Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120001) lacafaca válasza Z.É.T. (#119998) üzenetére


lacafaca
őstag

szegéény...hogy beszarhatott :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#120002) Z.É.T. válasza Dorian (#120000) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ó jaj, ezzel a turbótörpével nem lehet ilyet, amellett, hogy okos és szófogadó, ha megsértődik, akkor két napig nem áll szóba velem :O :DDD

Laca, az is, de közben majdnem cafatokra tépte a szelet, olyan oroszlánszívű! :D

(#120003) tom_tol válasza Ezekiell (#119986) üzenetére


tom_tol
addikt

Lenyűgöző éleslátás. Na bravó!

(#120004) Ezekiell válasza tom_tol (#120003) üzenetére


Ezekiell
veterán

Szar ügy pajtás, hallgatni tudni kellett volna.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#120005) Z.É.T. válasza Ezekiell (#120004) üzenetére


Z.É.T.
őstag

;]

(#120006) Ezekiell válasza Z.É.T. (#120005) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ááá, én tudom magamról mekkora *** vagyok, ez a különbség :DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#120007) Z.É.T. válasza Ezekiell (#120006) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(#120008) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A február 15-től érvénybe lépő rendelkezések között szerepel a következő: "Ha valaki két oltást követően lesz fertőzött, akkor a fertőzés igazolásától számított 6 hónapig lesz érvényes az igazolványa." Ezt most úgy képzelje el az ember, hogy ha feb. 15-e után csak 2 oltásod van és elkapod a vírust, akkor onnantól érvényes az igazolvány VAGY a feb. 15-i dátumtól függetlenül, ha két oltással leszel beteg, akkor 6 hónapig érvényes az igazolvány és nem kell felvenni a harmadikat? Mármint ha pl. a munkahely egyébként kötelezte az illetőt az oltás felvételére, akkor így 6 hónapig nem kötelezheti a harmadik felvételére? Bocsi, ha értetlen vagyok, remélem a kérdés érthető! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#120009) IRO21 válasza tylerddd (#120008) üzenetére


IRO21
aktív tag

Én ezt találtam róla Dobson Szabolcs csoportjában:

"Az igazolvány a második oltást követően hat hónapig lesz érvényes, ezután az érvényesség - főszabály szerint - csak a megerősítő harmadik oltás után lesz meghosszabbítva. Ha valaki két oltást követően lesz fertőzött, akkor a fertőzés igazolásától számított 6 hónapig lesz érvényes az igazolványa."

(#120010) janeszgol válasza tylerddd (#120008) üzenetére


janeszgol
félisten

"Ha valaki két oltást követően lesz fertőzött, akkor a fertőzés igazolásától számított 6 hónapig lesz érvényes az igazolványa."

Ha március elsején igazolják a betegséged, akkor márc. 1-től meg a fél év.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#120011) t72killer válasza janeszgol (#120010) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez jól hangzik. Ha nem toldozgatják, akkor hellyel-közzel megvan a 2.oltásos joker-kártya: átesel, utána fél évig aktív, megint átesel: újabb fél év. Csak jó lenne, ha a gyorsteszteket is elfogadnák.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#120012) radi8tor válasza t72killer (#120011) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért az az alap hogy mindenki átesik rajta? :U

⭐ Stella

(#120013) t72killer válasza radi8tor (#120012) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy nagyon van választásunk.
Viszont ezeket a tömeg miatt nehéz lepapírozni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#120014) tylerddd válasza janeszgol (#120010) üzenetére


tylerddd
veterán

De ez csak feb. 15 után igaz?!

@t72killer Ha nem jönnek ki tesztelni, akkor hogy lehet hivatalossá tenni? El lehet menni karanténból tesztet csináltatni? Ha megkapja az illetékes a háziorvostól a bejelentést és az felhív, hogy mi a szitu veled, akkor miért nem hivatalos ez?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#120015) radi8tor válasza tylerddd (#120014) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó pénzért kimennek helyszínre tesztelni, szóval a lehetőség adott.
Na meg ott van az utólagos vérvételes teszt, ami ha kimutatja átestél rajta, kapsz plasztikot.

⭐ Stella

(#120016) IRO21 válasza radi8tor (#120015) üzenetére


IRO21
aktív tag

Szerintem ez az utólagos lehetőség megszűnik február 15-től. Pont az a lényege a rendelkezésnek, hogy nem fogadják el az átesést.

