Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81951) Sdi válasza Floyd80 (#81949) üzenetére


Sdi
addikt

Nem kizárt, bár érdekes, hogy ő ezt Hamburgból ilyen jól levezette, miközben a helyszínen vizsgálódó WHO szakemberek nem így látják és több labor vizsgálata szerint is kizárható, a "mesterséges vírus".

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#81952) Asbee válasza Sdi (#81951) üzenetére


Asbee
veterán

Hagyjuk már a who-t, lerágott csont. Kína a legnagyobb támogatója, soha az életben nem fog semmi olyat mondani, tenni, ami szembemenne Kínával. A járvány kezdetén is jól látható volt, mennyire védik őket az össze vissza kommunikációjukkal. Előre borítékolható volt, hogy semmit nem fognak találni. Sosem fogjuk megtudni mi a pontos igazság, de egyre gyanúsabb, hogy több és több ilyen jellegű utalás van, hogy bizony onnan a laborból került ki. Persze majd jönnek itt a, kónteó, bulvár, csak feltételezés, nem is dr meg professzor és társai magyarázat.

[ Szerkesztve ]

(#81953) Dinter válasza ubyegon2 (#81948) üzenetére


Dinter
addikt

Csak a tapasztalok érdekeltek.

Olyan szempontból is érdekes, hogy simán kiadják majd 6 hónapra a védettségi igazolást, amikor lehet nem is áll fent a védettség.

(#81954) Sdi válasza Asbee (#81952) üzenetére


Sdi
addikt

Azok a laborok viszont, akik a mesterségességet elutasítják, nem a WHO-hoz kapcsolódnak és a világ több helyéről jelezték ezt a megállapítást.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#81955) Asbee válasza Dinter (#81953) üzenetére


Asbee
veterán

Senki nem fogja neked megmondani itt. Nagyon kicsi az esélye, hogy 3x elkaptad. Csináltass egy komolyabb antitest tesztet, ahol mennyiséget is néznek.

Közben látom, most sem vagy jól. Háziorvos, tesztelés.

[ Szerkesztve ]

(#81956) daneel_hu válasza Dinter (#81947) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nem tudni, de asszonynál is ez van jelenleg, és a lányomnál (5) is.
A fiam (9) valahogy ezeken símán túllép. :D
Asszony szarul van... bezzeg amikor én covidos voltam, akkor ő ment rajta keresztül seperc alatt. (vagy nem kapta el)
Az szerintem a D614G volt, már ami átment rajtam...

Ha ez covid most, akkor ez nem a D614G. (szerintem) Az ugye tavaly nyár óta volt domináns mutáció, most cserélődik le másra...
Jóval szelídebb ez, bár lehet, hogy fertőzőbb. Már ha ez tényleg covid. :R

Ez a fa****pó vírus bármilyen gyulladást tud indukálni a szervezetben.

Amúgy szerintem nem lehet 2x sem elkapni, maximum azoknál akiknek valami brutális gond van az immunrendszerükkel.
Amióta túlestem rajta, kerül minden nyavaja.

[ Szerkesztve ]

(#81957) Asbee válasza Sdi (#81954) üzenetére


Asbee
veterán

Azok a laborok miért nem tudnak semmi érdemlegessel szolgálni, ha ennyire biztosak benne? Már réges régen megtalálták volna milyen, melyik állatról jött át. De nem nagyon jön össze. Ahogy a laborból kijutásra sincs döntő bizonyíték, gyanítom nem is lesz. Szerintem ezt a részét elkell engedni idővel. A vírus jelen, az tuti. :)

(#81958) ubyegon2 válasza Dinter (#81953) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Csak a tapasztalok érdekeltek.

