Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81001) Parci válasza [CS]Blade2 (#80999) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

akkor félreértettem, csak annyira elhasznált ez a szegény "a magyarok ellen vannak" frázis, hogy rögtön az ugrott be. az oltáselleneseket, akik ráadásul direkt dumálják tele az emberek fejét, bűnözők. már-már olyan rosszak, mint a lipsik! :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81002) ubyegon2 válasza gergo5991 (#80994) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Neked is jobbulást és szerintem kerüld a tesztelő helyeket erősen, mert nagyon el fognak hajtani, ha így mész oda. Legalábbis ahol mi voltunk, ott erősen ki volt hangsúlyozva, hogy oda ne menjen valaki, ha tünetei vannak! (ja amúgy lehet, hogy csak itt van így, cseszkóban más a helyzet)

Qráld magad DrdrDr Parci fődiagnosztya leírásai alapján, belehalni abba sem lehet! ;]

[ Szerkesztve ]

(#81003) gergo5991 válasza ubyegon2 (#81002) üzenetére


gergo5991
őstag

Koszi a biztato szavakat, negativ lettem. De most jon a kerdes ha nem covid akkor mi bajom lehet? Na de ez mar nem ide tartozik

(#81004) Parci válasza ubyegon2 (#81002) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó, hogy mindenki itt retteg. :DDD

sikerült egy második típusú lázcsillapítóval 39 alá nyomni a kisebbiket. atom gatya szegény. közben Krinyo haverom elmesélte, hogy á, az ő feleségének is csak kapart a torka, mint nekem, nem volt más tünet, aztán rá 5 napra elment a szaglása. úgyhogy én is csupa optimizmussal a szívemben, bátran és erősen tekintek a jövőbe, b+ :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81005) ubyegon2 válasza gergo5991 (#81003) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Negatív? No ez ilyenkor rosszabb, mint a +....gondolom lehet a teszt is fals, de ehhez nem értek, jönnek a topik szagtanácsadói hamar! De legalább a jobbulást így is érvényes! :K Meg szerintem a certifikázott topikgyógymód is.

(#81006) Parci válasza ubyegon2 (#81005) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, akkor pontos az antigén, ha pozitív ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81007) ubyegon2 válasza Parci (#81004) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

jó, hogy mindenki itt retteg.

Meg máshol....én csak ezt az egy laza(laca) topikot olvasom, így nem rettegek eléggé, bár a lipsihordák említésére talán.....

Látom nem csak a topik segít, a haverok is le tudnak nyomni, ha éppen reménykedni kezdenél....szegény kölkök nagyon el tudnak anyátlanodni a rohadék láztól, reméljük már nagyon kifelé megy ebből a stádiumból! Már csak ezért is bírd még pár napig, utána lerottyansz, mi kibírjuk akár egy hétig is nélküled! :K (helyettesítésről gondoskodj, ez a lényeg, persze banánjog nélkül)

(#81006) Parci

hát, akkor pontos az antigén, ha pozitív ;]

Nagy megnyugvás ez! :N Megy a halál tesztelni akkor.....

[ Szerkesztve ]

(#81008) Ricardo válasza Parci (#81004) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem lesz semmi gond.

(#81009) bigdady válasza Parci (#81004) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem egy hete kapart majd köhögtem szárazon kb 3 napot a semmiből a múlt héten torokfájással, most orrom már tiszta (takony miatt nem COVID gondolom) és szagokat is még érzek viszont egyik napról a másikra kutya bajom nem lett, szóval nem biztos semmi még az ellenkezője sem. Kiskölyöknek jobbulást!

[ Szerkesztve ]

(#81010) Parci válasza Ricardo (#81008) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sir yes sir!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81011) Parci válasza ubyegon2 (#81007) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a kicsi sajnos most megy befelé, de ilyen ez, kapta a nagytól, le van maradva 4 napot. totál nyugodt vagyok, ami a betegségeket illeti, túl vagyunk 50 körön biztosan (2019. őszéig naplóztam), de ez a kínai gedva azért a kiszámíthatatlansága és veszélyessége miatt ezt mindenképp elveszi az embertől, hogy őszintén ne féljen a rohadékoktól. marad az őszintétlenül nem félés. ;)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81012) Ricardo válasza Parci (#81011) üzenetére


Ricardo
félisten

" (2019. őszéig naplóztam),"

Én ilyennel meg sem próbálkoztam :N
amikor a nagyobb elkezte a bölcsit, szepembertől decemberig többet volt itthon m, mint a bölcsiben.

