Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68351) Gubek-Einste válasza TeeJay (#68350) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az ilyen "nem indokolt" cserével pedig a UPC jól meg is fogja szedni magát, vagy simán megy a saját beüzemelés és akkor nem kell senkit sem kiküldeni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#68352) fokukac válasza canniball (#68347) üzenetére


fokukac
nagyúr

És ezeket a tápokat nem lehet pótolni valami univerzálissal? Adott feszültség, áramerősség, stb.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68353) Lazarski válasza TeeJay (#68350) üzenetére


Lazarski
kezdő

"az lesz a szép amikor már csak CB lesz és semmi más" - Ez már a jelen. Most sincs más, csak ha külön sírsz, hogy neked nem az kell + szerencséd van. Van aki már írta, hogy akkor se kapott mást ha külön kérte és siránkozott... :)
Gubek- Einste: Igen, valószínűleg nem lesznek jófejek, CB-nél is bedobták először, hogy külön pénzért mehet a csere. Sok régi felhasználó meg naívan cuppant rá, mint légy a... papírra... :D

[ Szerkesztve ]

(#68354) TeeJay


TeeJay
félisten

ja aztán majd hetente bejelentik 3x hogy rossz a CB és előbb utóbb jobban teszi UPC ha nem CB-t ad a helyére hanem új eszközt...
bár amennyire tojnak rá hogy hibás a cucc kétlem hogy jövőre is jönne új ED3.0 eszköz
csak azt nem tudom mi nem világos nekik hogy baj van a cuccal és nem kellene az egész országot elárasztani vele... amint kiderült már be is szüntettem volna és más terméket hozni mert olcsóbb mint szívni vele örökké...

nem hiszem hogy ED3.0 modemből ne lenne megfizethető Broadcom SOC-vel szerelt példány hasonló árban

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#68355) Gubek-Einste válasza TeeJay (#68354) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Sok CB lett megvéve, a kidobásuk hatalmas vesztesség volna így emiatt nem teszik meg.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#68356) canniball válasza fokukac (#68352) üzenetére


canniball
nagyúr

Dehogynem; ha tudsz olyat szerezni ami passzol hozzá akkor azzal is hajthatod. :K
De ez már egyéni beruházás, a UPC valamiért nem számol ezzel a lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#68357) TeeJay válasza Gubek-Einste (#68355) üzenetére


TeeJay
félisten

magyarul amíg ezek 4-5-6évig meg nem pusztulnak addig szívhat majd mindegyik UPC előfizető vele...
nem emlékszem szülők melyik évben kapták a TC7200 HGW-t a régi Cisco modem helyére mert azt tudom hogy karácsony körül kakukkolt és két ünnep között én intéztem nekik talán 3-4éve lehetett
jelenleg még működik de ha CB-t adnak a helyére idén az még 4-5év múlva biztos használatban lesz

jó hosszú szopóroller lesz ez ahogy látom
még csak fény sincs az alagút végén hogy már jönne valami tuti eszköz ami mentes a Puma6 hibától
és stabil gyors HGW
hanem csak ontják és ontják mindenki felé a CB-t mikor már tavaly is tudtak a hibáról :U

ha a sebezhetősége miatt lenne pár nagy botrány akkor meg nincs felelős mindenki hárít majd mindenkire
:U

1 remény lehet csak ha esetleg kipucolják az analóg SDTV adásokat és helyükre tolnak be még DS és US stream-et aztán hoznak 24 vagy 32DS-es HGW-t 1gigás nethez

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#68358) pjen válasza TeeJay (#68357) üzenetére


pjen
félisten

Hétköznapi használatra teljesen jó a CB.Igaz nem játszom,viszont a WIFI je messze jobb mint a cisco.

(#68359) TeeJay válasza pjen (#68358) üzenetére


TeeJay
félisten

mit ér az AC-s wifi ha az egész cucc egy hulladék?
a TC7200 Bridge módban legalább elég stabil és gond nélkül lehet tolni neki 24/7-ben
karácsonykor 6napig voltam szülőknél 24/7-ben adtam neki a torrentet és semmi gondja se volt pedig ott router módban megy nincs rajta saját routerünk

na most képzeld el a CB még router módban is szórakozik itt sokaknak
semmi gond nem lenne ha routerként tré lenne de bridben gyors és stabil de sajnos nem ez van
akkor legalább venne rá mindenki routert és évekig lehetne használni :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#68360) pjen válasza TeeJay (#68359) üzenetére


pjen
félisten

Némi torrent az enyémen is megy,eddig nem volt gond.Egyébként mit jelent az,hogy 24/7 ben toltam a torrentet?