Tudom, nyilván nem szemétkedni akartam én sem. Szerintem ilyen irányú tapasztalat azért elég ritka lehet, talán te vagy az első, szóval jó is, hogy írtál! :K

A mutációk miatt sajna azt se lehet mondani, hogy esélytelen 3x is elkapni...... :(

A védettségi igazolás meg egy értelmetlen valami, ebben a tervezett formában mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#81959) Sdi válasza Asbee (#81957) üzenetére


Sdi
addikt

"A vírus jelen, az tuti." Ez sajnos így igaz :) , de ő sem nyújtott semmi érdemlegest, csak egy általa lehetőleges levezetést :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#81960) lacafaca válasza ubyegon2 (#81941) üzenetére


lacafaca
őstag

jába mondom a magamét a tudományfetisiszták fellegvárában...ez egy szélmalomharc részemről...megszoktam már és csak megmosolyogtat, nem hullajtok könnyeket nyugi :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81961) Parci válasza Dinter (#81953) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pár okosság:
- nem kaptad el ilyen kis különbséggel háromszor, az nagyjából kizárható esélyű

- jelenleg terjed vírusos torokgyula, ez volt mindkét fiamnak, egy nap láz (meg még egy-két nap hőemelkedés, de ők kicsik), meg erős torokfájás, repedt fazék hang. én is elkaptam, nekem 4-5 nap torokkaparás volt, de én ugye hivatalból covid-rettegő vagyok és szegény nyominger sima (adeno?)vírusra is ráküldtem a teljes tűzerőt, gyömbér, káposzta, egy komplett zöldségest

- teszteltesd magad (és ne itt :DDD), ha gyanakszol

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81962) Parci válasza ubyegon2 (#81941) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Ennek egyébként nagyon kis százalékában részese az emberiség, hiába hitetik el velünk, hogy mi okozzuk a klímakatasztrófát."

ezt egy picit rosszul tudod. ;)
(döbbenetesen meggyorsítjuk, évtízezredek helyett lassan évtizedek szintjén)

azt a részét viszont jól tudod, hogy irgalmatlan nagy szopóroller lesz ebből, annyi szinten, hogy csak na. még csak felébredő transzformers-vírus sem kell hozzá, elég annyi, hogy nálad még van iható víz, máshol meg nincs, meg ilyenek. aki jön, előbb szúr, aztán kéri.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81964) ubyegon2 válasza Parci (#81962) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

ezt egy picit rosszul tudod.

Nyilván. ;] Más kérdés, hogy ebben a tárgykörben rajtad kívül a többi hozzáértő évszázmilliókról beszél, nem évtízezrekről. Föld szintjén az emberi tevékenység gyakorlatilag közel sem annyira káros, mint azt sokan beállítják, de az tény, hogy nagyon káros és gyorsítja a folyamatokat. Max a nagyságrendekkel kéne óvatosan dobálózni. Ez az évtizedek szintje, amit írsz, picit komolytalan....lenne, ha nem te írnád! :R Asszem a DrDr.... címeidhez mostantól odagondolhatunk valami permageologyst vagy hasonló PhD értéket is!

hogy nálad még van iható víz, máshol meg nincs, meg ilyenek. aki jön, előbb szúr, aztán kéri.

Ez a valódi probléma az emberiség számára, igazad van! AMit írsz, az előbb lacát fogja érinteni, nem engem a főváros közepin. Itt inkább a sok rühes ork a veszélyforrás.

[ Szerkesztve ]

(#81965) ubyegon2 válasza lacafaca (#81963) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

most akkor kövezzetek meg, de én a covidnak szurkolok

A covid úgy amblock szintén egy nagy semmi a globális veszélyek mellett, ez már rég nyilvánvaló. Jóléti társadalmak szintjén egy rohadt kellemetlen dolog, de semmi több. Ha így nézzük. Jó kis savanyú káposzta is elhúzza a nótáját. ;]

(#81966) Parci válasza ubyegon2 (#81964) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a feleségem meteorológus ;)

(és elég sokféle időtávú folyamat van, gyorsabbak és lassabbak is, évtízezredekben értelmezhető "kisebb" felmelegedések-lehűlések és hosszabb távúak is. de egyrészt nem vagyok egy lexikon, másrészt csak jelezni akartam -- van erről egy nagyon jó és szemléletes grafikon, ami mutatja, hogy hogyan lódult meg az átlaghőmérséklet az ipari forradalom óta, és mit csinált előtte pár százezer (?) évig, de most nem találom :()

