Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181151) BladPussy


BladPussy
csendes tag

Előzmények: #181128 #181130 #181135
Felhívtam a NPKK-t (Nemzetközi Posta Kicserélő Központ 06-1-421-7235) és ott azt közölték velem, hogy már nincs náluk, a 11x (Bp.) postánál van a csomagom. Érte mentem, a csomag persze nem volt ott.
A 11x posta vezetője felháborodva hívta fel a NPKK-t, hogy ne küldözgessék hozzájuk feleslegesen az ügyfeleket, mert nincsenek náluk a keresett csoamgok. Rontja a postai dolgozók hatékonyságát, ha a csalódott ügyfelekkel kell vitázniuk egy olyan ügyben, amiben nem kompetensek.
Mint kiderült, a NPKK-ból az OLK-ba (Országos Logisztikai Központ) kerülnek a csomagok, de a NPKK csak annyit lát a rendszerben, hogy már nincs náluk. Az OLK szállítja szét a csomagokat a posta fiókjaiba, de ez egy teljesen különálló rendszer a postaitól, és hozzáférési jogosultsága sincs a postának. Az OLK addig ül a csomagokon, ameddig akar, és ez idő alatt a csomag a posta számára "láthatatlan". Csak azt látja, hogy nincs (már) a NPKK-ban és nincs (még) a posta helyi fiókjában sem.
A fentieket csak a tisztánlátás kedvéért osztottam meg a fórumtársakkal. (Nekem egy fél napomba került. Ha bárkinek meg tudom spórolni ezt az időt, már nem volt hiába.)

(#181152) st6969 válasza BladPussy (#181151) üzenetére


st6969
őstag

"Felhívtam a NPKK-t (Nemzetközi Posta Kicserélő Központ 06-1-421-7235) és ott azt közölték velem, hogy már nincs náluk, a 11x (Bp.) postánál van a csomagom"
és
"a NPKK csak annyit lát a rendszerben, hogy már nincs náluk"

Ehhez képest mégis elküldtek a 11x postára :F Mégis mi alapján, miért pont oda, ha nem látnak semmit...ezt dobta a random generátor :F Jó fejek :(((

(#181153) BladPussy válasza st6969 (#181152) üzenetére


BladPussy
csendes tag

"Mégis mi alapján..." A lakcímem alapján.

(#181154) V/ válasza BladPussy (#181151) üzenetére


V/
titán

Lehet hogy te nem ismerted, de azért a többségünk tudja hogy a küldeményeket az OLK szállítja a területi logisztikákra és ők a kézbesítő postára.
De annyit elárulhatok hogy az utolsó bejegyzések az elvégzett munkát jelentik, ha az látszik a rendszerben hogy a 11xBp postán és mondjuk hajnali időpont akkor bizony az ott van az adott posta küldeményválogató részlegén, mert a logisztika bevitte, legfeljebb nem nyitották ki a konténert. Az OLK nincs tárolásra berendezkedve, ahogy indul járat és felfér rögtön küldik tovább maximum 48 órán belül.
Több alkalommal és megbízható OLK-s dolgozóktól (gkv-k is akik beszállítanak) származik az információ, amit később a bent dolgozó is megerősített, ráadásul hozzá tudnak férni az OLK adatbázishoz is, mert akkor nem működne a küldemény kezelés könyvelési része, ez hazugság, legfeljebb az nem látja aki nem ezzel foglalkozik, de azt hogy átvették a küldemény szállítmányt be kell jegyezni, ha nem fér hozzá akkor hogyan teszi meg?

[ Szerkesztve ]

(#181155) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Valahogy Alin elő lehet csalni a 2021-es statisztikát, egyebet (Aliexpress Snapshot 2021)? Itt felvillan de nem nyílik meg :( Tuti ott is lenne valami kupon :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#181156) BladPussy válasza V/ (#181154) üzenetére


BladPussy
csendes tag

Én a tapasztalataimat, és a nekem elmondottakat írtam le. Az elhangzottak igazságtartalmáért nem tudok felelősséget vállalni. A leírásom ezért is nem tartalmaz semmiféle konklúziót.

