Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121001) pjen válasza t72killer (#120998) üzenetére


pjen
félisten

Így van, csak a pozitív teszt azt is jelentheti, hogy 3-4 hónap múlva már egyáltalán nem is leszel. Én úgy vagyok vele, az a legjobb, ha mindenféle teszt negatív.

[ Szerkesztve ]

(#121002) t72killer válasza gergo5991 (#120999) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lidocain hydrochloride hatóanyagú kell, a sima strepsils gyenge.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121003) , válasza gergo5991 (#120994) üzenetére


,
addikt

5 emberről tudok az ismeretségi körömben, akik egészen addig nem tudták (nem akarták elhinni), hogy covidosak, amíg nem csináltak gyorstesztet. Egyik haveromtól nyertem is így 2 csomag (8 üveg) sört. Fájt a torka, mondtam neki poénból, biztos covidos vagy. Azt mondta dehogyis, kizárt, hogy ez az legyen, semmi baja nincs, csak egy kis torokfájás. Fogadtunk, csinált egy gyorstesztet, én meg nyertem 8 üveg Heinekent.

(#121004) lacos001


lacos001
senior tag

Ide teszem, bár pár helyen még elférne itt a Phn.
Nem takarom ki a hölgy nevét, sztár :)

(#121005) lacafaca válasza lacos001 (#121004) üzenetére


lacafaca
őstag

:D

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121006) t72killer válasza lacos001 (#121004) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

az a hsz nagyon ott van :DDD :R , vagyis :(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121009) lacafaca válasza t72killer (#121007) üzenetére


lacafaca
őstag

nyugtass meg, hogy ezt a kupac 💩t már nem fogod kétpofára...valami csak ragadt rád az elmúlt két évben😂

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121010) t72killer válasza lacafaca (#121009) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Varrasd át a retinád a szemfenékre, ott jobban mutat. Parancsolj egy kis látnivaló élesben:

"Grafénoxidos-chippes" (tényleg mélytard) Fészbúkcsirke, tüzijáték indításakor hopp miről kezd ugyanúgy óránként posztolgatni? Hát persze a ruszki invázió jogosságáról és hogy az ukránok népirtanak. Több ilyen is van.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121011) lacafaca válasza t72killer (#121010) üzenetére


lacafaca
őstag

látom nem értetted :N
pont leszarom ezt is, csakúgy mind az előző hisztériát...amihez nincs közöm, ignorálom...amire semmi ráhatásom, azt meg végképp. kipróbálhatnátok egyszer, sokkal nyugisabb élet ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121012) t72killer válasza lacafaca (#121011) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ó, én nagyon nyugodt vagyok :)) . Vagyis nem, mert egy rakás meló vár a kertben a héten. :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121013) lacafaca válasza t72killer (#121012) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor állj neki, ne ezzel a szarral foglalkozz, az az elfoglaltság a legkiválóbb az idegek lenyugtatására és nem mellesleg a d-raktár (ma olyat pirultam mint állat, elnyomtam 5k retket természetesen már fürdőnaciban) ajtaját is kitárhatod már ott a ködös albionban is tán ;) ha meg meg kell basz...hogy a klasszikust idézzem :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121014) laszlohu válasza , (#121003) üzenetére


laszlohu
addikt

Ez pontosan így van, nemrég az ismerettségi körömben 50+ -os személy javaslatomra vett egy covid tesztet ( kórházban már rég volt ), majd megcsinálta az otthoni antigén tesztet, majd pozitív, majd otthon karanténba rakta magát, majd orvos kihívta a pcr-eseket, majd az is pozitív, majd rendes karantén.
Az a véleményem, bár lehet, hogy fals, hogy az idősebb korosztály hajlamosabb rámondani, hogy á , hideget ittál , kicsit náthás vagy, megfáztál , stb. meg lehet, hogy sokan azt sem tudják, mi az a covid-teszt.

