Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97001) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Easy sleazy
Bill Gates in my bloodstream :D

(#97003) lacafaca


lacafaca
őstag

és ha már nem retteg a nép rendesen, aaaaakkor ..tessék :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97004) radi8tor válasza FrezeR (#97002) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sejtettem pedig nem vagyok tudós. :D

⭐ Stella

(#97005) ubyegon2 válasza lacafaca (#96998) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

amúgy ja...ez a nonrettegő részleg

Quasi a Laza kifejezés takarja az Off-ot esetünkben, épp az imént vázolt logika szerint. És hát ha nem ez lett volna a végrehajtó szándéka éppen, akkor vajh micsoda? Mert 3 ugyanazon célra alkalmazott topikot csak nem akart az értelmi szerző.....mint ezt elég nyíltan le is írta ugye.

nem lett átszerkesztve, teljesen új lett indítva, de te állandóan le vagy maradva mindennel, otólag meg hepciáskodsz

De én csak akkor látom, ha innen átvisz oda egy link, most már persze észrevettem, hogy ott a Téma tudnivalók között is fellelhető. Amúgy meg most is szerkeszthető ugyanúgy, mint az első form, nem értem akkor mi van.....no akkor itt is elrejtjük a trükköt és meglátjuk belepiszkál-é valaki. ;]

(#97006) lacafaca válasza ubyegon2 (#97005) üzenetére


lacafaca
őstag

csak én tudok bibííí :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97007) zolivissza válasza ubyegon2 (#97005) üzenetére


zolivissza
aktív tag

A benzin lazán kötődik a koronához, kilencvenötöst használok kézfertőtlenítőnek, mert az bio is. :K

amor fati

(#97008) ubyegon2 válasza zenwalk (#96999) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Én 5-én kaptam az elsőt, az első két napi igen enyhe mellékhatások után max annyit vettem észre, hogy 3 napja 10+ órát aludtam egyben, tegnap is 9 órát, de nálam még ezután jön talán, amit itt említ fórumtársunk: (#97000) daneel_hu.

Anyám szerdán kapta a 2. Sputnikot, de 75 esztendősen neki egyiktől sincs semmi mellékhatás, elsőtől annyi volt, hogy az addigi időnkénti megszédülése elmúlt.

Erről a második Sputnikról meg majd kiderül, hogy egyáltalán jut-e majd annak, aki odakerül, épp tegnap volt szó róla, hogy jóval kevesebbet szállítottak 2. típusúból.

Nagy kérdés, ha letelik a 3 hét és nincs 2. fázis, akkor mi van!? :U

(#97007) zolivissza

:R Akkor quasi tisztázva is vagyunk! ;] Benzinnel mosol kezet? Azt nagyon rég csináltam tán, mikor teherautókat szerelgettünk, de akkor meg az inkább gasoil volt mégis. Nem szívesen tenném benzinnel, mert nem mernék rábagozni. ;]

(#97006) lacafaca

Super! Akkor ha látom a belepiszkálást, csak téged kell szidnom. OK. Nem gond. :D

[ Szerkesztve ]

(#97009) freeknight válasza ubyegon2 (#97008) üzenetére


freeknight
őstag

Én is gondolkodtam rajta, mi lesz, ha nem jön 2. adag. De egyébként egyszerű: az oltottak statisztikájába már így is belekerülsz, kis kártyádat megkapod, Orbánék részéről a téma lezárva.
Majd max Cili lenyilatkozza, hogy jó lesz az a második 2 hónap múlva is, vagy amikor Vlagyimirék méltóztatnak kiszállítani. Sőt, az operatív törzs majd kideríti, hogy így még hatásosabb is.

(#97010) Wn2tl válasza freeknight (#97009) üzenetére


Wn2tl
tag

Sok jóra nem számítok a második körben. Óriási nagy kavarodás lesz mindenütt. A kormányzati szervezőképesség nulla. A háziorvosok és az oltó személyzet elképesztő munkája miatt nem omlott össze még a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#97011) radi8tor válasza Wn2tl (#97010) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mármint aki Sputnikot kapott és ha valóban igaz a hír nem csak egy ismételt marketinghúzás az oltási hajlandóság elősegítésére.

⭐ Stella

(#97012) ubyegon2 válasza freeknight (#97009) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sőt, az operatív törzs majd kideríti, hogy így még hatásosabb is.

Még mindig jobb, mintha adnak valamit helyette, csak hogy letudják a dolgot! Egyébként ha előtte nem kapta el valaki a virnyákot, majdnem ugyanúgy kéne védjen az első szuri is, de ha már benne volt a paciensben, akkor szart se ér az első. Minap lettem itt kikupálva e témából.

