Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69451) #80123904 válasza tomp (#69450) üzenetére


#80123904
törölt tag

Csütörtök délben kötöttük meg telefonon keresztül a szerződést a fél áras hbo pakkra (go-val együtt) 12 hónapon keresztül. Azt mondták, hogy 72 órán belül aktiválják.
Kedden délben sem volt még aktiválva. Kedden délután felhívtuk őket, hogy mi a tök.

Az ügyfélszolgálatos azt mondta, hogy nem is lát semmilyen folyamatban lévő ügyet nálunk és, hogy érdeklődjünk azon a számon, amiről hívtak minket.
A számot hiába hívtuk természetesen, mert 1 csörgés után szétkapcsol.

Eltelt 1 óra és aktiválva lett a hbo + a go is. Egyszerre jött meg a 3( vagy 4) email.

(#69452) tomp válasza #80123904 (#69451) üzenetére


tomp
félisten

Nálam a komplett új csomag aktív. HBO Pak, net is átváltott 240-ről 500-ra. A dokumentumok is megjöttek, sőt a "Bekapcsoltuk szolgáltatását!" email is. Csak az HBO Go email hiányzik.
MyUPC is az új összeállítást mutatja.

(#69453) AtHoS válasza Cr00py (#69449) üzenetére


AtHoS
nagyúr

My UPC rész mikor lenyílik, az Ügyintézés alatt válaszd ki a My UPC Profilom menüpontot, ami eldob arra a részre, ahol lehet szerkeszteni a wi-free jelszót.

Nálam épp modem módban megy a CB így nem él a wi-free szolgáltatás

Szerk.

Ezen a linken hozza be az oldalt: [link]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#69454) nicu71 válasza tomp (#69452) üzenetére


nicu71
addikt

irj nekik facebookon,bár most vasárnap van de garantálom holnap délig szerintem megkapod az emailt ;)vagy kicsivel később !

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#69455) Gubek-Einste válasza Cr00py (#69449) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Most már ott van nálam is az opció.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#69456) tomp válasza nicu71 (#69454) üzenetére


tomp
félisten

Fb-on nem tudok nekik írni mert le vagyok náluk tiltva...
Holnapig még várok. Ha semmi akkor felhívom őket.

(#69457) Odzse


Odzse
tag

Sziasztok,

UPC MediaCard-ot használok Samsung Tv-vel. Több éve hibátlanul működött a digitális műsorújság, de néhány napja újra kellett keresnem a csatornákat és azóta a digitális műsorújság ( Guide ), minden csatornánál "nincs információ" szöveget ír.

Találkozott már valaki hasonlóval? Van ötletetek a megoldásra?
Nagyon köszönöm. :R

(#69458) Cr00py válasza AtHoS (#69453) üzenetére


Cr00py
senior tag

Igen, én is itt kerestem elsőnek, mivel a régi oldalon is a profil beállításai között volt, de nem volt olyan opció itt, pont ezért kérdeztem itt is. ( Később már megoldódott, ipad-n feltűnt ez a lehetőség - korábban nem is néztem, hisz nem gondoltam, hogy asztalin, illetve mobilkészükéken más-más az oldal.)

Sőt.. minimum 10 menüpont van/volt, ami egyáltalán nem is működik/működött, mivel ha rákattintottam, akkor csak egy " 500: A keresett oldal nem található " felirat fogadott.

De azért köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

(#69459) AtHoS válasza Cr00py (#69458) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát én péntek este MyUPC profil "upgrade" után legalább harmincszor láttam ezt az oldalt anélkül, hogy szándékosan meg akartam volna nyitni (pedig csak szét akartam nézni milyen lehetőségek vannak ebben a saját menüben)

read-only mode on the forum

(#69460) Cr00py válasza AtHoS (#69459) üzenetére


Cr00py
senior tag

Akkor valami rendszer " hiba " lehetett, vagy én nem tudom. Esetleg profilonként eltérő lehet. Több gépen, több böngészőben próbáltuk, végül már félig idegesen gondoltam megnézem még 1x. Mivel pont a kezemben volt az ipad, ígí az volt kézenfekvő. Ott összejött. :)

(#69461) cigam válasza Cr00py (#69460) üzenetére


cigam
félisten

Hiba, az van. Mikor ránéznék a folyamatban lévő ügyeimre:

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69462) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

Sziasztok volt valakinek olyan problémája hogy a tévé ki irta nincs jel nem fagyott le a beltéri hdmi 1-2 be átdugom akkor megjavul de random időként előjön ez a probléma de néha ki kapcsolom a beltérit ujra be akkor visszajön a tévé.

