Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80401) ubyegon2 válasza lacafaca (#80394) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Max lecsót legelünk, de akkor parit is intézzed mellé. :K

(#80393) Parci

- mindig adott kezed középső ujjára téve

Ma is lett egy örökbecsű. :D

Azt persze nem mondod el, hogy ha nagyon csipog és eléri a százat, akkor egy vastag tű elkezd vért venni az ujjbegyből?

[ Szerkesztve ]

(#80402) lacafaca válasza ubyegon2 (#80401) üzenetére


lacafaca
őstag

azt még nem kell vetni,-6 hét az ültetéstől...paprika ami sokkal időigényesebb...természetesen amikor ezek készen, akkor pari is lesz mellé ugyanabban a fejlettségi fokban. de ezek még a fóliásoknak mennek majd, a szabadföldre valókat majd hónap végén vetem

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80403) zsiga_667 válasza Chesterfield (#80399) üzenetére


zsiga_667
tag

Sajnos nem, nagyon rég vettem a sajátom, a 'céges' meg nem az az árkategória amit épeszű ember megvesz otthonra.
Vásárlás előtt vagy kérdezz rá az eladónál, vagy keress rá a típusszámra, gondolom a google csak kidob olyan képet amin látszik a kijelzője működés közben.

szerk.: Na, egy gyors google keresés után pl. az emag-on amit látok első jópár találatot az mind rajzol görbét is a képe alapján, és 2k körüli az áruk, szerintem azok megfelelők lehetnek.
[link] A kékek.

[ Szerkesztve ]

(#80404) ubyegon2 válasza lacafaca (#80402) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Vetik arrafelé a paradicsomot? Ja igen, hagymát vetni se felejts el, remélem ezeket nem ilyen űrhalszem formában fogod elfogyasztani!

Nem próbáltál még soha Micsurinkodni amúgy? Tök jó lenne, ha a paprika+paradicsom és hagyma egy gombócban lenne és akkor a dinnye pestinek csak azt kéne felkutatnia és már főzhetné is le a csót! :K Idődbe nagyon belefér, kísérletezgess!

(#80405) zolisx4 válasza natë (#80362) üzenetére


zolisx4
őstag

El kell menni szakorvoshoz !!!!!
Nagyon jól kezelhető a problémád,én tudom meg itt mindenki hogy be voltam pánikolva hipochonder,mikor a 2 oltást kaptam pánik rohamom lett szerintük igazuk volt a Főorvos asszony azt mondta menjek el szakemberhez elmentem,.
Elbeszélgetés után kaptam gyógyszert amit reggel kell bevennem,háziorvos adott béta blokkolót,este kell bevenni.
A lényeg nem hogy pánikolnék,de minden panaszom megszűnt,ha fáj a fejem nem megyek az orvoshoz hogy agydaganatom van,elmúlt beveszek egy fejfájásra gyógyszert és kész.
Tök király :K

[ Szerkesztve ]

(#80407) Amur válasza zsiga_667 (#80396) üzenetére


Amur
addikt

#80395 Amur
Az ember nem tud fotoszintetizálni.

Csak egy apró érvelési hiba! :DDD
Azért írtam a végére hogy szoktam okoskodni..nem mindig jövök jól ki belőle.
Általában azt hiszem mindenhez értek.(de nem! :) )

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#80408) lacafaca válasza ubyegon2 (#80404) üzenetére


lacafaca
őstag

ne hülékedj...kiskanizsa a lilahagyma főhadiszállása :DDD

amúgy amit meg ki kéne találnom, az üvegekben van és csak föl kell nyitni, bele a lábosba, mellé egy kis fasza kalbász és lehet betolni...üveges lecsónak hívom és tele vele a polc :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80409) lacafaca válasza #20749568 (#80406) üzenetére


lacafaca
őstag

:o

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80410) Z.É.T. válasza lacafaca (#80397) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Spar, Tesco, Auchan, közepes-nagyobb bioboltok is.
Amit azért még jó tudni (havercsaj egyszer megszívta otthoni csíráztatással, pár nap hányós-fosóssal) hogy itt is körültekintőnek kell lenni és a legtöbb csírából először csak minimálisat majd folyamatosan lehet növelni a mennyiséget.
Ásványi anyagokban, vitaminokban stb gazdag, amolyan szupertáplálék. A társaságunkban már le is szokott mindenki a degradáló "csíra" kifejezésről, inkább dicséretnek használjuk egymásra. :)
(bő 25 éve fogyasztom, kifejezetten szeretem, így olyan zöldségeket is eszem, amit kifejlett állapotban nem szeretek)

(#80411) ubyegon2 válasza lacafaca (#80408) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Üveges lecsó, azt felénk Hajdúságban is termesztettek, zseniális találmány!

lilahagyma főhadiszállása Ilyen is van? Azt hittem kínai már a lila hagyma is. Itthon csak megfestik aztán mehet.

