81 válasza t72killer (#73645) üzenetére


Huha81
tag

Hali, csak azért nem gyúrtak rá, mert a parlament úgy döntött, hogy szolidaritásból nem akarnak az eu-s kvótán felül többet rendelni. Viszont amennyit kaptak, azt tudtommal mindet ellőtték már. Be vannak oltva az eü-s dolgozók + 6200-an az idősotthonokban dolgozók/lakók. Ami érdekes, hogy itt a legtöbb eü dolgozó ingázó (francia vagy német).

Hétfőn ékezik hozzánk az első 1200 adag oltás a Modernatól.

(#74007) Csatravi válasza Lauda (#74003) üzenetére


Csatravi
senior tag

Ha nem igaz amit mondott, akkor remélem büntetőjogilag számonkérés lesz mert ez kimeríti a rendkívüli / vészhelyzetben elkövetett rémhírterjesztés.
Ha meg igaz akkor azokat szedik elő akik eddig mást mondtak és hazudoztak idáig.
Arra meg rohadtul kíváncsi lennék hogy ha a háziorvosok oltanak majd azok, hogy is jutnak hozzá körzet szerinti bontásba a regisztráltak listájához. Kb sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#74008) Rage47 válasza Csatravi (#74007) üzenetére


Rage47
veterán

keresem a csavart, ami miatt majd jövő héten jön a koronavirus oldalon a cikk, hogy az ellenzék fake news-t gyártott megint
minden oldal átvette már a hirt

[ Szerkesztve ]

(#74009) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

káffler fősámán úr érdekesen fogalmazott ma, miszerint a korlátozások addig életben lesznek, amíg nem lesz elegendő oltott. végülis, lehet benne ráció: fakultatív, nem muszáj oltatnod, de "sajna, még mindig nem oltottak elegen, úgyhogy nincs mozi, nincs esti shopping"

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74010) Ringman válasza Parci (#74009) üzenetére


Ringman
nagyúr

nincs tüntetés és választás sem.

(#74012) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

A vírus és az oltás mellé akkor jöhetnek a biztatások a regisztrációra is. Nem kell félni a regisztrációtól, pláne jobban nem, mint az oltástól vagy a vírustól, stb.

(#74013) Kékes525


Kékes525
félisten

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#74014) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Egyébként én regisztráltam anno de nem kértem spam-et, anyáméknak nem vettem ki a spam pipát, ők kaptak is tájékoztatót.

Akkor én most regisztrált vagyok vagy sem? :DDD :DDD

Bezzeg a csúnya rossz gonosz büntetendő magánközpont kapásból írt mindenről is emailt... a szemetek, ezt büntetni kellene! :P :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#74015) Parci válasza Micsurin (#74014) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

dettó, én egy pipás vagyok, asszony a biztonság kedvéért két pipás

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74016) t72killer válasza Huha81 (#74006) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ez a szolidarítsunk c sztori szánalmas. Az EU megkapja az oltóanyagcsomagját, kinek fáj az Európában, hogy a kvóta mellé ők még rendelnek pluszban? Kanada többx annyit rendelt, mint a lakossága, talán őket kéne csesztetni pl, ha valahol hiány van.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#74017) Floyd80


Floyd80
addikt

..itt nem lehet másokat hibáztatni, hiszen az egész védekezés megszervezése rajtuk múlt. Ők hozták a törvényeket, a rendeleteket, a határozatokat, a magyarok adójával ők rendelkeznek, és ők döntenek arról is, hogy milyen terv keretében oldják meg az emberek beoltatását. A mostani kudarc csak és kizárólag a Fideszé és Orbán Viktoré. Lett volna több hónapjuk arra, hogy minden szükséges feladatot kiosszanak és megszervezzék az oltások beadatásának logisztikáját. Hónapjaik voltak arra, hogy felmérjék az országos helyzetet, az emberek hajlandóságát az oltásra.

Erre azonban nem volt idejük. Volt viszont idejük alkotmánymódosításra, stadionok létrehozására, szexpartikra és egyéb halaszthatatlan közfeladatokra. Az, hogy ilyen magas az oltást visszautasítók száma idehaza nem elsősorban az átlagemberek hibája – nyilván ilyen is van -, hanem a magyar kormányé, amely nem volt képes bizalmat kiépíteni az emberekben ezzel kapcsolatban. Hónapokig még arra sem voltak hajlandóak a kormánytagok, hogy felvegyék azt a nyomorult maszkot, aztán látjuk, mi lett az eredménye. Ma elég végigsétálni bármelyik magyar település utcáján és láthatjuk, hogy mennyire veszik komolyan az emberek a maszkhordást. Az oltások megtagadása is ehhez hasonlatos, hiszen az emberek már nem hisznek lassan semmiben.

Kampányokat indíthattak volna, hogy növeljék az emberek tudását ezzel kapcsolatban. A Facebookon videókban magyarázhatták volna reggeltől estig annak fontosságát, és elmondhatták volna milyen mellékhatásai lehetnek, és egyébként is mire lehet számítani az oltás beadását követően. Ehelyett inkább nem kommunikáltak semmilyen platformon, majd meglepődtek azon, hogy az emberek inkább nem kérnek az oltásból.

