Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59202) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!
Na jott megint nehany cucc:-)
horgaszfogo tokkal , egesz jo minoseg en tavaly ketszer ennyiert vettem uezt
[link]

unokaocsnek redmi 1hez tok, jo minoseg
[link]

xiaomi kabel, eredetinek tunik jo minoseg
[link]

sim adapter a szokasos. a regebbi beszerzes hianyos lett. ok
[link]

kis taska kirandulashoz kotszernek meg minden egyebnek , ennyi penzert teljesen ok
[link]

dinnyevago cucc: minden ok vele, jol hasznalhato
[link]

alu beepito keret 6,2es 2 dines fejegyseghez. minden ok es sertetlenul jott meg
[link]

horogtarto doboz . mar van egy. nagyon jo kis cucc es kulon fedelekkel belul.
[link]

szokasos xiaomi 2es usb*-s autostolto-nagyon rendben van a cucc
[link]

szokott memoriakatyasunktol 18an rendeltem es 24en erkezett
[link]

[link]

ezeket meg 10en rendeltem es 18an erkezett meg
[link]

ez nagyon tuti
[link]

udv

(#59203) Vanir válasza Hali1975 (#59202) üzenetére


Vanir
veterán

Az a 16 gigás Sandisk motyó tényleg 16 giga? Mert akkor már nyomom is a rendelést.

(#59204) air válasza beg (#59196) üzenetére


air
nagyúr

Most írta egy srác a Roidmi topikjában, hogy pendrive-ról nem tud zenét lejátszani.
Ez biztosan így van? Csak a telefonon lévő zenét lehet átnyomni rajta?
Mert akkor ez nekem nem teljesen jó. Lehet, hogy alkalmanként inkább egy pendrive-ra tenném a zenéket.
Esetleg olyan transmitter, ami pendrive-ról tudja nyomni, melyik lenne ajánlott?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#59205) asdf_ válasza Hali1975 (#59202) üzenetére


asdf_
veterán

szokott memoriakatyasunktol 18an rendeltem es 24en erkezett

Nekem 10-ei rendeles sehol, kezdek felni, hogy lenyultak :/

(#59206) maestro87


maestro87
őstag

Erről a Musky DY25 Bluetooth hangszóróról van valakinek személyes tapasztalata? :R

(#59207) beg válasza air (#59204) üzenetére


beg
veterán

Nem, azt tényleg nem tudja. A második felére passz, a többi kínai fm transzmitter eszközről nem igazán vannak jó véleménnyel.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#59208) spidersoft válasza csadi0011 (#59194) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem ilyen mágnesesben van: egy acél alátétet kell ragasztani az optikára, és rácuppantani a lencsét... a mostani telefonomra inkább nem ragasztanék alátétet :D ezek a csipeszesek nem bántják amúgy a készüléket?

Most berendeltem egy ilyen térhatású/sztereoszkóp (azé se 3d) optikát, puszta kíváncsiságból :) (nagyjából ismerem a felmerülő problémákat: közel van a két "periszkóptükör" (a két képközéppont kb. 45mm-re lehet), így kábé csak szelfire (vagy más méter messze lévő dologra) lesz elfogadható (ezt igazolja a középre pakolt tükör is), távoli dolgok fotózására ez a tengelytávolság mérsékelten okés, makróra meg azért nem, mert sanszos, hogy igyekeztek párhuzamosra kihozni a két szélső tükröt, hogy ha valami tájat, épületet, teret fotóz vele a júzer, akkor ne legyen "kancsal" a kép... a makróhoz meg elég konvergens beállítás kellene, igazából legjobb lenne az állítható szög. Ezen felül kérdéses a középső tükör minősége, kérdéses, hogy egyáltalán milyen tükör van benne: normál tükörnél a foncsor és az üveg eleje is tükröz, ami a tükör vastagságából fakadóan szellemképes eredményt hozna, satöbbi -- ha megérkezik, kipróbálom, és írok róla, ennyit talán megér (bár a tesztvideók alapján lehet, hogy ennyit se, de az is lehet, hogy csak az elejéből kell kipattintani a plexit, hogy ne maszatolja így a képet, majd kiderül), Kulát(!!!) azért mégse veszek $79-ért...)

[ Szerkesztve ]

(#59209) zsiz válasza Vanir (#59203) üzenetére


zsiz
őstag

Ilyet használok (itteni ajánlásra) a kocsiban, mondjuk nekem csak 8GB-os van. Úgyis csak kocsiban használom, mp3-nak meg még a 8GB is sok.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#59210) HoTaZo válasza attiati (#59184) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ez futócipő akárcsak ez. Van egy "mezítlábas futás" vonulat, akik mégse mezítláb futnak csak mintha...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#59211) Nestor16


Nestor16
senior tag

Van egy LED-es asztali csiptetős lámpám, amire DC 4.5 V ~ 200mA van ráírva. Ehhez tartozik egy jó hooszú vezetékes adapter, amire szintén ez van írva csak angol dugós. Szeretném USB-ről táplálni.
A kérdésem, hogy mindenképpen ilyet kell hozzá venni vagy jó 5V-os kábel is, ami olcsóbb?
Sajna nem értek az elektronikához. :(

Üdv, Dávid

(#59212) CoolBoy323 válasza Nestor16 (#59211) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nagy az esély rá, hogy menni fog, a led nem nagyon érzékeny... a 4,5V-tal nincs is csúcsra "világíttatva", mert nem jellemző a 4,5V használata, nem szabvány...