(#181157) V/ válasza BladPussy (#181156) üzenetére


V/
titán

Én is azt írtam le, sajnos a kézbesítő postán dolgozók egy része tud olyat is mondani, ami nem egészen igaz. Nem nevesítem a postát, tudtam hogy bent van a csomagom, mennék érte hogy "véletlenül" nem kaptam értesítőt. Elhajtottak hogy nincs náluk, felmentem az emeletre a Panaszfelvételre, elmondom a sztorit, kért pár perc türelmet és elment, úgy 5 perc múlva visszajött hozta amit kerestem és egy másikat is amit szintén megtalált. Kérdem hogy-hogy, a kollegina nem jó helyen kereste volt az válasz. A kollegina egyébként nem új dolgozó volt, évek óta látom ott.

(#181158) BladPussy válasza V/ (#181157) üzenetére


BladPussy
csendes tag

Minden bizonnyal így történt a te esetedben, ahogyan leírtad. A kérdésem (költői) az, hogy mi értelme lenne az adott kézbesítő postán nem felnyitni a konténert, hanem leállni vitatkozni az ügyfelekkel, hogy nincs náluk a küldemény, illetve össze-vissza telefonálgatni (NPKK) a fülem hallatára?

[ Szerkesztve ]

(#181159) BladPussy válasza BladPussy (#181158) üzenetére


BladPussy
csendes tag

A telefonálgatást a fiók vezetője bonyolította, és valóban indulatos hangnemben zajlott a beszélgetés a részéről.

(#181160) V/ válasza BladPussy (#181158) üzenetére


V/
titán

Mi az értelme? Az hogy a kézbesítők éppen más fizetős munkával vannak elfoglalva, a feldolgozóknál létszámhiány van, sok a küldemény, a könyvelt vagy elsőbbségi küldeményekből több van, a kézbesítők is kevesebben vannak.

Miért nem az OLK hívta, mert az NPKK azt mondta neked ami hivatalosan be van jegyezve, azt látta ő, miért nem mondhatja el neked az igazságot, ki ez a helyi postás aki az igazmondásért leb@ssza, szóval az emberkéd értelmetlenül telefonált oda, az OLK-t kellett volna hívni hogy miért nem kapták már meg a szállítmányt.

[ Szerkesztve ]

(#181161) BladPussy válasza V/ (#181160) üzenetére


BladPussy
csendes tag

No comment. De, hol van a csomagom ;-)

(#181162) V/ válasza BladPussy (#181161) üzenetére


V/
titán

A 11x (Bp.) postánál. Nekem nincs ismerősöm a Budaörsi OLK-ban, de ott meg tudják mondani mikor vitték arra a postára vagy azt hogy náluk van még.

(#181163) ben-ga


ben-ga
tag

Sziasztok, napszemüveget lehet rendelni EU raktárból az Alin?
Az új áfaőrület óta semmit nem rendeltem külföldről...

(#181164) janakbacsi válasza ben-ga (#181163) üzenetére


janakbacsi
őstag

Nem kell EU raktárasnak lennie. A megfelelő szállítási módot kell csak kiválasztani. Nekem is most érkezett 2 db.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#181165) ben-ga válasza janakbacsi (#181164) üzenetére


ben-ga
tag

Köszi, honnan-hogyan, milyet és mennyi idő alatt jött meg? :)

(#181166) spiderpig820 válasza ben-ga (#181165) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Aliexpress standard, vagy Aliexpress saver shippinget választva nagy valószínűséggel nincs semmi plusz költség.

4B

(#181167) st6969 válasza ben-ga (#181165) üzenetére


st6969
őstag

Ilyet rendeltem, baromi jó. Kb. 3 hét alatt megjött, futár hozta.

(#181168) ben-ga válasza st6969 (#181167) üzenetére


ben-ga
tag

Pont ilyenem van már :) . Semmi extra díj nélkül lehet ilyeneket rendelni?

(#181169) st6969 válasza ben-ga (#181168) üzenetére


st6969
őstag

Az ÁFA-t megfizeted az Alinak, belekalkulálja az árba. Ha a fent említett szállítási módok közül választasz (és a kínai úgy is adja fel), akkor nagy eséllyel nem lesz plusz díj. Nyilván garanciát senki nem fog erre vállalni, de a tapasztalat ezt mutatja. Volt néhány rendelésem a sarc bevezetése óta, eddig minden rendben jött. De legrosszabb esetben is 400 vagy 800Ft plusz. Kibírható.