(#121015) cappa72 válasza lacos001 (#121004) üzenetére


cappa72
nagyúr

Rákerestem, és tényleg mo kormánya fosbúk oldalán jelent meg.
Persze ez is (negint)egyoldalú kommunikáció.
Nagyon sok az olyan komment, ami az ellátatlansági kérdést taglalja. És valóban. Már évek óta (hú... de repül az idő...) ezzel küzdünk: az ellátásba, vagy a nem-ellátásba halnak bele? Ha covid-os vagy, akkor ellátnak? Ha más bajod van, akkor ellátnak?
Legutóbb rokon akarta bevinni a gyereket az ügyeletre, mert kruppos tünetei voltak (3 éves); majd mikor kiderült, hogy covid+ mintkét szülő, telefonon leb@szták őket, hogy akkor mit keresnek a gyerekek mellet... amúgy így menjenek a Heimpálba'.
(hova a f'szba tegyék a gyerekeket, ha ők covid-osok?)

@121005 lacafaca
És vajh' a szputnyikban már eleve ez a lehetőségben kódolt csipp lehetett? ;]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#121016) S e t h válasza lacafaca (#121011) üzenetére


S e t h
nagyúr

6000 hozzászóláson keresztül ignoráltad.
Mi lett volna ha még foglakozol is vele.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#121017) lacafaca válasza S e t h (#121016) üzenetére


lacafaca
őstag

értőolvasásdeficit: lv100 :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121018) lacafaca


lacafaca
őstag

látod tankos...amikor elmebetegekre van bízva a világ sorsa😂
ukránok papa...ukránok🤣

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121020) lacafaca válasza #32839680 (#121019) üzenetére


lacafaca
őstag

soha nem ültem le, ha buszoztam...utoljára 30 éve...ma se tenném ha fölülnék rá, csupán biztonsági megfontolásból se :DDD

ideges ember nincs...csak... ;] ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121022) lacafaca válasza #32839680 (#121021) üzenetére


lacafaca
őstag

mondom...30 éve...nem hinném, hogy ma trágyább lenne, mint akkor volt. vagy de? :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121023) t72killer válasza lacafaca (#121018) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:)) . [link]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121024) lacafaca válasza t72killer (#121023) üzenetére


lacafaca
őstag

:D egyszer már linkeltem, szedd le normálisba [link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121025) t72killer válasza lacafaca (#121024) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R
de ez meg rövidebb...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121026) gergo5991


gergo5991
őstag

igy szerdára már egészen rendben lettem volna, de ma elment a szaglásom és izlelésem 90%-a..nagyon érdekes..pedig mindenhol azt irják omikronnál nem megy el, főleg nem azután hogy kb már ki vagyok gyógyulva.

(#121027) t72killer válasza gergo5991 (#121026) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

esete válogatja, oltott omikronos ismerősök közül egyiknek se ment el.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121028) S e t h válasza lacafaca (#121017) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lv100?
Ez vmi új üzemanyag?
Miért erőlködsz folyton, amikor mindig csak gatyacsere a vége, ja nem, az sem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#121029) laszlohu


laszlohu
addikt

Március 7 - től eltörlik az összes járványügyi korlátozást ( maszk ), kivéve az egészségügyi intézményekben,

Nekem leginkább az a kérdésem, hogy a patika minek számít, mivel ott dolgozom?

ott kell, vagy nem kell maszkot viselni 7 - étől

(#121030) IRO21 válasza laszlohu (#121029) üzenetére


IRO21
aktív tag

A portfólió azt írja, hogy csak a szociális intézményekben és az idősotthonokban marad kötelező a maszk: [link]
Nem tudom mennyire pontos ez a lista. Valószínű meg kell várni a közlönyt a részletekért.

