Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68251) z67 válasza kuyarashi (#68250) üzenetére


z67
őstag

Két modem is nálam maradt, egyik sincs a nevemen mar. Kifejezetten kérték, hogy küldjed?

(#68252) Xboy01 válasza ArthurShelby (#68234) üzenetére


Xboy01
csendes újonc

hátha szerencsével járok valakinél. :D

(#68253) Xboy01 válasza Xboy01 (#68252) üzenetére


Xboy01
csendes újonc

most néztem meg sajnos van 1,5 évem még lejár az előfizetésem így gondolom nem nagyon tudnék mire nyilatkozni ha felhívom azokat akik ezzel a lemondással foglalkoznak. :(

(#68254) ArthurShelby válasza Xboy01 (#68253) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Alapból nem gondolnám, hogy tudnál olcsóbb havidíjra váltani hűség alatt...

Lazarski:
Tényleg elb...-ták, hogy kint van a honlapon, és mindenkinek látható. Ez egy jó alap alkudozásnál.

Most nézem a Nonstop M-nél nincs ott a lényeg: hogy belföldi vezetékest ingyen hívsz (és ugyanígy nincs ott ez nonstop L-nél sem, ott is csak a mobil hívásokra van kiírva a 0-Ft...)
Itt tényleg ilyen kretének csinálják a honlapot? :F :W

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#68255) vargalex válasza ArthurShelby (#68254) üzenetére


vargalex
félisten

A linkelt Nonstop M oldalon rögtön a csomag megnevezése alatt ott áll: "Díjmentes belföldi vezetékes hívások".

[ Szerkesztve ]

Alex

(#68256) kuyarashi válasza z67 (#68251) üzenetére


kuyarashi
őstag

Telefonon kérték, de valahol leírva is láttam. A UPC tulajdona a modem, a box, így vissza kellene mindet szolgáltatni (egyébként ez díjmentes, a legtöbb posta előre címzett, UPC logós dobozokat kapott erre).
Ettől függetlenül nekem is van több éves modemem itthon, amit ugyanígy vissza kellett volna küldeni, csak elmaradt... Nyilván nem zaklatnak miatta, de terheli a környezetet, stb., ezért vagyok úgy vele, hogy visszaadnám a UPC-nek.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#68257) ArthurShelby válasza vargalex (#68255) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ez igaz. Mea culpa.
Mentségemre legyen mondva, hogy miután mondtad konkrétan mit keressek úgy sem találtam meg (lehet a 15.6-os laptop kicsi ennek a honlapnak, vagy simán vak vagyok). Kikapcsoltam a reklám blokkolót, hátha az a baj. Végül a ctrl+f segített. Ennek ellenéri én a csomag leírásába is betenném, nemcsak alcímnek.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#68258) spike70 válasza ArthurShelby (#68205) üzenetére


spike70
tag

Köszi.

(#68259) ates2


ates2
senior tag

UPC megint trash,GW-nél packet loss elégé durván... :W :o

(#68260) Lacccca87 válasza ates2 (#68259) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ezt meg tudom erősíteni, tegnap egész nap radnom 0-25% packet loss volt. Ma mondjuk nem láttam még.

(#68261) ates2 válasza Lacccca87 (#68260) üzenetére


ates2
senior tag

Ne is mond végén megint kitalálják,hogy kiküldik hozzám a szerelőt :DD mikor fejállomás trash meg központ trash van nonstop...

(#68262) Zimi91 válasza Xboy01 (#68232) üzenetére


Zimi91
tag

Én háromszor hívtam őket, igaz első kettőnél simán csak kérdeztem milyen csomagokat tudok megrendelni. Harmadiknál már hivatkoztam rá, hogy a honlapon ott van a mix, de nem engedi megrendelni. Mondta, hogy semmi gond, mindjárt beállítja, sikerült is. Ami érdekes, hogy az utcában 1-40 házszámig kb. feldobja a honlap is a csomagot, 40 fölötti házszámoknál nem, pedig semmi különbség nincs, elvileg még újabb rész is a 40 fölötti házszámú. Ahogy írták próbálkozz többször. ;)

(#68263) Xboy01 válasza Zimi91 (#68262) üzenetére


Xboy01
csendes újonc

az a baj hogy amit bejelentkezem eltűnik a happy home mix 3 csomag.

