Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81801) LanyUs válasza Ezekiell (#81798) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ezt a vakcinára való vágyakozás okozza... Tipikus Pre-Covid 21 tünet :R

(#81802) Lauda válasza Lauda (#81790) üzenetére


Lauda
félisten

Tehát? Ha már elkezdesz vegzálni, beszéljük ezt meg.

(#81803) radi8tor válasza Lauda (#81802) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Vegzáltalak", mert nem linkeltél semmit kékesnek csak én kaptam meg az észosztást. Ennyi.

⭐ Stella

(#81804) radi8tor válasza LanyUs (#81801) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tényleg azt kéne csinálnotok mint az álláskeresők csinálják. Járni az oltóhelyeket délután és kérdezgetni nem-e maradt abból a jóféléből egy kupicával. :D

⭐ Stella

(#81805) Parci válasza csƵ (#81800) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért, mert fertőzés után antitestjeid vannak, és a szervezet az oltásra nem ellenanyagot képez, hanem egyszerűen legyőzi az oltóanyagot az antitestekkel. ettől még fertőzés közben kapott oltástól nem makkansz meg, hiszen a benned lévő sok százezer, millió víruskópia mellé kapsz pár játszási tüskefehérjét.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81806) Fire/SOUL/CD válasza csƵ (#81800) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

3 hónapot várt, mint igazolt pozitív teszt után mindenkinek (ezt mondta tegnap, meg ma reggel is néztem a nyilatkozatát(mondjuk azt is elmondta, ha épp kínai vakcina lett volna, akkor azt is mindenféle szívfájdalom nélkül beadatta volna))

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#81807) Parci válasza radi8tor (#81793) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kékes annyit írt, és szerintem ezt te is tudod, hogy rohadtul nem jó, nem oké, ha tömeg van az oltóponton. tényleg nem az. ezen felül mindenki fingharcol szerintem :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81808) mozso


mozso
senior tag

Hátha ettől oldódik picit a hangulat :DD

[https://www.youtube.com/watch?v=5l42ghhc34E]

(#81809) Parci válasza pw12345 (#81794) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kiderült már a hírekből, hogy melyik ez a csodaszer? remélem nem az ivermectin nemzeti front elit öngyilkos alakulata aktivizálta magát ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81810) lacafaca válasza Parci (#81792) üzenetére


lacafaca
őstag

nem kapok se vírusra, se anélkül :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81811) Parci válasza lacafaca (#81810) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

persze, tudom, csak jó barátként mihamarabb szólni akartam, hogy hülyeséget írtál :DDD

amúgy meg most napozzál, most legyél kemény!!4! :DDD

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81812) LanyUs válasza radi8tor (#81804) üzenetére


LanyUs
senior tag

Megtörtént a felmérés nálunk. A csoportunkban 15-ből 2-en kérték. Céges szinten jobb az átlag kb. 25%-os az oltási hajlandóság ( 1000 fő alap ). Én sem kértem, de félve írom ide le, mert azonnal konteóssá válok :)

(#81813) Parci válasza LanyUs (#81812) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem kell kérni, attól még nem vagy konteós, bár sok ráció nincs benne. de nem tudjuk, hogy 55 éves dagadék vagy 20 éves csittifittipaldi vagy-e stb. amúgy meg, picit pingpongozunk még a vírussal és mutálódik hármat és tök mindegy is lesz, hogy oltanak-e valakit és mivel. ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81814) pw12345 válasza Parci (#81809) üzenetére


pw12345
aktív tag

Favipiravir volt elvileg és húgy sárga tablettákat mutogattak. :DDD

(#81815) t72killer válasza #20749568 (#81745) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A politikusoknak már az őskorban sem a gondolkodó ember volt a célcsoport ;) .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#81816) lacafaca válasza Parci (#81811) üzenetére


lacafaca
őstag

onnan írok nyugi...te meg mehetsz ásni, ne itt lebzselj má megint :)

amúgy itt hétágra...

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81817) Parci válasza pw12345 (#81814) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az igen. azért az még az ivermectinnél is "nem beszedősebb". nem azt mondom, ha meghalok koronában, akkor inkább be kellett volna szedni a mindent is, de amúgy ezek a szerek tényleg mérgek, szó szerint.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81818) radi8tor válasza LanyUs (#81812) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vékony a határ valóban a vírustagadók és azok között akik nem kapkodnak be mindenre orvos által felírt gyógyszereket/nem állnak sorba opcionális oltásokért.

