Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80251) lacafaca válasza Z.É.T. (#80247) üzenetére


lacafaca
őstag

hagyma, retek, vöröskáposzta meg búza volt ebben, de sokkal többfélét csinálunk ha esetleg érdekel ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80252) tom_tol válasza Parci (#80223) üzenetére


tom_tol
addikt

Intézzek egy hasonlót [link] ? A hatalom az hatalom ha tetszik ha nem :DDD

(#80253) Z.É.T. válasza lacafaca (#80251) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Köszi, most nincs rá keret, de egy ismerősöm szokott hozni az egyik ökofaluból. Viszont lehet, hogy egyszer megtámadlak egy ötlettel, ami szezonálisan jó biznisz lehet neked, részleteket privátban, később, most Exatlon :D

(#80254) Kékes525


Kékes525
félisten

[Orbán Viktort feljelentették rémhírterjesztésért]

"Orbán Viktor a múlt héten azt mondta egy sajtótájékoztatón, hogy csak az oltóponton közlik az oltásra regisztráltakkal, hogy milyen vakcinát tudnak nekik adni. Az Emmi később cáfolta a miniszterelnök kijelentését, és azt közölték, hogy már az értesítéskor tájékoztatást adnak arról, milyen oltóanyag áll rendelkezésre az adott oltóponton.

A Jobbik szerint

Orbán kijelentése nemcsak érzéketlen és pökhendi, de egyben rémhírterjesztés is – ami büntetendő cselekmény.
A párt ezért feljelentette a miniszterelnököt."

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#80255) Parci válasza tom_tol (#80252) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

biztos volt király, akit akarata ellenére koronáztak meg (mittomén, a forradalom már ajtón dörömbölt, gyorsan odatolták). biztos tanultam töriből is. :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80257) Parci válasza lacafaca (#80251) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

titokban emilia romagnából fórumozol? :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80258) ubyegon2 válasza Parci (#80223) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

akkor majd rád szólok, hogy maradj csöndben

No igen, anno mondtad, ha most válaszolok, ban lesz a vége. Válaszoltam 30 napot kaptam.

Igaz, csak beszélgettünk. :D Szóval van humorérzéked, így utólag persze.

(#80259) Parci válasza ubyegon2 (#80258) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

biztos a fiam így is meséli a barátainak, hogy milyen igazságtalan a fater, hogy ő csak egy pikírt megjegyzést tett, én meg leordítottam a haját.

azt nem teszi hozzá, hogy előtte egy órán keresztül, módszeresen hergelt, és bár hősiesen próbáltam nyugodt maradni, addig próbálkozott, amíg megtalálta a rést a pajzson. ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80260) tom_tol válasza Parci (#80257) üzenetére


tom_tol
addikt

Szigorúan titkos, fedőneve Stirlitz :))

(#80261) Parci válasza tom_tol (#80260) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80262) Ricardo válasza lacafaca (#80243) üzenetére


Ricardo
félisten

Műanyag dobozban? Azt hittem te ennél zöldebb vagy. :N

(#80263) lacafaca válasza Z.É.T. (#80253) üzenetére


lacafaca
őstag

ok ;) én is nézem, bár tegnap azt mondtam ennyi :DDD

#80257 jaja...ez a weboldalam :DDD

#80262 végülis lehetne szalvétából is, de akkor meg az erdőt írtom :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80264) ubyegon2 válasza [CS]Blade2 (#80222) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

25.000.000Ft-ot szedtek be aug-szept-nov.

Nem olvastam mélyebben, csak főcímszinten látom a híreket. Ha igaz ez, elég érdekes a dolog. Ha meg befektették a pénzt és abból forgattak vissza és ezért csak 15000.- volt a PCR teszt, akkor jól tették. Nem hiszem, hogy átverési céllal csinálták ezt a regdíj szedést, de nem tudom....

(#80265) ubyegon2 válasza Parci (#80259) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hasonló példa volt a múltkor is, elképzelhető a hergelés amúgy. :DD Bár rám alil-alig jellemző ez.
No de ha már ilyen edzett vagy, miért nem bírod jobban! :P

Látatlanban is nagyon szimpi nekem a gyerek!

(most olvasom, hogy neked is tüzérfüled van, akkor gyakorlatilag fegyverbarátságban kéne lennünk) :K

[ Szerkesztve ]

(#80266) mozso válasza laszlohu (#80237) üzenetére


mozso
senior tag

Feleségemnek is azért volt 2 orrsövény műtétje, mert a másodiknál rakták rendbe az elsőt. Sikerült szerencsére. Ugyanez a doktornő (második, rendbehozós) tanácsolta nekem, hogy ne műtsünk engem, több a kockázat, mint a vélt haszon.

(#80267) daneel_hu


daneel_hu
addikt

Mindeközben...