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81967) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

más, ami eléggé on-topik. van a "kovidők" nevű beszélgetős műsor, ma a long-covid és az oltások volt a téma. eléggé kultiválnám, ha megnézné mindenki (még csak a fáccse csatornájukon van fent, holnap gondolom felkerül ide is), és akkor nem kéne hülyeségeket írni a témában........

fun facts:
- az ambuláns betegek 50%-a long-covidos lesz
- itthon százezres nagyságrendben vannak long-covidosok

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81968) Fire/SOUL/CD válasza Kékes525 (#81944) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

4 kérdésre 5-l válaszoltál, tipikus politikó... Hehehe ;] De sebaj...
Én a számok alapján reagálok...
2. Szerintem is, azaz csak jövőre. Nem vagyok elragadtatva tőle...
3. Igaz.
4. Na itt kellet volna konkrétabbnak lenni(tavaly nyáron szabadra engedni stb stb)
Ezt kérdeztem, nem azt, hogy mit csináltunk eddig...
5. Egyetértek.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#81969) Z.É.T. válasza ubyegon2 (#81964) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Tökre fuss egy kört még ezzel - ha érdekel a téma - már nem csak a legmorcosabb sötétzöldek gondolják máshogy :)

(#81970) ubyegon2 válasza Parci (#81966) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

a feleségem meteorológus

Tudom, említetted minap, mint a meteorológus feleségem, azért épp ez az a szakterület, ahol pár évtizede tudnak használható infókat mondani, nehéz elképzelni, hogy évszázmilliók esetén sokat tudnának, de azért én hiszek neked! ;] Gyakorlatilag azt sem tudják a meteorológusok, hogy 40 évvel ezelőtt mennyi volt akárhol a hőmérséklet, de persze ha látóasszonyok is, mert ez a szakma is onnan eredeztethető, akkor az úgy jó. :K

(#81969) Z.É.T.

Aham, OK! ;) Amúgy is kedvencem minden ilyesmi, tipikusan a vaj/margarin jó/nem jó tudományos esete ez is kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#81971) emvy válasza lacafaca (#81963) üzenetére


emvy
nagyúr

Tekintve hogy a Covid hany embereletet vett mar el, kb. olyan, mintha azt irnad, hogy te Hitlernek szurkoltal :) normal esetben ilyesmiert orok kitiltas jar

while (!sleep) sheep++;

(#81972) Parci válasza ubyegon2 (#81970) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, jó, én elengedem szívesen ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81973) Parci válasza emvy (#81971) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ki is töröltem. laca, igazgatói intő!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81974) lacafaca válasza Parci (#81973) üzenetére


lacafaca
őstag

bocs...abszolút nem vagyok pc...talán ez már lejött ennyi idő alatt ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81975) Z.É.T. válasza lacafaca (#81974) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Néha azért gyere ki a buborékból, az nem píszíség, ha nem vagy egy tapló farok...

(Parci, bátran töröld ezt is, én is törölném modiként, tg-ként)

[ Szerkesztve ]

(#81976) ubyegon2 válasza Parci (#81972) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

OK, egyébként is erősen mellékszál volt! Mindig szkeptikus maradok olyan dolgokkal szemben, amik százmillió években mérhetők.

De legalábbis olyan mellékszál, ami nem csak FB-on létezik. :((

igazgatói intő - oóóó, hát ez elég gyenge, bár udvari zöldségszállítónál érthető! ;] Kell ide laca, jól ellenpontoz esetenként! Nem lehetne olyan büntifajta, hogy virtuális seggberúgás?

