Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46001) Ispy


Ispy
veterán

Na,a covid mellé bekapunk egy ilyet is [link] és teljes lesz a gyönyör. :U

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#46002) perempe válasza andor80 (#46000) üzenetére


perempe
addikt

melyik iskola?

az engem is érdekelne...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#46003) Kékes525 válasza Onlány (#45995) üzenetére


Kékes525
félisten

Angliában az excel táblázat nem értése miatt 16 ezer embert hagytak ki a fertőzöttek listájából.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46004) tboj válasza Ispy (#46001) üzenetére


tboj
tag

Emberről emberre nem terjed.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#46005) Ispy válasza tboj (#46004) üzenetére


Ispy
veterán

Még... ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#46006) tboj válasza Ispy (#46005) üzenetére


tboj
tag

Nem kell egymás tejét iszogatni, és akkor nem is fog... :DDD

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#46007) Ispy válasza tboj (#46006) üzenetére


Ispy
veterán

Még egy dolog, amit nem lehet, kemény az élet. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#46008) Gaben360 válasza Ispy (#46001) üzenetére


Gaben360
senior tag

Már megint Kína, miért is nem lepődöm meg rajta....majd elkapja egy denevér, amit utána a piacon szolgálnak fel...és tádám. ;]
Nem baj, az utolsó ember majd kapcsolja le a villanyt.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#46009) Amur válasza Gaben360 (#46008) üzenetére


Amur
addikt

Ez már politika, ezért offba rakom, de Kína már veszélyesebb mint a Szovjetunió volt annakidején. Kína nem csak politikai, katonai, hanem gazdasági nagyhatalom is akar lenni(és az is lett), és valljuk meg, ez az amerika már nem az az amerika, amelyik meg tudná állítani ha nagyon belelendülne a világhatalmi tervei végrehajtásába Kína.
Apró tüskéket le tudnak rakni, hogy lassabban haladjon az a gépezet, de semmi több..
Kormányunk jól lavírozik..puszipajtás tud lenni Trumppal úgy hogy Kínával is jóban vagyunk..
Hogy meddig megy ez az jó kérdés, de most még sikerült nekik.
A KGB módszerei között is voltak olyanok hogy nyugati embernek eszébe sem jutott, ki tudja miket találnak ki Pekingben. Még a nevét sem tudjuk a titkosszolgálatuknak..Mégis az egész világot megfigyelik kisebb erőfeszítés nélkül.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#46010) Jablocskov


Jablocskov
tag

Jó összefoglaló a jelenlegi járványügyi káoszról:

Lassan már csak üres rituálé a napi koronavírus-statisztika

(#46011) andor80 válasza perempe (#46002) üzenetére


andor80
senior tag

Télyleg túltolod.....ciki

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#46012) nyogo83


nyogo83
senior tag

Van valakinek tapasztalata mostanaban maganuton torteno tesztelessel?
Mert a kovetkezo helyzetet nehezen tudja feldolgozni az agyam.

Felesegem nincs tul jol tegnap ota(eros fejfajas, hoemelkedes, izomfajdalom, faradtsag). Gyerek osztalyfonoke igazolt covidos(korabban irtam rola).
Reggel felhivta a haziorvost, hogy ilyenkor mi a teendo. Tesztet nem ir ki, mivel nem volt kozvetlen kontaktus a haziorvossal.
Melohelyre betelefonalt, kiderult meg 3 masik munkatarsanak is hasonlo tunetei vannak, az egyiknel plusz tunet, hogy nem erez szagokat es izeket.

A munkahelynek van szerzodese tobb maganlaborral, el is kuldene tesztelni oket azonnal.
Viszont a tesztelo laborok olyan utasitast kaptak, hogy ha tuneteid vannak, akkor nem vegezhetnek tesztet, csakis a haziorvos altal kert tesztet lehet megcsinalni. :Y

Most megy a telefonalgatas ezerrel, mert senki nem akarja elhinni, hogy ekkora 22-es csapdaja van, vagy a szokasos fejetlen rendeletek es protokollok talalkozasa...

(#46013) Amur válasza Jablocskov (#46010) üzenetére


Amur
addikt

Ezt emelném ki belőle, ami nekem is kapásból szemet szúrt a tegnapi sajtótájékoztatón:
"Csütörtökön pedig az is megkérdőjeleződött, hogy a számok helyett az emberek akaratát követi-e a kormány. Gulyás Gergely ugyanis ismertette, hogy a nemzeti konzultációt visszaküldő 1,8 millió ember többsége (59 százalék) a kijárási korlátozásokat is támogatná, miközben a kormánytagok élükön Orbán Viktorral folyamatosan arról beszélnek, a magyarok akarata világos: „Magyarországnak működnie kell!” Ehhez képest az összes korlátozó intézkedés többséget kapott, csak az a különbség, hogy 60 vagy 80 százalék ért-e velük egyet."