[link]

:D

[ Szerkesztve ]

(#80268) Parci válasza ubyegon2 (#80265) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

konok gyerek (bár az öccse sokkal durvább), de okos, érzékeny, imádom. utoljára ma reggel húzott fel :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80269) ubyegon2 válasza Parci (#80268) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

utoljára ma reggel húzott fel

Jól van, akkor szintentartó edzés legalább megvan! A kicsi meg felkészül, véged lesz! :DDD

(konokságát biztos nem tőled örökölte....)

[ Szerkesztve ]

(#80270) Wn2tl válasza lacafaca (#80243) üzenetére


Wn2tl
tag

Jó ég mi a fene az? :F :)

(#80271) Parci válasza ubyegon2 (#80269) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a kicsi már most elbánik anyafejjel és velem. még kifárad benne, de két év és az sem lesz. valamiben meg kell őszülni...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80272) ubyegon2 válasza Parci (#80271) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Helyes, úgy szép az élet, ha zajlik! Ha meg őszülsz, csak örülhetsz, a kopaszodásnál sokkal jobb.
Ti amortizálódtok, a gyerek meg erősödik, ez így kerek. :K

(#80273) ubyegon2 válasza Wn2tl (#80270) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Pici űrállatkák kitépett szemei, gyökerestől. Nem biztos, hogy megvacsorálnám. :N

(#80274) Parci válasza ubyegon2 (#80273) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyszer siciliában láttam a diákszállón, amint egy helyi erő az egyik turistalánynak udvarolva csinált vmi helyi specialitás salátát. eltartott egy ideig, amíg rájöttem, hogy millió kis ebihalszerű valaminek a fejei/szemei látszanak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80276) lacafaca válasza Wn2tl (#80270) üzenetére


lacafaca
őstag

napi vitaminadag...antikóvidpakk ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80277) ubyegon2 válasza Parci (#80274) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Elsőre nekem apróhalak szemei ugrottak be, de talán át kéne térnem ezekre, tuti lekarcsúsodnék hamar. Mondjuk már ettől a képtől is hányingerem van. Sajna már késő van kiolvasztani a tegnap vett alkarnyi karajdarabkát...(szerintem az a kép laca bosszúja, mert gyakorta emlegettétek)

(#80276) lacafaca

B+ laca, ha ezt magadba lapátolod, lassan nem lesznek kétségeim, hogy beléd még a covid se szívesen csap! ;] Te is 2. gyerek vagy egyébként? Én abszolút első, innen a vészes nyugalmam.

[ Szerkesztve ]

(#80278) lacafaca válasza ubyegon2 (#80277) üzenetére


lacafaca
őstag

minden este megy be vagy ilyen (de nem így natúr, valamilyen joghurtos öntettel, legjobban a kaporral megbolondítottat szeretem), vagy jó kis tökmagolajos/balsamicós friss salitál...ez a vacsim...1. vagyok, van két öcskösöm

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80279) daneel_hu válasza lacafaca (#80278) üzenetére


daneel_hu
addikt

Én viszkit iszom, az nem jó? :D

(#80280) lacafaca válasza daneel_hu (#80279) üzenetére


lacafaca
őstag

egs...ami csak jólesik..egyszer élünk, aztán majd a köviben javíthatod a hibáidat ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80281) ubyegon2 válasza lacafaca (#80278) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Egs! Gondolom ilyesmivel nem érzed úgy, hogy jóllaktál, nem tudod magad telezabálni!? Biztos nem élvezetből eszed, olvastam régebbről, szóval respect a kitartásodért.

Ehhez képest én tegnap este gyilkoltam magam galád húsos szalonnával lilahagymával színesítve. Fél doboz citronyfagyi az csak a hagyma után kellett. (volt is lelkifurdim utána, mondjuk nem sokáig)

(#80282) attiati válasza daneel_hu (#80267) üzenetére


attiati
veterán

csak belenéztem

valahol ott 45 perc környékén van egy kis feszkó :U

Merkely odaszegezi a kérdést az EU Bizottsági tagnak (akit nemes egyszerűséggel "beszélgetőpartneremnek" nevez :D ), hogy az EU miért nem vezet be vakcinaexport tilalmat, ha az USA és UK is ezt csinálja?

Amire az EU biztos elmondja, hogy morális felelősség és hogy ez csak még jobban lecsökkentené a szállítható vakcinák mennyiségét az együttműködés korlátozása miatt. Stb, stb..