(#69463) kabelmania27 válasza Nemo1001 (#69462) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Milyen tipusú boxról van szó? Box újratelepítés nem segít?
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve fam/attenuator feliratú csillapító.

[ Szerkesztve ]

(#69464) AtHoS válasza AtHoS (#69441) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No, talán pont került a "kálvária" végére!

Ma reggel érkezett egy technikus, aki a Media BOX-nál nem mért elfogadható erősségű jelet. Úgy fogalmazott, hogy: itt bizony NINCS jel! Gyorsan felugrott az út mellett lévő oszlopra és kiszedte a szűrőt, amit a pénteki szerelők szépen otthagytak. Sajnos ez nem hozta meg a kívánt hatást, mivel még mindig gond volt a beérkező jellel a BOX-nál.

Felugrottunk az emeletre a műszerrel és az első osztó TVBOX felé menő ágán sem sikerült mérnie megfelelő jelet. Ezt követően közvetlenül a bejövő kábelen mért, de ott is 20 dB jelveszteséget tapasztalt, ekkor ugye műszer ellenőrzés és oda vissza rákötőkábelezés történt (na meg a bejövő kábel elvezetésének szemrevételezése nincs-e megtörve, stb......Nem volt vele gond), hátha a műszerrel van gond...de NEM azzal volt, mert nem javult a helyzet.

No akkor irány vissza az oszlopra méregetni, ahol a leosztó cucc belső részét kicserélte. Na ez meg is hozta a kívánt hatást: műszer is megfelelő értéket mutatott és a Media BOX-on szépen jönnek a csatornák, HD is és nem örvendeztet fekete képernyővel, meg Nincs jel szöveggel már.

Az osztók maradtak ugyanazok amiket beraktak kiépítéskor.

CB-n ezt látom a hálózat állapotánál:

Letöltés

Jel SNR
-1 37
-1 37
-1 37
-1 37
-1 38
-2 38
-2 37
-2 37
-2 37
-2 38
-2 37
-3 37
-3 37
-3 37
-3 37

Feltöltés:

Jel
50
50
50
50
50

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#69465) kabelmania27 válasza AtHoS (#69464) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Javultak a vételi értékek, rendben van a bejövő jelerősség, az adási valószínűleg napsütés miatt magasabb.

(#69466) Nemo1001 válasza kabelmania27 (#69463) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

a box ujratelepités nem segitett a baj az hogy a szerelő sem tudja mi a baj mert volt reggel nálam,de a másik beltéri is ezt csinálja.

(#69467) citkar


citkar
addikt

Üdv!

Egy hónap és lejár a UPC hűségem és mivel máshol jobb csomagot olcsóbban ajánlottak, gondoltam még így időben felmondom a UPC-t, mármint a hűség napjával. Viszont nem szeretnék egy nappal sem fizetni tovább, mert hát minek.
Az ügyintéző azt mondta, hogy ugyan lemondhatom a hűség lejárta utáni nappal (leghamarabb ezen a napon, ah kötbért nem akarok fizetni), de mivel az eszközeim nem jutnak vissza hozzájuk azzal a nappal, így tovább számláznak. Személyesen bevihetném, de aznap épp dolgozom, nehéz lenne megoldani. Kérdeztem más lehetőség van-e, de a postai úttal való visszajuttatásnál nem tudott egyértelmű választ adni, hogy ha aznap elpostázom, amelyiken fel is mondtam (hűség utáni napon), akkor tovább számláznak-e. "Szerinte nem."
Próbáltam rugalmas lenni, hogy egy-két nappal hamarabb elviszem nekik a modemet és a TV kártyát személyesen, majd a megfelelő napon telefonon felmondom a szolgáltatásukat, de azt mondta ez nem járható út.

Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata, ha nem akarom tovább fizetni egy nappal sem a szolgáltatásukat, akkor postázhatok is, vagy valahogy oldjam meg a személyes leadást azon a napon, az a biztos?

(#69468) tomp


tomp
félisten

Telefon után megjött az HBO Go reg. email. Regisztrálnék erre "a megadott azonosítókkal már regisztráltak a rendszerben" Tavaly volt egy 1hónapos HBO Pak előfizetésem. Az akkori regisztrációt nem törölte az HBO rendszere. Most várhatok amíg az HBO megoldja a dolgot...
Miért nem tud egy ilyen alap dolog rendesen menni... :W

(#69469) ArthurShelby válasza citkar (#69467) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Létezik időzített lemondás is, az eszköz visszajutattása szerintem lényegtelen ebből a szempontból. Próbálkozzál más ügyintézőnél is.
Talán az egyik legjobb, ha visszaviszed idő előtt az eszközöket, és ők majd megoldják az adminisztratív dolgokat.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#69470) citkar válasza ArthurShelby (#69469) üzenetére


citkar
addikt

Köszi, próbálkozom másiknál holnap.