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#46014) carl18 válasza Jablocskov (#46010) üzenetére


carl18
addikt

Rég jártam itt a topikban, de ez valóban insane ami most folyik. A Hir 24 grafikonja alapján 10X több az aktiv fertőzött mint márciusban.
Hát főként annak is köszönhető hogy mindenkinek most nyáron muszáj volt nyaralni,szórakozni élni stb. Senki se hordott maszkot még augusztus végén se. A Maszkot csak akkor kezdték el az emberek hordani mikor kötelezővé lett téve.

Gondoltam rossz lesz a helyzet de azt nem hogy ennyire. + Most az iskolák is nyitva maradtak. Ott se nagyon hordják a maszkot, ott van ez már mindenhol. Csak egy kis láz után nem hivja mindenki telefonon az orvosát.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#46015) dobolan válasza nyogo83 (#46012) üzenetére


dobolan
senior tag

"Reggel felhivta a haziorvost, hogy ilyenkor mi a teendo. Tesztet nem ir ki, mivel nem volt kozvetlen kontaktus a haziorvossal."

Ez nekem egy kicsit ködös. Nem az osztályfőnökre gondolsz, mint kontakt?

Egyébként teljesen a háziorvosra van bízva enyhe tüneteknél, hogy kér-e központi tesztet vagy sem. Őt kellene meggyőzni.

(#46016) nyogo83 válasza dobolan (#46015) üzenetére


nyogo83
senior tag

Igen, en is utolag vettem eszre, hogy elirtam.
Osztalyfonokot akartam irni.

Egy eleg idos es nehez eset a haziorvos, gyakorlatilag elkezdte felsorolni, hogy a protokoll milyen esetekben irja elo a tesztelest, meg ilyen gyermeki szinten magyarazni, mi is az a kozvetlen kontakt. Kb Muller Cecilia 2.

Most abban remenykednek a munkatarsaival, hogy valamelyikojuk haziorvosa jobban meggyozheto esz ervekkel es elkuldi tesztre. Eleg 1 ember, mert ha annal esetleg pozitiv, akkor mar a tobbinel is tudnak erre hivatkozni.

De konyorgom, ez igy nem hiszem hogy normalis.

[ Szerkesztve ]

(#46017) Rage47 válasza nyogo83 (#46016) üzenetére


Rage47
veterán

Nagyon féltik a teszteket, mintha büntetést kapnának érte a háziorvosok.
Nálunk is rokonnál az egész násznép beteg lett, a németországi rokon hazament és ott egyből nyomtak nála egy tesztet és pozitív lett. Itthon a háziorvos még ezután sem akart teszteltetni, csak mikor még 2 hét múlva is szarul volt a rokonom és nyaggatta a háziorvost. Az meg annyit mondott, hogy ebben a faluban mindenki koronás akar most lenni. :W

(#46018) UberMutant válasza nyogo83 (#46016) üzenetére


UberMutant
őstag

izé, mi van , ha a feleséged "produkálja" a kritériumoknak megfelelő tüneteket? legyetek már kreatívabbak.
azon kívül nyilván találkozott a tanárral is. én láttam, hogy ott ültek a teremben 30 percen át maszk nélkül.

(#46019) Rive válasza nyogo83 (#46016) üzenetére


Rive
veterán

Semmiképpen sem normális, de nem nagyon tudsz vele mit csinálni.

Én a helyetekben szimplán úgy venném, hogy 'az' és ennek megfelelően intézném a karantént, távolságtartást, gyógyulást.
Illetve betáraznám, hogy mikor/mivel kell kórházba menni. Mármint, milyen súlyosságú tünetek esetén és mit kell vinni.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#46020) emvy válasza nyogo83 (#46012) üzenetére


emvy
nagyúr

Igen, a Nemzetkozi Oltokozponttal vannak jo tapasztalataink. Profik, gyorsak, pontosak. Es teny, hogy tunetekkel nem mehetsz sehova. Tunetekkel azt kell csinalni, hogy
1) bezarva maradsz ket hetig
2) ha rosszabbodik, hivsz mentot/bemesz korhazba.

while (!sleep) sheep++;

(#46021) nyogo83 válasza UberMutant (#46018) üzenetére


nyogo83
senior tag

Most mar utolag felesleges lenne a dokit felhivni, hogy jaj, meggondoltam magam, talalkoztam a tanarral.
Amikor pedig kikerdezte az orvos, akkor a fene gondolta hogy ez a ket tesztelesi lehetoseg igy uti egymast.