(#181170) Nikaré válasza V/ (#181148) üzenetére


Nikaré
őstag

Hívtam az ajánlott telefonszámot. A hölgy kifejezetten flegma volt.
Kérdésemre azt válaszolta, csak annyit lát, hogy vámkezelés alatt.
Nem tudom mit rugóznak rajta, vat már fizetve?!

(#181171) V/ válasza Nikaré (#181170) üzenetére


V/
titán

Az áfa (VAT) és vámolás két különböző dolog, az áfa kifizetése nem váltja ki a vámolási tevékenységet, ezeknél is kell vám-árúnyilatkozatot leadni, ami vámolási munka.
Ez milyen küldemény azonosítós? Nem EU országos a vége pl. BE?

[ Szerkesztve ]

(#181172) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek ez milyen küldéssel jön, van rá esély hogy elkerüli a sarcot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#181173) V/ válasza bul07 (#181172) üzenetére


V/
titán

Valószínűleg holland postai azonosítót kap és a posta kézbesíti.

(#181174) bul07 válasza V/ (#181173) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát az nem igazán nyerő

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#181175) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Laptopot szeretnék tölteni powerbank-el.
Ha jól tudom mindenképp GAN töltő kell.

Ezt találtam.

Ez lenne nekem a megfelelő?

köszönöm

(#181176) weiss válasza winfos (#181175) üzenetére


weiss
addikt

Nem gan kell, hanem usb power delivery.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#181177) Nikaré válasza V/ (#181171) üzenetére


Nikaré
őstag

Afffene...
Látszik mennyire nem találkozom ilyen ügyekkel :B
Igen BE végű.

(#181178) V/ válasza Nikaré (#181177) üzenetére


V/
titán

Hazudott, ezt nem kell vámolni.

(#181179) st6969 válasza patomi (#180899) üzenetére


st6969
őstag

Köszi, ilyet rendeltem (X6-os modellt). Eddig nagyon tetszik :K

Más: Keresztvonalas lézert esetleg tudtok ajánlani? Van valakinek jófajta kintről? (Netán szintén Mileesey?!)

[ Szerkesztve ]

(#181180) janakbacsi válasza st6969 (#181167) üzenetére


janakbacsi
őstag

Igen, én is ugyanezt rendeltem.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#181181) HujperPatrik


HujperPatrik
kezdő

Sziasztok!

A nillkin.org oldalról rendeltem telefon tokot, Euróban fizettem. (13,9€ volt a vége). Ha jó tudom akkor már kell ezekre a rendelésekre áfát fizetni. A Nillkin elvileg nem számolta fel az áfát, a kérdésem tehát. Ilyenkor mi történik? Hogyan kell majd befizetnem?

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#181182) spiderpig820 válasza HujperPatrik (#181181) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Kapsz majd értesítést a Postától, az Áfa mellett még lesz 400/800 forint plusz is.

4B

(#181183) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Holnap reggel 9-re tolják a kuponokat Alin.
$6/60: ANNI6
$13/120: ANNI13
$22/180: ANNI22
$30/250: ANNI30
Márciusi kuponok amik nem jók mindenre de a linkren lévő termékrekre igen (próbálkozni kell, tegnap nekem működött):
$4/30 SPRING4
$7/50 SPRING7
$12/80 SPRING12
$17/140 SPRING17
$25/200 SPRING255
[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#181184) Dapro


Dapro
senior tag

Hi, azt hallottam már, hogy az aliexpress standard shipping a legjobb mert expressone veszi át és semmi dolog nincs vele.
de ezek közül a szállítások közül melyik a jobb? áfa/vám miatt.

cainiao super economy global
aliexpress saver shipping
cainiao super economy for special goods
cainiao super economy


(#181185) V/ válasza Dapro (#181184) üzenetére


V/
titán

aliexpress saver shipping, ez ugyan postai szállítású, de EU-n belülről kerül ide, nem vámmolós.
Áfát mindig fizeted 150 €-ig rögtön a vásárlásnál.

(#181186) farkas-j


farkas-j
őstag

Egy kissé érdekes vámolás (3 óra alatt). Értesítést természetesen nem kaptam, így a postásnak fizettem a 800Ft-os dézsmát. A csomagon tökéletesen olvasható volt az e-mail címem és a telefonszámom is. Az Alis IOSS számlán is rajt van a telefonszámom. Panaszt írtam a Postának. Kíváncsian várom a választ. Egyébként arra is kíváncsi lennék, hogy 16 napig hol dekkolt a csomag miután továbbították belföldre?