(#69471) kabelmania27 válasza Nemo1001 (#69466) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha a bejövő megy az in-be akkor jól van bekötve az osztó, ami jófajta.
Nézd meg a box jelszintet menü utána 1789 utána le gomb, majd az értékek után még egyszer le majd kilépés back/menü gomb.

(#69472) snpetit válasza AtHoS (#69453) üzenetére


snpetit
aktív tag

Az Ön használatában lévő kábelmodem típusa (amennyiben rendelkezik ilyennel): nem WiFi képes
Irony on: Cb van nálam, akkor ez beismerés? :)

(#69473) ztsoft válasza cigam (#69461) üzenetére


ztsoft
őstag

:Y :C

Valaki már tényleg szólhatna Nekik, hogy hagyják abba a "fejlesztést", addig míg valamilyen formában működik az oldal. Ha így folytatják még jobban elcseszik.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#69474) Levi123 válasza citkar (#69467) üzenetére


Levi123
senior tag

Szia,

3 napon belül kell visszajuttatni, de nekem a lemondásnál azt mondta az ügyintéző, hogy a technikus aki leszereli a vezetéket (sztéhúzza a csatlakozást a kiállási pontnál) elviszi az eszközöket és ad átvételi papírt.

- Előfizetői Szerződés megszüntetésekor az Ön otthonába kihelyezett távközlési eszközöket (internet és telefon modem, médiabox stb.) és tartozékait 3 munkanapon belül rendeltetésszerű állapotban köteles visszajuttatni, mivel azok a Szolgáltató tulajdonát képezik (postai úton, Irodánkban vagy technikai kikapcsoláskor a kollegánknak történő átadással). Ellenkező esetben az ÁSZF-ben meghatározott kártérítési díjakat számolhatjuk fel, illetve visszatarthatjuk a kifizetett kauciót.

[link]

[ Szerkesztve ]

Levi

(#69475) Ellia


Ellia
addikt

Sziasztok!

Tapasztalt valaki már olyan hibát, hogy a Horizon HD mediabox-al pár perc után elkezdenek akadozni az adások? Bármelyik csatornán, bármilyen minőségben.

A másik két TV-nél nincs probléma (igaz azok régiek), csak a "modern" LCD-nél csinálja. HDMI kábelt többet is kipróbáltam - ugyanúgy csinálja. Netre rámértem kábelen hozza a 120-at mint amire előfizettünk azt is kizárnám. Ami feltűnt, hogy pillanatok alatt nagyon meleg lesz a dobozka (van helye szellőzni).

Valakinek esetleg valami ötlet? Mindenesetre holnap tuti hívom őket, bár ismerve az ügyfél-szolgálatot sok jót nem várok :/

[ Szerkesztve ]

(#69476) cigam válasza ztsoft (#69473) üzenetére


cigam
félisten

A fb-on ez a válasz: ... Illetékes munkatársaink tudnak a képen látható problémáról és folyamatosan azon dolgoznak, hogy ez az üzenet csak azon előfizetőknél jelenjen meg, akiket írni esetleg olyan oldalra kívánnak lépni, ami nem része a fióknak. ...

Kicsit nem beszélni jól mátyár...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69477) ztsoft válasza cigam (#69476) üzenetére


ztsoft
őstag

Nos, az én válaszom meg ennyi lenne Nekik:

Gyerekek, hagyjátok a pics@ba, pakoljatok, oszt menyetek!

De most komolyan, mi a túrót rugóznak azon az oldalon már 6 hónapja, hogy még most sem tudták rendbe rakni.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#69478) cigam válasza ztsoft (#69477) üzenetére


cigam
félisten

Biztos rábízták arra a csapatra, akik a visszatekerős TV-t is csinálták. Hisz ők már bizonyítottak ;] .

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69479) hypno skate válasza Ellia (#69475) üzenetére


hypno skate
senior tag

Egy másik topicban kapott megoldási javaslat alapján én leföldeltem a splittert. (Egy egyszerű villanyvezeték darab a splitter földelő csavarjától az első konnektor földeléséig.) Az összes akadás, fagyás, fekete képernyő, rázás, melegedés problémám megszűnt.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#69480) Ellia válasza hypno skate (#69479) üzenetére


Ellia
addikt

Aha, oké... :D az ilyen "gányolás" nem az én világom - sok mindent megcsinálok de ez így elsőre elég wtf számomra, esetleg van hozzá valami video/rajz is?

