Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) bigdady válasza muranyig (#20549) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem ismerem de sosem dicserik ezeket a modem router egyben dolgot a szakik. Tud egyaltalan ac wifit?
Igazabol tok mindegy mivel i5 n-es wifit tud vagyis full hd jo ha atmegy rajta akadas nelkul...

[ Szerkesztve ]

(#20552) muranyig válasza bigdady (#20551) üzenetére


muranyig
tag

n-es wifit tud...de a lanon jónak kéne lennie, ha a wifi kevés hozzá?

(#20553) bigdady válasza muranyig (#20552) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hogy kotod lanra az iphonet? :)

[ Szerkesztve ]

(#20554) muranyig válasza bigdady (#20553) üzenetére


muranyig
tag

ez jó kérdés :N :DD a nast a routerhez, a routert pedig a tvhez....
szegény iphone pegid marad a wifinél... :C

(#20555) jamez


jamez
senior tag

Sziasztok!

Van egy 213j-m 2x3Tb reddel.
Bővíteném. Tele van filmekkel.
Melyik a jobb megoldás használat,fogyasztás, ár szempontjából?

1. venni mellé egy 2 vinyósat pl. 213j vagy az uj 215j
2. vagy venni egy 4 helyeset, bár nem láttam most elérhető árban az új szériában. Itt vannak fennek régebbiek de azokban nem tudom bizhatok-e. Teljesítménye miatt főleg

Nekem mellé a egy 213/215 egyszerűbb lenne, főleg a migráció miatt. filmeket tárolására használom.
ötlet? :U

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#20556) Alex91 válasza jamez (#20555) üzenetére


Alex91
félisten

Raszursz usb-n egy kulso hdd-t?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#20557) caris1 válasza jamez (#20555) üzenetére


caris1
tag

Én biztos egy 4 helyeset vennék a helyedben és miután átmigráltam rá, eladnám a mostanit. Így árban ugyanott leszel, mintha vettél volna egy másikat a meglévő mellé, de nem kell kettőt menedzselni.

B terv: Nagyobbra cserélni a HDD-ket.

C terv: Saját NAS-t építeni darabokból, olcsóbban megúszod.

[ Szerkesztve ]

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#20558) jamez válasza Alex91 (#20556) üzenetére


jamez
senior tag

hmm igaz a legegyszerűbb ötlet. :K Az usb -n lévő filmeket ugyanúgy elérem a lan-on keresztül?

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#20559) Alex91 válasza jamez (#20558) üzenetére


Alex91
félisten

Nincs Syno NAS-om, de gondolom igen. Inkabb a sebesseg a kerdeses, hogy mennyivel lesz lassabb, mint a belso.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#20560) tobias40 válasza jamez (#20558) üzenetére


tobias40
veterán

Eléred, nekem is így van és a full hd fimek is lejátszhatóak onnan is!(212j van)

[ Szerkesztve ]

(#20561) Mezga Aladár válasza Alex91 (#20559) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Az usb 2, ext 3/4 fájlrendszeren tudja a 22/24 MBps sebességet. Ez böven elég akár 4K-hoz is.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20562) jamez válasza caris1 (#20557) üzenetére


jamez
senior tag

Igen tetszik a 4 lemezes ötlet, csak nagyon macerás nekem - mikor beraktam a 2. hdd-t is kinlodtam vele.
Bár jól jönn egy usb 3.0 port, a 2.0-án a másolás egy 20-30 gigás filmnél ugyanannyi perc. :U
A 414j tetszik árbanban elmegy.

a NAS építés nem nekem való. A DSM ajándék. :K

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#20563) jamez válasza tobias40 (#20560) üzenetére


jamez
senior tag

gyári kész külsőt használsz vagy hdd+valamilyen külső racket?