(#81013) lacafaca válasza Parci (#81011) üzenetére


lacafaca
őstag

háát...az ember ránéz az avatarodra...valóban nem őszinte a :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81014) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Hölgyek és urak!
Véletlenül találtam rá egy cikkre, miszerint:
SARS-CoV-2: A budezoniddal készült asztma spray megakadályozza a betegség súlyos lefolyást.

SARS-CoV-2: Asthmaspray mit Budesonid verhindert schwere Verläufe

A forrás hitelesnek tűnik. Ha igaz, akkor nagy lépést jelenthet a normális élethez való visszatéréshez.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#81015) fatal` válasza lacafaca (#80946) üzenetére


fatal`
félisten

Pont fél órája beszéltük haverral, hogy ez a csoda az e-mail címet nézi és nem a tajszámot. Ezért ha beregisztrálok 20 milliószor ugyanarra a tajszámra, akkor holnap lejön a propaganda, hogy az egész ország beregisztrált, 2x.

#80947: Nem kell összekötni az adatbázissal ahhoz, hogy önmagát ellenőrizze, hogy ugyanaz a tajszám ne szerepeljen 83x.

(#81016) Parci válasza Hieronymus (#81014) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hááát... tele van a medrxiv ilyen jellegű tanulmányokkal. ez is kis mintás. van ilyen feketeköményre (az kb. 300 fős), ivermectinre, meg isten tudja még, hogy mire. és mindegyiknél ott van feketén-fehéren, hogy kapott xy-csodaszerből és gyorsabban gyógyult, nem kapott és nem. szóval mindegyik igaz.

vagy... annyira soktényezős egy-egy eset, hogy illene több ezres, akár tízezres mintán nézni, hogy tényleg tuti dolgokat lehessen mondani. :B (nem csak én mondom, tényleg kb. az összes hasonló így végződik: "Because of the small number of participants and the lack of blinding, the treatment is currently not considered to be evidence- based. The next step could be a large-scale, randomized, double-blind study.")

ezzel együtt érdekes cikk, meggondolandó, amiket írnak.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81017) lacafaca válasza fatal` (#81015) üzenetére


lacafaca
őstag

csodás :DDD

@parci én maradok a [kép] -nál...még soha nem csalódtam benne :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81018) ubyegon2 válasza Parci (#81011) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Orgonasíp helyett lehetnének 3asikrek is, szóval jobban jártál. :N

Nyamvadt kínaiak meg elég sok mindent adtak a világnak utóbbi évezredekben, most éppen qrvára nem hiányzott ez. :((( Meg is vannak kicsit szeppenve utóbbi időkben itt. (fele ltp ferdeszemű, bár itt már szerintem több a vietkong)

(#81015) fatal`

TAJ számot ne is nézze, mikor 70000 embert most zárnak ki a rendszerből. (elméleti szám) Jó, hogy sok a potyautas, de járványügyileg nem zárhatók ki. A NER meg elmegy a jóqrvannyába egyébként.

Laca!

tom_tol koma arra utal, hogy marha vagy! :D

[ Szerkesztve ]

(#81019) Parci válasza lacafaca (#81017) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

alma, két kiwi, egy szelet kovászos kenyér luxuskolbásszal, salátával, + újhagyma, gyömbér+méz. hogy is kell mondani? "esélye sincs a rohadéknak!" ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81020) tom_tol válasza lacafaca (#81017) üzenetére


tom_tol
addikt

eszel Te normális kaját is vagy csak füvet? :DDD

(#81021) Parci válasza tom_tol (#81020) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát nem szeretnék a paplanja lenni, az is tuti ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81022) Floyd80 válasza Parci (#81019) üzenetére