(#120017) tylerddd válasza radi8tor (#120015) üzenetére


tylerddd
veterán

OK, tegyük fel teszteltetem magam a jövő héten, hogy most covidom van. Lesz hivatalos dokumentumom róla. Ezt érvényesíthetem a fentebb olvasható "Ha valaki két oltást követően lesz fertőzött, akkor a fertőzés igazolásától számított 6 hónapig lesz érvényes az igazolványa." esetében? Tehát teljesen mindegy, hogy 02.15-e előtt vagy után lettem covidos 2 oltással?!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#120018) t72killer válasza tylerddd (#120017) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#120019) maross


maross
veterán

Üdv, arrol van info, hogy covidon atesve, tunetmentesseg es negativ teszt utan mennyit erdemes varni egy oltasig? Most szombaton mentem volna 3.-ra, persze hogy benyeltuk elotte 10 nappal. Semmi veszes dolog nem volt, mindenki jol van, negativ tesztek sora mar a napokban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120020) PuMbA válasza maross (#120019) üzenetére


PuMbA
titán

Hivatalos ajánlások szerint 3-6 hónap, mert nem szabad állandóan a szervezetet terheli a vírussal :) A fertőzés kb. egy vakcinával ér fel. Nézd meg a hivatalos koronavírus honlapokat ezzel kapcsolatban vagy google-lel keress rajtuk, mert mindent megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

(#120021) maross válasza PuMbA (#120020) üzenetére


maross
veterán

Koszi, probaltam keresgelni, de meglepoen keves helyen talaltam infot, foleg csak xy nyilatkozata. En meg pont nem vagyok kepben az orvosokkal, es nem tudom kinek valid a velemenye, vagy epp ki oltastagado/fősámán. Koronavirus.gov.hu -rol lepattantam, bár tuti ott van valahol az info a rengetegben. Mindenesetre nem fogok akkor rohanni, de olyan extrem terveink is voltak nyarra, hogy esetleg atmegyunk Ausztriába, és ott 2 szputnyikkal egyelore nem látnak szivesen.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120022) Z.É.T. válasza maross (#120021) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Amennyiben használsz Facebook-ot: Vakcinainfó - Az orvos válaszol csoport (inkognitóban is feltehető a kérdés, meg van GYIK is az oldalon)

(#120023) maross válasza Z.É.T. (#120022) üzenetére


maross
veterán

Koszi, ranezek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120024) lacafaca válasza maross (#120019) üzenetére


lacafaca
őstag

mivel nincs omikron specifikus jelenleg, csak a tinglitangli wuhani, engedd el egyelőre :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#120025) BalanceR válasza maross (#120019) üzenetére


BalanceR
addikt

Hacsak nem vagy veszélyeztetett (immungyenge / cukorbeteg / túlsúlyos / 65+-os...) Vagy nem vagy munkádból fakadóan extrán kitéve fertőzés lehetőségének (EÜs / pedagógus / katona / rendőr ...)
szerintem ne kapkodj, valamennyire védeve (2. Dózis) átestél, így az antitestes védelem [maradéka], és a sejtes védelem [frissen feltöltve] veled van, és egy pár hónapig kitart, addig a hullám is lecsenghet, nyáron meg jóval visszafogottabb lesz a hullám a páratartalom, a napsütés meg a gyakrabb szellőztetés miatt. Nyár végére meg simán lesz update-elt vakcina, vagy hatékony tablettás
védelem. Én legalábbis még várnék, de a legjobb, a vakcinainfón feltenni a kérdést.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#120026) t72killer válasza maross (#120019) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ahogy a két kolléga is írta:
1. most megvan a variáns boostered. Oltáspártiként mondom, ha betévedsz egy DobsonSzaby-jellegű körhöz, azok ezt TOTÁLISAN semmisnek nézik és zavarnának másnap oltásra. Ez teljesen hülyeség. Ha ténylegesen átestél, az variánson belül önmagában is véd, ha volt előtte vuhani típusú oltás, akkor szélesspektrumú védelmed van, kimérték.

2. nem csak te vagy, a járványhelyzet is van: az omikron turbógyors, ami azt is jelenti, hogy turbógyorsan le is fog csengeni. Erősen gyanítom, hogy az omikron-hullám Mo.-on nem fog tovább tartani Márciusnál. Addigra lesz nagy csomó különbözőképp immunizált népség + jön a nyári szünet. Következő meccs Októberben.