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#20564) tobias40 válasza jamez (#20563) üzenetére


tobias40
veterán

Aldiban vettem, külön tápos wd Greenpeace vinyó van benne megnéztem mert szédszethető! :C

Más :az eddig látott külső vinyóm ami a MP-re van kötve most nem mutatja meg mi van rajta. Tehát a vinyót látom csak a dir-élet nem. Restartok már megvoltak de mégsem jó!
Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#20565) Sanya válasza MrCsiT (#20550) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem ds214 van 512 rammal felraktam, de nem voltam boldog.
- A webstation beragadt, a 6.0-ban külön csomagként található meg, nekem felrakta és az indítás közben megállt és kész. sem elindulni nem tudott, sem leállni, sem új csomagot felrakni.
Természetesen bejelentettem, szartak rám, most hót ideges levelet írtam nekik, mire válaszoltak hogy meglesnék.
- download station: ha torrentezel, de a torrentből nem minden file-t szednél le és kiveszed a pipát: akkor is letölti.
- audio és videostation: lassú és gyakran nem ment.

dsm: sok minden nem fut, ami korábban ment, így a survillance station, zarafa, meg sok egyéb más is.
a dsm sokkal lassabb, mint korábban, van, hogy 5-10 másodpercbe telik minden olyan művelet, ami előtte csak 1 pillanat volt.
ami miatt felraktam ( a gmail szerű levelező) természetesen nem volt hivatalosan támogatott így visszamentem 5.2-re, de most a download station nem megy, elromlott az adatbázisa.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20566) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Download stationt használok letöltésre. Most szeretnék létrehozni egy torrentet, amit fel szeretnék tölteni és szeretném, hogy azt a nas szolgálja ki, töltse fel, seedelje.... ezt hogy lehet megcsinálni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20567) genndy válasza V.Stryker (#20566) üzenetére


genndy
addikt

DS-el sehogy, letöltésre van.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#20568) Antilhu


Antilhu
tag

Sziasztok,

Lenne egy kérdésem: van egy NASom, amit egy két felhasználó által használt laptopon akarom elérni a fájlmegosztását, a felderítés engedélyezve van, egyébként win10-es a laptop. De mióta az 1-es user win fiókjában megadtam az 1-es user NAS autentikációját és megjegyeztettem a laptoppal, azóta a 2-es user windozába is az 1-es hozzáférésével nyílik meg a NAS fájlmegosztása.... elég fura lenne, hogy egy eszköz csak egy fájlmegosztást tudna...

és mivel a NAS a hálózatfelderítésnél jelenik meg, nem tudom újra megadni a loginadatokat..

Nekem ez így elég furának tűnik... valaki tapasztat már ilyet?

Előre is köszönöm!

(#20569) Multibit válasza V.Stryker (#20566) üzenetére


Multibit
veterán

Volt már téma. Csak egy keveset kellett volna visszaolvasni.

(#20570) MrCsiT válasza Sanya (#20546) üzenetére


MrCsiT
addikt

Neked és nilrem-nek:

Ez így nem teljesen igaz:
Használom a Mail Server-Mail Station párost a 215j-n:

1. több pop3 (freemail, gmail, outlook, stb.) fiókot felvettem egy pl. "leveles" user alatt a Mail Station-ön.
2. WP-n (830-on ) felvettem a "leveles" felhasználómat és a hozzá tartozó 1 db postafiókot, és így - igaz, a WP butasága miatt, mivel, csak egyetlen e-mail címről lehet küldeni, nincsenek alias-ok - igaz, hogy csak egy e-mail címről tudok küldeni, de nyugodtan olvasom az összes levelemet httpS kapcsolaton át.

Ehhez
A. importálni kell, vagy létrehozni egy saját kiállítású tanúsítványt a NAS-ra;
B. exportálni kell, és a zip formátumot kicsomagolni. (lesz 4 fájl: ca.crt,ca.key,server.crt, server.key )
C. pl. Chrome-ban a Beállítások/alul: speciális beállítások megjelenítése, ez alatt: "HTTPS/SSL"-nél: "tanúsítványok kezelése"-t kiválasztani, a fenti füleknél katt a "Megbízható legfelső szintű hitelesítésszolgáltatók"-ra, majd alul "Importálás" gomb, tallózással a ca.crt fájlt kiválasztani, tovább, majd ahogy felkínálja, hagyható a választógomb a "Minden tanúsítvány tárolása ebben a tárolóban"-nál szereplő "Megbízható legfelső szintű hitelesítésszolgáltatók" értéken, és
"Tovább" gomb, majd befejezés. A feljövő, Biztonsági figyelmeztetés ablakban a "Kívánja telepíteni a tanúsítványt?" kérdésre "Igen."

