Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20467) dallosszabi


dallosszabi
újonc

Synology DS216Play sebesség problémában tud valaki segíteni?
Eddig egy Zyxel NSA325-öm volt ami stabil 45/55MB/s sebességgel ment a hálózaton. Most ezt szerettem volna feltornázni egy új nassal és a Synology Ds216play-re esett a választásom, ami a reklám szerint 90/110MB/s-t tud. Tettem bele 2db WD Red 3tb-s winyót, hogy ne legyen gond azokkal, összeállítottam a rendszert, a hiba kereséi útmutatót is elolvastam a synology oldalán, nehogy vmi kimaradjon.
A routert is lecseréltem a TP-link wdr4300-at egy Asus ac55u-ra mind a kettő gigabites és a nas is látja hogy gigabites, kábeleket lecseréltem.
Mindezek ellenére az írás nagy nehezen éri el a 30MB/s-t!!! Ha egy!!! aza egy letöltés megy, akkor max 17MB/s lesz belőle! Az olvasási sebesség az 100 és 90 közt mozog mindig, a nas cpu az max 62% memória 30% körül... Erre a problémára valakinek ötlet? Írtam a synology-nak is csak ott mire válasz jön addigra elmúlik ez az év is...

Ma visszavittem az eladónak, hátha lesz belőle vmi.... Remélem megoldódik és tutod egy qnap-ot venni, mert ez nagyon gáz, hogy nem éri el a hirdetett átviteli sebességet!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.