én meg merném próbálni :)

(#59213) XP NINJA válasza dugesz77 (#59200) üzenetére


XP NINJA
őstag

Köszönöm! sokat segitettél, meg is veszem :K

(#59214) azka79


azka79
aktív tag

Sziasztok, Pc-hez szeretnék ir távirányítót. Van valami ajánlott típus?

(#59215) retesz147 válasza Mr.Csizmás (#59179) üzenetére


retesz147
addikt

bevállaltam ennyiért a pinket(első megjelenéskor a haveroknál jót fogunk mindenkivel röhögni, de majd amikor megtudják hogy 5eFt volt, na akkor majd az irigység eszi őket :)) ....elvileg hétfőn veszem át. tesómnak van fehér, azt még 10ért vettük, de tényleg jól szól.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#59216) Hali1975 válasza Vanir (#59203) üzenetére


Hali1975
tag

igen annyi:-), de most elkezdtem masolni ra egy 1,5 gigas filmet es csak az elejen hozza az usb 3s tempot aztan lelassul.
meg nem tudom mitol van. mindenesetre csak par fajl hurcolasahoz vettem es arra tokeletes meg igy is

(#59217) Hali1975 válasza asdf_ (#59205) üzenetére


Hali1975
tag

hat remelem nem. nekem most nagyon meglepő volt ez a tempo.

[ Szerkesztve ]

(#59218) Vanir válasza Hali1975 (#59216) üzenetére


Vanir
veterán

Akkor lehet, hogy egyelőre hagyom a témát, a sebesség is fontos lenne, de még kiderül.

(#59219) IldiH válasza azka79 (#59214) üzenetére


IldiH
aktív tag

Én ilyet vettem, tökéletesen működik. Nem tudom, hogy ilyesmit keresel-e.

[ Szerkesztve ]

(#59220) Saccco válasza Hali1975 (#59216) üzenetére


Saccco
nagyúr

A lassulás az windows hiba.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#59221) Hali1975 válasza Saccco (#59220) üzenetére


Hali1975
tag

jaja:-) en is arra tippelek, mert a rendes usb 3as hdd dokkolom nem lassul egyaltalan.

(#59222) Silent77 válasza Vanir (#59218) üzenetére


Silent77
veterán

Nyugodtan vedd meg. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#59223) tupacamaru válasza Hali1975 (#59216) üzenetére


tupacamaru
veterán

Melegszik?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#59224) Hali1975 válasza tupacamaru (#59223) üzenetére


Hali1975
tag

nem

(#59225) asdf_ válasza Hali1975 (#59217) üzenetére


asdf_
veterán

A multkor 8 nap volt, ezert is aggodom :/

(#59226) schawo válasza Nestor16 (#59211) üzenetére


schawo
titán

Jó bármilyen kábel. A kábelnek aztán tényleg hótt mindegy, de nehéz találni olyan aktív elektronikát, aminek jó a 4.5V, de nem jó az 5V. A villanyos világ sem ilyen bináris.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#59227) vizimento válasza luke30 (#59199) üzenetére


vizimento
senior tag

Azt a funkciót kipróbálnád légyszi (vagy más, akinek van ilyen kamerája), hogy mozgásérzékelős üzemmódban a kártyára rögzítsen?

Én bármit állítottam (ha jól emlékszem 1/3/5 percet lehet beállítani) csak 1-2 másodperces videókat találtam másnap a microSD-n.

Illetve az érzékenységet se tudtam belőni, a pár másodperces videókon én nem láttam semmi mozgást... (Vagy csak lassan kapcsolt be, és már nem rögzítette a mozgást ami aktiválta? Pl egy a látómezőben elszálló madár!?)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#59228) Tomi_Sci válasza tupacamaru (#59223) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nekem 64-es van sincerity-től és forró.