(#68264) Toth_Jani válasza Xboy01 (#68263) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Persze hogy el, hiszen akkor te nem vagy ÚJ előfizető, ha be tudsz jelentkezni.

(#68265) dobolan válasza Xboy01 (#68263) üzenetére


dobolan
senior tag

Nálam marad. Gondolom, mert bejött a Digi...

(#68266) hypno skate válasza ArthurShelby (#68254) üzenetére


hypno skate
senior tag

Én simán váltottam. Engedték.
Ráadásul úgy, hogy az előző hűségidőmből még 14 hónap volt hátra, és az új szerződéseket 12 hónapra kötik.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#68267) hypno skate válasza Xboy01 (#68263) üzenetére


hypno skate
senior tag

De ezt az ügyfélszolgálatnak nem kell az orrára kötni.
Megkérdezi hol láttad, megmondod, hogy a honlapon és a MyUPC fiókban is.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#68268) Zimi91 válasza Xboy01 (#68263) üzenetére


Zimi91
tag

Nekem a cím beírása után tűnik el, ahogy írtam, egy kb. 10 házzal odébb (ugyanebben az utcában) viszont engedi. Elég furcsán működik... Ahogy írták, hívd fel többször, hivatkozz rá, hogy a honlapon látod, de nem tudod megrendelni.

(#68269) Xboy01 válasza Zimi91 (#68268) üzenetére


Xboy01
csendes újonc

múltkor már hívtam őket ugye ez ügyben de akkor nem tudták megrendelni nekem, mint fentebb írták nincs jogosultsága egy átlag ügyfél szolgálatosnak erre.

(#68270) Zimi91 válasza Xboy01 (#68269) üzenetére


Zimi91
tag

Igen, azt olvastam, de ahogy én írtam, nekem harmadszorra lett meg. Alapból nálam se dobja ki a honlap (pedig lehetne, mivel az utcában...), szóval ne add fel ennyivel. :)

(#68271) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sziasztok!

Az mitől lehet ha (az újabb típusú) Mediabox-on amikor megnyomom a középső OK gombot, hogy elkezdjek a csatornák között nézelődni, majd valami megtetszik és rá akarnék menni, 2-vel azelötti csatornára megy rá, és ezt többször is eljátssza, van hogy olyan csatornára megy rá, amit "tekergetés" közben nem is mutat stb...
Elnézést ha furán írtam le a hibajelenséget, de kezd már egy kicsit idegesítő lenni.

https://www.twitch.tv/csehla

(#68272) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Nemrég kaptam meg a csodamodemet, a Connect Boxot. Valamiért a port forwarding az istenért sem akar működni. MySQL-hez kellene, 3010-3012-es portokat szeretném elérhetővé tenni ahhoz, hogy kívülről is tudjak csatlakozni. Eddig egy másik modemem volt tőlük, és azzal gond nélkül ment a dolog. Milyen beállításokat kellene használnom? Nem vagyok azért abszolút profi, szal szerintem user error lehet könnyen a dolog, de ha tudnátok segíteni azt megköszönném. IP addressnek megadom az IPv4 address-ét annak a gépnek amihez csatlakozni kellene, local és external portnak pedig a 3012-t mondjuk, protocol: both.

(#68273) Gubek-Einste válasza laci06 (#68272) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Hogyan néz ki a port forward beállítás?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#68274) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!

Sajnos már 1 hete, hogy random eldobálja wifit az Ubee EVW3226 modem világít a led de egyik itthoni telo sem látja.... Többek között most sincs wifi dhcp alatt is csak a gép szerepel más eszköz nincs. (3 telo meg egy tablet)
Áramtalanítás után persze tökéletesen műxik.
Lehet valahol ezt loggolni esetleg?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#68275) kabelmania27 válasza anonymus89 (#68274) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Energiatakarékos wmm-et kapcsold ki, próbálj meg másik csatornát.
Előfordul, hogy az eszköz az adott csatornát nem szereti.