[ Szerkesztve ]

(#81977) Parci válasza ubyegon2 (#81976) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

némi tapintatot mindenki szedjen magára. sokan meghaltak, sokan szenvednek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81978) Rage47 válasza Parci (#81967) üzenetére


Rage47
veterán

köszi :R

(#81979) Parci válasza Rage47 (#81978) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nagyon hasznos, értelmes, jó műsor volt

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81980) lacafaca válasza Z.É.T. (#81975) üzenetére


lacafaca
őstag

ha tudnád, hogy ennél is nagyobb...szóba sem állnál velem...ha mindent leírnák ide amit erről az egészről gondolok/vélek, sikítva bannolna parci, de minden beírás előtt nagyon-nagyon disztingválom magamat ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81981) Rage47 válasza Parci (#81979) üzenetére


Rage47
veterán

mindenkinek kötelezővé tenném itt :D
mire ezek az infók az emberekhez lecsorognak... 2 év

(#81982) emvy válasza Parci (#81973) üzenetére


emvy
nagyúr

Képzeljük el, hogy tömegszerencsétlenség van egy cunami miatt, meghal ezer ember. Aztán két óra múlva megint ezer. Ez megy már hónapok óta, ezrek fulladnak meg minden órában.

És valaki beírja a fórumra, hogy ő a víznek szurkol. Miközben netfüggő.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#81983) ubyegon2 válasza Parci (#81977) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Akkor ez volt a Laza topik? Van két komolyabb, én oda nem járok, épp elég tapintatos vagyok, a képmutató ájtatoskodás meg hányingert okoz. Mindegy, lesz még lazább topik később, ahol tényleg nem kell megjátszani a részvétteljességet?

Mindegy, hagyjuk, az ilyen kiszorítósdit, ami ezekkel a topikokkal van, mindig utáltam.

[ Szerkesztve ]

(#81984) Parci válasza ubyegon2 (#81983) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, a laza azt jelenti, hogy nem kötelező értelmesnek lenni ;], meg azt, hogy beszélgetünk minden féléről. azt nem, hogy büdös gyökérnek is lehet lenni, mert az egyrészt gáz, másrészt valaki szájon vág. és nem minden felháborodás ájtatoskodó vagy képmutató. engem őszintén felháborít az is, amikor valaki kigúnyol egy másik embert, aki rohadtul szét lett csapva a vírus által és hónapok után is árnyéka lett önmagának.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81985) lacafaca válasza ubyegon2 (#81983) üzenetére


lacafaca
őstag

így...milliók halnak meg a "civilizációnk" okán, okádik az anyaföld az ember miatt, az senkit nem érdekel, messze van meg talán nem is igaz...bezzeg most, hogy ránkrúgták az ajtót, százezreknek megy a levesbe az élete mindenkiszámít lózung miatt az nem számít, de annyira de annyira együttérzőnek kell lenni, hogy ihaj...hát bocs, de nekem ez nem megy...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81986) Parci válasza lacafaca (#81985) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hagyjuk már ezt. ne kelljen a második világháború halottait is mellétenni a témának. azokkal sem viccelődünk. te se akard legitimálni, hogy ezzel meg de.

egyébiránt leszel szíves megnézni a videót, hasznos és tényleg jó.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81987) lacafaca válasza Parci (#81986) üzenetére


lacafaca
őstag

hagyjuk...igazad van. ;)

milyen videót?

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81988) Parci válasza lacafaca (#81987) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

https://www.facebook.com/kovidok

a mai, most ment pár órája

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81989) Ricardo válasza lacafaca (#81985) üzenetére


Ricardo
félisten

"de annyira de annyira együttérzőnek kell lenni, hogy ihaj...hát bocs, de nekem ez nem megy..."

Nem kell együttérzőnek lenni. Elég ha nem vagy gyökér.

(#81990) tom_tol


tom_tol
addikt

Engem nyugodtan lehet kitenni, nem csak innen az egész oldalról. Szóval aki nem játssza az eszét hogy ő aztán mennyire megértő az gyökér. Szerintem az álszentek az igazi gyökerek. Nekem senki ne akarja az életemet érzelmek által vezérelve irányitani. Vagy legyen racionális vagy húzzon a csába.