⭐ Stella

(#81819) Parci válasza lacafaca (#81816) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

cuki, 28 raklap kőnél tartok, tegnap egész nap nyomtam. nem akarnál kapni egy lendületes sallert tőlem mostanában ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81820) lacafaca válasza radi8tor (#81818) üzenetére


lacafaca
őstag

annyira, hogy mindig megkapjuk emiatt a laposföldezést...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81821) lacafaca válasza Parci (#81819) üzenetére


lacafaca
őstag

remélem a raklap amivel itt hencegsz, nem 20centi magasan volt megrakva kővel :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81822) radi8tor válasza lacafaca (#81820) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mostanában egyre ritkábban. Kellett neked felhozni. ;]

⭐ Stella

(#81823) Parci válasza radi8tor (#81818) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem nem olyan vékony a határ. a kérdés mindig az, hogy az adott user a döntését ésszel hozta-e meg. mármint értelemmel, a biológia ismeretében. huszonévesként én sem feltétlenül foglalkoznék most az oltással (például lehet, hogy kivárnám a pfizert és kész, és nem paráznék azon, hogy fél év múlva kapok csak). a lényeg, hogy ne félinformációk és jól hangzó, de fals dolgok alapján döntsön bárki.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81824) Parci válasza lacafaca (#81821) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

36 db 17 kilós kő van rajta :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81825) lacafaca válasza Parci (#81824) üzenetére


lacafaca
őstag

le ne szakítsad a kicsi derekadat...akkor meg majd azt hallgatjuk hetekig, hogy menned kell sérvműtétre :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81826) pw12345 válasza Parci (#81817) üzenetére


pw12345
aktív tag

Mennyivel mérgebb, mint a paracetamol (vagy a ki tudja milyen kotyvalék infúziók, ha épp nem cserélték össze a nátronlúggal :DDD ), amiből fél falu kiirtására valót veszek a patyóban, vény nélkül? :U
Amúgy olvasd végig bármi betegtájékoztatóját, a lupusz összes tünetét be lehet szedni egy rohadt C vitamintól. ;]
Aggasztóbb, hogy a FP a promóképeken szögletes volt és fehér, de lehet licencelt vaaagy xar volt a fehéregyensúly.
Látod milyen vagy, szerencsétlen papagájnak, meg blökinek beadod az ivermectint, te meg ódzkodsz tőle, pont most, kutyavédelmi konzultáció idején. :( :D

[ Szerkesztve ]

(#81827) Parci válasza lacafaca (#81825) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az kuka már ezer éve :( (nem nagyon, szerencsére)

tedd a 28 mellé a 12 raklap térkövet is (1,4 tonna / raklap)

mikor jössz a pofonodért? ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81828) Parci válasza pw12345 (#81826) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sokkal mérgebb

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81829) lacafaca válasza Parci (#81827) üzenetére


lacafaca
őstag

hát hülyének nézel? menjek házhoz érte? ha verekedni akarsz, gyere te :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81830) pw12345 válasza Parci (#81828) üzenetére


pw12345
aktív tag

Jó, hogy mérgebb, a covid is sokkal ellenállóbb, mint más (legalábbis a JPTE szerint). :DDD Amúgy tényleg mérgebb, vagy csak töményebb a kiszerelés? Költői volt.

(#81831) tom_tol válasza Parci (#81827) üzenetére


tom_tol
addikt

allergiás vagy a fűre hogy mindent lebetonozol?

(#81832) viharhozo válasza Kékes525 (#81765) üzenetére


viharhozo
addikt

En az oltopontokra gondoltam. Az orvosi rendeloben az oltast eleg jol meg lehet szervezni. Mivel 10-es pakkokat kapnak, ha mindenki odamenne, akkor is max. 10-en lennenek, de nyilvan egy idopontra hivnak mindenkit.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#81833) Asbee válasza Parci (#81828) üzenetére


Asbee
veterán

Várjál ez most nem az a vírus amiben mindmeghalunk ha elengedjük, meg a long covid? Tehát ennyi kockázat belekell férjen

(#81834) Parci válasza tom_tol (#81831) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ki beszélt betonról? a támfal fölfele nő, felülnézetből egészen kicsi helyet foglal ;), viszont tart 3 méternyi földet/füvet. téged csak nem kérhettelek meg, hogy tartsd!

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81835) Parci válasza Asbee (#81833) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mennyi kockázat? súlyos lefolyásnál valóban, gyengénél rohadtul nem. májadból is csak egy van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81836) tom_tol válasza Parci (#81834) üzenetére


tom_tol
addikt

a támfalat érteni vélem, a 12 pall térkőre vonatkozott a kérdés

(#81837) Asbee válasza Parci (#81835) üzenetére


Asbee
veterán

Nem tudhatod milyen lesz a lefolyás az elején. Rövid ideig már megelőzésre kezdeti szakaszban nem nyírná ki a májat . Long covidhoz pedig nem feltétlen kellenek súlyos tünetek.

(#81838) Parci válasza tom_tol (#81836) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az a támfal alatti kocsibeálló burkolata. az valóban térkő. a támfal fölött viszont csak zöld van ;). ja, és erdő szélén lakunk. (eléggé fa-/növénybuzik vagyunk mellesleg. megjön a fizu, irány a kertészet szinten...)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81839) viharhozo válasza Parci (#81817) üzenetére


viharhozo
addikt

?