(#80406) Aweriot

Most akkor mi van? Az antigén pozitív az nem azt jelenti, hogy covidos vagy.....vagy de? Most hogy van akkor ez? Elvesztem a sok hülye infó között már. :U

[ Szerkesztve ]

(#80412) lacafaca válasza Z.É.T. (#80410) üzenetére


lacafaca
őstag

igen, sőt sok van, aminek nem várt és kellemetlen "mellékhatása" is lehet, szóval igen, elöbb jobb átnyálazni, mi mire jó. szerencsére nem volt még soha nálunk sem semmi probléma az évek alatt, nem is tervezünk senkit eltenni lábalól :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80413) Z.É.T. válasza ubyegon2 (#80411) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Az antigén pozitív - ha nem volt szennyezett a minta - azt jelenti, hogy aktívan fertőző az illető, a jellemző időablak szerint harmadik-hetedik napon lehet a megfertőződés óta. (nem tuti, de esélyes)

Remélhetőleg tünetmentesen és szövődmények nélkül átugorja a topiktárs :)

(#80414) natë válasza zsiga_667 (#80396) üzenetére


natë
nagyúr

9e volt, gyógyszerész ajánlotta, patikából vettem. Ha szar, akkor ő nem ért hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#80415) Z.É.T. válasza lacafaca (#80412) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Írok privát :)

(#80417) zsiga_667 válasza natë (#80414) üzenetére


zsiga_667
tag

Nyomkodd meg a gombját párszor mérés közben, az váltja a kijelző módját. Számok irányát pl, meg lesz olyan is amikor rajzol görbét, csak nem az az alapbeállítása valamiért. Szerintem.

Szerk.: Ez persze nem zárja ki azt sem hogy a gyógyszerész nem ért hozzá. :o
Csak azért nem gyújtotta még fel az összes eü intézményt a kiegyenesített kaszás csőcselék, mert az átlagember szerencsére nincs tisztában azzal hogy az eü dolgozók mekkora része (nagy) kicsit vagy teljesen alkalmatlan a munkára amit végez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80418) ubyegon2 válasza Z.É.T. (#80413) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi, így már beugrott, ez az, ami nem egyből mutatja ki, szóval ha kolléga eddig simán nyakalta a söröket, akkor gyaníthatóan tünetmentesen megússza. Már tiszta! Fejemben vannak ezek az infók, kis lökésre egyből megvan! :R Azt hiszem ezt csinálják a reptéren is 9000.- pénzért.

(#80416) Aweriot

Tényleg jól megfogalmazta kolléga, totál első olvasásra megértettem. :K De az is kiderült, hogy nem emiatt fogsz most elhunyászkodni! ;] Akkor most 14 nap otthoni fogság? Ajajjjj, oda a nagy szabadság!

[ Szerkesztve ]

(#80419) natë válasza zsiga_667 (#80417) üzenetére


natë
nagyúr

(#80420) lacafaca válasza ubyegon2 (#80411) üzenetére


lacafaca
őstag

augusztusban ezeket raktam el...sűrített pari, kecsap, lecsó...egy hétig rotyogott kinn a gázrózsa fölött. baba vót mellette a kánikulában :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80421) Stanlee válasza #20749568 (#80398) üzenetére


Stanlee
őstag

Hova vonult el a feleseged?

[ Szerkesztve ]

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#80422) ubyegon2 válasza lacafaca (#80420) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

egy hétig rotyogott kinn a gázrózsa fölött. baba vót mellette a kánikulában :DDD

Egy hétig állt volna ott a ragya, kecsapot amúgy is árulnak a Tescoban. :D

(#80423) zsiga_667 válasza natë (#80419) üzenetére


zsiga_667
tag

Azaz. :K
Ha ilyen szép egyenletes görbét rajzol, akkor lehet neki hinni.