(#69481) hypno skate válasza Ellia (#69480) üzenetére


hypno skate
senior tag

Ez nem gányolás.
A splitteren van kívül egy csavar, ami pont arra szolgál, hogy leföldeljék - a 69466--os hozzászólásban jól látszik a splitter bal alsó sarkánál -, csak ha nincs földhurok a rendszerben, akkor ilyesmivel nem foglalkozik senki.
A legtöbb lakásban pedig földeltek a konnektorok. A próba idejére bőven megteszi, ha a földelő érintkezőre (egymással szemben két rugalmas lemez) egyszerűen ráakasztod a vezeték másik végét. Nem fog megrázni, nincs benne áram.

Ha megoldja a problémádat akkor ráérsz rendesen bekötni és elrejteni.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#69482) cigam válasza hypno skate (#69481) üzenetére


cigam
félisten

Pedig az. Pont a földhurok miatt rázott a kábel. Így most csak egy lapáttal öntöttél a tűzre, hogy te is leföldelted. A megoldás:galvanikus leválasztó patron Ez az eszköz a szólgáltató hálózatát leválasztja a te hálózatodról. Pont a két föld közötti potenciálkülönbség okozza, hogy megindul a kóbor áram.

Szerinted, ha össze kellene kötni a ház saját föld hálózatával a bejövő antenna kábelt, akkor a beszereléskor, vagy hibajavításkor nem tennék ezt meg?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#69483) ztsoft válasza cigam (#69482) üzenetére


ztsoft
őstag

Felénk is minden egyes oszlopon földelve (azaz, egybe van kötve az elektromos hálózat földelésével) van a kábel tartó, feszítő, vele együtt az elosztó doboz is a gerincen. Így a házba bejövő koax árnyékolása is.

Gondolom az érintés védelem miatt is kötelező, nehogy a szakit levágja az oszlopról.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#69484) Ellia válasza ztsoft (#69483) üzenetére


Ellia
addikt

Akkor ez lehet, hogy nálunk nincs megcsinálva rendesen? Anno elég rohamtempóban húzták be Göd-ön a UPC-t, sokan is váltottak, elég rendesen alávágtak a többi szolgáltatónak. Eddig nem volt probléma, csak az utóbbi pár hétben jött elő a jelenség.

(#69485) kabelmania27 válasza Ellia (#69475) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/attenuator feliratú csillapító.

(#69486) Ellia válasza kabelmania27 (#69485) üzenetére


Ellia
addikt

Annyira nem értek hozzá, szóval lőttem egy képet (sajnos a bekötés meg a kábelezés elég szerencsétlen nálunk, régi ház, csövezés nincs/félig van csak kialakítva - de ez jelenleg szerintem lényegtelen).

Szóval, ugye a fekete az ami kintről jön az megy a 3-as spliterbe. Onnan 1 a - 4.0 dB-és a ConnectBox-ba, és a másik kettő - 7.5 dB-és egy a nálam lévő TV media boxába. A maradék kábel (ami érdekes nekünk) először a másik szobába ott rákerül egy kettes osztó 1 az ottani tv boxába, 1 pedig lefelé a napaliba lévő tv media boxába.

Ha jól értem/tudom ez a FAM/attenuator az amit a koax végére húzunk.

Ha tévedek javítsatok ki :)

[ Szerkesztve ]

(#69487) kabelmania27 válasza Ellia (#69486) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi a képet, ez egy jófajta osztó, jól van bekötve mert az alacsony csillapítású kimenetre kell tenni a modemet. Nincs gond a kábelezéssel. Fam/Attenuator a csillapító, az csak akkor kell ha túl erős a jel ahol ennyi eszköz van ott nincs rá szükség. A csavaros csatlakozót F csatlakozónak hívják.
Meg kellene nézni, hogy milyen a másik osztó, illetve ha a modem értékeket is nézd meg a haladó beállítások hálózat állapota után a letöltés és feltöltés füleken.

[ Szerkesztve ]

(#69488) ztsoft válasza Ellia (#69484) üzenetére


ztsoft
őstag

Azt nem tudom, hogy Nálad hogy csinálták. Itt szemmel látható a csupasz sodrott vezeték, ami az elektromos hálózat földelését átviszi a vezeték tartókra (elektromos, UPC), elektromos házi bekötésekre, meg magára az oszlopra is. Nem is beszélve az erősítőkről, amik az elektromos hálózatból kapják a kakaót, így ott is kötelező a földelés.