Rive&Emvy: igen, gyakorlatilag most ezt csinaljuk. Mast nem tudunk.

(#46022) Floyd80


Floyd80
addikt

Már megint MOL.

1717 embert teszteltek a Tiszaújváros határában épülő poliol gyár építői közül. Ebből 242 lett pozitív, és további 173 embert minősítettek szoros kontaktnak, mondta Müller Cecília az operatív törzs tájékoztatóján. Egy ember van kórházban, de a tisztifőorvos szerint felkészültek arra, ha többen szorulnának ellátásra.

A fertőzésekre azért derült fény, mert szűrővizsgálatot tartottak. A gyárat a Mol megbízásából a német Thyssenkrupp építi, alvállalkozóként. A gyár építésén több ezren dolgoznak, jelentős részük külföldi munkavállaló, akik az építkezés mellett felhúzott konténerekben laknak.

Müller azt mondta, az elkülönítést a munkások szállásán oldották meg, így kerülnék el, hogy a fertőzés tovább terjedjen a városba.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#46023) Parci válasza Z.É.T. (#45997) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne érts félre, én nagyon egyetértek veled, nagyon-nagyon rossz véleménnyel vagyok mindenkiről, aki keresi a kifogásokat és az ideológiát, hogy miért nem tartja be az előírásokat, illetve azoktól függetlenül is miért nem védekezik és véd másokat. nem igazán vizsgázott jelesre szolidaritásból a társadalom. :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#46024) Wn2tl válasza Lauda (#45976) üzenetére


Wn2tl
tag

"Ha mondjuk csak negatív teszt esetén jöhetnek, akkor teljesen mindegy, hogy jönnek-e vagy sem. Mármint a magyaroknak, járvány szempontból."

Alapvető dolgokra nincs kapacitás itthon, gondolod azt végig tudják ellenőrizni? Szerintem nem. :O

(#46025) gergobaby válasza Z.É.T. (#45997) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Az nyilván elvárható, hogy az alapvető dolgokat betartjuk, viszont ennyi erővel más családok gazdasági helyzete, adósságcsapdába kerülése Neked statisztikai adat...
Amíg kellemetlenségekről van szó, addig véleményem szerint is elvárható, hogy az emberek megtegyék. Lsd. maszkviselés, kézfertőtlenítés mindenhol, szórakozásról lemondás. De azt te sem várhatod el senkitől, hogy milliók veszélyeztessék a megélhetésüket pár emberéletért... :K

(#46026) Alex91 válasza Parci (#46023) üzenetére


Alex91
félisten

Szolidaris leszel velem? Megadjam a bankszamlaszamom...? Na, ugye...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#46027) Lauda válasza Wn2tl (#46024) üzenetére


Lauda
félisten

gondolod azt végig tudják ellenőrizni?

Mit?

(#46028) Ringman


Ringman
nagyúr

hát hiú ábránd szigorításban gondolkozni, mikor 11.12-én újra meccs lesz a fociszentélyben (és még ott vannak a fradimeccsek is)

(#46029) gergobaby válasza Alex91 (#46026) üzenetére


gergobaby
aktív tag

+1 Azoknak akik szerint mindenki maradjon otthon és nem számítanak a munkahelyek :C

(#46030) t72killer válasza UberMutant (#45996) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha nem sajtós hírverés után került volna be, akkor mondom OK, de így enyhénszólva gyanús. Sajnos úgy néz ki itt is a többlet-halálozásból lehet majd ötletelgetni, mennyi is lehetett valójában az annyi. A járulékos x+hónap, év elteltével ütő iszkémia járulékairól meg majd nagyvonalúan megfeledkezünk.

Hány tanárnak kell még konkrétan meghalni, hogy becsukják az iskolákat? Gazdaságvédőktől kérdezném, hogy megérte?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46031) Parci válasza Alex91 (#46026) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

remélem azért érhető volt, amit írtam :U

azt kellene itten megérteni, hogy ez a két dolog nem szemben áll egymással, semmiképp sem úgy, ahogy például a válaszod sugallja. vedd fel a maszkot, tarts távolságot, igyekezz nem megfertőzni senkit. ennyi, nem kell többet belelátni, a világon senki se mondta, hogy otthon kéne ülni mindenkinek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#46032) Wn2tl válasza Lauda (#46027) üzenetére


Wn2tl
tag

Azt hogy vírusos-e, aki jön-megy a football meccsre vagy sem. L*sz van ott nem ellenőrzés, ha van akkor kb. annyit is ér, olyan magyar módra.