Orbánék részéről a téma lezárva

Részemről meg rohadjanak meg mind, ahol vannak, mert tényleg csak statisztikai adatnak számítunk a nyomoronc játszmájukban. :(

(#97010) Wn2tl

Óriási nagy kavarodás lesz mindenütt.

Én erre már az első szuri napján gondoltam, látva milyen nagyüzem van az oltóponton, majd erre még rájön, hogy az emberek egy része az elsőt, másik része meg a másodikat kapja...... :U

[ Szerkesztve ]

(#97013) BalanceR válasza lacafaca (#97003) üzenetére


BalanceR
addikt

Megint a rettegőzés...
Ezt a "rettegést" jellemzően azokra mondják, akik óvatosak, mert nem szeretnék magukat, családjukat, kitenni egy jelenleg minden országot érintő , az eddigi vírusoknál magasabb halálozási és fertőzési mutatókkal rendelkező vírusnak.
És azok mondják hogy a másik oldal retteg akik félnek a vakcináktól, gyógyszerektől ,billgéctől, a chipektől , az 5G-től, a Pápától ,a gyíkoktól , a maszkoktól, a tesztpálcáktól, a maszkban lakó férgektől, a chemtrailektől, a katonáktól, az orvosoktól, a tudósoktól, virulógusoktól, a rendőröktől, az immunológusoktól, az időjárástól, a kézfertőtlenítőtől... Kihagytam valamit? :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97014) Wn2tl válasza radi8tor (#97011) üzenetére


Wn2tl
tag

Meglátjuk, 2-3 hét múlva kiderül a gyakorlatban.

(#97015) szabi__memo válasza BalanceR (#97013) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:C

(#97016) lacafaca válasza BalanceR (#97013) üzenetére


lacafaca
őstag

ja...engem :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97017) lacos001


lacos001
senior tag

Ilyen xar az idő egész nap...70km/h szél és 7 fok.

Legalább a csülkeimet beletehettem volna ott a nagy homokos részen, de neeeeeem...Se tegnap, se ma.
Maradt a gyerekkel házi feladatozás, únózás, playmobilozás és kiabálás a válogatása miatt kaja téren.
Aztán mikor elcsendesül minden, lehet ide jönni olvasgatni a dögvészről, jó zenéket hallgatni amiket linkeltek. Kerek az életem. :D

Merkel néniről is irkáljatok, nagy okosságot kitalálták! Viktoré se kutya...

Látom már minden marhaságot elbír ez a topik...

(#97018) BalanceR válasza lacafaca (#97016) üzenetére


BalanceR
addikt

Tőled max a káposztalepke retteg.... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97019) BalanceR válasza lacos001 (#97017) üzenetére


BalanceR
addikt

Oké, hogy LMBTQWERTY időket élünk, de ha családod van, miért baj, hogy nem voltál a homokos részen? :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97020) lacafaca válasza BalanceR (#97018) üzenetére


lacafaca
őstag

e-e...mármint a harmadik oldalt...ami itt bennem manifesztálódik :D

amúgy ezt magyarázzad már meg, mert konkrétan nemigaz: egy jelenleg minden országot érintő, az eddigi vírusoknál magasabb halálozási és fertőzési mutatókkal rendelkező vírusnak

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97021) lacos001 válasza BalanceR (#97019) üzenetére


lacos001
senior tag

Ügyes, jól lecsaptad :D

(#97022) ubyegon2 válasza BalanceR (#97013) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Kihagytam valamit?

Ki! Például van aki attól parázik, hogy letámadja Geronazzo Mária....

És egyébként milyen 5G? Kínaiak már egy ideje a 6G-t fejlesztgetik. ;] Vuhanban egy 20 emeletnyi föld alatti superbunkerben persze.......(volt is ott talán valami gubanc múlt évben....)

[ Szerkesztve ]

(#97023) t72killer válasza ubyegon2 (#97022) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lyézusom, ez az élőlény maga a rémhír, 50év gulagnak kéne járni a mutogatásáért...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97024) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

"Akik Izraelbe akarnak menni, azoknak egy friss PCR-tesztet kell bemutatniuk az utazás előtt, illetve az érkezést követően a tel-avivi Ben Gurion repülőtéren is PCR- és szerológiai vizsgálatokat végeznek védettségük igazolására, amelyek bizonyítják, hogy beoltották őket a koronavírus ellen vagy felgyógyultak korábbi fertőzésükből."