[ Szerkesztve ]

(#68361) TeeJay válasza pjen (#68360) üzenetére


TeeJay
félisten

6napig megállás nélkül :DDD
240/20-as net van szülőknél és a 20megabitet 6napig ki tudtam maxolni folyamatosan
simán bírta a TC7200
legalább teszteltem mit bír a hálózat karácsony és szilveszter körül
ment rendesen

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#68362) pjen válasza TeeJay (#68361) üzenetére


pjen
félisten

Az O.K.,de konkrétan mit csináltál?

(#68363) woodworm válasza TeeJay (#68359) üzenetére


woodworm
veterán

Bocsi, de elkapott a hypevonat. Lassan már a sáskajárásért is a CB a ludas.
Semmi gond a sebességével, aki ilyesmire panaszkodik, ott általában hálózati probléma áll mögötte. Átlagos felhasználó nem sokat találkozik a "tüskékkel" és túl sok ddos támadásról sem volt hír eddig. Találkozunk eleget a torrentes topikban, hidd el bírja az 500-as csomagot 24/7-ben.

(#68364) Lacccca87 válasza TeeJay (#68361) üzenetére


Lacccca87
őstag

Kicsit túl van már ez lihegve. Nálunk 2 gép + 3 mobil eszköz lóg rajta és nagyon ritka hogy lehalna, pontosabban az éven eddig még csak 2x indult újra magától és szerintem az se a CB hibája hanem a netkapcsolat adta be a kulcsot az meg magával rántotta.

Játszunk is rajta van hogy egyszerre 120-as csomag de nem érzem a világvége ping meg lagg érzést mint amit itt egyesek próbálnak bemagyarázni ( Dota, csgo, Pugb mindegyik háklis a netre). Van hogy egyszerre töltünk le akkor sincs gond, sőt letöltés + játék is okés ha korlátozva van a torrent és nem ami a csövön kifér.

(#68365) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Üdv

Egy üres házba szeretnék új TV és internet előfizetést kötni, szüksége-e hogy a bekötésnél már ott legyen a TV és a számítógép (a kipróbálás/tesztelés miatt) ?

Ez a ház át lett amúgy építve, ezért le lett vágva teljesen a villanyoszlopról a házba vezető UPC vezeték. Mennyi beleszólásom van, hogy hol vezessék be a házba a vezetéket és vannak-e ennek plusz költségei? Mert a padlásra kéne, és rákötni az ott lévő kábelekre, amik gipszkarton mögött mennek le a lakásba. A gipszkarton mögött amúgy koax kábelek futnak, UPC-nél ilyenen jön az internet is, ugye?

(#68366) pjen válasza Red_Bull (#68365) üzenetére


pjen
félisten

Ha oszlopon megy,simán bekötik a padlásra,nekem is ott van.Beállnak a padlásra,ott egy osztó.Egyik ága megy koaxon a Tv-k hez,másik ágra tesznek egy CB-t,amiből UTP kábellel megy tovább a net,vagy WIFI-n.Ha kell box és az interaktív yzolgáltatások a Tv-n az UTP is kell a Tv hez.Kártyával egyszerűbb.

(#68367) mikung válasza Lacccca87 (#68364) üzenetére


mikung
aktív tag

Attól hogy nem visít mindenki mint a szopósmalac, még fennáll a jelenség.

Az én CB -m UPS mögött van, sosincs áramtalanítva, most tart 70+ nap uptimenál és érezni a laggolást bridge módban is.

Hardver verzió : 4.01
Szoftver verzió : CH7465LG-NCIP-4.50.18.23-4-GA-NOSH

(#68368) Red_Bull válasza pjen (#68366) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Köszi a választ, egy 8 éves MPEG2-es LCD TV-hez gondolom mindenképp kell box, vagy pedig marad az analóg, de annál meg kevés csatorna van...