A favirapir torzskonyvezett gyogyszer (pl.). Az ismerosi korben is a kapcsolatokat megmozgatva kellett "szerezni" a 80-as nagypapanak. Szereztek, ket nap mulva jobban lett. Azt persze nem tudjuk, enelkul mi tortent volna, de az teny, h teljesen logikatlan az elosztasa.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#81840) Parci válasza Asbee (#81837) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, ott van egy döntési pont (már ha lenne ilyesmije az embernek, mint ahogy nincs). de azért a favipiravir az elég súlyos méreg... (Memmaao sem vette be, pedig ott volt neki a polcon. azt nem tudom, hogy utólag is így döntene-e. de azt sem, hogy mondjuk egy long covidot befolyásol-e bármiben egy ilyen antivirális szer)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81841) Parci válasza viharhozo (#81839) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mivel a 80-as nagypapánál az alternatíva magas százalékban igen rút, a favipiravir kisebb kockázat. de attól még rohadtul nem cukorka. én nem tudom, hogy bevenném-e, ha elkapom. ha nagyon kiüt, akkor talán igen. de ha 20-30 éves lennék, akkor szerintem nem gondokodnék benne.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81842) pw12345 válasza Parci (#81835) üzenetére


pw12345
aktív tag

Ez kb. az oltásra is igaz, akkor nem mindegy melyikkel rulettezel?

(#81843) Parci válasza pw12345 (#81842) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

micsoda? az oltás a májadban bomlik le és hasonlóan terheli?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81844) Asbee válasza Parci (#81840) üzenetére


Asbee
veterán

Nem lenne rossz végre valami tényleg hatékony gyógyszeres kezelés is. Szerintem nagyobb áttörés lenne, mint a vakcina.

(#81845) Fire/SOUL/CD válasza Asbee (#81844) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az Izraeli EXO-CD24-ről is lehetett bizakodó infót olvasni, de azóta nem nagyon van róla kb. semmi "új"...
New Israeli drug cured 29 of 30 moderate/serious COVID cases in days — hospital

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#81846) Ringman válasza viharhozo (#81763) üzenetére


Ringman
nagyúr

A nagy ugras nyilvan a kinai miatt lesz, a plebsz nagy tomegben csak azt fogja kapni.

és a 2-3. negyedévben jövő talán több millió pfizerrel mi lesz, eladjuk a szovjeteknek és a türk tanácsnak?

(#81847) pw12345 válasza Parci (#81843) üzenetére


pw12345
aktív tag

Mármint a vakcinára gondolsz (az oltás az, mikor a doki megbök), ugye melyik a sok közül. Eddig a Pfizerről tudni, hogy nem tartalmaz adalékot
ez a kínaira is igaz? Ha nincs benne "segédanyag" az nem terheli a májad, legfeljebb valami autoimmun xarság visz el később, ha épp olyan a genetikád, de az pech. Amúgy én az oltástól (+ infúziótól, a hazai kiváló higiéniai körülmények okán) , sokkal jobban tartok, mint a vakcinától, vagy egy beszedhető tablettától. Nemhogy a covidot, de még egy jó kis MRSA-t is beszedhetsz egy tuti belosztályon. :K

#81846 Ringman Így, ahogy nyögöd, persze olcsóbban, mint vettük.
Pont, mint a szopógépeket. :K

[ Szerkesztve ]

(#81848) Parci válasza pw12345 (#81847) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy belosztályon bármit, de csak tán nem ott oltanak :Y

(oltás, szuri, vakcina, igyekeztem váltogatni őket, hogy ne mindig ugyanazt írjam, de akkor pontos leszek :B)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81849) Parci válasza Asbee (#81844) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

főleg jelenleg, pörög fel a járvány, az is necces, hogy 5 hétig ne kapja el egy user, aki bekerült az oltási pipeline-ba. az összes szomszédunk (!) karanténban van jelenleg, az alsónál a suliban 16 tanárból 8 koronás, itt a mikrokörnyezetben most olyan lendülettel jön a cucc, mint eddig egyszer sem. és most jobban elkapják kisgyerekek is tényleg.

szóval egy jó gyógyszeres kezelés most zseni lenne. olyan, amit tényleg tudsz otthon tartani, mert kórházba megint csak akkor kerülsz majd, amikor már full gatya vagy.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81850) Asbee válasza Parci (#81849) üzenetére


Asbee
veterán

Egyik orvos ismerős azt mondta, sulikban , óvodákban most iszonyatosan terjed. Ő akiket teszteltetett, hányás, hasmenéssel ott is nagyrész covid. De sokan nem foglalkoznak vele. Nem tudom ezek már a jobban terjedő mutánsok-e. Nagyon úgy néz ki ezek a helyek lesznek az új gócpontok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.