Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59451) air válasza Tressy (#59448) üzenetére


air
nagyúr

Hol látod ezt?
Ez csak egy ház.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59452) schawo válasza Watcher45 (#59386) üzenetére


schawo
titán

Kb két hét múlva fog megmozdulni, amikor hollandiába ér, akkor vált át preapprovedról, de utána egy héten belül itt is lesz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#59453) távcsőves válasza Digitalpimp (#59444) üzenetére


távcsőves
senior tag

Gyere élj a feleségemmel, majd rájössz mi a gond. :N Keserű tapasztalatom, mindent hülye biztosra kell késziteni és sokszor az sem elég. :(

A héten eddig egy szekrény fiók és egy porszívó víztartály ment a levesbe. Elegem van már nehezen birom de itt a kislány birní kell.

[ Szerkesztve ]

(#59454) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Valaki találkozott már pont ilyen edény alátéttel a keresgélések során? Én valahogy sehogy se akadok rá. :(

Hálás lennék, ha megosztaná a linket! :R

Miért mindig én???

(#59455) Tressy válasza air (#59451) üzenetére


Tressy
senior tag

Kapott egy cellát és feszültségmérőt és egy műterhelést és ennyit irt ki,mert nekem is van egy ugyanilyen kék színben

[ Szerkesztve ]

(#59456) air válasza Tressy (#59455) üzenetére


air
nagyúr

jah. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59457) távcsőves


távcsőves
senior tag

Ilyen "budivillágitást vásárolt már valaki? Az érdekelne, a pir szenzor érzékenysége állitható-e.

[ Szerkesztve ]

(#59458) Imy


Imy
veterán

AA és AAA elem tárolására mit ajánlatok? Minimum 20db elemet kellene tárolnom, mert sok az elem/ akksim, és szerteszét vannak. :)

(#59459) dugesz77 válasza Imy (#59458) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is gondolkoztam már valami ilyesmi elem tartón. Vagy ez meg jobban variálhatónak tűnik.

(#59460) Nestor16 válasza dugesz77 (#59447) üzenetére


Nestor16
senior tag

Részemről pedig ajánlott, de majd megmérem megint.

Üdv, Dávid

(#59461) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Khmmm... BG pörgettyű ma: 10-ből egy "Ooops..." és

:C

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#59462) Imy


Imy
veterán

Jónak tűnik, de nem tudom. Az elsőben, ha nincs elég elem a rekeszekben (ezt láttam e-bayen, 0,3 USD-vel drágábban) , akkor mozoghat. A második meg túl nagy. Esetleg valami más tipp?

(#59463) fecus válasza Silent77 (#59306) üzenetére


fecus
őstag

"Orico hosszabító Tökéletes!"

Ugye jól értem, hogy ebbe védőföldes készülék nem mehet?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#59464) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki tudja, hogy miért szedi szét a BG a rendelést így? Ugyanúgy CN Warehouse-ból van minden termék, de olyan mintha külön akarnák postázni...

Esetleg valaki tud bármi kupon ezekre a termékekre? :F

[ Szerkesztve ]

(#59465) dugesz77 válasza Imy (#59462) üzenetére


dugesz77
őstag

Lehet a legegyszerűbb kölcsönvenni/venni egy makeup tartónak árult dobozt. Három szintes és a belseje variálható a lapkákkal.

[ Szerkesztve ]

(#59466) 206 cc válasza Vasinger! (#59464) üzenetére


206 cc
senior tag

Azt hiszem az akku miatt,mert azt másfajta postával küldik majd...úgy emlékszem!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#59467) Silent77 válasza Vasinger! (#59464) üzenetére


Silent77
veterán

GB-n ezt olcsóbban megúszod. :K
Pontokkal meg főleg. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#59468) Imy válasza dugesz77 (#59465) üzenetére


Imy
veterán

Olyan kellene, ahol nem gurulnak el az elemek, hanem rendben megtartják a poziciójukat. :B

(#59469) v-man válasza Juditta_56 (#59461) üzenetére


v-man
őstag

bg pörgetés linkjét beírnád? nem találom most meg sehogy, múltkor elfelejtettem lementeni.

(#59470) anorche1 köszi!

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#59470) anorche1 válasza v-man (#59469) üzenetére


anorche1
őstag

[link]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59471) Samus


Samus
addikt

Egy ideje már látom az Órashop hirdetéseit Facebook-on, és megtetszett egy Naviforce óra. Náluk 10k, eBay-en 3k ugyanaz. Kérdés, hogy ugyanazt kapom-e kintről?

A másik kérdés Xiaomi 10000mAh bankra szeretnék szilikon tokot. Van belőle 800 pénzért, és fele ennyiért is. Itt is kérdezném, hogy mi a különbség? Az olcsók egy részéhez pirossal oda van írva, hogy nem eredeti. Szóval a kérdés, hogy megéri-e az utánzat?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#59472) Vanir


Vanir
veterán

Ez a digitális tolómérő vajon mennyire vállalható? Ennyiért simán rendelnék egyet, ha nem téved pár század millinél többet.

[ Szerkesztve ]

(#59474) anorche1 válasza Vanir (#59472) üzenetére


anorche1
őstag


Neked ezt nem írja?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#59475) bzoley válasza #46372352 (#59473) üzenetére


bzoley
veterán

Az kicsit sok lenne. Jó lesz az +/-0.1-0.2mm-nek is.