Telefont pedig mindenképp muszáj rendelnem? Mert csak telefonnal együtt van csomag, de semmi szükségem vezetékesre. Rendeljem meg, aztán pedig mondjam a szerelőknek hogy azt ne kössék be?

(#68369) hati válasza mikung (#68367) üzenetére


hati
addikt

Melyik alkalmazásban, felhasználási módban érzed a laggolást?

(#68370) pjen válasza Red_Bull (#68368) üzenetére


pjen
félisten

Valószínűleg kell a box,és Tv nézéshez elég is.A szerelőnek elvileg be kell kötni az UTP kábelt is.Ez lehet egy lengő kábel,szerelő elmegy,kihúzod.Telefon kell,UPC-t ingyen Tudod hívni,már megérte.

(#68371) mikung válasza hati (#68369) üzenetére


mikung
aktív tag

Véletlenszerű. Független attól hogy megy e a szerverről torrent vagy sem, időnként egyszer csak satufék, webböngésző is csak teker, majd pár perc múlva kezd helyreállni és újra szépen megy valameddig.

Játék (PD2, KF2, ...) közben is előjön természetesen ami fpsnél nem a legkellemesebb.

VoIP -nál sem nyerő, mikor jönne a hívás, ki is csöng, de egyszer csak unreacheable, majd újra jó.

Csak mivel ez szerencsére/sajnos nem állandó, a UPC meg válaszidőre nem vállal semmilyen garanciát, körülményes és egyben értelmetlen méricskéni. :(

Felhasználási mód : modem/bridge, mögötte saját router, a mobil eszközök kivételével minden kábelen lóg.

[ Szerkesztve ]

(#68372) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Csak nálam halott az internet? Egyszercsak használhatatlanul lassú lett az internet, de kínkeservesen betöltött e weboldalakat (időutazás ójee), gondoltam csinálok egy eazközújraindítást és azóta nincs neteem se.

Valami Global huba van? Sokaig zenél és az elején bemindta, h. a facebookot érintő elérési lassúságról érdemében nem tudnk nyilatkozni... még ha csak a facebook lenne a baj :D

(#68373) kali válasza Soulfly842 (#68372) üzenetére


kali
legenda

A Facebook valóban akadozik és lassú (Telekom mobilinternettel rendben van), de más oldalakon nem tapasztaltam problémát, a sebesség és a válaszidő is okés. (Budapest/Újpest)

[ Szerkesztve ]

(#68374) Soulfly842 válasza kali (#68373) üzenetére


Soulfly842
addikt

Fél óra muzsika, sikeresen felvett hibajegy :(((

Egyetlen előny:még ma jönnek... de miért négy órás időintervallumot adnak meg... ? (12,-16ig) Még azt sem tudom elintézni ma, amit akartam...

(#68375) Red_Bull válasza pjen (#68370) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Értem, most már csak egy a kérdésem maradt:
Van-e valamilyen lista az adott körzetekhez tartozó UPC üzletkötőkről? Azokra gondolok akiknél lehet a hivatalos árnál olcsóbban előfizetni. Hogy lehet őket megtalálni?

(#68376) foxymaci válasza Soulfly842 (#68374) üzenetére


foxymaci
senior tag

facebook nálam is akadozik (hajdúszoboszló)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#68377) Yipman1 válasza foxymaci (#68376) üzenetére


Yipman1
csendes tag

Nálam is. Budapest 14.ker

(#68378) mikung válasza Red_Bull (#68375) üzenetére


mikung
aktív tag

Nem hinném hogy van ilyen lista. Viszont az is megoldás lehet hogy átveszed valakinek a jóárasított előfizetését.

Pl. ha a digi ide tolná végre a hátsóját, én is szívesen lepasszolnám a még hűséges 6,5k (500M, Gold, HBO, alapteló) csomagom. :D

(#68379) erahurka válasza Yipman1 (#68377) üzenetére


erahurka
félisten

Pont ezt akartam kérdezni :DDD
Itt is fos Budaörsön.

De reggel amúgy 9 óra körül alapvetően szenvedett kicsit a net, VPN-t vagy 5x eldobta 20 percen belül, csomó oldal alig működött. Most a Facebookon kívül másnál nem észlelek komoly gondot.