Csak nehogy visszaüssön nekik ez a túlzott óvatosság. Már csak a székletminta hiányzik. :U

⭐ Stella

(#97025) BalanceR válasza lacafaca (#97020) üzenetére


BalanceR
addikt

Attól még félhet tőled a káposztalepke :P
Egyébként a harmadik oldal mit takar?
Az én buborékomból : Jön a hatalmas ****** ami után a jelenlegi társadalomnak vége. Ez ******* évben fog bekövetkezni, csak azok élik túl, akik ******* .
A ********* rossz hatással van az egészségre, de *********vel menthető lenne az immunrendszer.
Az egészről a ********* tehetnek, mert manilpulálják az embereket ********* meg ********** és az ********** által.
A rossz oldal a ********* a jó oldal pedig *********.
Én mindent is tudok, 1000% biztosan, mert *********.

A csillagos részek bármikor , bármivel behelyettesíthetőek, kedved, hangulatod szerint, és így később bármire rá tudod mondani, hogy na ugye én megmondtam! :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97026) BalanceR válasza ubyegon2 (#97022) üzenetére


BalanceR
addikt

Ez melyik pokemon?
:Y

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97027) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Srácok most már tényleg kezd sok lenni a szürke hozzászólás. :U
Vagy átrakhatom lokálba a topikot és akkor tényleg mehet az agymenés mindenről. Vagy menjetek át mondjuk ubyegon2 topikjába. :R

⭐ Stella

(#97028) lacafaca válasza BalanceR (#97025) üzenetére


lacafaca
őstag

fölöslegesen kínlódtál ennyit, elég lett volna pár betű ami ezt a szót alkotja: okosak :P

radi igazad van...moderáljátok már magatokat :((
na jóccakát :D

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#97029) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Ezt egyben bemásolom:

"Sehol a világon egyetlen intézetben sem izolálták még ezt a vírust a mai napig úgy, hogy az tisztán visszafertőző képes lenne. Ilyen módon természetesen a vírusok léte nem kérdéses, soha nem tagadtuk azt, – de ezt a vírust sem a magyar virológia, sem a világ egyetlen intézete sem tudja fizikálisan felmutatni, tehát csupán egy HOAX, amely számítógépben létezik és így senkire nem jelent veszélyt. "

Szó szerinti idézet Gődényék honlapjáról (pontos forrás a képen), én magam másoltam ki. A közlemény szerzője dr. Tamasi József ezoterikus természetgyógyász-orvos. Döbbenetes, hogy miközben naponta 300 körüli a COVID-os halottak száma, a járvány- és vírustagadó, védőoltásellenes, közveszélyes emberek nem ülnek előzetesben, sőt: a Magyar Orvosi Kamara sem zárta ki sorai közül Tamasi doktort, aki így vígan praktizálhat tovább. Szégyen.

Csak összehasonlításképp: az USA-ban ennek töredékéért felfüggesztették dr. Paul Thomas antivaxxer gyermekgyógyászt, betegek közelébe sem mehet hónapok óta, mert közveszélyesnek ítélték a társadalomra.

A vírustagadó gődényisták egy szavát sem lehet komolyan venni, jól látható, hogy a laposföldhívők szintjén mozognak. Büntetőjogi felelősségük alól csak az adhatna felmentést véleményem szerint, ha pszichiátriai vizsgálattal alátámasztanák, hogy súlyos mentális betegséggel küzdenek és nem beszámíthatók gyógyszer nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#97030) this is life válasza Z.É.T. (#97029) üzenetére


this is life
Ármester

(#97031) t72killer válasza this is life (#97030) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hány nagyfejes is mondta tavaly márciusban €urópában, hogy nem kell maszkot viselni/ellenjavallják, stb? Ezeknek és politikus felbujtóiknak genocídium miatt kellene most fejenként párezer évig üldögélni.

Mindíg az a mentség, hogy dehát azért HAZUDTAK, mert... merthogy "nem volt elég maszk". Valóban nem volt, de vajon hány emberéletet mentett volna meg, ha azt mondják, oké, gáz van, nincs elég maszk, takarjátok sállal, símaszkkal, szakadtfarmerdarabbal, stb a szátokat, amikor felszálltok pl a Párizsi metróra. Akiket így meg lehetett volna menteni, azokat konkrétan ez a hazugság ölte meg. Sőt, áttetelesen(!): a későbbi, többek között magyar antimaszker irányzatok támogatottsága valószínűleg nem kisrészben köszönhető a korai "hivatalos" antimaszker irányvonalnak! ezzel a 2.-3. hullámok áldozatai is részben a bűnlajstromhoz sorolhatók.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97032) Chesterfield válasza this is life (#97030) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Én ezekért a szakikat nem tudom hibáztatni, az addigi ismeretei szerint mondta ezt.
Azóta rájötek 1-2 dologra, változott is a véleménye. Így működik a tudomány.