[ Szerkesztve ]

(#68276) anonymus89 válasza kabelmania27 (#68275) üzenetére


anonymus89
addikt

Írtam privátot.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#68277) Micha3l


Micha3l
tag

Udv! Ennek a Horizon box "belterinek" a taviranyitoja, komolyan ilyen hulladek, vagy csak amit en kaptam az ennyire gyenge?
Konkretan ra kell iranyitani, szorakozni a tavolsaggal, (2 m) nagyon korulmenyes hasznalni. (elem cserelve)
Az mar csak hab a tortan, hogy a gombok elhelyezese (kiemelese) egyedulalloan logikatlan.
A csatornakat valto gomb es a hangero is "elkepesztoen jo helyen vannak". :O

(#68278) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A Horizon boxon (távirányítón) hogyan lehet megoldani, hogy két csatorna között váltogassak, amik nem közvetlenül egymás mellett vannak?
Olyan funkcióra gondolok, mint minden normális stb-nál a back gomb. Nézek egy műsort, keresek egy másik csatornát, aztán ezzel a gombbal oda vissza váltogatok köztük.

(#68279) Laza... válasza NoOne1976 (#68278) üzenetére


Laza...
addikt

Nincs ilyen :(

Never give up!

(#68280) ztsoft válasza NoOne1976 (#68278) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Ha jól emlékszem, akkor a "Recall" nevű gomb mindig az utoljára nézett műsorra ugrik vissza, azaz, ha az AMC-ről a TLC-re kapcsolsz és megnyomod a recall gombot, akkor az AMC-re kapcsol, ha ismét megnyomod, akkor a TLC-re.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#68281) kali válasza NoOne1976 (#68278) üzenetére


kali
legenda

Leírás: Link
Nekem az első (újabb) típusú távirányító van, azon a 27-es gomb úgy működik.
A régin a 16-os olyasmi, de ezt csak kérdőjelesen írom a leírás alapján, mert csak a menü kapcsán írnak visszalépést.

ztsoft: Jól emlékszel, az újabb típusúnál azzal a gombbal működik úgy.

[ Szerkesztve ]

(#68282) vg


vg
addikt

Nekem egy elég komplex csomagom van most, még 30-as net(ami pár 120-as persze), digital gold, hbo pak 0ft és nonstop s telefon. Ezért fizetek 10e pénzt. Kurvasok. Namost, ez a hűség pár nap mulva lejár, és arra van lehetőségem, hogy mindent lemondjak ha lejár a hűség és csak a 30-as net maradjon ugyanezen a 2600 áron? Semmilyen tv, telefon totál nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#68283) pjen válasza vg (#68282) üzenetére


pjen
félisten

Ezt a UPC-n kívül senki nem tudja Neked megmondani.

(#68284) vg válasza pjen (#68283) üzenetére


vg
addikt

Ugy gondoltam, engedik egyáltalán, hogy csomagból csak 1 valamit lehet megtartani. Egy kérdést azért megért. :DDD

(#68285) pjen válasza vg (#68284) üzenetére


pjen
félisten

Engedni engedik,az ár a kérdés. :)

(#68286) vg válasza pjen (#68285) üzenetére


vg
addikt

De az nem lehet magasabb mint a hűség előtt az új törvény szerint.

(#68287) Intruder2k5 válasza vg (#68286) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amennyiben változatlan a szolgáltatáscsomag összetétele, de Te módosítani szeretnéd a szerződést. Én legalábbis így tudom. Szerintem kizárt, hogy ezt így engedik, ha lemondod a TV-t, megemelik a net árát.

szerk.:
"A határozott időtartamú előfizetői szerződés helyébe lépő új, határozatlan idejű szerződésben meghatározott, az előfizetői szolgáltatásra vonatkozó szerződési feltételek nem lehetnek az előfizetőre nézve hátrányosabbak a korábbi határozott idejű szerződésben szereplő szerződési feltételeknél.”"

Vagyis ez akkor érvényes, ha minden marad a jelenlegi felállásban, csak határozatlan időre. Ha bármit módosítasz, az új szerződés, semmi köze a jelenlegihez.

[ Szerkesztve ]

(#68288) vg válasza Intruder2k5 (#68287) üzenetére


vg
addikt

Ok, sejtettem, de mire hivatkozva emelik meg az árát?

(#68289) ArthurShelby válasza vg (#68288) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Eddig egy pack-ot/csomagot kaptál. Ezt felbontod, ha lemondasz belőle elemeket (mint pl telefon, tv, hbo pack), és így a szerződést is felbontod, ergo az árra nézve nincs semmilyen kötelezettségük

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#68290) Intruder2k5 válasza vg (#68288) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Miért kellene bármire is hivatkozniuk? Felbontod a régi szerződést és újat kötnel, amire ők majd adnak egy árajánlatot, és te azt vagy elfogadod, vagy nem.