Pink Huawei AM10 vásárlók: Szét lehet szerelni homokszórni? :)) Mert akkor veszek egy tucattal :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#59229) Tomi_Sci válasza tupacamaru (#58915) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Eredeti? :D A Kingston max. a matricát gyártja. Ez egy zárt Takstar füles extra mikrofonnal. Kiváló minőség, a fejhallgatós topicban utána nézhetsz. Nekem Qpad matricás van, zenére vettem mert a Takstar beszerzése macerás volt, de játékra is ezt használom már. Ez a sima Cloud ver. 1-re vonatkozik, ez a Core nekem ismeretlen, de ránézésre megegyeznek.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#59230) Sterilzona válasza DeFranco (#59159) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Szia.
Ket hete vettem ilyen elezot.
Biztos buta kerdes lesz. Hogy kell hasznalni? 1igencsak eletlen kesen probaltam, ahogyan a rarajzolt kepen. Huzogattam. Nem tortent semmi. Egyeb leiras nincs hozza, na jo, mondom majd kideritem a topikbol. Mielott elrontom :)
Jo hogy feljott a tema :)

(#59231) Czimby válasza Tomi_Sci (#59228) üzenetére


Czimby
addikt

Szilikon biritás, anyagában szinezve...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#59232) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

rendeltem BG EU raktárból, ezt kaptam, sehogy nem tudom visszanyomozni :U

Shipping Method: France express(Colissimo)
Track Number:100345338
Order Placed Date:2016-08-24 05:25:24
Ship From:EU
Shipped Date:2016-08-24 09:50:44
message:Tracking Number:A000091608243D50(Click Query)

:F :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59233) huliganboy válasza Mr.Csizmás (#59232) üzenetére


huliganboy
addikt

Mire érted, hogy nem tudod visszanyomozni? A trackingonline dob ki rá adatot, bár nem tudom mennyire valós TN ez...

(#59234) Mr.Csizmás válasza huliganboy (#59233) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hmm, érdekes....főleg hogy nem ír földrajzi nevet :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59235) tonyrulez válasza Mr.Csizmás (#59232) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pedig működik
Origin (Carrier) China(FLYT)
Destination (Carrier) Hungary

4 8 15 16 23 42

(#59236) Mr.Csizmás válasza tonyrulez (#59235) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem is ezt a FlyT-t írja, de földrajzi helyek nélkül, ezért volt gyanús :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59237) Czimby


Czimby
addikt

Ki az ajánlott tempered glass seller? :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#59238) petroczi válasza maross (#59149) üzenetére


petroczi
csendes tag

Én itt is körbenéznék: [link]

Nekem ez vált be nagyon. Örök élet gari van rá, jól tartja az élét, könnyen élezhető és jól bírja a mosogatógépet.

(#59239) XtremLor válasza Czimby (#59237) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] [link] Nekem fokent Alirol jon! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#59240) DavidQ válasza Czimby (#59237) üzenetére


DavidQ
tag

bestoffer4yu

szerk: lassú voltam :D

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#59241) Real_Necro válasza Real_Necro (#59135) üzenetére


Real_Necro
veterán

No tegnap kipróbáltam a korábban említett fejhallgatókat a BT transmitterrel.

A hatótáv úgy 6-8 méter lehet, ebben volt pár gipszkarton fal is.

A csatlakoztatás gyorsan ment, de a második füles néha csinálja, hogy 5mp után megszakad. 1-2 ki-be kapcsolás után viszont valamit pittyen és már jó. Mintha akkor állna át másik csatornára, vagy mi.

A lényeg, hogy ennyit megért, tévézéshez kiváló lesz. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#59242) Saccco


Saccco
nagyúr

Nagyon jó ára van ennek a kis helikopternek.

MJ901 2.5CH Mini Infrared RC Helicopter - 1.950Ft -> Alkalmazásból 1.667Ft
Ennyiért még azt is elnézhetjük neki, hogy csak 2.5 csatornás (fel-le, balra-jobbra, fix előre).

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#59243) DJGABI válasza Saccco (#59242) üzenetére


DJGABI
addikt

hamar ráunni, könnyen törik, inkább egy H101. szvsz

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#59244) Czimby válasza XtremLor (#59239) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi az infót!

DavidQ-nak szintén!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#59245) Saccco válasza DJGABI (#59243) üzenetére


Saccco
nagyúr

3 csatornás lenne, azonnal venném, de így nem annyira jó. Az ára viszont akkor is jó. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#59246) zeon.hu válasza Saccco (#59245) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Erre kérdeztem rá tegnap.
Megvettem, 5$-ért megéri :)

#?*@&!

(#59247) Saccco válasza zeon.hu (#59246) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem láttam. :B

Pont most akartam írni, hogy pontokkal lemegy $5.09-ig, ami ~1.400Ft. :Y

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#59248) zeon.hu válasza Saccco (#59247) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tartalék akksit kerestem volna hozzá, de úgy néz ki, hogy beépített.
Tehát pár perc repülés, fél óra töltés.

Szerk.
Igen, 5.09-ért vettem, kupont nem fogad el rá.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#59249) huliganboy válasza Saccco (#59242) üzenetére


huliganboy
addikt

De jó ezt is meg kellett vennem :)) :U

(#59250) tupacamaru válasza Tomi_Sci (#59229) üzenetére


tupacamaru
veterán

Meglátjuk, rendeltem egyet.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.