Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181101) V/ válasza HoTaZo (#181100) üzenetére


V/
titán

Meg sem szokták köszönni és semmit nem csinálnak, mert nem érdekli őket. Már többen jeleztük mert már úgy 2 hónapja el van terjedve.

(#181102) HoTaZo válasza V/ (#181101) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ok, akkor nem pocsékolom rájuk az időmet.
:R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#181103) farkas-j válasza HoTaZo (#181102) üzenetére


farkas-j
őstag

Ennél fontosabb és égetőbb problémákba is belesz@rnak! :W

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#181104) BB9000 válasza farkas-j (#181103) üzenetére


BB9000
senior tag

Rossz helyre jelentetted, azért nem történt semmi.
Itt tehetsz bejelentést, ha csaló weboldalt találsz.
Lehet név nélkül is.

(#181105) farkas-j válasza BB9000 (#181104) üzenetére


farkas-j
őstag

Szerintem ezt nem nekem akartad címezni hanem HoTaZo-nak :B Én a Postával kapcsolatban más súlyosabb problémákra gondoltam.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#181106) HoTaZo válasza BB9000 (#181104) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ok, küldök nekik egy kis foglalkozni valót. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#181107) kulup


kulup
tag

Banggoodon rendeltem egy kávéfőzőt elvileg Lengyelországból de német értesítés jött a feladásról és a csomag Feucht-ban van. Még mindig lopnak ott ? Szerencsére kötöttem külön biztosítást.

(#181108) V/ válasza kulup (#181107) üzenetére


V/
titán

Onnan mindig így jön, kevesebb az eltűnés mostanában.

(#181109) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Érdemes Kínából festékréteg-vastagságmérőt venni? Ha igen, milyen s honnan (link)?

(#181110) bacus válasza zolikaDB (#181109) üzenetére


bacus
őstag

Ez engem is érdekelne :) Egy jól használható.
Már 2x rendeltem (kb 2 éve), de egyik sem érkezett meg, vissza kaptam a pénzt, de ettől még rétegmérőm nincs :(

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#181111) mikloss válasza zolikaDB (#181109) üzenetére

Én ilyet vettem tavaly nyáron (akkor 18k Ft körül volt Aliról), elégedett vagyok vele, már megjárta a komplett kollégális és családi körömet, sok hibátlannak kamuzott valójában törött és újrafestett kocsit kiszűrtünk vele. Tud mágneses és nem mágneses fémes felületeken is mérni, lehet kalibrálni a hozzá adott sablonokkal, ha olyan kell ami nem fémesen is mér az azt hiszem jobban zsebbe nyúlós.
R&D TC200 Coating Thickness Gauge 0.1 micron/0-1500

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#181112) vacs válasza zolikaDB (#181109) üzenetére


vacs
veterán

"Kínából milyen festékréteg-vastagságmérőt"

Semmilyet!
Az autovizsgalat.hu videóban (4:40-től) is elmondják, hogy kínait ne!

(^)(>.<)(^)

(#181113) Ra3 válasza vacs (#181112) üzenetére


Ra3
őstag

Valószínűleg mind ott készül, csak tudni kell hogy milyet szabad megvenni.
Eggyel feljebb ott egy használható ajánlás, a kérdés is erre irányult.
Nyilván nekik konkurencua ha mindenki magának méregeti, meg kölcsönadja összes ismerősnek, azért nem mondják hogy vedd meg.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#181114) bacus válasza Ra3 (#181113) üzenetére


bacus
őstag

Saját részre, bármelyik jó, nem az a lényeg, hogy téved e 10%-t, hanem az ordas gittelést kimutatja. Erre jó.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#181115) Pancsermeste válasza bacus (#181114) üzenetére


Pancsermeste
őstag

+1
Én a legolcsóbb (két éve 8 dolláros) kütyüt vettem.
A kis kalibráló lapkákat pontosan megméri.
Ám valóban, nem is a hitelessége a lényeg, hanem hogy viszonyításra így is tökéletesen megfelel.
Ha az autó 80%-nál azt mutatja, hogy X mm, de néhány részen mutat 3X mm-t, na akkor ott van a gitt...
Az én autómnál is jól kimutatta, hogy hol volt javítva.

-= Pancsermeste® =-

(#181116) zolikaDB válasza Pancsermeste (#181115) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm nektek! Tényleg csak ennyi a lényeg szerintem.

(#181117) FingR86 válasza kulup (#181107) üzenetére


FingR86
őstag

Lopnak bizony. Novemberben vettem dhgate-rol egy routert, el is lopták szépen. 3 hónapot kellett várni a pénzemre. Pár hete rendeltem geekbuyingrol pár dolgot, azok is feucht on keresztül jöttek, de azok sikeresen ide is értek. Szóval lutri...

(#181118) digitalentum


digitalentum
csendes tag

3.0 USB HUB-ot keresek "jó áron" 4-7 Port. Minden megoldás érdekel (hazai vétel is)! :B

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#181119) maroni válasza digitalentum (#181118) üzenetére


maroni
aktív tag

Írtam privátot!