#120025: hogy kolléga szavaival éljek, ott "oltástálibok" vannak :DDD . Komolyan, már olyan tanácsot is láttam teljesen egészséges fiatal embernek, hogy fertőzés után 3-4héttel rohanjon boosterért. Ezek semmiféle tudományos tapasztalatot nem követnek csak azt, hogy minél több oltóanyag legyen kinyomva, a páciens eü állapotára teljesen tekintet nélkül.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#120027) BalanceR válasza t72killer (#120026) üzenetére


BalanceR
addikt

Azok az "oltástálibok" covid osztályon dolgozó orvosok, mi még mindig nem vagyunk azok.
Alapvetően semmi kára nem származna ha átesés után felvenné a boostert. Nyilván ők minden esetben arra törekszenek, hogy a legrosszabb eshetőség esetén is meglegyen a max védelem.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#120028) Corleone33 válasza radi8tor (#120012) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Hacsak nem egy lakatlan szigetlen élsz, teljesen elzárva a civilizációtól / nem hazmat ruhában jársz-kelsz emberek között, szerintem kb garantáltan át fog menni mindenkin legalább egyszer *lekopogom*

Szerintem itt a hangsúly azon kell hogy legyen, hogy a szervezeted mennyire felkészült egy ilyen típusú "találkozásra".

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#120029) ooloo válasza Corleone33 (#120028) üzenetére


ooloo
őstag

"Szerintem itt a hangsúly azon kell hogy legyen, hogy a szervezeted mennyire felkészült egy ilyen típusú "találkozásra"."

Az oltásoknál ez kellene , hogy legyen az elsődleges szempont ... aki önerőből leküzdi a vírust azokat hagyjuk békén a vakcinázással . Én kétszer estem át ( igazoltan ) az új típusú influenzán igen enyhe tünetekkel . Az asszony is megbetegedett... a betegsége alatt közvetlen kapcsolatunk volt , de nekem kutya bajom nem volt . Sőt , a tesztem is negatív lett . Miért nem vizsgálják az egyéni adottságokat azoknál , akik enyhe tünetekkel megússzák ? Habár lehet , hogy vizsgálják , csak nem verik nagydobra . (?)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#120030) Ezekiell válasza ooloo (#120029) üzenetére


Ezekiell
veterán

Szerinted 10 millió embert ~félévente tesztelni vagy oltani egyszerűbb? Melyik az egyátalán megvalósítható?

Válaszolok is: egyszerűen lehetetlen, konkrétan lehetetlen mindenkit folyamatosan tesztelni, hogy van-e megfelelő védettsége.

És ez csak az egyik ok (arról nem is beszélve, hogy átesés+oltás sokkal jobb védelem, mint az átesés)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#120031) t72killer válasza BalanceR (#120027) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egyelőre nem látják, h 4 adag vuhaninak lenne negatív hatása. Igenám, de a fertőzés egy oltásdózis is: mi történik akkor, ha az ideális 3-4hónap oltásköz helyett 3hétre adjuk be a 2.dózist? Fele-harmada antitest képződik és még a sejtes immunválasz is gyengébb lesz.
Mondanám még, hogy azt se tudjuk biztosra, h nem hangolja-e rossz irányba a vuhani oltás az antitestek összetételét - de ezt nem tudjuk biztosra, a fentit igen.

#120030: ha vannak megfelelő antitest-gyorstesztek, az egyszerűbb+olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#120032) ooloo válasza Ezekiell (#120030) üzenetére


ooloo
őstag

Nem a tesztelés - oltás a lényeg , hanem az , hogy miért nem végeznek kutatásokat arra vonatkozólag , hogy aki enyhe tünetekkel vészeli át a betegséget , annak miért nem okozott heves tüneteket , fulladást vagy halált a vírus . Én azt gondolom , hogy elég lenne azokat oltani , akik veszélyeztetettek , és hagyni azokat , akik ugyan "szóváltásba" keverednek a vírussal , de "röhögve" lepattintják azt . A barátom 3x oltatott .... 2x kapta el a vírust , ami igencsak megviselte . A barátom asztmás ... így nem meglepő , hogy nagyon megviselte . De könyörgöm ... Nála támogatom az oltás felvételét !!!! De hagyjuk már békén azokat , akik játszi könnyedséggel pattintják le a covid vírust . Az átgondolatlan , mindenkit be kell oltani ötletet nem tudom támogatni .

