Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181801) -secret- válasza FingR86 (#181799) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi! Azok a kuponok nem működnek. Esetleg más?

CN raktárból is rendelhetem? Vámot vagy valamit kell majd fizetnem?

[ Szerkesztve ]

(#181802) V/ válasza ollie (#181800) üzenetére


V/
titán

Szerintem nem azzal lett küldve, megváltozott. Nem kaphatnak postás azonosítót az AliExpress standard shipping esetén.

(#181803) vacs válasza ollie (#181800) üzenetére


vacs
veterán

Aliexpress standard shipping csomagomat vettem át pénteken és bizony Expressz One futár hozta.
Nálad valami félre csúszott, vagy a kínai nem standard shippingel küldte! :))

(^)(>.<)(^)

(#181804) V/ válasza -secret- (#181801) üzenetére


V/
titán

54000 Ft-ig (150 €) nincs vám, de a BG sem célszerű Ft-ban vásárolni. Milyen szállítási móddal vetted mer attól függene, de a BG visszaadja ha szednének be áfát ha Kínából kapná a Magyar Posta kézbesítésre, ehhez aktívnak kell lenni a tariff insurance-nek, van amikor ez automatikus és ingyenes.
Amit linkeltek neked az cseh raktáras ha Kínából akarod akkor a Banggood Express ajánlott, a Priority Direct Mail (113 Ft-os) esetén jelölni kellene a tariff insurance-t az 39 Ft+

[ Szerkesztve ]

(#181805) zolikaDB válasza ollie (#181800) üzenetére


zolikaDB
veterán

Dettó. Párszáz forintos szarokról is.

(#181806) V/ válasza zolikaDB (#181805) üzenetére


V/
titán

Mindenre van kezelési költségük 2021.július 1-től ami nem EU-ból kerül a Magyar Postához kézbesítésre, áfa is van mindenre. Szóval egy év után azért ez annyira nem hír.

(#181807) Wajk válasza zolikaDB (#181805) üzenetére


Wajk
addikt

Nekem eddig minden simán átjött Ali Standard és Saver Shippinggel. Utóbbit a posta hozta. De nekem kb 1 hónapja jött valami.

Láttam, hogy variáltak az Ali-nál, mert eddig nem volt limit. De most sok cuccnál már azt látom, hogy kiválaszthatom, hogy Aliexpress Saver Shipping, de ott van, hogy "Combined Delivery", meg érje el a rendelésem a $8.55-t.

Ezzel kapcsolatban lenne két kérdésem, bár nem értem ezt miért nem találom egyértelműen:

1. ha megrendelem azt az $5-os cuccot és mást nem. Akkor nem éri el a $8-t a rendelés. Akkor mivel küldik ki?
2. ha megrendelem az $5-us cuccot, aztán mondjuk 1 nap múlva még rendelek egy másik $4-os cuccot ami megint Combined akkor megvárják egymást?

lehet baromi egyszerű, de nekem akar összeállni... :)

#181806 V/: Az AliExpress Standard Shipping-nek és az AliExpress Saver Shipping-nek pont ez lenne a lényege, hogy ezekkel kifizeted előre a Posta "fáradozásait". Nekem eddig hibátlan.

Amúgy ha nálam lenne ilyen, akkor hagynám ott nekik, aztán logisztikázzanak magukban. Nekik kerül majd többe, nem nekem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#181808) AiRLAC válasza FingR86 (#181799) üzenetére


AiRLAC
addikt

Az a "magyar" cikk megnevettetett :D

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#181809) V/ válasza Wajk (#181807) üzenetére


V/
titán

Köszönöm a felvilágosítást, egy picit ismerem, de pontosítanám az AliExpress standard szállítás nem postai, így nem fizetek neki semmit, az AliExpress saver szállítás esetén a Magyar Posta EU-n belülről kapja, így megint semmiféle szolgáltatási díj nincs mert EU-n belül 2004 óta nincs vámolás.

(#181810) ollie válasza vacs (#181803) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem nálam csúszott félre, mert most direkt leellenőriztem és standard shippinggel rendeltem.