(#181120) macilaci78 válasza digitalentum (#181118) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Rufuszban vettem TP-Linket 8k-ért. 7 port adatnak, 2 további töltésnek, tápegységgel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#181121) digitalentum válasza macilaci78 (#181120) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Pillanatnyilag egyetlen TP-LINK USB HUB sincs a Rufusz kínálatában.
(Nekem is egy TP-LINK UH700-as ment tönkre az imént, de ezt már sehol sem lehet kapni.) :(

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#181122) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! A csomag lopással kapcsolatban kérdezném,hogy az NLPost csomagok milyen úton jönnek hazánkba? Ugyanis Aliról Ugreen mágneses töltő csatikat rendeltem kábelekkel,még január végén,és még mindig nem ért ide. 17track is csak valami nlpost-os hivatkozást jelez.
Tracking: LS026860608NL

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila

(#181123) V/ válasza tillatrilla (#181122) üzenetére


V/
titán

Ez még Hollandiában van, onnan nem küldték ide.Ez az utolsó bejegyzés 28 Feb 2022 10:22 The item is pre-advised to PostNL ezután az jönne hogy elküldték ide
Az eladó, mint feladó tud reklamálni, te egyet tehetsz, ha letelik a szállítási védelmi idő és nem kaptad meg akkor visszakéred a pénzed

(#181124) sambenez válasza tillatrilla (#181122) üzenetére


sambenez
addikt

Ez jó eséllyel úton van kínából. Gondolom a háború nem gyorsít a dolgokon.
Legutóbb amikor néztem valamit alin, júniusra tette az érkezést. Szóval csak türelem.

(#181125) sambenez válasza V/ (#181123) üzenetére


sambenez
addikt

Szerintem ez még nincs Hollandiában, csak előre jelezték, hogy majd érkezik és kapott TN-t.

(#181126) V/ válasza sambenez (#181125) üzenetére


V/
titán

De ott van mert már Belgiumból átvitték, úgy lesz belőle EU-s holland küldemény ami ide érkezik hogy ott adják fel ide ennek az a szövege amit idéztem. Persze már megvolt a szám elektronikusan igényelve korábban.
Itt látod a logikáját Január 5-én lett igényelve elektronikusan a nyomkövetési szám, de az Hollandiában éled fel, 20-án érkezett Liége-be és onnan vitték át Hollandiába és lényegében 25-én kapta meg a Holland posta, ezért látod jobb oldalt a nevüket, addig a Cainiao szállította egy konténerben több csomaggal együtt, nem egyedi azonosítóval utazott.

[ Szerkesztve ]

(#181127) sambenez válasza V/ (#181126) üzenetére


sambenez
addikt

Aha. A pre-advised tévesztett meg.

(#181128) BladPussy


BladPussy
csendes tag

Vajon hol lehet a csomagom? Hetek óta nem mozdul semmit. :F

(#181129) Dluinet válasza BladPussy (#181128) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vár a postán, hogy átvedd
nem fogják házhoz vinni

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#181130) BladPussy válasza Dluinet (#181129) üzenetére


BladPussy
csendes tag

Melyik posta? Nem kaptam értesítést. Hová menjek érte? A Nemzetközi Posta Kicserélő Központba? Ez az utolsó (általam ismert) helye.

(#181131) Dluinet válasza BladPussy (#181130) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a saját postádon érdeklődj
nagyrészt már semmit nem hoznak ki, csak egy értesítőt szoktak bedobni, vagy azt sem

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#181132) tillatrilla válasza V/ (#181123) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Köszönöm az infót,akkor még várok vele,van vissza néhány nap.Csak furcsállottam,hogy az Ugreen cuccai eddig mindig elég hamar ideértek,most meg semmi...

Üdv: Attila

(#181133) lsebestyen válasza BladPussy (#181128) üzenetére


lsebestyen
addikt

Posta honlapján van nyomkövetés, ott nézd meg. LINK

(#181134) V/ válasza BladPussy (#181130) üzenetére


V/
titán

A továbbítás belföldre akkor kerül bejegyzésre amikor átküldik az OLK-ba, szóval nem az NPKK-ban van már.

(#181135) BladPussy válasza V/ (#181134) üzenetére


BladPussy
csendes tag

Akkor most a Logisztikai Központban van (még) vagy (már) a postán? Honnan lehet ezt megtudni?
Posta Nyomkövetés :((

(#181136) lsebestyen válasza BladPussy (#181135) üzenetére


lsebestyen
addikt

.

szerk.: Most nézem a dátumot, valóban érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#181137) BladPussy válasza lsebestyen (#181136) üzenetére


BladPussy
csendes tag

V/ szerint már nincs ott!? (NPKK)

[ Szerkesztve ]