Az amerikai agyatlan kamionosoknak meg nem több ezer mérföldes utat kellene megtenniük , hatalmas mennyiségű üzemanyagot elégetve , hanem keresztbe fordulni az úton ki ahol éppen van , a kulcsot beletörni és hazasétálni . Ha forradalomra vágynak , akkor a franciáktól , vagy a szifiliszes kecskeszakállútól nyúljanak le ötleteket .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#120033) pècsimunkás válasza t72killer (#120031) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Tegnap beszéltem német kollégámmal.
Van baj Németországban is!
A Janssen- re kellet oltania egyet. Ő Modernat választott.
Hozzá tenném, hogy a Janssen- re 4(!!!!) hét után kapta!
Mert ez a szabály!
Az egy dózisú vakcinára oltani... :W :W :W
Nekem szerencsére csak február végén kell vissza menni, akkor majd lövetek egy Modernát én is. Október 6.án kaptam én a Janssent. Talán nem halok bele egy Modernába.
Eddig kellet 2 dózis, vagy 1 Janssen, és szabad vagy!
Most mindenből plusz 1, és szabad vagy.... :(((
Jövőre? Gondolom plusz 1 és szabad vagy :U

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#120034) Ezekiell válasza ooloo (#120032) üzenetére


Ezekiell
veterán

miért nem végeznek kutatásokat arra vonatkozólag , hogy aki enyhe tünetekkel vészeli át a betegséget , annak miért nem okozott heves tüneteket , fulladást vagy halált a vírus

Végeznek. De nincs minden azonnal, perpill nem tudják még.

Én azt gondolom , hogy elég lenne azokat oltani , akik veszélyeztetettek , és hagyni azokat , akik ugyan "szóváltásba" keverednek a vírussal , de "röhögve" lepattintják azt .

Igazad lenne, ha tudnánk előre, kik pattintják le. De nem tudjuk. Bár tudnánk...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#120035) Ezekiell válasza t72killer (#120031) üzenetére


Ezekiell
veterán

ha vannak megfelelő antitest-gyorstesztek, az egyszerűbb+olcsóbb

Kvantitatív nincs gyorstesztben, csak kvalitatív, az meg erre nem jó.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#120036) Corleone33 válasza ooloo (#120032) üzenetére


Corleone33
aktív tag

azért néhány dolgot ha megengedsz hadd emeljek ki

1) "miért nem végeznek kutatásokat arra vonatkozólag , hogy aki enyhe tünetekkel vészeli át a betegséget , annak miért nem okozott heves tüneteket , fulladást vagy halált a vírus "

https://healthmatters.nyp.org/covid-19-and-disease-severity/

elhiheted hogy a tudósok nem malmoznak egy járvány közepette és vannak már eléggé jól ismert kockázati faktorok covid esetében. Sajnos még mindig nincsen kristálygömb / Delphi jós aki meg tudja mondani egyéneként hogy kinek lesz baja

Az meg remélem megvan hogy nem egy, kicsattanó egészséges ember van akinek a covid által súlyos tünetei lettek és volt aki bele is halt, szóval ez megint nem egy ilyen bináris igen vagy nem kérdés

"Nála támogatom az oltás felvételét !!!! De hagyjuk már békén azokat , akik játszi könnyedséggel pattintják le a covid vírust ."

Az is megvan ugye hogy újrafertőződhetsz a coviddal, esetenként annak súlyosabb variációjával is?

az egy dolog ha valaki a személyes egészségével szívesen oroszrulettezik, csak egy hasonló kaliberű vírusnál ez nem igazán működőképes hosszabb távon hogy majd mások védekeznek azok helyett is akik csakazértse akarnak oltást (holott semmiféle egészségügyi kockázattal nem rendelkezik ami kizárná ezt)

Illetve azt is tessék már megérteni hogy a kis százalékos kockázati faktor nem egyenlő a "sose lesz semmi bajom"-al

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#120037) Corleone33 válasza Corleone33 (#120036) üzenetére


Corleone33
aktív tag

*bocsánat, kis százalékos súlyos tüneteket akartam írni*

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#120038) t72killer válasza Ezekiell (#120035) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kvalitatív kimutatási határát, illetve azt, hogy milyen típusú antitesteket érzékel, updatelni kell. Pl egy csík a deltának egy az omikronnak xxx BAU felett pirosodjon. SzVSz <5$-ból ki lehetne hozni tömeggyártással és az oltottak is profitálnának belőle.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#120039) HellGreg


HellGreg
őstag

Az vajon beleszámít a napi hivatalos statisztikába, ha telefonon jelentem be a háziorvosnak, hogy pozitív a gyorsteszt, ő pedig lejelent a hatóságoknál? És ha igen, akkor a napi szinten közölt elvégzett tesztek számába beleszámít?

