Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80901) Parci válasza syberia (#80900) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megint sugallsz :(((
gyere vissza, ha rendesen ki lett vizsgálva.
addig is, írd meg légyszi, hogy hány embert oltottak már be összesen, viszonyszámként.

(igen, teljesen, 100%-ban értelmetlen a kommented. hangulatkelteni alkalmas, bármi megállapítására (bármelyik irányba) meg nem. amit neked pontosan tudnod kéne, ha komolyan veszed magad.)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80902) ubyegon2 válasza Parci (#80891) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nagyon helyes, kapjon már más is abból a mertolyankedvemvolt banánízből! :K Amúgy meg akit idejekorán temetnek, sokáig nyakunkon lesz, imígyen a közszólás. Nem fogsz kipusztulni.

Laca hordóskápija is adhat egy utolsó esélyt talán, de nem fog vinni, mert parázik ám, hogy tényleg körbepuszmákoljátok. (csak a szája nagy neki is)

Amúgy jobbulást mindenkinek, de ehhez hozzátartozik, hogy kerülöd a topikot, főleg ezt a lazát.

[ Szerkesztve ]

(#80903) Lauda válasza syberia (#80900) üzenetére


Lauda
félisten

Rengeteg ember hal meg hirtelen minden nap a bolygón. Hogy ennek mi köze a covidhoz azt nem tudjuk most ebből.

[ Szerkesztve ]

(#80904) Ezekiell válasza syberia (#80900) üzenetére


Ezekiell
veterán

kurva gázak ezek a kommentek, ne is haragudj...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#80905) Lauda


Lauda
félisten

Orbán Viktor beszédével indul a parlament tavaszi ülésszaka

Csak erős idegzetűeknek ajánlott. Gyakorlatilag az egész a covidról szól, azért linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#80906) fatal` válasza syberia (#80900) üzenetére


fatal`
titán

Ezt akkor is belinkelted volna, ha a cikkben az lenne, hogy 3 napja kapott 2 adag Ivermectint?

(#80907) S e t h válasza syberia (#80900) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fitymaszűkület is lehet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#80908) Parci válasza fatal` (#80906) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pedig biztos lehetsz benne, hogy ott, ahol szedik az emberek, szintén "hullanak"

amúgy az ivermectin a májban bomlik le

anyám annyit mondott, amikor legutóbb szóbakerült, hogy az egyik user kapott bent kísérleti gyógyszer gyanánt, mert elég súlyos állapotban volt már -- kuka a mája

szóval, én biztos nem szedném preventíve továbbra sem

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80909) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Srácok, most jött a postás.

Kaptam az OEP-től egy levelet, amiben van egy kísérő levél és egy nyilatkozat amit majd az oltásra magammal kell vinni, amikor hív a háziorvos.

A levelet azért kaptam mert a 60 alattiak krónikus veszélyeztettek oltása hamarosan elkezdődik.

A szépséghiba az, hogy nem tudok róla, hogy ebbe a kategóriába tartoznék....

Mindenesetre nem fogok pattogni, de érdekes ez az egész.

Valaki kapott itt ilyen levelet?

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#80910) Lauda válasza Sir Pocok (#80909) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#80911) Parci válasza Sir Pocok (#80909) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem kezeltek már magas vérnyomással vagy bármi ilyesmivel valamikor, bármikor, akár egy roham vagy bármi erejéig akár húsz éve? :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80912) Sir Pocok válasza Parci (#80911) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Figyi 10 éve volt magas vérnyomás problémám, meg gyerekként asztmás voltam.

AKkor ezek szerint nem aktualizálják a rendszereket... :D

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#80913) Parci válasza Sir Pocok (#80912) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a tíz évvel ezelőtti magas vérnyomás problémád lesz az, ha azzal megjártad az egészségügyet. inkább örülj, kapsz pfizert.

sima levél volt vagy ajánlott?

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80914) Ringman válasza Sir Pocok (#80912) üzenetére


Ringman
nagyúr

ha gyerekkorban én is szedtem magas vérnyomásra gyógyszert, akkor lehet behívnak?
jó tudni :)

(#80915) Dottorei válasza Lauda (#80905) üzenetére


Dottorei
tag

valami nő üvölt mindjárt kiesik a foga :D

(#80916) bigdady válasza Sir Pocok (#80912) üzenetére


bigdady
nagyúr

És azóta szedsz gyógyszert vagy rendbe jött? Ha utóbbi akkor bármi lehet továbbra is :) . Nekem ismerősöm oltották Astrával 60 alatti egészséges, férjét szívproblémával nem

[ Szerkesztve ]

(#80917) syberia válasza fatal` (#80906) üzenetére


syberia
veterán

Simán. De hogy jön ide az ivermektin :F

(#80903): Nem azt írtam hogy a covid miatt halt meg.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#80918) updog válasza Sir Pocok (#80912) üzenetére


updog
senior tag

Hejj, akkor munka után benézek a postaládába mindenképp, porallergia, és "magas vérnyomás" nekem is van (120/80 ha én mérem, 146/98 ha orvos méri, a 24 órás mérő kb. kiakadt mert annyira idegesített amikor rajtam volt, nem bírom az orvosi cuccokat, brutális fehérköpeny-szindróma).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#80919) radi8tor válasza updog (#80918) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor élvezni fogod az oltást is.