(#59476) spidersoft válasza Vanir (#59472) üzenetére


spidersoft
senior tag

Az a tolómérő műanyagból van... nyeklik össze-vissza, nem véletlen, hogy századmillimétert nincs pofája még kiírni se :D A legolcsóbb vállalható digitális tolómérő banggoodon véleményem szerint ez. Jóval jobb, mint az átlag "kétezerforintos" tolómérők, ami a lidlben is szokott lenni akcióban. A hamis-mitutoyót nem ismerem, ahhoz túl drága, hogy habokra megvegyem (viszont tudni kell, hogy nem eredeti, legfőképp csak azért írtam ide), az eredetit meg már nem is árulják, de itthon is 25-30k körül mozog az ára, nem véletlenül.

Egyik kolléga hozott be otthonról egy tolómérőt. Ilyet még nem láttam: cink/aluöntvényből (vagy spiáterből vagy efféléből) volt az a két alkatrész, ami egyébként acél szokott lenni még a kétezerforintoson is (a két pofa, meg a hozzá tartozó szár meg kocsi). Fém, de mégse :))

(#59468) Imy: etalon elemtartó

(#59478) Nestor16 válasza Vanir (#59472) üzenetére


Nestor16
senior tag

Xiaomi tok - én ezt vettem, megéri. De már erről is volt szó itt.

Üdv, Dávid

(#59479) bzoley válasza #46372352 (#59477) üzenetére


bzoley
veterán

Nálunk is hordják, még a mérőszalagokat is évente hitelesíteni, fogalmam sincs miért. Ez viszont nem az a kategória:)
Fölösleges kalibrálni, fogsz egy marék fúrót, aztán eldöntheted, hogy használható-e, vagy mehet a kukába:)
Nálam általában azt mutatja, ami a fúróra van írva, vagy ritkán egy tizeddel többet-kevesebbet.
A képet láttam, az nem volt túl bíztató. Az enyémek ennél jobban néznek ki.

[ Szerkesztve ]

(#59480) Vanir válasza anorche1 (#59474) üzenetére


Vanir
veterán

Mea culpa, észre sem vettem. Köszi a választ a többieknek is!

(#59482) Silent77 válasza Vanir (#59480) üzenetére


Silent77
veterán

Hobby célra nekem jó, van olyan is amit Dugesz kolléga linkelt. Egyformán mérnek.
Annyi pénzt szerintem megér.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#59483) bzoley válasza #46372352 (#59481) üzenetére


bzoley
veterán

Van kicsi, és nagy is. Otthonra vettem egyszerűbb dolgokra. Ahhoz képest meglepően sokszor használom, otthonra megfelelő.
Az igazit talán vissza is vihetem a melóhelyre, mert mióta megvannak, nem volt rá szükségem.
De valószínűleg még vennem kell párat, mert legalább két-három darab kell ahhoz, hogy egyet megtaláljak:)

(#59485) bzoley válasza #46372352 (#59484) üzenetére


bzoley
veterán

Egyelőre semmi szokatlan.

(#59486) Vanir válasza Silent77 (#59482) üzenetére


Vanir
veterán

Bringás alkatrészeket kéne mérnem tizedmilliméterre pontosan (azaz a 27.2 az 27.2 legyen, ne 27.3), úgyhogy eltántorítottak a negatívumok, de lehet, hogy azért bepróbálkozok vele.

(#59487) Silent77 válasza Vanir (#59486) üzenetére


Silent77
veterán

Egy probát talán megér.
Amit Dugesz linkelt, nézd meg, nincs e eu raktárban, én is onnan vettem. 3000ft alatt volt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#59488) Met


Met
nagyúr

Konnektorba dugható AA és AAA-s akku töltőt keresek.
Occót de jót. Van egy régi töltő és újabb akksik amiket lassan tölt nagyon (2 éjjel nem töltötte fullra, melegszik mindkettő mint állat), nem szeretném ha szétcseszné az elemeket.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59489) Criminal017 válasza Met (#59488) üzenetére


Criminal017
őstag

2700-ért Xiaomis? :))
[link]

(#59491) Met


Met
nagyúr

Olyan már nincs amit közvetlen a konnektorba dugható?
Ha jól gondolom akkor ezeket a telefontöltővel tudnám használni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#59492) zebede válasza Met (#59491) üzenetére


zebede
őstag

Lidl-ben szokott lenni ez a Tronic, én már évek óta ezt használom az újabb tipus már LCD kijelzős.

Amit fentebb linkelt a kollega Xiaomi, meg azért jó mert használhatod PowerBank-nak is.

Kínából: Opus

Itthonról: Voltcraft

[ Szerkesztve ]

(#59493) zoltan6 válasza Met (#59491) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem ilyet keresel?
[link]

(#59494) bzoley válasza Met (#59491) üzenetére


bzoley
veterán

Én ilyet használok, nálam mindenhez jó. Van belőle kisebb, nagyobb, egyszerűbb, komolyabb.

(#59495) Watcher45 válasza schawo (#59452) üzenetére


Watcher45
tag

Köszönöm az infót!

(#59496) DeFranco válasza spidersoft (#59476) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tényleg kérdés, hogy mire kell. én egy kétpálcás 200 Ft-os analóg műanyagot vettem, de csőátmérőt fúrószárat mérni, meg házibarkács mértékegységben (legkisebb tűrés 0,25 mm de inkább 0,5-1) mérni tökéletes.

(#59497) Feketelaszlo válasza Vanir (#59486) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

2-3 ezer forintért már kapni olyan analóg mérető, ami tudja ezt (+-0,05mm szokott lenni a tűrés), szerintem a hőmérőhöz hasonlóan itt is csak a nagyon lustáknak éri meg a digitálissal vacakolni.

[ Szerkesztve ]

(#59498) Silent77 válasza Feketelaszlo (#59497) üzenetére


Silent77
veterán

Nem vagyok lusta...

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#59499) denko


denko
senior tag

sziasztok keresek aaa és aa aksikat 4-4 es csomagot.
hol a legjobb megrendelni?

eddig volt varta, envelop, csak eltünt a lakásban fél készlet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.