Floyd80
addikt

Ismerős volt pár hozzávaló, te fideszes vagy. :DDD

„A mai vacsora - rakott tészta - jórészt maradékból készült. Mindig figyeltünk arra, hogy ételt ne dobjunk ki, a még jó illatú, egészséges maradékokat átalakítottuk, ami már kicsit kétes volt azt Buksi és Mici pusztította el. Most, ezekben a kockázatos és nehéz időkben különösen is így járunk el. Egyhetes, hűtőben, zárt dobozokban tárolt milánói - külön a szósz és a külön a tészta - felturbózva frissen főtt tésztával is, kolbászzsírral, borsóval, házi paradicsomszósszal, egy egész fej zúzott fokhagymával - a népi gyógyászatban vírusölő és immunerősítő - és »csontegyszerű« reszelt trappistával. Előmelegített sütőben 180 fokon 30 perc. Mézes-áfonyás-gyömbéres-hecsedlis zöld tea dukál hozzá.”

...Németh Szilárd 1 hetes milánói makaróniból készített ételt.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#81024) lacafaca válasza Parci (#81019) üzenetére


lacafaca
őstag

ennyi papi ;)

@tom ööö...ja :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81025) lacafaca válasza Parci (#81021) üzenetére


lacafaca
őstag

mivel nem eszek glutént, csak a babtu/hüvelyesektü...de az sem büdi :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81026) Parci válasza lacafaca (#81025) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

haggyámá, aki a káposztától nem fingik, az tényleg marha!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81027) Parci válasza Floyd80 (#81022) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát elég nagy sertés lefideszesezni, de még azon belül is, hogy rezsipacalsziláááárd?! :Y
inkább alszom pár órát, amíg hat a gyerek lázcsillapítója :DDD
aztán, ha elment a szaglásom, beverek egy vödör lucskoskáposztát.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81028) ubyegon2 válasza #20749568 (#81023) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Aham meg a qrva kovidozás......fura, de talán az van mindig terítéken, ami van!? De nem menekültek azok már rég, inkább neugermanók vagy ilyesmi. Az marhaság amúgy, ha azt unod, hogy beszélünk róla és nem azt, hogy lassan duplika minoritas leszel. ;] :K

Annyi előnye tényleg lesz a milliónyi mecsetnek, hogy nem kell majd beállítani semmit ébresztésre! :D

(#81029) ubyegon2 válasza Parci (#81027) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

30 banán érte? ;] sertéspacalszili miatt simán kijön a matekből ez! :DDD Mondjuk nekem tetszett!

Laca meg rózsaillatút finog bizonyára, nem kell aggódnod! :Y

[ Szerkesztve ]

(#81030) fatal` válasza ubyegon2 (#81018) üzenetére


fatal`
félisten

Nem a tajszám érvényességére gondoltam. Csak arra, hogy azt nézze, hogy önmagában (tehát a regisztrációs űrlapon beküldött, akár érvényes, akár érvénytelen) TAJ számok között duplikáció ne legyen.

Annyi ellenőrzés azért pluszban kerülhetne bele, hogy a taj szám egy valid szám legyen, ahogy adószámot is szokás ellenőrizni, ugyanis az utolsó karakter egy ellenőrzőszám, ami semmit nem mond, csak azt, hogy az előtte lévő számok valid kombinációt adnak-e ki, vagy teljes baromság.

Most 33 e-mail címet beregisztrálhatok a taj számomhoz.

[ Szerkesztve ]

(#81031) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

na, hát éber városunk nem alszik, beb.szták a fiamat hatósági házi karanténba.
az elmúlt 12 hónapban kontaktkutatgatott kb. négy-öt ember egyike lett.

ilyenkor kell negatív teszt, hogy kijöhessen a fényre vagy ha lejár a karantén, ez automatikus?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81032) bigdady válasza Parci (#81031) üzenetére


bigdady
nagyúr

Faja... Haveréknál lejárt éjfélkor és kész. Mondjuk soha senki nem jött ellenőrizni a 10 napban.

[ Szerkesztve ]

(#81033) lacafaca válasza Parci (#81026) üzenetére


lacafaca
őstag

eskü nem :N ...én marha :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81034) lacafaca válasza Parci (#81031) üzenetére


lacafaca
őstag

cilimili megmondta, lejár a 10 nap oszt kalapkabát...vagy nem? :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81035) radi8tor válasza Parci (#81031) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Átküldjelek a komolyodó topikba? :D

Amúgy itt vannak az infók: [link]

"Ha hatóság rendeli el a karantént
A határozatban megjelölt ideig tart."