(#97033) t72killer válasza Chesterfield (#97032) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már a legelején, bőven a nyilatkozata előtt voltak enyhe variációk a vírus örökítőanyagában - sőt, valahogy adaptálódott emberre, ne állítsa már azt, hogy nem fog mutálódni... Egyébként meg RNS-vírus. Igaz, van javítómechanizmusa, de akkoris.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#97034) janeszgol válasza zenwalk (#96999) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, muterom is fáradékony volt. Igaz neki még csak hőemelkedése sem volt. Ma délutánhoz lesz egy hete, hogy megkapta a másodikat,. Semmi tünete nincs elmondása szerint.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97035) janeszgol válasza Chesterfield (#97032) üzenetére


janeszgol
félisten

Én meg tudom hibáztatni. Ha az egyik oldalon elítéled a hülyeséget, akkor a másikon is tedd meg!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97036) janeszgol válasza Z.É.T. (#97029) üzenetére


janeszgol
félisten

Érdekes, majd átböngészem a honlapjukat. De nem érdekes, hogy semelyik másik vírus, bakteriális fertőzés esetén nincs ilyen balhé, ilyen tagadás, csak itt. Miért?

Tehát orvosok egy csoportja kiáll, hogy mindmeghalunk, egy másik csoport meg azért, hogy nincsittbaj. Miért? Miért ez a megosztottság?
Ilyen még nem olvastam, láttam, tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97037) MaxxDamage válasza ubyegon2 (#97022) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az már kemény "Plastic 5G" :)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#97038) BalanceR válasza t72killer (#97031) üzenetére


BalanceR
addikt

"Valóban nem volt, de vajon hány emberéletet mentett volna meg, ha azt mondják, oké, gáz van, nincs elég maszk, takarjátok sállal, símaszkkal, szakadtfarmerdarabbal, stb a szátokat, amikor felszálltok pl a Párizsi metróra."
Azért ez nem ilyen egyszerű szerintem.
Azért nem volt javallott a maszk, mert akkor még elég nagy volt a kezdeti pánik, nem akartak még nagyobbat kelteni. Valószínűleg sokan mégis megrohamozták volna a patikákat maszkért, így is volt gond, mert annyira hiány volt, hogy még az egészségügyi dolgozók is többször használták az eldobható orvosi maszkot. A sálas sztorit az ominózus kijelentés után egy héttel már javasolták...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97039) szabi__memo válasza BalanceR (#97038) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igen primitív hozzáállás. Szakmainak semmiképpen nem mondanám. Az első pillanatban lehetett volna közölni a helyettesítő lehetőségeket is. Nem egy hét után miközben minden nap ment a tájékoztatónak nevezett bohózat

(#97040) BalanceR válasza Z.É.T. (#97029) üzenetére


BalanceR
addikt

Na igen , nálunk valahogy több szabadságjoga van a sarlatánoknak mint a "szabadság földjén".
Itt joga van a doktori címével visszaélve ezreket megtéveszteni, minden komolyabb következmény nélkül, csak mert "az is egy álláspont".
Ráadásul az idézett rész, még csak nem is a legnagyobb baromság amit ezek tényként terjesztenek. És kétlem, hogy valóban el is hiszik, amit mondanak, Gödény ugye az elsők között volt aki terjesztette, hogy férgek vannak a maszkokban. Az oké, hogy pár buta, fizikából bukott szatyorproli elhitte, hogy a hő hatására mozgó szösz az fonalféreg, de kizártnak tartom, hogy aki letett valamikor is egy orvosit, valóban elhinné.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#97041) janeszgol válasza t72killer (#97031) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, már az első hullám elején mellébeszélés volt. De akkor kevesen haltak meg. Engem sokkal jobban érdekel az, ami most megy, ráadásul hazánkban.