Majd menekülve a kérdéstől, visszaszegez egy másik témát (csak úgy az éterbe költői kérdésként), hogy miért oltunk sportolókat, miközben idős emberek várnak az oltásra? :C

[ Szerkesztve ]

(#80283) Lauda válasza Kékes525 (#80254) üzenetére


Lauda
félisten

Ennek véleményem szerint az lesz a lefolyása, hogy vagy nem indul eljárás, vagy megállapítják, hogy nem rémhírterjesztés az orbán mellébeszélése. :U

#80206 Aweriot A gyávaság nem tudom hogy jött elő. Egész egyszerűen értelmetlen veled kommunikálni, mert ha csak fele annyira értenél ahhoz, amiket itt előadsz, akkor egész egyszerűen nem egy fórumon írogatnál egész nap és osztanád az észt. viharhozo fizikusos példája helytálló szerintem is. (bár a matematikus hal éhen, de ez most nem lényeges)

[ Szerkesztve ]

(#80284) perempe


perempe
addikt

Megszegtem a kijárásit: 15 perc hóseprés este 10 után, a szomszéd előtt is megcsináltam.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#80285) Lauda válasza natë (#80196) üzenetére


Lauda
félisten

Itthon elvileg úgy lesz, hogy ha laborteszttel tudod igazolni az antitestek meglétét, akkor kapsz igazolványt. Azonban ez fizetős szolgáltatás lesz. Hogy most a laborteszt vagy az okmánykiállítás lesz fizetős, az nem egyértelmű.

(#80287) lacafaca válasza ubyegon2 (#80281) üzenetére


lacafaca
őstag

lehet hihetetlennek tűnik, de nagyon szeretem, de félreértések elkerülése végett: ehhez mindig megy valami zsíros kis döghús és sajt is általában, mert az a 2. gyengém...amúgy alapszabály: este tilos jóllakni...viszont ha ilyeneket tolf befelé, hidd el, olyan jóllakott leszel tőle, mintha befalnál egy ökröt... ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80288) radi8tor válasza perempe (#80284) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mondj el három miatyánkot!

⭐ Stella

(#80289) lacafaca válasza perempe (#80284) üzenetére


lacafaca
őstag

:(( :DDD :C

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80290) Lauda válasza perempe (#80284) üzenetére


Lauda
félisten

Amúgy ebben az a szánalmas (a rendeletben), hogy ha odamegy a rendőr és kapsz egy 50 ezres csekket, nagyjából a sóhivatalnak lehet reklamálni.

Már a Captcha-ban is megjelent a "járvány":

:D

[ Szerkesztve ]

(#80291) lacafaca válasza Lauda (#80290) üzenetére


lacafaca
őstag

:U parci naaaaa...... :DDD :DDD :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80292) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Nem tudom mi az igaz ebbol a hirekben pont a szigoritasokrol van szo:
A mai nap a cseh parlament megszavazta a KORLÁTOZÁSOK ELTÖRLÉSÉT arra hivatkozva, hogy semmi értelmük és csak tönkreteszik a gazdaságot!!!!

Kulfoldon elo Magyarok csoportbol az info

Van Cseh hiroldal link ha valaki erti belinkelem

[ Szerkesztve ]

(#80293) attiati válasza Gsx-rr (#80292) üzenetére


attiati
veterán

A hírek arról szólnak, hogy kisebbségi kormányzás van és a cseh kormány nem tudta kiharcolni a vészhelyzet meghosszabbítását.

Már januárban is nehezen ment a 30 napos meghosszabbítása febr. 14-ig.

szerk: sok szerencsét Csehországnak, ha nyitnak, legalább lesz egy ilyen mintalaborunk is

[ Szerkesztve ]

(#80294) fatal` válasza Lauda (#80290) üzenetére


fatal`
titán

A captcha a fórumban lévő hozzászólásokból keletkezik, így - mivel ez egy viszonylag pörgős topic - nem csoda. :D

(#80295) perempe válasza attiati (#80293) üzenetére


perempe
addikt

A Bumm.sk-n találtam, a szlovák miniszterelnök-helyettes és gazdasági miniszter mondta.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#80296) natë


natë
nagyúr

A szag/íz nem a fertőzés elején kellene, hogy elillanjon? Nálam a 7. napon tűnt el, egyelőre csak a szaglás.

(#80297) Rage47 válasza natë (#80296) üzenetére


Rage47
veterán

Szerintem erre nincs szabály, tök random.

(#80298) seolwon válasza bigdady (#80091) üzenetére


seolwon
tag

Ez akkor azt jelenti, hogy a terjedést nem akadályozza meg a vakcina. Akkor mitől fog eltűnni a vírus? Vagy nem fog és félévente oltani kell mindenkit?

(#80299) Rage47 válasza seolwon (#80298) üzenetére


Rage47
veterán

Ja, utóbbi szerintem. Lesz majd influenza + covid mRNS vakcina kombó....

[link] Készülni kell a köv. járványra.

[ Szerkesztve ]

(#80300) mrobes válasza natë (#80296) üzenetére


mrobes
tag

Kb. nálam is egy hét után tűnt el a szaglás, örökre.
(na jó, nem teljesen örökre, Október óta 50%-a már helyreállt)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.