(#120040) radi8tor válasza HellGreg (#120039) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, csak PCR vagy vérvétel pozitívja kerül továbbításra a központi adatbázisba.

⭐ Stella

(#120041) Coyot válasza HellGreg (#120039) üzenetére


Coyot
őstag

Mindjart megmondom! Ha elerem a dokimat

Má' nem

(#120042) ooloo válasza Ezekiell (#120034) üzenetére


ooloo
őstag

"Végeznek. De nincs minden azonnal, perpill nem tudják még."

Mint pl. az sem , hogy egyes beoltottaknál várhatók e hosszútávon káros mellékhatások . Igaz , hogy ez az elkövetkezendő években/évtizedekben fog eldőlni és nem most , nem azonnal . Éppen ezért kéne fenntartani az önkéntes alapon történő oltásokat . Szkeptikusságomat az is fenntartja , hogy a környezetemben 2 halálesetről tudok , amit a covid számlájára írtak . Mindkettő oltott volt ... azonban olyan alapbetegségekben is szenvedtek , hogy az oltás és a covid nélkül sem élték volna meg az idei tavaszt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#120043) Coyot válasza HellGreg (#120039) üzenetére


Coyot
őstag

Beleszámít, ha le tud jelenti az antsz felé. Ahhoz hogy lejelentsen kell a gyorsteszt LOT száma.

Má' nem

(#120044) Ezekiell válasza ooloo (#120042) üzenetére


Ezekiell
veterán

Van a hosszútávú káros mellékhatásoktól való alaptalan félelem (alaptalan, mert 0, semmi biológiai alapja nincs, semmi bizonyíték, tényleg semmi), meg van a másik oldalon a Covidtól való valós félelem (mert az bizony orosz rulett egyénileg, társadalmilag meg bedőlő EÜ és társai). Szerintem érthető, merre dől a mérleg nyelve.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#120045) Citroware


Citroware
addikt

Miközben Ausztriában, ahol még mindig tisztességesen felügyelnek, tesztelnek, soha nem látott magas fertőzöttségi számok vannak, napi 30 ezer új "áldozattal", a napi halálozások száma 10-20 a korona számláján. (Az országban a napi összes okból lévő halálozások száma nagyságrendileg 1500 körül szokott lenni.)

Aki meghal a korona miatt, az 1-2 héttel ezelőtt fertőződött, de már akkor is ilyen számok voltak, tehát ezek már azok.
Ez így kemény 0,05%-os halálozási arány, és ezek is olyanok, hogy vagy amiatt halt meg, vagy teljesen más miatt csak korona is volt neki.

Többekről értesülök mint valaha, hogy elkapták, pozitív lett nekik, és semmi különösebb bajuk nincs. Az egészségügy azt nyilatkozta, hogy terheltség közel sincs a limithez.

Miért kell emiatt lebénítani a világot, meg oltásra kötelezni az embereket, hogy kimozdulhassanak otthonról?

[ Szerkesztve ]

(#120046) Ezekiell válasza Citroware (#120045) üzenetére


Ezekiell
veterán

És ezeknek a számoknak bizonyára nincs köze a 75%-os átoltottsághoz, ugye?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#120047) t72killer válasza Citroware (#120045) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Ez így kemény 0,05%-os halálozási arány"

Szuper. Oltás + korábbi átesés, és ezek kombinációi működnek.

Pucér, antigént nem látott, Letoha-Lenkei vitaminokon edződött immunrendszerre az omironnak is megvan a becsületes 1% körüli mortalitása.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#120048) emvy válasza t72killer (#120047) üzenetére


emvy
nagyúr

Letoha nem Lenkei. Letohaval lehetnek gondjaid, mert neked nem tetszo dolgokat mond, de a cege az egy abszolut valid R&D vallalkozas

while (!sleep) sheep++;

(#120049) Citroware válasza Ezekiell (#120046) üzenetére


Citroware
addikt

Lehet hogy van, de akkor miért kell még most is szigorítani? Itt már az oltás kötelezővé tételéről van szó, meg arról, hogy aki kétszer oltott az oltatlannak számít, aki pedig kigyógyult belőle, az semminek nem számít.

(#120050) t72killer válasza emvy (#120048) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A vitaminbizniszre céloztam, aminél Laca termelő vállalkozása 100x tudományosabb alapokon nyugszik.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.