Tény 1: Gyurcsányné nyilatkozta, hogy az egyik baráti ismerősének a mamája lélegeztetőn volt. Felhívták az orvosok, hogy jobban van, elmúlt a gyulladás a tüdejéről, nem sokára leveszik róla, majd kettő napra rá felhívták a néni fiát, hogy fertőzésben meghalt a néni.
Ehhez hasonló történetet sokat olvastam tavaly is, és idén is. Lásd azt a szegény 32 éves nőt, aki agyhártyagyulladásban meghalt. 1 hetet szórakoztak vele, míg elkezdték kezelni, de késő volt. 1 hét. Csoda hogy kibírta addig.

Tény2: akkor a fenti analógiára rácsatlakozva kijelenthető, hogy az elhunyt terhes nő fertőzés miatt halt meg, és nem a covidban. Csak most az orvosi hibákat rá lehet fogni a covidra.

Tény3: Örs, az AWS zenekar frontembere a menedzsere (meg akik közel álltak hozzá) teljesen váratlanul halt meg Örs. A leukémiáját kordában tartották, nem volt súlyos. Volt hír, mai leírta, hogy fertőzésben halt meg. Mondjuk itt nem volt pofája senkinek sem a covidra fogni a dolgot.

Ezekért ki fog felelni? Az ostobább, butább fórumozók figyelmét felhívom, hogy nem vírustagadásról beszélek, hanem a maszatolásról. Az orvosi műhibákat, fertőzéseket ráfogják a covidra. Vélemény?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97042) Rage47 válasza janeszgol (#97041) üzenetére


Rage47
veterán

Ez itthon még a járvány előtt is probléma volt valamiért, hogy kórházi fertőzést kapott az ember. Papám mindig összeszedett valamit, miután kezelték, utána meg az ott elkapott dolgokat kellett kezelni. Most ez hatványozott lehet bakker.

(#97043) szabi__memo válasza janeszgol (#97041) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kapóra jött. Eddig simán titkolták ezeket amennyire tudták
#97042: szerencsés esetben lehet kezelni. De mint tudjuk igen sok halállal végződik.
Ráadásul itt is nagy különbség van kórház és kórház közt

[ Szerkesztve ]

(#97044) janeszgol


janeszgol
félisten

Egyszerűen nem tudok lekattanni arról, hogy nálunk a lélegeztetett felnőttek(!) >80%-a meghal.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97045) DS39 válasza janeszgol (#97044) üzenetére


DS39
nagyúr

Ez hivatalos statisztika?
Gondolom, nincs elég szakképzett ember, köszönhetően annak, hogy az elmúlt 10 évben a foci fontosabb volt, mint az egészségügy.

(#97046) Rage47 válasza DS39 (#97045) üzenetére


Rage47
veterán

Igen. Eddig 90-et mondott a MOK, de tegnap javították fentről 80-ra, és az már jobb ám :D
:(
Vasárnap mondta egy ápolónak beállt doki, hogy 40 betegre jut 3 ápoló náluk - így ne csodálkozzunk szerintem. :(

[ Szerkesztve ]

(#97047) szabi__memo válasza DS39 (#97045) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nincs ember. És meg kell nézni milyen némely kórház.
Az új stadionok wc-jében néhol enni lehetne, némely kórház wc-jében meg sz@rni se.

Amúgy van olyan kórház ahol van wc papír meg szappan? Nem hétfő reggel dísznek, hanem folyamatosan

Meg azt is meg lehet nézni mivel "táplálják" a betegeket. Egy mini vajas parizeres zsemlével sok jót nem viszel be

[ Szerkesztve ]

(#97048) erdey_a válasza janeszgol (#97044) üzenetére


erdey_a
őstag

...az invazivan lélegeztetett...

máshol is ugyanez a helyzet. nézd meg pl. a dunaszerdahelyi videót.
ez történetesen a vírus hibája, nem a személyzeté

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#97049) szabi__memo válasza erdey_a (#97048) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

According to this new study, that is also when mortality rates peaked for COVID-19 patients in the ICU, hitting 22.5% in March and then rising again to 25% in April
Innen

(#97050) Nikaré válasza janeszgol (#97041) üzenetére


Nikaré
őstag

"Ezekért ki fog felelni? Az ostobább, butább fórumozók figyelmét felhívom, hogy nem vírustagadásról beszélek, hanem a maszatolásról. Az orvosi műhibákat, fertőzéseket ráfogják a covidra. Vélemény?"

Szerinted ki fog ezekért felelni? Meg ami még ezek után következik?
1. Senki
2. Keresnek néhány orvost, ápolót bűnbaknak ami a médiában jól fog mutatni (figyelem elterelésre jó lesz)

"Maszatolás" ?
Miért fogalmazol ilyen finoman?
Miközben ostobának tartasz fórumozókat! :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.