Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68001) BalanceR


BalanceR
addikt

Meghalt Bergendy István :O :(
(LongCovid)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#68002) Kékes525 válasza Parci (#68000) üzenetére


Kékes525
félisten

Így van, a végtelennek minden részhalmaza végtelen. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68003) Parci válasza Kékes525 (#68002) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

természetes számok
- páros prímek
- páratlan prímek
- nem prímek
;)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#68004) ubyegon2 válasza Kékes525 (#67991) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Az vagyok, tini. 16 múltam.

Na jellemző! :D Ez is pszichoinverz akkor, mert én nemrég azt írtam volna valamire, hogy 25 múltam. ;]

(#67992) Aweriot

Meg engem aki a YT-on keresett a "Ne bántsátok a feketerigót!" filmből jelenteket

No igen, ezt a nagyszerűséget el is felejtettem a YT tulajdonságai közül....., én meg épp a kínai(vietkong amúgy) boltba mentem, amikor jött a rettenetes hír, hogy nincs Yuuujtube, majdnem ki is ment a bokám egy kisebb gödörben. No de reggel meg azt gondoltam, mennyire örülni fogsz, ha eléd dobják a FAZ-t, épp láttam, mikor kicsomagolják! Mama arca betölti a fél címlapot, alatta Lockdown felirat......kíváncsi vagyok hányan vágták be a sarokba az újságot. :(

(#68006) Ricardo válasza tom_tol (#67954) üzenetére


Ricardo
félisten

Az egyéni szabadságjokok kapcsán. Vannak akik mindent (is) ennek korlátozásaként élnek meg. Mosz az esetleges oltás beadását. Év eleje a személyes szabadságuk tragédiák sorát szenvedte el. Fel kell venni egy maszkot , ha úgy alakul 10 napot együtt kell lenni összezárva a családdal akiket elvileg szeretnek. Most ez az oltás. Tiszta diktatúra.

(#68007) ubyegon2 válasza #20749568 (#68005) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ja hogy ez a jutúbozás szakmai ténykedés volt.....tényleg sok mindenre jó, nem cikizésből írtam. Mondjuk tegnap ledöbbentem, mikor a nyugdíjas boxolók újrameccseléséről olvastam és ott írták, hogy vannak komoly bevételt generáló YT boxmeccsek is, vagyis kvázi YT VB! Épp nemsoká lesz is valami kihívásos meccs egy régebbi valódi világbajnok :U meg egy feleannyi idős YT-er boxbajnok között. Szóval jól átformálódik a világ pillanatok alatt is akár. Jó is ez de kicsit ijesztő is egyben. :U

Bevettem a leszarom tablettát, elengedtem. Nem vagyok hajlandó tovább idegesíteni magam a fizikusasszony miatt.

Fizikus volt, aham rémlik, szerintem anno az NDK levehető ajtajú turmixgép kifejlesztésében is tevékenyen részt vehetett! :D No de ilyen is lehet a komenizmus bosszúja, mi van ha tényleg alvó ügynök volt a Mama? ;]

(hub+, néha még én is elképedek ennyi marhabaromságon, ami menet közben eszembe ötlik) :Y

(#68009) tom_tol válasza Ricardo (#68006) üzenetére


tom_tol
addikt

"Tiszta diktatúra" Jól írtad, az.

#68008 t72killer
Remek.

[ Szerkesztve ]

(#68011) lacafaca válasza t72killer (#68008) üzenetére


lacafaca
őstag

le kellett volna szedálni a kisköcsögöt ;] :(

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#68012) Ricardo válasza tom_tol (#68009) üzenetére


Ricardo
félisten

Lapozgasd át a történelem könyvet. Megtudod mi az a diktatúra.

Szerk. A te szempontrendszered szerint, most akkor a világ szinte minden országában az van ;)

[ Szerkesztve ]

(#68013) Kékes525 válasza Ricardo (#68006) üzenetére


Kékes525
félisten

"Tiszta diktatúra"

Az meg nem számít, hogy a kormány egyébként mit csinál "békeidőben" az országgal, de maszkot, oltást azért már ne. Elképesztő aránytévesztések.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68014) Reggie0 válasza t72killer (#68008) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, biztos mindenkit megnyugtatna a halalos agyan, ha megtudna, hogy egy 2 evestol kapta el a covidot, mert kibujt a maszkkotelezettseg alol :)

(#68015) Ricardo válasza Kékes525 (#68013) üzenetére


Ricardo
félisten

Adott egy világjárvány. Emiatt bevezetnek bizonyos korlátozásokat és már diktatúrát vízionálnak egyesek. Hihetetlen. Mit kellene tennie az országok vezetőinek? Ugyanis a világ országainak többségében van valamilyen korlátozás a covid miatt. A korlátozások ellenére is terjed és pusztít. Mi lenne ha elengednék?