(#68380) kali válasza kali (#68373) üzenetére


kali
legenda

Mértem több szerveren, ez a leglassabb 120/10-em:

[ Szerkesztve ]

(#68381) Lacccca87 válasza mikung (#68371) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ez nem a CB hiábja lesz ami nálad van. Nálunk ráadásként Router módba megy ami elméletileg még rosszabb, de érdekes módon csak nagyon ritkán tapasztalok bármi pillanatnyi kiesést, de ilyen pár perces kieséseket sosem tapasztaltam.
Megnézném a helyedbe saját router nélkül.

Egyébként megfordítanám az állításod, attól hogy 10-20 ember nyafog mert szökőévente 1x megakad a weblapbetöltés attól a maradék csöndben lévő elégedettséggel használja. És ha ez tényleg akkora probléma lenne megnyugodhatsz nem mi lennénk az elsők akik a UPC-re rúgnák az ajtót hanem az 1x1-es átlag user ai nem tudja hogy miért de rossz neki.

(#68382) kali válasza kali (#68373) üzenetére


kali
legenda

Pörög már a Facebook is rendesen.
Sokszor nem venném mondjuk észre, ha azzal gond van, mert nem lógok rajta egész nap.

Soulfly842: Biztos nem mindig/mindenhol tudják 4 órás intervallumnál jobban leszűkíteni, mert sokszor nem látható előre pontosan, hol hol milyen jellegű a hiba és meddig tart az elhárítása, meg gondolom terület függvénye is, akár dolgozói létszám tekintetében is.
Nálam a box cseréjekor 2 órás intervallumot adtak meg és középtájt jött is az illetékes.

(#68383) pinnacle válasza mikung (#68371) üzenetére


pinnacle
nagyúr

CB-nek weboldal betöltésnél is lehetnek gondok? Média boxon néha nem indulnak el a videók. Rákattintás után pörög a "Dolgozom", de nem történik semmi, újabb kattintás után elindul. Illetve mintha a videó pufferelése (szürke csík) is lassabb lenne, mint Ubee-val, illetve Digin, saját routerrel.

[ Szerkesztve ]

(#68384) viktorhu válasza kali (#68382) üzenetére


viktorhu
veterán

Nemcsak a Facebook nem ment, az offfice365 / sharepoint online sem például. De meggyógyult az is.

(#68385) kali válasza viktorhu (#68384) üzenetére


kali
legenda

Lehet, azt pont nem néztem.

(#68386) ArthurShelby válasza viktorhu (#68384) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Szerintem a upc dns szerverei voltak lehalva.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#68387) Zimi91 válasza Lacccca87 (#68381) üzenetére


Zimi91
tag

Egyetértek, szerintem is kicsit túl lett már itt tolva a dolog. Környezetemben többen is használják, torrentre, játékra is, nem panaszkodik senki. Szerintem is inkább egyedi problémákról van szó, csak fel van nagyítva, mivel "nagyító alatt" kijött, hogy van baja a box-nak és akkor mindent rá lehet fogni. Belinkelt fórum alapján úgy tűnik a pinges dolog javult amúgy.

(#68388) zala005


zala005
tag

Sziasztok!

Az igaz, hogy, ha már van egy mediabox-om és igényeltem mellé egy mediacardot, annak is 490Ft/hó a havidíja?
Korábban azt a tájékoztatást kaptam, hogy csak a második médiabox kerül 490Ft-ba, az első mediacard, meglévő box mellé pedig ingyenes.

Köszönöm előre is!

(#68389) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Mindenre gondoltam, de arra nem, hogy ez a köcög' connectbox hajlamos arra, hogy a teljes profilozása elszálljon... Sima újraindítás nem, de a reset megoldotta...

Kiderült, hogy elég xar helyen vagyok, s lehet a tv-nél sokszor azért van aszinkron hiba, mert a víztorony, ami mellettünk van arról lövi a jelet a mindig és pont olyan frekvencián, amit a upc is használ... egy időbe letarolta itt a környéket egy-egy rossz csatlakozás, kicsit kinyitva felejtett optikai szekrény :D

[ Szerkesztve ]

(#68390) kabelmania27 válasza -=RelakS=- (#68335) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Milyenek a modem értékek?