Erre az "Importálás sikeres volt" üzenetet kapod.
A böngészőt újra kell indítani.
Ezek után, ha belépsz a NAS-ra, nem sírdogál a böngésző, hogy érvénytelen a tanúsítvány.

4. A böngészőből a tanúsítványoknál, exportálni kell a tanúsítványt, base_x509_x64 -ként, és ezt felmásolni a WP-re, pl. letöltések mappába, majd, dupla kattintással "telepíti a tanúsítványt?" kérdésre, igen-t felelni.
Ezek után, a WP-n, a DS File, stb. appokban, bepipálható a HTTPS, működni fog.

nilrem: ha sima http kapcsolatot használsz, akkor tanúsítványra semmi szükség: a NAS tűzfalad beállításainál nézd meg, hogy PPPOE kapcsolatnál engedélyezve van-e a hozzáférés?

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#20571) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

2 frissen vásárolt NAS-unk különböző módon reagál, ha helyben megpróbáljuk elérni a quickconnect ID segítségével (más helyszín, másik típusú router).
Az egyiknél helyi gépen bepötyögve az ID-t automatikusan átvált a helyi_ip:5000 ip-port párosra, és átirányít a NAS-ra. A másik először malmozik a kapcsolódás felirattal, majd az alábbi hibaüzenet fogad:

A legjobb az lenne, ha mind2 helyszínen el lehet érni a helyi NAS-t úgy, hogy a cím sem íródik át, mert így ha generálok egy megosztási linket DSM-ben, akkor utána még szerkesztenem kell az elejét, ki kell cserélnem a helyi címet a quickconnect-es ID-re. Én még meg is csinálom, de apuméknak ezt elmagyarázni.. :)

Másik kérdés:
Ilyen linkeket csak úgy lehet generálni, ha belépnek a DSM-re és megnyitják a "File station"-t, vagy van rá egyszerűbb módszer is?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#20572) Alex91 válasza jamez (#20563) üzenetére


Alex91
félisten

4-5 TB eseten ahogy neztem a gyari kulso hdd-k kozott talalni olyat, amely arban annyiba van, mint a belso hdd haz nelkul.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#20573) Grougon válasza Sanya (#20565) üzenetére


Grougon
tag

Én megvárom a véglegest és majd azzal probalkozok. Béta 1 nem szokott túl stabil lenni.

(#20574) Tamarel válasza Multibit (#20569) üzenetére


Tamarel
senior tag

Szerintem úgy is menne, hogy számítógépen rakod össze, elkezded osztani, nas-on "letöltöd" (lan) és utána kitörörlöd a gépről.
Kérdés hányszor fogod csinálni, ugye.

(#20575) kavarc válasza A_ScHuLcZ (#20571) üzenetére


kavarc
aktív tag

Szia!
Korábban mintha írta volna itt valaki, hogy ilyenkor az lehet a gond, hogy a router nem tud NAT loopbacket.
Próbáltad hostnévvel?
Illetve lokálisan lehet, hogy egyszerűbb a böngészőbe felvenni kedvencként, lehetőleg IP-vel, ha statikus IP-t állítottál be.

(#20576) nilrem válasza MrCsiT (#20570) üzenetére


nilrem
tag

WP DS Audio-ban https ki van kapcsolva.
NAS tűzfalon engdélyeztem minden portra protokollra ip-re a PPPoE-t. Sajnos DS AUDIO-ban így is a kapcsolat lejárt üzenetet kapom belépéskor.

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#20577) Multibit válasza Tamarel (#20574) üzenetére


Multibit
veterán

Király megoldás! :W

(#20578) kaviat


kaviat
tag

az elmúlt napokban 2 apróság volt (415play).