(#81991) Ricardo válasza tom_tol (#81990) üzenetére


Ricardo
félisten

Az "én a kovidnak drukkolok" kijelentés szerinted racionális?

Szerk: Ahogy írtam is, nem kell együttérzőnek lenni, de ez az a szint ami nem fér el még itt sem.

[ Szerkesztve ]

(#81992) lacafaca válasza Ricardo (#81991) üzenetére


lacafaca
őstag

mivel nem is láttad a teljes posztot és nem is tudod mire ment, így nem is kell rá reagálnod...persze nyugodtan jöhet az epe, pont nem érdekel... ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81993) t72killer válasza ubyegon2 (#81934) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Konkrétan a spanyolnáthából is úgy sikerült élő példányt szerezni nemrégiben, hogy kiástak egy annakidején kihalt eszkimó falut.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#81994) envagyok


envagyok
veterán

Nem biztos hogy másoknak is látható, de azért beszúrom ide ezt az oktató videót
[link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#81995) laszlohu


laszlohu
addikt

Kiderült, hogy nem is kell szuperhideg körülmények között tárolni a Pfizert,

[link]

A pfizert :

A friss adatok szerint elég lenne -25 vagy -15 celsius fok között tárolni ahhoz, hogy stabil maradjon.

Ui.: persze erre még rá kell bólintani az amerikai hatóságoknak, ami a tötymörgés miatt szerintem hosszú idő.

(#81996) Csókolom válasza laszlohu (#81995) üzenetére


Csókolom
tag

Mar kb. honapokkal (oktober 2020) ezelött nyilatkozott a Morderna Chef, hogy egy stabilabb valtozaton dolgoznak, amihez mar nem kell a -80 hideg.
Ugylatszik tenyleg sikerült nekik egy olyan ujabb összetetelü oltoanyag, ami mar -20-on is stabil marad.

A cim viszont felrevezetö
"Kiderült, hogy mégsem kell ultrahidegben tárolni a Pfizer vakcináját"
Ez mar a következö generacios oltoanyag, amit mar nem kell -80 fokon tarolni...

[ Szerkesztve ]

(#81997) S e t h válasza laszlohu (#81995) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mire megjön a nyári meleg addigra már hasitasiban is lehet majd tárolni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#81998) Stanlee válasza laszlohu (#81995) üzenetére


Stanlee
őstag

Egy oldallal ezelott pont a 444-es cikk miatt mar irtam, hogy decemberben is tudtak a Biontech-nel, hogy sima fagyasztoban is lehet tarolni valameddig, majd onnan felengedve sima hutoben, de fel kell hasznalni kulonben tonkremegy. Mostanra tudtak olyan dokumentaciot moge tenni, hogy ezt engedelyeztetni lehet.

A coldbox-os szarazjeges szallitas azert kell, hogy a gyarbol elszallitsak a celorszagba, majd ott ujra le lehessen melyhuteni hosszutavu tarolasra, honapokra.

Itt a forumon hulyegyereknek tartott mindenki, amikor irtam, hogy ha just in time oltananak, akkor lehetne ugy is csinalni, hogy Belgiumbol coldboxban megerkezika cucc Bp-re repulovel, onnan meg tovabbviszik mindenfele draga hutes nelkul a regionalis oltokozpontokba, ahol a -20-as melyhutokben taroljak oket, majd innen megy az oltoanyag normal hutoben (2-8 fok) a haziorvosokhoz oltasra.

Tudom, Mo-n akkorak a tavolsagok, hogy ezt nem lehet megszervezni :U

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#81999) UberMutant válasza Stanlee (#81998) üzenetére


UberMutant
őstag

amíg erről nincs papír, addig ez nem megfelelő használat. és ki a felelős érte, ha bármi kedvezőtlen történik?
azért a gyógyszerészetnek vannak szabályai, nem lehet, csak ötletszerűen csapongani. addig az ilyen ötletek tényleg a hülyegyerek kategória.

(#82000) daneel_hu


daneel_hu
addikt

Francot várunk erre a Pfizerre, jó lesz a kínai is. :P :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.