Nekem egy régi (2008-as) monitor TV antenna csatlakozója rázott (ki is purcant benne a táp). Javításkor derült ki, hogy hibás volt benne egy nagyfeszültségű zavarszűrő kondenzátor, ami kis mértékben a hálózati feszültséget átengedte (a fázis kereső is mutatta). Csere óta tökéletes.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#69489) Ellia válasza kabelmania27 (#69487) üzenetére


Ellia
addikt

Ez a kettes elosztó:

És a többi adat:



Remélem ez így megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#69490) kabelmania27 válasza Ellia (#69489) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, megfelelő, bejövő jelerősséggel nincs gond, ez az osztó is jófajta.
Nézd meg, hogy ennél a kettes osztónál a in-be legyen a bejövő és az out kimenetekben a boxok.
Illetve a problémás boxnál nézd meg a jelerősséget a következő módon
Menü 1789 utána sokszor le, majd az értékek után még egyszer le majd utána kilépés menü/back gomb.
Nézd meg, hogy amikor a tévét nem hdmi hanem scart csatlakozóval kötöd össze a box-al javul-e valamit.

[ Szerkesztve ]

(#69491) Ellia válasza kabelmania27 (#69490) üzenetére


Ellia
addikt

Az osztó jól van bekötve.

A 1789-es valamit nem sikerült elővarázsolni, helyette lőttem egy ilyen képet hátha ad valami plusz információt.

Scart nincs a tv-én csak HDMI.

(#69492) kabelmania27 válasza Ellia (#69491) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha jól látom a jelerősség rendben van.
Próbálj meg egy box újraindítást hátha megjavul, ha nem akkor egy újratelepítést (szoftverfrissítést ne).
Ha a tévében van dvb-c mpeg4-es tuner és CI+ modulfogadó kérhetsz kártyát és akkor nem kell box.

[ Szerkesztve ]

(#69493) Ellia válasza kabelmania27 (#69492) üzenetére


Ellia
addikt

Volt már párszor rr. Most hagyom menni, felcseréltem az osztóban a kábeleket - hátha, meg figyelem elkezd-e akadozni.

Köszönöm az eddigi segítséget!

(#69494) kabelmania27 válasza Ellia (#69493) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A kettes osztóban az outkimeneteket felcserélheted.
Nincsmit.

[ Szerkesztve ]

(#69495) hypno skate válasza cigam (#69482) üzenetére


hypno skate
senior tag

Lehet hogy ez gány, lehet hogy rátettem egy lapáttal, de tény, hogy a box csere, az összes koax csatlakozó lecserélése, a HDMI kábel csere nem oldotta meg a gondomat (fagyás, fekete képernyő, akadás), viszont az a kb 30 cm-es zöld sárga egyeres kábel amivel leföldeltem, az igen.
...merthogy galvanikus leválasztó pont nem volt itthon és a szerelő is előző nap buzerált végig mindent...

Egyébként ahogy mondják, az UPC szerelője ingyen is felrak egy földhurok leválasztót, ha arra hivatkozol, hogy brummot okoz a box használata.
De csak akkor rakja fel, ha hivatkozol rá....szóval én azt gondolom, hogy attól, hogy valamit meg kellene csinálni, még nem feltétlenül teszik meg.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#69496) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Lakossági internet előfizetéshez lehet kérni a UPC-nél fix IP címet?
Ha igen mennyiért számítják?

[ Szerkesztve ]

(#69497) ArthurShelby válasza Pacee87 (#69496) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nem, azt csak üzletihez lehet

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#69498) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Látom volt már szó sokszor a mix csomagokról. Ha nekem belépve nem dobja fel a honlap akkor esélytelen? Most 120-as netért meg gold csomagért fizetek 6800 körül, az sem rossz, de pont miután megkötöttem utána tették be a HD adásokat így azokat sem látom, meg az 500-as net mégiscsak 500as net...
Érdemes megpróbálni azért ügyfélszolgálaton? Még kb. 1 év van a hűségemből.

(#69499) Zimi91 válasza BaLee (#69498) üzenetére


Zimi91
tag

Nekem sikerült. Igaz pár házzal arrébb lévő címre behozza a mix csomagokat, de az enyémre nem hozta be (ugyanazok a "konkurencia", igazán nincs is...). Felhívtam őket, mondtam, hogy a honlapon látom a mix-et, de nem tudom megrendelni. Az első nem nagyon foglalkozott a dologgal a második ügyintéző viszont mondta, hogy semmi gond, beállítja. Mondta az összeget, kérdezte, hogy ennyiért láttam-e, mondtam igen, 2-3 nap múlva jöttek is bekötni. :)

Mondjuk most olvasom végig, hogy te már meglévő előfizető vagy, így nem tudom mi a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#69500) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

vajon kifizetnék? :))

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.