(#46033) lacafaca válasza Parci (#46031) üzenetére


lacafaca
őstag

Igy is ugy is lezarasok kovetkeznek napokon belul (persze amolyan magyaros, mint tavasszal) aztan jon a kari, megint kis szabadsagot kap a vilag...aztan kezdodik janzarba elorol...jobb lesz hozzaszokni ehhez az eletvitelhez...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#46034) t72killer válasza lacafaca (#46033) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Politikailag halottakkal lehet eladni széles tömegeknek a lezárásokat. A B-közép drukker ha azt mondod neki, h iszkémia, vagy grafikon, akkor agyonver mert azt hiszi valamelyik ellenfél csapat nevét skandálod. És mint tudjuk igencsak sok polgártársunk leledzik ezen az értelmi színvonalon.

SARS1-nél vagy MERS-nél amúgy ez kb működött volna, az gyorsabban bújt elő. Bár őszintén én elég brutál kimenetelre fogadnék, ha ezekből valamelyiket összeeresztenék a magyar járványvédelemmel...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46035) Parci válasza lacafaca (#46033) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

milyen lezárások? nem hiszem, hogy az jön most, szerintem megpróbálják elhúzni karácsonyig. bár lehet, hogy szóltak a járványügyisek, hogy már nem bírják a számítógépek az adatkozmetikázást :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#46036) idegen lény válasza Onlány (#45995) üzenetére


idegen lény
őstag

Meggyőződésem, hogy csak azért hagyták ki, mert tanár. Aztán, mikor ez kiderült, kénytelenek voltak betenni őt is. Nyilván mindent megtesznek azért, hogy tanárok ne kerüljenek be, mert az szembe megy a nyilvánvalóan hazug propagandájukkal:

"A kormánypropaganda arról posztolt, hogy az istenkirály kormányunknak köszönhetően mennyire jó a helyzet az iskoláinkban. A poszt mellé tett kép véletlenül sem magyar, hanem amerikai iskolában készült (ha a keresőbe beüti a children, school, covid, mask szavakat, meggyőződhet róla). Ennél sokkal nagyobb baj, hogy az állítás egy piszkos, aljas nagy hazugság és ezt mindenki tudja, aki tanít, vagy megkérdez tanulókat. A mellékelt üzenet csak egy példa a sok horror közül Kaposvárról: a Táncsics Gimnáziumban tegnap már 27 tanár karanténban volt, az órák nagy része elmaradt. Tegnap a 3 . óra után hazaküldték a gyerekeket, de egyrészt semmilyen hivatalos infót nem kaptak, másrészt ma mégis ÚJRA BE KELLETT MENNIÜK, mert az """operatív törzs"""" nem tudott/nem mert dönteni. A kormány propagandával akarja helyettesíteni a járványvédelmet, de ez sajnos képtelenség. Indulatosabb vagyok a kelleténél, ezért most ezt is le kell írnom: Rogán Antal, menj a büdös fenébe! A propaganda poszt itt olvasható. A valóságról pedig például itt." Hadházy Ákos

Itt a bizonyíték: egyszer használatos maszkot kell újra fel venniük az orvosoknak!
Tanga, vizes palack és pestisálarc: elképesztő maszkokkal szállnak fel az emberek a metróra New Yorkban - fotók
Orbán a róla szóló könyvről: "nem tüntet fel olyan kedvező színben, ahogy megérdemeltem volna"

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#46037) idegen lény válasza idegen lény (#46036) üzenetére


idegen lény
őstag

Reagált a Koronavírus Sajtóközpont Kálmán Olga kijelentésére

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#46038) idegen lény válasza idegen lény (#46036) üzenetére


idegen lény
őstag

már csak azért sem készülhetett a kép Magyarországon, mert nálunk az osztálytermekben nem kell maszkot hordani.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#46039) pjen válasza t72killer (#46030) üzenetére


pjen
félisten

Ha becsukják az iskolákat,hány melóhelyet kell bezárni,mert valamelyik szülőnek otthon kell maradni?Ennyi erővel a meló helyeket is becsukhatnák.

(#46040) lacafaca válasza Parci (#46035) üzenetére


lacafaca
őstag

olyan, mint tavasszal...kutyát nem érdekelte az egész, de a propagandától dübörgött, hogy maraggyotthon...persze senki nem nagyon maradt, akinek dolga volt :DDD legalább is mifelénk én nem vettem észre ebből semmit

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#46041) Ringman


Ringman
nagyúr

a 09.20-án bejelentett covid teszt-mintavételi pontokkal mi a helyzet?