(#80424) lacafaca válasza ubyegon2 (#80422) üzenetére


lacafaca
őstag

azt max a hajamra kenném zselé helyett...mivel azt sem használok, így nemköll :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80425) ubyegon2 válasza lacafaca (#80424) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Én sem használok hajat. Globus kecsap amúgy tök jó, főleg a hot. Vannak dolgok, amik gyári ízét nehéz házilag lemodellezni, ettől még OK, hogy a házi sok szempontból jobb! A lekvárok viszont csak a háziak, szilva, sárgabarack.....

(#80427) Memmaao válasza #20749568 (#80426) üzenetére


Memmaao
addikt

Biztos jó ötlet az? Egy légtérben voltatok. Valószínű Ő is pozitív lesz. Lehet az após jobban járna, ha inkább őt kimelnetek meg.

My name is Bond, James... Dean.

(#80428) lacafaca válasza ubyegon2 (#80425) üzenetére


lacafaca
őstag

van hot is nyugi, mivel én mindent brutál erősen szeretek saját csilimből ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80431) fatal` válasza Parci (#80393) üzenetére


fatal`
titán

Ezt értem, de rárakom az ujjamra, nem mozdulok meg és leesik errorig :D Kétlem, hogy folyamatosan a klinikai halál állapotában lennék.

De lehet, hogy megmozdulok olyankor, nem tudom. Nagyon ritkán mérek, mert nincs semmi bajom, ez csak amolyan minimális megnyugtatás. :)

(#80432) Cartevo


Cartevo
őstag

2020 tavasz - A Yale szerint örökre velünk maradhat a vírus.

(#80433) natë válasza Cartevo (#80432) üzenetére


natë
nagyúr

Ehhez nem kell a Yale. Mitől tünne el? Megúnja?

(#80434) Parci válasza #20749568 (#80406) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és nincs semmi tüneted? az antigén jellemzően akkor pozitív, amikor tünetes fázisban vagy. jobbulást, anyway!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80435) natë válasza Parci (#80434) üzenetére


natë
nagyúr

Nekem is a teszt idején volt a mélypont.

(#80436) Ezekiell válasza #20749568 (#80416) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem fogunk. Nem járványtagadó idióta vagy, max azokat lehet kiröhögni, de még azokat se illendő.

Reméljük, minden rendben lesz mindenkivel!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#80437) fatal` válasza #20749568 (#80416) üzenetére


fatal`
titán

Miért röhögnénk? Nem konteós hülye vagy (bár még azokon sem röhögnék), csak nem értesz egyet a jelenlegi korlátozásokkal (szerintem az összesel a topicból senki).

(#80438) Cartevo válasza natë (#80433) üzenetére


Cartevo
őstag

oltástól

(#80439) Asbee válasza natë (#80433) üzenetére


Asbee
veterán

Mutálódik, gyengül.

(#80440) fatal` válasza Cartevo (#80438) üzenetére


fatal`
titán

Nem fog teljesen eltűnni.

És sosem lesz mindenki beoltva (kezdésnek egyelőre gyerekeknek nincs is oltás). Viszont elképzelhető, hogy "náthává" mutálódik.

[ Szerkesztve ]

(#80442) Parci válasza #20749568 (#80441) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, akkor pihenés, gyógyulás, jobbulás! lehet, hogy holnapra én is csatlakozom a dögrováson lévők táborához. a fiam egyik osztálytárs barátja is köhög, ő is ma döglött le.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80443) tom_tol válasza #20749568 (#80441) üzenetére


tom_tol
addikt

Ha ezt simán átugrod nem irigylem az itt lakókat :DDD
Drukkolok hogy igy legyen.

(#80444) lacafaca válasza tom_tol (#80443) üzenetére


lacafaca
őstag

ugyan mi baja lenne...fiatal kölök még, ne belőlünk boomerekből indulj ki :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#80446) natë válasza #20749568 (#80441) üzenetére


natë
nagyúr

Szag, íz majd kb 6.-7. nap.

(#80447) Parci válasza #20749568 (#80445) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80448) Parci válasza natë (#80446) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tökre nem biztos, lehet, hogy full tünetmentes marad, ahogy az is, hogy a szaglás/ízlés nem lesz érintett

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#80449) Stanlee válasza #20749568 (#80445) üzenetére


Stanlee
őstag

Megkerezhetem, hogyan kaptad el?

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.