(#121031) lacafaca válasza laszlohu (#121029) üzenetére


lacafaca
őstag


jó volt veletek, szevasztok :DDD (ősszel találkozunk😂)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121032) t72killer válasza lacafaca (#121031) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R , jó munkát a nyárra.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121033) radi8tor válasza laszlohu (#121029) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Anno én nem vettem maszkot gyógyszertárba lépésnél, ameddig nem volt mindenhol kötelező.
Kedvesen megkért rá a patikus, hogy vegyek maszkot legközelebb, mert ez egészségügyi intézmény.
Visszakérdeztem, tuti, mert azt hittem kereskedelmi. :D

⭐ Stella

(#121034) laszlohu válasza radi8tor (#121033) üzenetére


laszlohu
addikt

Ez pont abból adódott, hogy senki nem tud semmi konkrétumot, ezért akkor is megköveteljük a patikában a maszkot, amikor már
Nem is kéne. És mindez az info hiánya miatt. Most már tényleg kéne ilyen pontosítás, mert a patikát nevezhetjük egészségügyi intézménynek, de sokszor meg az adott jogszabály nem is vonatkozik rá.

(#121035) perempe válasza radi8tor (#121033) üzenetére


perempe
addikt

én pár napja Szilvásváradról visszafelé láttam buszvezetőt maszk nélkül.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#121036) laszlohu válasza perempe (#121035) üzenetére


laszlohu
addikt

A buszvezetőknél, ha nem jegyet árul és a buszos mögött van egy széksor, amit az utasoknak tilos használni ( távolságtartás ), akkor a fenti esetben nem kell maszkot hordania.

(#121037) , válasza perempe (#121035) üzenetére


,
addikt

Buszsofőrön (+troli, villamos, stb.) én még soha nem láttam maszkot.

(#121038) mephi666 válasza , (#121037) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen, én mondjuk a buszon ülve akkor kezdenék aggódni, ha ilyen maszkot látok rajta :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121039) t72killer válasza mephi666 (#121038) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DDD , mindez ukrán rendszámmal, a felszállóra rögtön 1enruhát is húznak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121040) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Na barátocskáim, itt a vége a dalnak. Jól elvoltatok eddig? Látom, azóta is nagyon komolyan van véve pl hogy a semmit sem érő szájpelenkaviseléssel kapcsolatban hogyan alakulnak a dolgok stb XD
Jövőre nézve megjegyezni: a "járványok kora" nem egy tudományos okosság, amit a jóságos tudós filantrópok előre kikutattak, hanem egy terv, egy agenda programpontja, amit a médián keresztül akarnak levezényelni a sátánista Cabal-irányítók. Véssétek az eszetekbe a "konteósok" mit mondanak, és majd lássátok megvalósulni. A WHO lett a felettes szerve az összes nemzetnek, legközelebb már vezényszóra, globálisan akarnak "oltási" kötelezettséget meg egyéb "járványügyi" intézkedést foganatosítani. Figyeljétek a Mi Hazánkat, Orvosok a Tisztánlátásért csoportot, a Füllmich-féle Grand Jury eljárást, kanadai kamionos helyzetet. Ha nem veszik fel elegen a harcot a Klaus Schwab-szerű képződmények ellen, akkor be fog köszönteni az Orwell és Huxley által felvázolt Brave New World Order, ahol a lakásodból sem tudsz majd pofamaszk és egy hónapos oltási igazolvány nélkül kilépni - ja, lakásod meg egyéb saját tulajdonod sem lesz (és bogarakat kell zabálni) forrás: WEF twitter/honlap.
Próbáld ki, google-be kezd el begépelni: "wef y"
A kiegészítés erre az lesz hogy "wef young global leaders"
Ha folytatod úgy hogy "wef you "
akkor meg "wef you will own nothing and be happy"
Sok sikert a kutatáshoz.
Leírok még egy rendkívül tanulságos esetet a szabályok ostobaságáról: unokaöcsém gimibe jár (és mellesleg oltatlanul persze mindig amikor egy oltott ágynak esett, neki meg a többi oltatlannak kellett kimaradnia a tanításból), és most lesz egy suli-buli, ahová viszont elkérik a "védetcségit". Érted, délelőtt még ott volt ő és a 600 másik gyerek tanítás alatt, de délután/este már igazolványosdni van. Na az ilyen szrháziak miatt van ez a gatya helyzet, akik túlbuzognak a szabályok betartásával és túlbonyolításával. Ahelyett hogy mindenki egységesen lázadna és ellenállna közösségként.
(Nem vitaindító, nem nézem a reakciókat, nem érdekel a hőbörgés. Akkor jövök vissza ide, ha valaki privátban megkér, mert komolyan kérdezni akar olyat, ami másnak is hasznos.)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#121041) Mr K válasza [HUN]NIMROD (#121040) üzenetére


Mr K
senior tag

Ha összeadjuk a "COVID-19"-ben szereplő karakterek ascii kódjait, akkor 524-et kapunk. Talán mondanom sem kell, hogy ez sem véletlen!