(#46042) Ezekiell válasza pjen (#46039) üzenetére


Ezekiell
veterán

Senki se akar teljes iskolabezárást. Nézd meg a PDSZ mit akar - hibrid oktatást.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#46043) t72killer válasza pjen (#46039) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Halott/lélegeztetőn fekvő tanár nem fog tanítani, ha fejreállsz, akkor se.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46044) Narxis


Narxis
nagyúr

Kiszámolták, mennyibe kerülne egy átlagembernek Trump háromnapos koronavírus-kezelése [link]

Na erről beszéltem, az a mákja, hogy nem jóval hamarabb kapta el.

Thanos was right.

(#46045) pjen válasza t72killer (#46043) üzenetére


pjen
félisten

Ez így igaz de a gyerekével otthon maradt szülő se fog dolgozni,ha fejre állsz akkor se.Azért minden tanár nem kapja el,viszont ha az alsósoknak bevezetik a digitális oktatást egy szülőnek otthon kell maradni.

(#46046) t72killer válasza pjen (#46045) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

És mi a nagyobb gond? Ha már csak ebből értesz, Ft/€-ban? A végérvényesen kimúlt - vagy éppen a következő 10évben kardiológiára járó majd kimúló tanerő akit pótolni kell, vagy a családonként otthonmaradó 1db szülő? Horribile dictu némi karanténidőszak után egyébként is nagyszülő?

Hozzátartozó kérdések: A 3-14éves ovis-iskolás gyereket nevelő családok hány %-a 2keresős és tleg nem tudná megoldani se nagyszülővel se egyéb módon? A kormány miért nem segít semmit a finanszírozásban?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46047) pjen válasza t72killer (#46046) üzenetére


pjen
félisten

A tárca szerint egyébként - a PSZ állításával ellentétben - az óvodákban és az iskolákban nyugodtan folyik a munka. A fertőzöttségi adatok is bizonyítják, hogy a koronavírus-járvány elleni védekezés eredményes, az érintett köznevelési intézmények aránya ugyanis alacsony, mindössze 1-4 százalék. Hangsúlyozták azt is, hogy egyáltalán nem növelné a biztonságot és szakmailag teljesen értelmetlen lenne a pedagógusok rendszeres - akár havonta vagy kéthetente történő - tesztelése. A PCR-teszt ugyanis csak a pillanatnyi állapotot mutatja meg, és semmi garancia nincs arra, hogy ne fertőződjön meg az érintett már akár a tesztelést követő napon. Akinél azonban felmerül a koronavírus-fertőzés gyanúja, azt minden esetben ingyenesen tesztelik. Közölték továbbá, hogy az a pedagógus, aki munkavégzés közben fertőződik meg, a munkahelyi balesetekre, megbetegedésekre vonatkozó eljárás alapján teljes összegű táppénzt kap. Ha pedig valaki nem beteg, de karanténba kerül, akkor otthonról tud dolgozni, és természetesen ilyenkor is teljes munkabért kap. Felhívták a figyelmet arra is, hogy a fertőzöttekről, a karanténban lévőkről és kórházba kerülőkről országos adatbázist vezet az illetékes hatóság, és az adatokat folyamatosan frissíti.Ez nem az én válaszom.

Nem múlik ki minden tanár,ennyi erővel az összes többi dolgozó,leginkább orvos,fodrász,futár stb kérhetne különleges elbírálást.

(#46048) t72killer válasza pjen (#46047) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez az a kormányzat, aki szerint fekete farkak veszélyeztetik Juliska néni szüzességét ill ellenjavallt a maszk használata (március-április)? Nincs több kérdésem...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#46049) pjen válasza t72killer (#46048) üzenetére


pjen
félisten

Nekünk ez van,jutott :(( :W Azért ha megint bevezetnék az online oktatást és a szülők egy része hónapokig otthon maradna az igen nagy csapás lenne az amúgy is megroggyant gazdaságra.Kíváncsi lennék mit szólnának a pedagogusok,ha a befolyó adó hiányában nem kapnának fizut.Persze pár stadion eladása megoldás lehetne,csak nem hiszem,hogy most van rá vevő

[ Szerkesztve ]

(#46050) emvy


emvy
nagyúr

Ma volt egy erdekes eset, ismeros gyereke kapott egy pozitiv antigen-tesztet. A Nemzetkozi Oltokozpont altal hasznalt koreai antigen-teszt nagyon megbizhato, 6% a fals pozitiv aranya es 9% a fals negativ aranya. A gyerkocot azert vittek tesztre, mert az ovonojenek pozitiv lett a tesztje.

Kerdes: mennyi a valoszinusege, hogy a gyerek valoban elkapta a koronavirust?

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.