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#181187) farkas-j válasza farkas-j (#181186) üzenetére


farkas-j
őstag

Már meg is jött a válasz:

"Tisztelt Ügyfelünk!
Tájékoztatjuk, hogy az online fizetéshez küldött értesítések automatikusan generálódnak a feladó által előzetesen - küldeményenként - megküldött elektronikus elérhetőségre.
Amennyiben a feladó a küldemény elektronikus adatainál nem adott meg sem e-mail címet, sem pedig telefonszámot, vagy azok formátuma nem megfelelő, akkor nincs lehetőségünk elektronikus értesítést küldeni a bankkártyás fizetésről. Az adatok módosítására vagy azok hiánya esetén a pótlásukra utólag nincs lehetőség.
Abban az esetben sem garantált, hogy a küldemény postára adásakor az elérhetőségeit elektronikus formában elküldték társaságunk részére, ha az a küldeményen a címadatoknál szerepel.Az automatikus vámkezelés során a Posta nem vizsgálja, hogy a küldemény borításán/címiratán milyen adatok szerepelnek, mert a küldemény fizikailag nincs jelen az eljárás alatt. A címiraton lévő esetlegesen feltüntetett elérhetőség gyakorlati használatára a kézbesítő postahelyeken van lehetőség, azonban az online fizetés lehetősége utólag nem biztosítható, kizárólag a kézbesítésre vonatkozó üzenetek küldésére van ekkor lehetőség.
A jelzett küldemény esetében nincsenek megadva az elérhetőségei, ezért nem jutott el Önhöz az értesítés.
Szíves megértését köszönjük."

Ennek a Potának megküldött elektronikus adatoknak hol lehet utánanézni, mert nem hiszek a Postának? Ráadásul V/ javaslatára a cím mezőben is szerepel az e-mail címem.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#181188) V/ válasza farkas-j (#181187) üzenetére


V/
titán

Már tényleg naygon sokszor írtam hogy az ilyenekkel mi a helyzet.
Azoknál a küldeményeknél amikor a logisztikai cég egy gagyi postát vesz igénybe, (posta váltónak szoktam emlegetni) a küldemény adatok közé az a posta nem mindent adatot tesz át, mivel nem az AliExpresstől közvetlenül kapják meg azokat.
Ha az AliExpress elküldi a vám-árúnyilatkozatot a Magyar Postának akkor az az SO000...... vagy LP0000 számhoz van kötve, nem az UY......AZ számhoz, így lehetetlen összekötni.
Ezért ezeknél a postáknál hiányosak és pontatlanok az adatok.
Az azeri ( a tied ez lenne) AZ, emirátesi AE és vanuatui VU és Salamon szigeteki SB postai küldemények amiről szó van.
Ezeknél nem garantált az értesítő, sőt az áfát is kérni fogja a magyar posta hiszen nem kapnak megfelelő adatokat.
Nem tudod megnézni, belső információként kezelik és nem adják ki, de ezeknél tényleg hiányosak.
Ezért nem érdemes vásárolni a Cainiao olcsó szállítás móddal vagy kalkuláld be ezt a költséget. AliExpress standard és AliExpress saver vagy EU- raktár esetén nem lesz fizetnivalód +ba, 99%.

[ Szerkesztve ]

(#181189) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Engedjük már el ebben a topikban a honnan-mikor-mivel-miért-jön-nem jön szálat, szerintem erre bőven elég az Alis topik. Köszi! :R

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#181190) bul07 válasza Digitalpimp (#181189) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem elfér, nincs már az a pörgés mint régen
........

Én is megfogadtam hogy csak azért is kintről fogok rendelni
Na de magam ellensége nem vagyok

Most ugye kerestem CR1632,
aliról 10db olyan 3-3.5$, nem olyan postával ami sarc mentes, rosszabb esetben ez +800Ft, +akkár több mint 30nap
ebay Európa 10db EUR 5.50 (Franciából ha jól nézem[link])
Itthon találtam 122Ft/db áron, +990Ft szállítás

És ha már ott voltam akkor rendeltem mást is így a plusz dolgok csomagja +400Ft-al(legjobb eset ha csak 400 és nem 800) simán kevesebbre jövök ki itthoni rendelés esetén [kép](Ja és hívtak hogy 40cm nincs de van 60cm amit a megkapok a 40cm árán)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#181191) tlala válasza Digitalpimp (#181189) üzenetére


tlala
addikt

Már azért látogatom ritkán ezt a topikot, mert gyakorlatilag csak a vámolásról szól, alig lehet termékről olvasni.
Jó lenne ezt a meglévő külön topikba átterelni.