Nézd meg a honlapon mennyi a 120-as net ára szólóban, és abból indulj ki.

Te rosszul gondolod, amikor azt hiszed, hogy az még a mostani szerződésed keretein belül megy majd tovább.

[ Szerkesztve ]

(#68291) fokukac válasza NoOne1976 (#68278) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem a bal alsó sarokban lévő recall gomb ezt csinálja.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68292) vg válasza Intruder2k5 (#68290) üzenetére


vg
addikt

Nem vagyok benne biztos, hogy igazad van, hiszen nem egyben van a szerződésben minden, hanem külön minden egyes tétel gyakorlatilag egy-egy külön szerződés. Ezért is számolnak fel kötbért, ha mondjuk idő előtt felmondod a csomagból mondjuk csak a tv-t. A többi megy tovább ugyanúgy. Én így gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#68293) adika4444 válasza laci06 (#68272) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Van a menüjében switch / bridge mód kapcsoló?
Ha nincsen, IPv6 módban van, és át kéne kérni első körben IPv4-re. Vagy a MYUPC-n, vagy az üfsz-on lehet megtenni.
De ha előzőleg külön modem + router kombód volt, akkor ezt is érdemes lenne átrakni bridgedbe és saját routert használni...

üdv, adika4444

(#68294) kali válasza vg (#68292) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Pedig igaza van, azért olcsóbb minden szolgáltatás, mert csomagban van, minél több szolgáltatás, annál több kedvezmény.
Ahol van lehetőség egyénileg összeválogatni a szolgáltatásokat a rendszerben, ott nem véletlen, hogy három szolgáltatásra nagyobb kedvezményt adnak, mit kettőre - ez más szolgáltatóknál is így van -, direkt úgy van megoldva, hogy az olcsó specifikus, okos és társai csomagokban erőltetik a három szolgáltatást és ha csak két szolgáltatást kérsz, már nincs is lehetőség adott csomagot megrendelni, illetve a szolgáltatásokat csak az abban szereplő külön áraktól drágábban.
Más szolgáltatók honlapjáról is lehetne behivatkozni kapcsolódó felületet, amik szintén így működnek, de az nem ide való téma.
A különböző szolgáltatások árait minden esetben muszáj nekik külön lebontva is szerepeltetni, az ne legyen számodra ilyen tekintetben mérvadó, mert az mindig így van, hiszen jogszabályi előírás.

[ Szerkesztve ]

(#68295) Intruder2k5 válasza vg (#68292) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tehát ha belépsz myupc-be, akkor ott csak egy előfizetést látsz, mondjuk a tv-t, és ki kell lépned, majd belépni másik azonosítóval, hogy megnézd a net előfizetésed adatait?

Illetőleg külön számlát kapsz a két szolgáltatásról?

[ Szerkesztve ]

(#68296) vg válasza Intruder2k5 (#68295) üzenetére


vg
addikt

Nem, ha belépek szét van szedve, van külön szolgáltatásaim alatt televízió, kábelinternet, vezetékes telefon, és akár most azonnal is fel tudnám mondani bármelyiket a felmondás menű alatt, természetesen kötbérrel. A többi meg menne tovább.

(#68297) Lacccca87 válasza vg (#68296) üzenetére


Lacccca87
őstag

Igen a többi menne tovább, csak a kedvezmény különbözetét megfizettetnék veled a kötbérrel.
A szolgáltatásokat külön látod de csomagban kapod, a csomagból le tudsz mondani szolgáltatásokat kedvezményt veszítve ennyi röviden.

(#68298) laci06 válasza Gubek-Einste (#68273) üzenetére


laci06
senior tag

User error volt.
A portok 3310,11,12 volt, nem pedig 3010,11,12.:) Minden oké mostmár, miután ezt sikerült észrevenni.

(#68299) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Nálatok megy a Wi-Free?

(#68300) Popes válasza FoxiestFox (#68299) üzenetére


Popes
őstag

Tegnap előtt jöttem rá én is hogy nem megy, újra be kellett kapcsolni a upc oldalán.(ami persze új jelszó)

Deus ex machina

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.