⭐ Stella

(#80920) bigdady válasza updog (#80918) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem apám ilyen, orvosnál 200 :DDD
Fagyisnál is? Apu te vagy? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80921) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

5 napja volt:
Dél-Afrika megszabadulna 1,5 millió AstraZeneca-vakcinától
Ugyanitt csere is érdekli őket, orosz, német, kínai stb. vakcinára.

(#80922) Sir Pocok válasza Parci (#80913) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Sima levelet kaptam. Gyakorlatilag ilyen sablon levél és egy üres nyilatkozat.

Megpróbálom feltölteni.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#80923) Sir Pocok válasza bigdady (#80916) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Jelenleg lekopogom 3szor csak koleszterint csökkentőt szedek, heti 4-szer sportolok.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#80924) updog válasza radi8tor (#80919) üzenetére


updog
senior tag

Nem volt őszinte a mosolyom az első influenzaoltásnál, amikor olvastam hogy valami 10-ből egyszer ájulás fordul(hat) elő beadáskor :D De már túl vagyok kettőn azóta, laborra rendszeresen járok (/tam, 2018 óta nem jutottam el), vért adni majdnem két tucatszor voltam. Tűtől valahogy nem fosok (ha engem szúrnak legalábbis, három szülést néztem végig az elejétől végéig, de egyedül azon ájultam be majdnem, amikor beszúrták feleségem kézfejébe a branült :D)

(#80920) bigdady csönd legyen fiam ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#80925) csƵ


csƵ
őstag

50-es éveiben járó munkatársam szerdán megy oltatni. A felesége az eü-ben dolgozik, de semmiféle más privilégiuma nincs. Azt mondta, hogy elfogytak az emberek, akiket elsőbbség illet, így most már el kell használni, ami maradt. AZ-t kap.

(#80926) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#80927) radi8tor válasza Sir Pocok (#80926) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Leminősítették covidot fertőzésre? :D

⭐ Stella

(#80928) Dottorei


Dottorei
tag

havóthanem: Beváltotta a reményeket a Pfizer vakcinája Izraelben [link]

(#80930) Ezekiell válasza #20749568 (#80929) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nézd, eddig mindenki, aki misén vett részt valaha, az meghalt. Szóóóóval... ;)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#80932) Ezekiell válasza #20749568 (#80931) üzenetére


Ezekiell
veterán

gg, mindmeghalunk

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#80934) Sped válasza Sir Pocok (#80926) üzenetére


Sped
aktív tag

Most a krónikus betegség az önbevallásra megy? Mert akkor én is behazudok valamit hogy kapjak oltást.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#80935) bigdady válasza Sped (#80934) üzenetére


bigdady
nagyúr

Meggyőzte a postást vagy mi?

(#80936) updog válasza Sir Pocok (#80926) üzenetére


updog
senior tag

Azért ez így kicsit vad. Miért egy ilyen random sajtpapírról kéne majd a háziorvosnak megtudnia hogy milyen betegségei vannak a saját betegének? :Y Miért kell a felsorolt adatokat külön beírni? Miért kell egyáltalán bármi saját kezűleg kitöltött papírt magaddal vinni? Mintha nem tudnának mindent/bármit, sőt mintha nem az lenne a dolguk... hiszen már eleve úgy regisztráltunk hogy hozzá kellett járulni ezek kezeléséhez, az nem azt jelenti hogy lekérték, összekapcsolták, ez alapján rangsoroltak, az érintett háziorvosokat tájékoztatták.... ??

meh, költői kérdés.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#80937) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Most olvastam, hogy a kormány berendelt 2,5 millió ember oltására elég kínai vakcinát.
Uhh...az ismerőseim körében kb senki nem szeretne kapni kínai oltóanyagot...én sem szívesen nyomatnám magamba.
Vannak pozitív külföldi hírek a kínai vakcináról?... mert sehol sem botlok bele.

(#80938) Sir Pocok válasza Sped (#80934) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Figyi én már 1,5 éve nem is beszéltem a háziorvosommal.

Én magánegészségügyi szolgáltatókhoz járok évek óta, ami nem kerül bele az OEP rendszerébe.

Itt az lehet amit már írtam, az OEP 20 évvel ezelőtti adatokból dolgozik. 18 éves koromig kb. asztmás voltam, de kinőttem belőle. Azóta ezzel kapcsolatban orvosnál se voltam....