(#68391) headhunter válasza TeeJay (#68359) üzenetére


headhunter
addikt

"...mit ér az AC-s wifi ha az egész cucc egy hulladék?..."

"Hulladék", nálam mást jelent: [link]

(#68392) Zimi91 válasza headhunter (#68391) üzenetére


Zimi91
tag

Ennyire stabil neked az 500as net sebessége? :) Ezt mondjuk én nem mondhatom el (aminek lehet több oka), de nincs bajom ettől függetlenül a CB-szal (remélem nem kiabálom el). :)

(#68393) Watercolour válasza headhunter (#68391) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Az, hogy hozza a sávszélességet, amire előfizettél, attól függ, mennyire terhelt a környéked. Mint ahogy már kismilliószor kitárgyaltuk, nem sávszélesség gondja van a Puma 6-nak.

Az pedig, hogy régóta megy fagyás/újraindulás/egyéb szarakodás nélkül egy hálózati eszköz az elvárt minimum, nem pedig a minőség jele.

Nagyon örülünk neki, hogy elégedett vagy vele, viszont a "méréseid" teljesen tudománytalan számháborúk. Egymástól függetlenül, szerte a világon több hozzáértő megállapította és megmérte, hogy igenis gondok vannak a Puma 6-tal. Az érintett gyártók is elismerték a problémákat.

Azzal én sem értek egyet, hogy egyesek szerint még a szomszéd éjszaka ugató kutyája is a Puma 6 hibája, és ezt igyekeztem is kihangsúlyozni az írásomban. Mind teljesítmény, mind biztonsági gondok vannak vele, kit kevésbé, kit jobban érint, de nem kell túldémonizálni.

(#68394) ztsoft válasza zala005 (#68388) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Én úgy tudom, hogy csak az első eszköz ingyenes (box vagy MediaCard), a többiért már fizetni kell. Nálam is így van, a második MediaCard már 890 Ft/hó.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#68395) mikung válasza Lacccca87 (#68381) üzenetére


mikung
aktív tag

Megnyugtatlak, nem egy ezer éves SMC Barricade -ra van bízva a hálózat. ;)

Nem állandó, nem megjósolható és jellemzően nem percekig tart.

Én már reklamáltam ping miatt, akkor kb. annyi volt a válasz hogy " evvan' ".

1x1 átlaguser is már megedződött hogy ha valami gond van "húzd ki dugd be". Egy újraindítás simán megoldja az ilyen eszközhibák 99,99% -át, hiszen a modem hidegindítása után nem lesz semmilyen bejegyzett élő kapcsoltat ami terhelné, user meg érzi a happy home feelinget.

Ez csak akkor fogható meg hitelesen ha a szolgáltató naplózza a modem terheltségét, hálózat állapotát, ... viszont neki miért lenne érdeke ? ÁSZF -ben nincs benne csak a minimum sebesség, az ügyfélszolgálatos Juditka meg úgyis áramtalaníttatja, amit az ügyfél egy idő után magától is megtesz hacsak nem akar 20+ percig zenét hallgatni. :(((

Persze ha van egy kis eszük, a háttérben azért már ütik a beszállítót és rövid időn belül SW workaround (HW -es hiba ugyebár nem javítható SW -ből, csak elfedhető) és/vagy új modem lesz az eredmény. Akár ugyanilyen névvel, designnal csak más belsővel. Szépen csöndben elsikálva az ügyet.

Szerk. :

Hogy legyen valami pozitívum is ... ha nincsen védekező sün üzemmódban, ezzel eddig a legstabilabb a kapcsolat, ping is alacsony, sebesség is megvan, a modem sem fagy le hogy mindenképp áramtalanítani kelljen.

#68396 viktorhu :

"Ha nem futtatsz publikus szervert mögötte, akkor mekkora az esélye, hogy megtaláljanak egy dos támadással? És mit érnének el vele?"