- egyszer (pontosabban pont talán szerda éjfél után) valami frissités vagy maintenance miatt elérhetetlenné vált, folyamatosan pörgetgette a belső diszkeket (amik szinte teljesen üresek, mivel mindent átkiköltöztettem a külső usb3as diszkre, hogy majd ha megjönnek az új diszkek át tudjak költözni a végleges helyre), még pingelni se lehetett, megnyomás után a nagy kék kikapcs is csak villogot, de több mint 10 perc után se indúlt újra. szóval szumma több mint félóra várakozás utáni alárugástól rendesen elindúlt és azóta jól megy. lehet valamit frissitet? valami rémlik, hogy talán szerda és szombat éjfélre van valami schedulálva..

- a DS-ben 800 KB/s -ről levettem 100-ra a visszaosztást, mert távolról lassan tudtam átmásolni egy filmet (nekem sincs erős felfele netem, a remote site-on pedig még gyengébb a net, ezért döntöttem stream helyett, hogy ráhúzom a mac-emre és airplay-el nyomom rá a helyi tv-re a filmet). a visszaosztás lassitása miatt talán, vagy mert a DS röccent egyet az ncore szépen egyenként stoppedre tette a visszaosztásaimat. miután a filmet áthúztam, vissza 800-ra, DS service restart után 10 akárhány perc várakozás után megint jók lettek az ncore visszaosztásaim. kicsit megijedtem, vagy 2 tucat aktív torrent futott ép, tudom hogy nem egy napon múlik, de sajnáltam volna a több mint 8 éves accountomat.

ettől a 2 apróságtól eltekintve elégedett vagyok a 415play-el !

[ Szerkesztve ]

(#20579) bmw320d4


bmw320d4
csendes tag

sziasztok

Van egy DS214Play nas om két 2TB merevlemezzel az lenne a kérdésem hogy tudnék ebben merevlemezt cserélni nagyobbra hogy az adat is megmaradjon.

Köszönöm.

(#20580) caris1 válasza bmw320d4 (#20579) üzenetére


caris1
tag

RAID-ben van benne a két merevlemez? Ha igen, akkor milyenben?

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#20581) A_ScHuLcZ válasza kavarc (#20575) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Szia,

Mind2 router tudja a NAT loopbacket, fura, hogy azonos firmwarrel futnak (Tomato), mégis eltérő viselkedést tapasztalok a 2 helyen:

Loopback-et hagytam all-on, mert forward only és disabled lehetőségek vannak még, azok értelemszerűen nem jók. NAT Target-nél lehet választani SNAT-ot is, de a helyzet változatlan, teszteltem.

Egyébként szerintem nem a NAT loopback lesz a ludas, mert egyrészt a routerekben be van kapcsolva, másrészt ha nem jutna el a csomag a NAS-ig, illetve vissza, akkor nem a NAS felülete kommunikálná nekem azt, hogy gond van.

Természetesen statikus ip van, és kedvencként fel van véve helyileg, de ha a helyi ip-vel lépnek be, akkor a generált linkekben is a helyi ip fog szerepelni, kézzel kell kicserélniük a quickconnect ID-sra. Ha egy mód van rá, akkor nem szeretném szülők számára bonyolítani a dolgot, épp az egyszerűség kedvéért vettük a NAS-t, és ez a quickconnect ID elvileg pont erre való, hogy mindegy hol vannak, működnie kellene. Mobil appnál is gondot okoz, mert ha helyi ip-vel veszem fel, akkor csak otthon, ha quickconnect ID-val, akkor csak távolról tudnak kapcsolódni, ez így nem jó.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#20582) Narris


Narris
csendes tag

Sziasztok,

Synology DS215j NAS vásárlásán gondolkozom, mivel a Zyxel NSA325 v2-n (kb. 1 hete van meg) nem tudom a következőt megcsinálni (ha nem sikerül a Synology-n sem, akkor a Synology-t visszaküldöm és marad a Zyxel, bár elég hangos sajnos)

Xbox One-ra továbbítanám a feliratos sorozatokat (mkv kiterjesztés), de az Xbox nem kezel feliratokat. Az Xbox-ra van Plex, viszont a Zyxel-re nincsen. A laptop-ra van, viszont az WiFi-n csatlakozik a hálóra és nem hiszem, hogy 720p-s filmet a 15 Mbit/s WiFi hálózat elbírná. Arról nem is beszélve, hogy nem tudtam összekapcsolni a laptopon lévő Plex Media Servert az Xbox-al, de ez nem ebbe a topikba tartozik.