Kolozsvari Szalonna es Hir-Telen Beszolunk (kolozsvaros.com)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#74018) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

na, mára be lehet csukni az információs szupersztrádát :DDD

"Az infektológust megkérdezték arról is, hogy bármelyik köztünk élő vírus pusztítóvá válhat-e. Szlávik szerint a madárinfluenza lehet nagyon veszélyes. Ha valamelyik törzse úgy mutálódik, hogy képes lesz emberről emberre terjedni, akár száz százalékos halálozást okozhat."

azt nem tudom még, hogy innen hogyan lehet majd még durvítani, mert 187%-os halálozás azért talán már túlzás lenne :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74019) Ezekiell válasza Parci (#74018) üzenetére


Ezekiell
veterán

Sőt, bármelyik pillanatban becsapódhat egy meteor is, kitörhet egy szupervulkán, de jöhetnek gyilkos alienek is - de a legrosszabbat nem is mondtam: a macskák végrehajtják világuralmi terveiket végre, amiket évszázadok óta szövögetnek, és átrágják a torkunkat!!!!!444444négy

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#74021) bohoc71 válasza Ezekiell (#74019) üzenetére


bohoc71
aktív tag

:)

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#74022) Z.É.T. válasza Ezekiell (#74019) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Csak szólok:

(#74023) Kékes525 válasza Ezekiell (#74019) üzenetére


Kékes525
félisten

+ 150 évenként előforduló hatalmas napkitörés. A földön lehetetlené tenné az áramszolgáltatást. A műholdak használhatatlansága csak hab a tortán. Ilyen utoljára 1870-es években volt. Azaz bármikor megtörténhet.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#74024) Ezekiell válasza Kékes525 (#74023) üzenetére


Ezekiell
veterán

A macskák parábbak.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#74025) lacafaca válasza Parci (#74018) üzenetére


lacafaca
őstag

#mindmeghalunk :Y :DDD :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#74026) Parci válasza lacafaca (#74025) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nézd a jó oldalát, ezt felüllicitálni nem lehet, tehát elérkeztünk a stresszplafonig :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74027) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Megerősítették: regisztráció nélkül nem lehet vakcinát kapni, és minél később jelentkezik valaki, annál hátrébb kerül a sorban.

Akkor most iszok inkább egy sört, mert ha leírom, mit gondolok, egy életre bannolnak az internetről is. Hülye idióta vadbarom dilettáns imkompetens kretének..... :W

Viszont mivel ez elég fontos infó, összefoglalóba mehetne szvsz (itt is és komoly topikban is).

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#74028) Parci válasza Ezekiell (#74027) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem várjuk ki, amíg letisztul a hülyeség...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74029) Z.É.T. válasza Ezekiell (#74027) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nálam nem jó a link

(#74030) sike!


sike!
tag

Csak kérdés: az oltásra való regisztrációs vakcinainfo.gov.hu és készítő idomsoft.hu oldalán mit keres a forráskódban a Kaspersky? Mi a funkciója?

<script type="text/javascript" src="https://ff.kis.v2.scr.kaspersky-labs.com/FD126C42-EBFA-4E12-B309-BB3FDD723AC1/main.js?attr=GNR9r-Bxw8570X7_2rBY_SxAg5JAQHZOXAM67VPUjhZ6aZGBEYsXB0LTfAjhNIYSv5jwg-dEuWz9eBAmQVcAwHum-e7RpEVxPKBm2Ge7aq8" charset="UTF-8"></script><base href="/">

Önkormányzatoknál anno (az önkormányzati ASP projekt kapcsán hallottam, de nem tudom igaz-e) betiltották a Kaspersky termékek használatát. :U

[ Szerkesztve ]

(#74031) Ezekiell válasza Z.É.T. (#74029) üzenetére


Ezekiell
veterán

fixálva, köszi

#74028Parci: én kivárom szívesen, csak ezt éppen a Koronavírus Sajtóközpont erősítette meg, szóval elég hivatalos.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#74032) Parci válasza Ezekiell (#74027) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez is szép amúgy: "Közölték azt is, hogy a regisztráció lehetősége egész évben nyitva marad, de aki később jelentkezik, hátrébb kerülhet a sorrendben."

miután gondosan böfögték az elején, hogy nem számít a regisztrációs sorrend

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74033) Parci válasza Ezekiell (#74031) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó, majd kedden berakom az összefoglalóba, eddig is naponta változott, tök mindegy, hogy ki mondott és mit, akkor is :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74034) lacos001 válasza Stanlee (#73953) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem tudom ezen kivül még mit lehet "dönteni", ami ettől durvább.
A senki sehová meg életképtelen már. Lehet csak annyi lesz a nagy találmány, hogy minden egyes lakosra kiszabnak ojjektum elhagyási távolságot. :D
Dupla annyi leirt hsz után, mint a tiéd amire most válaszolok...inkább töröltem..Ugyis az lesz amit a nagyokosok nagyon megtanácskoznak. Én már telibeszarom.