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#80939) #22743424 válasza Sir Pocok (#80926) üzenetére


#22743424
törölt tag

Most linkeltem amoda, hogy én is ma kaptam meg :)

(#80940) bigdady válasza Sir Pocok (#80938) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem van ami bekerült magán az eszt-be, de kb 10% és az is régen

[ Szerkesztve ]

(#80941) [CS]Blade2 válasza ProEvoFan (#80937) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nekem több ismerősöm is kifejezetten azt fogja kérni. Egy munkatársam márc 6.-án megy nyugdíjba, és ő pl. pont ezért fogja azt kérni, mert tudja, hogy sokan inkább más gyártóét kérnék, neki meg mind1 lenne, és így segít a népnek, másoknak.

Eddig annyit tudunk, hogy állítólag nincs komolyabb mellékhatása. Kína 40.520.000 adag oltást adott be a saját népének, amiből valamennyi a Sinopharm-al lett beoltva.

Aszem UAE, Brazília, Szerbia is nyomatja. Papíron 78-79% körüli hatékonyságú, de UAE-ben 84-86% körül mértek.

Holnap MO-ra 550.000 adag érkezik, ha minden igaz.

(#80942) Rage47


Rage47
veterán

Amúgy a nyugati vakcinákrtól tudni, hogy jön-e még? Lehet ezt valahol követni? Mert a hírekben csak a keletiek vannak már...

(#80943) Sir Pocok válasza Rage47 (#80942) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Felejtős, csak krónikus beteg 60 felettiek fogják kapni egyelőre.... (Moderna Pfizer)

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#80944) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Egyébként most szentségelt öcsém, hogy milyen jól jártam, mert ha krónikus betegként vagyok besorolva akkor nem kaphatok első körben sem akármilyen vakcinát.... Goood... Reallly Goooood... ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#80945) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Nálunk mozgolódás van, egy Pfizer (89 éves) és egy AstraZeneca (58 éves) után Honvéd-oltóközpontban újabb Pfizer jön a héten. (91 éves)
Az első kettő óta eltelt néhány nap, 2 nap fájdalom az oltás helyén kívül semmi reaktogenitás.
(mindenkinél a második shot után 8-10 nappal lesz majd antitest-vizsgálat)

[ Szerkesztve ]

(#80946) lacafaca


lacafaca
őstag

megvan a megfejtése a propaganda 3mill regisztrációjának: (saját tesztem, tényleg átmegy így a reg :DDD )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80947) radi8tor válasza lacafaca (#80946) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért ne menne át? Nem köthetik össze csak úgy a weboldalt a valódi EÜ adatbázissal. Semmit nem ellenőriz, azt majd Marinéne csekkolja az Excelből amit kiexportálnak neki.

⭐ Stella

(#80948) lacafaca válasza radi8tor (#80947) üzenetére


lacafaca
őstag

próbáld csak ki random tajszámmal ne csupa nullákkal :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80949) Floyd80


Floyd80
addikt

Szlávik János: Meg kell győzni az embereket arról, hogy a kínai vakcina is biztonságos | 24.hu

Meg kell győzni az embereket arról, hogy a kínai vakcina is biztonságos. Nem félnek a kínai mobiltelefontól, a kínai áruktól, ez egyszerű pszichológia, közben már az is kiderült, hogy az orosz vakcina egészen kiváló – magyarázta.

Először várjuk meg azt a hatalmas kínai mennyiséget, ahogy az orosz is akadozik, ezek is valószínű beetető mennyiségek. Zimbabwe is csak a gift 200 ezret kapja most, a maradék 600-at csak jövő hónapra ígérték.

+ a meggyőzés, sok sikert.

Most még halvány fingja nincs arról, hogy egyáltalán lesz mivel elkezdeni oltani, mikor, és ha esetleg lesz, akkor lesz elég ember, aki kimondottan a miniszterelnök úr által preferált kínai szérumot óhajtja beadatni magának (a nagy vakcinabizniszelés, a slendriánkodás, a jóvanazúgy, majd Szijjártó rábök, és akkor jó lesz ez a vakcina is, meg az a vakcina is típusú nagy beszerzési akció oda vezetett, hogy az egyébként sem elsöprő oltakozási kedv is megtorpant, de még kicsit vissza is esett február elejére, és nem én mondom, hanem a KSH), de az a biztos, ha már előre megünnepeljük a húsvéti sikert. Aztán legfeljebb vagy úgy lesz, vagy nem úgy lesz. Az mindegy, csak Gyurcsány rohadjon is meg. Ja, és külön Brüsszel, amely totális csődöt mondott a vakcinabeszerzéssel, még szerencse, hogy a keleti nyitás meg a kibaszott leleményességünk okán ott állunk készenlétben, ahol egy-egy teherautóról leesik néminemű vakcina, és mi röptében kapjuk el, mint erkölcsös fideszes a sokadik leendő nejét.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#80950) Lauda válasza Sir Pocok (#80943) üzenetére


Lauda
félisten

Erre mutatnál forrást? Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.