Tehát kérdésem: akinek van ilyen NAS, az meg tudja erősíteni, hogy a Plex kezel feliratot és jó az elgondolásom, hogyha a NAS lesz a Plex Media Server, akkor Xbox-on keresztül le tudok játszani feliratos filmeket? Elbírja a DS215j a felirat miatti transzkódolást? Vagy mivel az Xbox egyáltalán nem kezel feliratot (tudom, röhej 2016-ban), ezért a Plex sem megoldás?

Sajnos az sem működött, hogy soft codoltam az mkv-ba mkvtoolnix-al.

köszi előre is a válaszokat.

(#20583) ada19 válasza Narris (#20582) üzenetére


ada19
senior tag

A Plex nem transzkódol felirat miatt ha a kliens egyébként képes megjeleníteni. TV-s Plex kliens tökéletesen kezeli, sok mindent lehet állítani is real-time így feltételezem ugyanezt tudja a One kliens is.

15 Mbps WiFi nagyon kevés, nálam 50-60 körüli kapcsolatnál volt stabil, de 1080p-nek már néha kevés volt.

A fő kérdés az, hogy az XO képes-e a filmeket lejátszani natív kodekkel, ebben az esetben nem kell transzkódolás, egyéb esetben szinte kizártnak tartom hogy elég legyen a 215j hardvere hozzá (sőt most találtam meg, nem is támogatott hivatalosan).

https://support.plex.tv/hc/en-us/articles/201373803-NAS-Compatibility-List

Mégsenem

(#20584) Narris válasza ada19 (#20583) üzenetére


Narris
csendes tag

Köszi a gyors választ.

Ha az Xbox le tudja játszani a 720p-s filmeket, akkor az azt jelenti, hogy le tudja játszani natív kodekkel?
Mert a mostani Zyxel tuti, hogy nem transzkódol semmit, tehát akkor a felirat miatt nem kellene tarnszkódolnia a Synologynak.

(#20585) jamez válasza Alex91 (#20572) üzenetére


jamez
senior tag

van egy USB 3.0-ás házam szerintem abba teszek egy red Wd-t. 3 vagy 4 Tb-osat.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#20586) ada19 válasza Narris (#20584) üzenetére


ada19
senior tag

Feltételezhetően igen, de ezt simán ki tudod próbálni ha PC-n, laptopon beizzítod a PMS-t és XO Plex klienssel kifejezetten "Direct Play" lejátszást választod. Érdemes kipróbálni 1080p felbontást, DD, DTS hangsávokat is hogy képben legyél milyen kodek támogatása van a boxnak. :)

Mégsenem

(#20587) Narris válasza ada19 (#20586) üzenetére


Narris
csendes tag

Köszi :)

közben megtaláltam a Plex fórumon, hogy az Xbox 360-ra elég az ingyenes verzió, viszont Xbox One-ra a fizetős kell...:) akkor ezért nem tudtam párosítani.

(#20588) Mykl


Mykl
tag

Sziasztok!

Lehet nagyon egyszerű a megoldás de jelenleg nem tudom milyen Synology NAS megoldással tudom megoldani.

van kb 500GB dokumentumom szerződésem amit fel szeretnék rakni a NAS-ra úgy hogy bárhonnan bármikor el tudjam érni tudjam szerkeszteni. De a problémám az hogy ha felrakom és DS Cloudot használok az foglalja a gépemen a helyet. Nem beszélve arról hogy a Mac Bookomba összesen 128GB SSD van.
Ráadásul egyes könyvtárakat szeretném ha mások is tudnák szerkeszteni ugyan ilyen módszerrel.

A DS Cloudnak nem lehet valahogy megadni hogy minden csak a NAS-on tároljon és ha meg akarom nyitni szerkeszteni csak akkor töltse le. MAjd ha pl nem használom az adott filet 14 napig akkor törölje, és továbbra is csak a NAS-on maradjon.