(#181192) bul07 válasza tlala (#181191) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem azért nincs a termékről írás mert sokan nem is rendelnek, és nincs miről írni
Értem ez alatt hogy biztosra mennek csak azt rendelik ami tuti megéri és máshol már tesztelve van

Hozzászólások száma is mutatja ezt, pedig régen milyen élet volt itt(mármint a sarc rendszer előtt)

Ti se írjátok miket rendeltek

Én se figyelem már az alis akciókat kuponokat, mert csak úgy random dolgokat már nem rendelek
Itt egy oldal itt lehet nézegetni [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#181193) Digitalpimp válasza bul07 (#181190) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, csak mindig azt hiszem, van valami új-értelmes dologról szó, aztán csak az 50+ postás komment.
Nem csak az új vám miatt nincs olyan pörgés itt, hanem már szerintem nem rendelünk annyi olcsó bizbaszt, (olcsó toll, tollbetét, kislámpa stb. főleg GB-ről, ami már nincs is) mint régen. Aki meg célzottan vásárol magának akár nagyobb dolgokat, azt meg nem fogja betenni.
Pl. én most vettem Qshave borotvához pótfejet kuponozva 4,67-ért AESS szállítással.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#181194) bul07 válasza Digitalpimp (#181193) üzenetére


bul07
nagyúr

De szerintem csak a miatt
Régen és sok mindent linkeltem amit meg is rendeltem, ha kellet ha nem, majd jól jön alapon ment
Én most is rendelnék ha nem lenne a posta lehúzása

Ott van például a linkelt oldalon a 3$-os hőfok kijelzős páka [link]
Régen már meg is rendeltem volna jó lesz később alapon, de most nem teszem

És nem is írok ide ilyeneket mert nem követem az ilyen lehetőségeket, csak és kizárólag a posta sarca miatt(meg a mindenfajta adminisztráció ami vele jár)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#181195) DeFranco válasza bul07 (#181194) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Valamivel a postai díj bevezetése előtt már megszűnt a jó világ, nem volt már annyi kiemelkedő ajánlat, mint régen, főleg nem voltak egydolláros akciók.

Láthatóan telítődött a piac, már nem volt cél az a masszív terjeszkedés / piacszerzés mint pár éve. Valamivel kevesebb is a szereplő, sok oldallal lettek problémák, vagy zártak be, mostanra szinte csak az ali maradt, amit érdemes nézni. Ebay drága a többi meg vagy drága vagy kutyaütő sokszor.

Így már a postai díj és az adimisztráció nélkül sem láttam érdemesnek úgy vásárolgatni mint régen.

(#181196) Beni2360 válasza DeFranco (#181195) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha már a posta és a csökkent vásárlások szóba kerültek ez az Alin jött fel nekem. Mit takar ez az az összeg?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#181197) fecus


fecus
őstag

Okos otthon építőknek PIR érzékelő.
Nem találtam Geekbuing topikot.
Tudja valaki milyen szállítással úszom meg a sarcot?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#181198) Degeczi válasza fecus (#181197) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Alin találsz olcsóbban EU-s raktárból.

(#181199) fecus válasza Degeczi (#181198) üzenetére


fecus
őstag

Bocs, de nem találom. Van linked?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#181200) pooty válasza fecus (#181199) üzenetére


pooty
tag

pl ez: [link]
Már csak azért is olcsóbb, mert Alin benne van a VAT, míg geekbuyingon számomra az jött le, hogy semmi VAT-ot nem számítanak bele az árba, hanem majd az országba érkezéskor kell elszámolni, ami a vevő felelőssége:
[link]
We can also not be held responsible for any import tax that may occur and it is the customers’ sole responsibility to pay this fee, if any.
És ennél az Alis eladónál még a szállítás is trackinges, ami geekbuyingon feláras.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.