"Lehet korábban szabadulni a hatósági házi karanténból, pl. tesztekkel?
Igen."

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#81036) kecsawi válasza Parci (#81031) üzenetére


kecsawi
senior tag

Én tavaly voltam kontakt, elrendelték a karantént, de mikor lejárt, másnap már az applikáció kidobott, befejezték az ellenőrzést. Csak munkahelyre kellett vinni a negatív pcr-t, addig maradt a táppénz.

(#81037) Lauda válasza Parci (#81031) üzenetére


Lauda
félisten

Kollégáknál nem kellett semmi (pcr pozitívak voltak), mikor lejárt a karantén, mehetett ahova akart.

[ Szerkesztve ]

(#81038) gergo5991


gergo5991
őstag

[link] aki németországba készülne

(#81039) lacafaca


lacafaca
őstag

egy kis AZ mellékhatás jelentés a szigetekről

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81040) Z.É.T. válasza lacafaca (#81039) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(az megvan, hogy ez a brit gődénylenkei website, ugye?)

(#81041) Ezekiell válasza lacafaca (#81039) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nope, fake news, ugyanabba a hibába sikerült beleesni a cikkíróknak, mint radinak tegnap - ez az összes jelentett esemény a vakcina beadása után, de nincs azonnali ok-okozati összefüggés a vakcinával.

Ezt viszont már lehet szándékos fake newsnak mondani, mert itt direkt ferdítenek (mondhatnám hazudnak). Mondjuk ettől a szennylaptól nem is nagyon lehet mást várni, elég megnézni a címlapjukat.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#81043) lacafaca válasza Z.É.T. (#81040) üzenetére


lacafaca
őstag

reggel/délben/este gödény/lenkei/(ki van még? mindegy, ti tudjátok én nem :DDD ) cikkein és videóin tengődök...szerinted zavar? ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81044) Z.É.T. válasza lacafaca (#81043) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Dehogy zavar, csak tedd hozzá, hogy faéknyúz, vagy viccelsz, ne kelljen már perceket töltenünk azzal, hogy kiderítsük, nem hiteles az oldal/cikk.
Mer' oké, hogy laza a topik, de én sem dobok be olyan cikket, ami szerint a káposztától megbuggyan az agyunk. Pedig látszólag de :D

(#81045) lacafaca válasza Z.É.T. (#81044) üzenetére


lacafaca
őstag

:P ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#81046) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"a Németországban dolgozó külföldiek közül csak az úgynevezett rendszerszintű fontosságú munkakörben dolgozókat engedik be" - hogymi?? Tehát lehet, hogy dolgozol az országban, de a munkád nincs rajta valami privilegizált listán = nem engednek be??? Hány óra késés múlva is köt utilaput a tisztelt arbeitgéber az osztajropéer munkavállaló talpa alá? Bundesmutti vajon állja majd a kieső fizetést?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#81048) bigdady válasza Z.É.T. (#81044) üzenetére


bigdady
nagyúr

Honnan szedik ezeket az adatokat vagy kitalálják hányan lettek süketek a vakcinától? Azért azt el lehet különíteni hogy előtte valaki nem volt süket és most hirtelen az lett.

[ Szerkesztve ]

(#81049) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Kár volt bekapcsolni a TV-t, mint írtam 1 hete se neten se semmilyen médián nem követtem az eseményeket. Erre most hallgattam, hogy megint terjed a lepra és cecil néni (korábbi megszólalása lehetett) mondta, hogy már a brit/afrika/brazil mutánson kívül, itt nálunk még 7-8 új mutánst vizsgálnak... Remek, ennek sosem lesz vége.
Na megyek disznóölésre, ott legalább addig sem ezzel foglalkozok. :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#81050) Hieronymus válasza t72killer (#81046) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez a korlátozás csak azokra csehekre és osztrákokra vonatkozik, akik a rizikó területen élnek.
Illetve azokra is akik onnan érkeznek.
Tegnap minden második személyt fordítottak vissza, mert nem voltak rendben a papírjai.
Ma pontosít a bajor kormány, hogy ki számít a rendszer működéséhez nélkülözhetetlennek személynek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.