(#181138) V/ válasza BladPussy (#181135) üzenetére


V/
titán

Március 9-én 08:09-kor kivitték az OLK-ra ők az nap vagy a követő nap küldik a területi logisztikára és ők beszállítják a kézbesítő postára. Mivel ez nem könyvelt küldemény nem igazán tesznek hozzá más bejegyzést, legfeljebb a helyi posta küldeményválogató részlegénél behúzzák a vonalkódot és akkor megjelenik az hogy továbbítás kézbesítésre helyi posta szöveg.
De ezekkel szokott lenni egy számítógépes hiba, a helyi posta nem látja hogy vámoláson átesett - persze azért nem látják mert ezek nem vámolásosok, hiszen EU-s országból kapta meg a Magyar Posta -, viszont nem tudják kiadni kézbesítésre a hiányos adat miatt, mert a programjuk nem engedi meg.
Ha rutinosabbak akkor rögtön és nem pár nap múlva visszaküldik az NPKK-ba, ahol kijavítják az elektronikus adatot és a szokott úton visszaküldik a kézbesítő postára és azután már tudják kézbesíteni.
Nem igazán értjük hogy erre miért van így szükség, mert a küldeményen ott vannak a számítógépes rendszer előtt is használt adatok, név, utca házszám és az illető kezébe lehetne nyomni, de a digitalizáció a postán közvetlen emberi felülbírálással nem működik, nekik ez fejlődés, szerintem meg visszafejlődés.

[ Szerkesztve ]

(#181139) BladPussy válasza V/ (#181138) üzenetére


BladPussy
csendes tag

Köszönöm a kimerítő választ (de, hol van a csomagom?). Bocsi, csak vicceltem.
Szóval ezt jelenti a digitalizáció a Magyar Postánál. Előre félek, hogy mi lesz, ha a fejlesztés eljut a mesterséges intelligencia alkalmazásáig. :Y

(#181140) V/ válasza BladPussy (#181139) üzenetére


V/
titán

Ha lenen ismerős a postádon akkor azért tudna segíteni a hollétéről mert azt csak tudnák hogy visszaküldték-e, főleg ha azt látni hogy nem lehet kiadni mert adathiányos. Sajnos az is benne van a pakliban hogy már kivitték, csak épp valaki eltüntette, mert ha 24 mm-nél vékonyabb azt csak bedobják a postaládában és sajnos volt olyan, akinek az adatpótlás visszaküldéskor tűnt el, a postáról elment de az NPKK-ba nem érkezett meg.

(#181141) BladPussy válasza V/ (#181140) üzenetére


BladPussy
csendes tag

"... visszaküldéskor tűnt el"
Azt hittem, hogy ilyen csak a Bermuda-háromszögben fordulhat elő! :U
Ma rabul ejtem és kifaggatom a postásunkat!

[ Szerkesztve ]

(#181142) Ra3


Ra3
őstag

Ha már ennyire rápörgött a topic a csomagkeresésre akkor szerintetek ezzel mi van, lassan lejár a határidőm alin, nyitnom kell egy dispute-ot, sztem kábé esélytelen hogy ezt még az életben látom:

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#181143) mikloss

Sziasztok,

Ezen három szállítási mód között mi a különbség az extra sarcokat tekintve?(kínából jönne a csomi)

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#181144) V/ válasza Ra3 (#181142) üzenetére


V/
titán

Ez elveszett mert az Express One-nak úgy december 17-ig vinni kellett volna, de ők sem kapták meg a Cainiaotól vagy a magyar megbízottjától.

(#181145) V/ válasza mikloss (#181143) üzenetére


V/
titán

Lényegében semmi, egyedül a középsőnél fordul elő esetleg hogy a postához kerül, de ha kérnének áfát, azt a BG visszaadja neked, persze jelölnöd kell a tariff insurance-t szolgáltatásukat a fizetés előtt, bár van amikor ingyenes ennél is, akkor nem lehet kiválasztani, de látod hogy érvényes.
A másik két szállítás EU-n belüliként működik. Én a BG Express-t választanám

[ Szerkesztve ]

(#181146) Ra3 válasza V/ (#181144) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi!

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#181147) Nikaré válasza V/ (#181138) üzenetére


Nikaré
őstag

Én is várom a kis csomagomat, de itt és ekkor elakadt.
Nagyon remélem nem az érthetetlen visszaküldéses akciózáskor tüntette el valami jó képességű!!!

"2022. 03. 09. 3:45 - A küldemény feldolgozása folyamatban, Nemzetközi Posta Kicserélő Központ"

Annyi idő telik el mint amennyi ideig utazott ide.
Előre megyünk nem hátra.
Ja, nem!

[ Szerkesztve ]

(#181148) V/ válasza Nikaré (#181147) üzenetére


V/
titán

Hívnod kéne az alábbi számot mert ez viszont még ott lenne, ha itt is ezt a szöveget olvasod
Hétfőtől péntekig 08:00-16:00 között a 06-1-421-7235 telefonszámon 3-as vagy 4-es gomb.

(#181149) mikloss válasza V/ (#181145) üzenetére

Nagyon koszi, az altalad javasolt mod lett. :)

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#181150) Nikaré válasza V/ (#181148) üzenetére


Nikaré
őstag

Ezt írja:
"A küldemény feldolgozása folyamatban
Nemzetközi Posta Kicserélő Központ"

Holnap hívom.
Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.