Lehet lázadozni, meg hisztizni, de a vírus magasról tesz rá, hogy ki mit gondol róla. Jó példa erre most a német „másképp gondolkodók” vezére. Balhézott uszított. Most lélegeztetőgépen van.

[ Szerkesztve ]

(#68016) Stanlee válasza #20749568 (#68005) üzenetére


Stanlee
őstag

Mama arca betölti a fél címlapot, alatta Lockdown felirat......kíváncsi vagyok hányan vágták be a sarokba az újságot.

Bevettem a leszarom tablettát, elengedtem. Nem vagyok hajlandó tovább idegesíteni magam a fizikusasszony miatt

dettó, de nekem legalább van még egy Söder Mágus-om is. Most elkezdte már megint tolni, hogy a határon a beutazókat ellenőrizni kellene, mert ezek a kis rohadék ide-oda utazók behozzák a virnyákot. Biztos nem emlékszik rá, hogy a nyáron se igazán sikerült a megvalósítás, de most úgy karácsonykor meg végképp nem tudom hogy fogja megoldani a lelkem. De az is lehet, hogy túlzottan beindult a brainstormingon és nem tudja magát leállítani. Szánalmas banda.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#68018) tom_tol válasza Ricardo (#68012) üzenetére


tom_tol
addikt

Attól hogy szerinted össztársadalmi érdek igazolja, (nem vagyok meggyőződve arról hogy a többség egyetért) még a hatalom által az egyének parancsuralmi korlátozása bizony az.

(#68019) Ricardo válasza tom_tol (#68018) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha nincsenek korlátok és szabályok azt anarchiának hívják.

(#68020) Kékes525 válasza #20749568 (#68017) üzenetére


Kékes525
félisten

Az ilyen helyzetekre írtam. A válasz is az volt.

"Na megyek vissza a trolllyukamba. "

Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68021) Rive válasza tom_tol (#68018) üzenetére


Rive
veterán

Vészhelyzetekre vonatkozóan minden (működőképes) demokráciába vannak beépítve olyan elemek, amiknek a működése nem kíván közvetlen többségi egyetértést, viszont mindenkire nézve kötelező erejűek.
Rögtön kezdődik pl. a dolog a rendőrség létezésével, funkcionalitásával.
Ez nem teszi a dolgot diktatúrává vagy parancsuralommá.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#68023) lacafaca


lacafaca
őstag

ehh...ez az aluliskolázott banda...mi lesz veled nyájimmun :F :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#68024) Kékes525 válasza #20749568 (#68022) üzenetére


Kékes525
félisten

Az "aránytévesztés" szót ismered?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68026) Kékes525 válasza #20749568 (#68025) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha ismered, akkor az jó. Arányt tévesztesz, mégpedig nagyot. Ha "békeidőben" történnének ilyesmik, akkor igazad lenne. Azonban most nem az van.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68028) Kékes525 válasza #20749568 (#68027) üzenetére


Kékes525
félisten

Senki nem vitatja ezt el tőled. Ismered Simicska elhíresült mondását az első Fidesz kormány idejéből? Az a véleményem erről.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68029) ubyegon2 válasza #20749568 (#68025) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Na megyek vissza a trolllyukamba.

Ezt ne csináld! Kékes kolléga már úgy megörült, hogy tényleg. :DDD No de arra nem gondolt, hogy ott is qrvára lesz ám internet! ;]

(keresem elő a pc-met hamar....ja ez popcorn, nem az a másik libPC)

(#68028) Kékes525

Ne már, mit mondott Orbi névadója?

[ Szerkesztve ]

(#68031) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#68032) Kékes525 válasza #20749568 (#68030) üzenetére


Kékes525
félisten

A válaszodból látom, tudod miről írtam. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68033) BalanceR


BalanceR
addikt

Szlávik az állat ... :DDD :DD :D

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#68034) Kékes525 válasza BalanceR (#68033) üzenetére


Kékes525
félisten

:DD

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68035) LámaZ válasza Kékes525 (#67985) üzenetére


LámaZ
addikt

Ezt nagyon jól leírtad, az abortusz oka sokféle lehet, de nem is erről volt itt szó, hanem az ABORTÁLT MAGZAT SEJTJEINEK felhasználásáról.
Az sehogy sem jó. főleg nem erkölcsös. Én nem is értem, hogy miért csinálják. Ha rendesen megszületett magzatok KÖLDÖKZSÍNÓRJÁT használnák fel, senki nem szólna egy szót se, én biztos nem, de nem és nem és nem, nekik csak a rossz kell. Ki érti ezt?!
A másik: papok erkölcsisége. (Meg a politikusoké, mi?)
Minden egyházban voltak ilyen esetek, rabbikat is kaptak el, sőt el is ítélték őket. Sőt 2: a Krisna-tudatú hívőknél is volt ilyen eset, a TV-ben is volt erről szó, a magyarországi egyházfőnőjük beszélt róla. Én amúgy szilárdan meg vagyok győződve, hogy az ateista berkekben sokkalta több az ilyen eset, csak azok nem olyan szenzációsak, nem hoznak annyi kattintást. (Csepel Burattinó?)
Elvarrtam minden szálat?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#68036) Csatravi