Biztosan úgy van az jól, hogy a kijelentett veszélyeztetett rétegre vigyázzunk, és "odabaszunk" mind a 83 milliónak emiatt. Más megoldás nincsen, már nincsen. Régebben lett volna, leirtuk.
Hiába irkálnak ilyeneket, mint pl: "Kann man denn nicht einfach mal bis Ende Januar die Füße still halten ?Es geht um Menschenleben!!Wir alle müssen da jetzt durch !!"...Ez nem oldja meg, folytatódik a bohózat még jó darabig.

(#74035) Ezekiell válasza sike! (#74030) üzenetére


Ezekiell
veterán

Neked van feltelepítve a Kaspersky Total Security/Internet Security, az injectel be forráskódba. Vagy csak volt feltelepítve, és törlés után nem lett a user profile resetelve. Nekem pl nincs ez a script injektelve az oldalba, mivek nincs fenn (és nem volt soha) a KTS/KIS.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#74036) Ezekiell válasza Parci (#74033) üzenetére


Ezekiell
veterán

Persze, nem én akarom megszabni, mikor mivel legyen frissítve az összefoglaló, csak egy ajánlás volt :)

#74032Parci
Ja... Mint mondtam, a jó édes szexmunkás anyjukat.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#74037) Lauda


Lauda
félisten

(#74038) Huha81 válasza t72killer (#74016) üzenetére


Huha81
tag

Van is némi hőbörgés emiatt. Van egy olyan elképzelés is, hogy 2 hónap alatt végig lehetne itt oltani mindenkit és aztán nézni, hogy mi történik. Egy kb 630.000-es országban letolnak napi 10-12.000 PCR tesztet, így hamar kiderülne, hogy mennyire hatásos a vakcina.

(#74039) sike! válasza Ezekiell (#74035) üzenetére


sike!
tag

És valóban! Azért ez érdekes.. :U

(#74040) Floyd80


Floyd80
addikt

100 éves miért nem regisztrálhat, hány hete megy ez a szar? Vagy hazudjon, hogy 99? :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#74041) Lauda válasza Ezekiell (#74027) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet csak számomra tűnik problémásnak, de hol erről a rendelet? Miért nincs ez fent a vakcinainfó oldalon? Miért nincs fent a koronavírus oldalon?

Ettől még lehet igaz, csak tudatni sem ártana hivatalos csatornákon az emberekkel (a 444 és a hvg nem az). Más kérdés, hogy ekkora marhaságra szerintem megint nem sokan képesek (ha ez igaz és hivatalos).

[ Szerkesztve ]

(#74042) t72killer válasza Kékes525 (#74023) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagy szolgálatot tenne az emberiségnek, ha kiirtaná a f#xbúkot :DD .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#74043) bigdady válasza Floyd80 (#74040) üzenetére


bigdady
nagyúr

E-mail és vagy telefon nélkül sem lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74046) Kékes525


Kékes525
félisten

Erről kevés szó esett eddig itt: [How COVID-19 can damage the brain]

Itt elsősorban a dezorientációra kell gondolni, hasonlóan mint a delíriumban. Ez azt is jelentheti, hogy a koronavírus hatására megnőhet az időskori demencia. A delírium évekkel később növeli a demencia kialakulásának esélyét, és felgyorsítja a kognitív képességek romlását azoknál, akiknél már elkezdődött a folyamat. Aztán lehet agyvérzés, emlékezet kiesés és agyvelőgyulladás is. Nincs már szerv amit ne érintene koronavírus.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#74047) lacafaca válasza Parci (#74026) üzenetére


lacafaca
őstag

neme...ne legyél kishitű :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#74048) Z.É.T. válasza Kékes525 (#74046) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(Parcit kímélve nem akartam hozni, nekem az a haverom küldte át a linket - pontosabban nem ezt, hanem erről a napokban megjelent magyar cikket - aki éli még hullámokban hónapok óta és nem igazán tudja elvégezni miatta a munkáját... :(( )

[ Szerkesztve ]

(#74049) Kékes525 válasza Z.É.T. (#74048) üzenetére


Kékes525
félisten

És még mik derülhetnek ki évek múlva, amiről most halvány sejtelmünk sincs. Azzal, hogy az ereket érinti gyakorlatilag bármelyik szervünkben szinte "bármit" okozhat. Semmi bizonyíték arra, hogy a tünetmenteseknél évek múlva ne jelenhessen meg tőle valamilyen utóhatás, betegség.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#74050) Z.É.T. válasza Kékes525 (#74049) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ne is mondd, engem a varicella vert oda 12 éve - amit azóta nyögök - és annak több nagyságrenddel ritkább és kevesebb a hosszútávú hatása.
Aki egy ilyenbe belekóstolt, az egy kicsit máshogy áll hozzá a "csak egy kis nátha" covidhoz...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.