Fun/poén/... kezdő hekkerpalánták első sikerélménye hogy ffffúúúú lezúúúztaaam ? :U

[ Szerkesztve ]

(#68396) viktorhu válasza Watercolour (#68393) üzenetére


viktorhu
veterán

De egy átlag felhasználónak mi más fontos, mint hogy hozza a sávszélességet, menjen probléma nélkül, lehessen facebookon videotelefonálni, youtube-ot nézni, böngészni, fotókat feltölteni stb.? Én még mindig ott tartok, hogy azonnal elfogadnám otthonra is a telekomos sagemcom helyett. Ha nem futtatsz publikus szervert mögötte, akkor mekkora az esélye, hogy megtaláljanak egy dos támadással? És mit érnének el vele?

(#68397) Toth_Jani válasza viktorhu (#68396) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Mondjuk egy 500-as kapcsolatban a Youtube és a Facebook megkapja a szükséges sávszélességet, egy komolyabb letöltésnél pedig a gépnek is bírni kell, az 500-as tempónál azért már a porci is pörög rendesen, főleg ha kicsit korosabb a gép.

(#68398) Watercolour válasza viktorhu (#68396) üzenetére


Watercolour
aktív tag

"Nyitva hagyom otthon a kaput, bejárati ajtót és éjszakára sem zárom be az autót a ház előtt. Miért törnének be hozzám? A szomszédom gazdagabb."

Ennyire bután hangzik az érvelésed.

Előfizetsz egy szolgáltatásra, és a szolgáltató által rádsózott eszköz annyira sebezhető, hogy távolról, nulla technikai hozzáértéssel és időráfordítással tetszőlegesen hosszú ideig működésképtelenné tehető az interneted, és a telefonod (ha használod). Szerinted ez nem probléma?

Íme egy halálosan egyszerű, természetesen csak elméleti történet:
Feltöltök a saját szerveremre egy képet, melyet beágyazok ide a fórumba. Te megnyitod a fórumot, a böngésződ letölti a beágyazott képet, tehát a webszerverem accesslogjában ott lesz az IP címed. Innentől kezdve addig nem fog internezni és telefonálni, amíg kedvem tartja.

Vagy:
Odamegyek a házad elé, felmegyek a CB-d által sugárzott wi-free hálózatra, elkezdem DoSolni a CB-det, és közben kirámolom a lakásodat, az okosriasztód pedig nem tud neked telefonon jelezni, mert nincs internet.

[ Szerkesztve ]

(#68399) -=RelakS=- válasza kabelmania27 (#68390) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Időközben hasított is a net, most megint fhoshtaliga

Csatorna Frekvencia (Hz) Jelszint (dBmV) SNR (dB) Moduláció Csatorna azonosító
1 402000000 4 40 256qam 19
2 354000000 4 40 256qam 13
3 362000000 4 40 256qam 14
4 370000000 4 40 256qam 15
5 378000000 4 39 256qam 16
6 386000000 4 40 256qam 17
7 394000000 4 40 256qam 18
8 410000000 4 38 256qam 20
9 418000000 3 38 256qam 21
10 426000000 3 38 256qam 22
11 434000000 3 38 256qam 23
12 442000000 4 38 256qam 24
13 450000000 4 38 256qam 29
14 458000000 5 40 256qam 30
15 466000000 5 38 256qam 31

Csatorna Zárt állapot RxMER (dB) Pre RS Errors Post RS Errors
1 Zárolt 40.366 5350764637 4560
2 Zárolt 40.946 5348965695 5027
3 Zárolt 40.366 5348969682 6256
4 Zárolt 40.366 5348971428 4463
5 Zárolt 39.855 5348963678 5609
6 Zárolt 40.366 5348972635 4019
7 Zárolt 40.946 5348966255 5109
8 Zárolt 38.605 5348966163 6096
9 Zárolt 38.983 5348965651 11543
10 Zárolt 38.983 5348958586 14402
11 Zárolt 38.983 5348966878 12121
12 Zárolt 38.983 5348962652 17230
13 Zárolt 38.983 5348961018 12566
14 Zárolt 40.946 5348967134 13442
15 Zárolt 38.983 5348510434 470317

(jó lenne ide is spoiler tag)

A Speedtest.net képtelen bármiféle sebesség mérésére. Gondolom, ha megint újraindítanám a modemet, megint összekotlaná magát.

Gödöllő amúgy, hátha számít.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#68400) -=RelakS=- válasza -=RelakS=- (#68399) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Amúgy az összes szolgáltatás jön-megy, szóval nem biztos, hogy az én készülékemben van a probléma

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.