Jobb ma egy Alma, mint holnap egy sem!

(#20589) ada19 válasza Narris (#20587) üzenetére


ada19
senior tag

Úgy rémlik már "ingyenes" One-ra is de próbáld ki szerintem, úgyis dudál ha fizetni kell. :DDD

Mégsenem

(#20590) bmw320d4 válasza caris1 (#20580) üzenetére


bmw320d4
csendes tag

(#20591) Borisz76 válasza bmw320d4 (#20590) üzenetére


Borisz76
veterán

Mivel SHR -ben vannak a lemezek ezért a nagyobbra váltás menete nem is lehetne egyszerűbb :

NAS kikapcs.
1 db HDD-t kiveszel.

1 db újabb, nagyobb HDD-t beteszel.

Nas Bekapcs.
Megvárod míg "rendbeteszi" a kötetet.

Ha végzett akkor mehet a 2. lemezzel is a dolog. Régi ki, új be.

SHR

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#20592) bmw320d4 válasza Borisz76 (#20591) üzenetére


bmw320d4
csendes tag

Köszön az információt

(#20593) Mykl válasza Mykl (#20588) üzenetére


Mykl
tag

Ennyire bonyolult lenne a megoldás? :)

Sziasztok!
Lehet nagyon egyszerű a megoldás de jelenleg nem tudom milyen Synology NAS megoldással tudom megoldani.
van kb 500GB dokumentumom szerződésem amit fel szeretnék rakni a NAS-ra úgy hogy bárhonnan bármikor el tudjam érni tudjam szerkeszteni. De a problémám az hogy ha felrakom és DS Cloudot használok az foglalja a gépemen a helyet. Nem beszélve arról hogy a Mac Bookomba összesen 128GB SSD van.
Ráadásul egyes könyvtárakat szeretném ha mások is tudnák szerkeszteni ugyan ilyen módszerrel.
A DS Cloudnak nem lehet valahogy megadni hogy minden csak a NAS-on tároljon és ha meg akarom nyitni szerkeszteni csak akkor töltse le. MAjd ha pl nem használom az adott filet 14 napig akkor törölje, és továbbra is csak a NAS-on maradjon.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy Alma, mint holnap egy sem!

(#20594) biker válasza Mykl (#20593) üzenetére


biker
nagyúr

Nem kell ds cloud, a ds fileban mindent elérsz, vagy böngészőben quickconnect

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20595) Mykl válasza biker (#20594) üzenetére


Mykl
tag

de PC-re nincs DS File :(

Jobb ma egy Alma, mint holnap egy sem!

(#20596) bigdady válasza Mykl (#20595) üzenetére


bigdady
nagyúr

mac-re van. Illetve bongeszobol barmikor be tudsz lepni a nasra.

[ Szerkesztve ]

(#20597) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!
Torrent kliensnek, és egy média lejátszó kiszolgálására szeretném használni a NAS-t. Mivel a NAS-t és a routert elválasztja egy födém, így nem egyszerű kábellel összekötni őket. Nagy szentségtörés USB-s wifi-t adni a NAS-nak? A média lejátszót kábellel kötném rá a NAS-ra.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#20598) Mezga Aladár válasza Palika71 (#20597) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Na gondold át és fuss neki még egyszer.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#20599) Borisz76 válasza Palika71 (#20597) üzenetére


Borisz76
veterán

Mi van ? :Y

NAS-t KÁBELLEL kötünk hálózatba.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#20600) Darvascapone válasza Palika71 (#20597) üzenetére


Darvascapone
csendes tag

Nalam igy mukodik, annyi kulonbseggel hogy egy routerre van kotve a Nas, a tv es egy apple tv. A router wifin csatlakozik egy masik routerhez ami az internetet adja. Nekem teljesen megfelel. Egy Asus Rt-n12+ a router ami at van kapcsolna repeat modra, de ebben nem vagyok biztos nem en csinaltam. Eddig meg egy film sem akadt es a letoltesi sebeseggel is elegedet vagyok. En heti kb 10 gb adatot mozgatok a Nasra vagy onnan mas eszkozre foleg torrent es adat mentes.

Capone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.