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#121042) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Előfordulhatnak olyan hozzászólások egy fórumon, melyeket a modik helyében nem törölnék.
Szükség van rá, hogy a tűzrőlpattant menyecskék felismerjék azokon az izgalmas éjszakákon, mikor kell inkább minden lenyelni a megfelelő pillanatban, nehogy ezek a szánalmas propagandazabálók ismét elterjesszék a legragályosabb és legmegvetendőbb kórságot az emberiség pszichéjében.

Csak úgy eszembe jutott...

(#121043) Qtya123 válasza Z.É.T. (#121042) üzenetére


Qtya123
őstag

:DDD
Hagyjad, kiírta magából, jól megmondhatta, most elégedett és boldog. Hagyd, had örüljön. Mindenkit más dolog tesz boldoggá, őt ez. ;]

(#121044) BalanceR válasza Qtya123 (#121043) üzenetére


BalanceR
addikt

Ne aggódj, hamarosan ezek a "Zsenik" átcsapnak járványtagadókból háborútagadókká... :DDD
Mert kb ugyan ezek az arcok nyomják most azt, hogy vagy nincs is semmi Ukrajnában, vagy csak a filantróp , jóságos Putin bácsi robbantotta fel a Chemtrailgyárakat.
#józanparasztiész





:DDD :))

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#121045) t72killer válasza BalanceR (#121044) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hamarosan? A trollközpont már a támadás előtt átállította a műsort, a hívek nem kis része is áthangolta már magát. Az "oltatlanpedagógus-eüs" csoportban már jó ideje a "felszabadítás" és a gonosz nyugati háttérhatalmak a téma.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121046) Qtya123 válasza BalanceR (#121044) üzenetére


Qtya123
őstag

Félelmetes. Elkapta őket valami gépszíj és nem tudnak kiszállni a spirálból, a covid leszálló pályára állása után most nem kell ismét unatkozni, hanem lehet újra megfejtésben lenni.

Jönnek megint a mondta az ismerősöm, hogy nem is látott menekülteket és hasonló megfejtések...

[ Szerkesztve ]

(#121047) t72killer válasza Qtya123 (#121046) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezeket fizetett trollok terelgetik.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#121048) -Skylake- válasza Mr K (#121041) üzenetére


-Skylake-
addikt

Az semmi. 524 osszeadva 5+2+4. Az 11. A 11. az 5. prímszám. Viszont ! Ha nem osszeadod hanem ossze szorzod, azt kapod, hogy 40. Tudod mi a 40. prím ? A 173. Mar nem azert, de 1+7+3 az mennyi is ? Igen, jol latod. Az bizony 11. Viszont itt jon a csavar. Covid 19 , ugye a vege 19. Viszont ha az ascii kodokbol kiszamolt 524-et osszeadod, majd a prim erteket (11) megszorzod a prim szamaval (5) mit kapsz ? Azt, hogy 55. 19...55... 1955.
Na most akkor elnondom, hogy mar nem azert , de Bill Gates 1955.ben szuletett.
Meddig is tartott a covid-19 ugy igazabol ? 2 evig. 19x2 az 38. Mikor is szuletett PONTOSAN Bill Gates ? Oktober 28...azaz 10.28 . 10+28 az kurvara 38 ami pont 2x19.
Illuminati confirmed.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#121049) Ezekiell válasza [HUN]NIMROD (#121040) üzenetére


Ezekiell
veterán

Prémium kontent ez a javából, köszi :DDD :C

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#121050) emvy válasza Ezekiell (#121049) üzenetére


emvy
nagyúr

És bazmeg Huxleyt idéz amikor az általánost se fejezte be

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.