Csatravi
senior tag

Látom továbbra is folyik az agymenés és nyavalygás a jogaim de mindenáron , a hujujuj gazdasági csőd lesz/van és mindjárt itt a világvége emiatt inkább a gazdaság megmentése fontosabb az emberi életnél mert mi lesz ha egy kicsit lejjebb kell adni az életszínvonalból.
Vagy a trollmester napi szintű írásai aki mindent IS jobban tud és nála van a bölcsek köve f@szságai. Már ott tartunk, hogy új topikot kell nyitni, mert hát a trolloknak és nyavalygóknak is kell egy játszótér és a PC miatt inkább hagyni kell őket itt játszadozni.

Viszont ha valaki ezt unja akkor

Novák Hunor: A lélegeztetettek 80-100%-a meghalt egyes kórházakban 2020-12-10
(ATV) videó
Pusztai Erzsébet, infektológus. 2020-12-09
(ATV) videó
Minden a vakcinákról: Dr. Rékassy Balázst kérdezzük 2020-12-13
(ATV) videó 15:29-től
Ha valaki ennek a Face Live részét be tudná linkelni vagy megszerezni az jó lenne mert még
rengeteg fontos infó volt benne laikusok részére is nagyon érthetően elmagyarázva.

(#68037) Kékes525 válasza LámaZ (#68035) üzenetére


Kékes525
félisten

"Elvarrtam minden szálat?"

Nem, inkább kitágítottad. Mert:

1, Az egyik hülyesége nem indokolja a másik hülyeségét.

2. A keresztény vallás úgy tartja magáról, hogy az egyedüli helyes út. Ezért az a minimum, hogy nem hivatkozik másokra, neki kell a jó példával elől járni. Bort iszik és vizet prédikál.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68038) Ringman


Ringman
nagyúr

nem is tudtam, hogy a ourworldindatán Excess mortality during the Coronavirus pandemic (COVID-19) is van.

(#68039) Lauda válasza BalanceR (#68001) üzenetére


Lauda
félisten

Érdekes amúgy, hogy idén mennyiszer olvasni, hogy meghalt ez és az. :U Nem emlékszem nagyon ilyesmire.

(#68040) Kékes525 válasza Ringman (#68038) üzenetére


Kékes525
félisten

"Jó" helyen állunk itt is:

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68041) mozso


mozso
senior tag

fej-fej mellett
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#68042) mozso válasza mozso (#68041) üzenetére


mozso
senior tag

A fenti ábra alapján nem lehet azt mondani, hogy Ausztria igazából "a laborunk", mert időben is megelőztük őket mostanra. :-(

(#68043) #86564352 válasza Kékes525 (#68040) üzenetére


#86564352
törölt tag

Érdekes a nyitva maradt svédek csak a szomszédaikkal összevetve állnak rosszul, amúgy nem. (a kórházak persze ott is túlterheltek) Mostanában unalmamban stockholmi sci-fi videókat nézek. :D

(#68044) mozso válasza #86564352 (#68043) üzenetére


mozso
senior tag

A kettőt együtt kell kezelni. Egyik mutatja mennyi volt a covid miatti halott, másik meg azt mutatja mennyi extra halott volt valamilyen ok miatt a covid mellett.


(#68045) Ricardo válasza #86564352 (#68043) üzenetére


Ricardo
félisten

(#68046) Reggie0 válasza LámaZ (#68035) üzenetére


Reggie0
félisten

Attol nem lesz erkolcstelen, mert te azt mondod.

(#68047) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Orbán szerint nevetséges, hogy ő lenne a felelős a járvány terjedéséért

Orbán azzal kezdte válaszát, hogy a védekezésért kapcsolatos összes döntést az operatív törzs hozza meg.

Csak egy érdekes mondat, mikor idáig értem, ki is lőttem a cikket a fenébe.

(#68048) Lauda válasza #20749568 (#67981) üzenetére


Lauda
félisten

Én úgy látom már csak ő görgeti ezt a témát tovább.

(#68049) Kékes525 válasza ubyegon2 (#68047) üzenetére


Kékes525
félisten

"Orbán azzal kezdte válaszát, hogy a védekezésért kapcsolatos összes döntést az operatív törzs hozza meg."

Ja, mert azok önálló entitások. :U

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#68050) mozso


mozso
senior tag

Londonban és délkelet angliában új covid variáns terjed, 1000 feletti embernél, 60 területi egységnél mutatták eddig ki. Nem tudják veszélyesebb-e, de azt gondolják gyorsabb terjedésre képes. Emiatt London, Essex és Hertfordshire egyes részein újra bezárnak csomó mindent.

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.