***

(#181811) Wajk válasza V/ (#181809) üzenetére


Wajk
addikt

igen tudom, ezért lepődtem meg rajtad, de a #181802 hszed skippeltem, most olvastam csak. Így már kerek, bocsi. :K

Nálam ilyen nem volt még, ez simán mehet akkor DisPutra. Legalábbis a Trackig.en ennek nyoma kellene legyen.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#181812) V/ válasza ollie (#181810) üzenetére


V/
titán

Nem azt írtuk hogy te nem azzal rendelted, hanem azt hogy nem azzal küldték.
A Track order-re kattintasz és a jobb szélen a kiírás AliExpress Standard Shipping és alatt egy kínai postás nyomkövetési szám?

[ Szerkesztve ]

(#181813) zeon.hu válasza ollie (#181810) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem lehet, hogy több nap eltéréssel adták fel?
Nálam akkor fordult elő ilyen.
4 csomagból 3-at adtak fel 2 napon belül, azokat az ExpressOne hozta egyszerre, utolsót nem.
Most is van 2 db, egyazon napon adták fel, már látok is hozzá EO számot.

#?*@&!

(#181814) st6969


st6969
őstag

Azt honnan lehet (lehet-e) biztosan tudni, hogy ha standard/saver shippinggel rendelünk, akkor azt valóban azzal is adják-e fel? Ha meg kiderül, hogy nem, akkor az érdemben reklamálható-e? Gondolom, legtöbbünk azért rendel ezekkel a szállításokkal, mert az a mondás, hogy sarc nélkül jönnek.

(#181815) V/ válasza st6969 (#181814) üzenetére


V/
titán

Nyilvánvaló a nyomkövetési azonosítóból.
Nem tudsz reklamálni, AliExpressnél a nem megfelelő szállítás a visszaküldéses dispute-nál jön elő és ha nincs pénz veszteséged a szállítás módjának változása miatt a szállítási költségen akkor nincs mit kérni. Aztán azt is előírhatják hogy küldd vissza -ez saját költségű-és minden pénzed visszakapod.
Az hogy a Magyar Posta az EU-n kívülről hozzájuk megérkezőket vámolja és ezért díjat kér az nem az eladó gondja. Lehet hogy nem is ő, hanem a logisztikai cég változtatott.
Egyedül az van hogy az AliExpress és az eBay visszaadja -ha kéred- az esetleg a Posta által újból kért áfa esetén a nekik befizetett összeget.
Ha AliExpress stadard akkor nem a MP kapja meg az IOSS igazolást, így ha ilyen hozzájuk kerülne akkor még az áfát is kérni fogják, nem csak a kezelési díjat, hiszen nem tudnak arról hogy az áfa már ki van fizetve.

[ Szerkesztve ]

(#181816) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Airdots-ból Aliról melyik eredeti?

(#181817) fateless válasza ollie (#181810) üzenetére


fateless
veterán

Sajnos sok eladó a sgandard shipping esetén egy arab céggel (talán Arab Emirates) küldi a csomagot, így fizethetsz. Több csomagom jött nekem is így.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#181818) V/ válasza fateless (#181817) üzenetére


V/
titán

Ez nem egészen igaz, ami az Emirátes postával jön az Cainiao global vagy Cainiao economy szokott lenni, nem kerül most már postához az AliExpress Standard, hiszen Budapesten van a Cainiao Európai régióközpontja, direkt ide hozzák a küldeményeket, nem kell postákkal vacakolniuk.
Ha te egy LP00 vagy SOO kezdetű küldeményazonosítót kaptál és az vált emirátes, azeri, vanuatui, kirgiz posta számra az nem AliExpress standard szállítás.

(#181819) fateless válasza V/ (#181818) üzenetére


fateless
veterán

Ali standarddal rendelt termékek több alkalommal emirates postával jöttek. Ennyi.
Nem mással rendelt, mégis így küldték. Nem igazán értem, miért írod ezt így le...

Az, hogy leírod, hogy akkor nem azzal lett küldve, nem sokat ér. Azzal lett rendelve, nem nagyon tudok mit kezdeni vele. Egyiknél kiakadtam, kértem visszatérítést, meg is kaptam. De az, hogy mással küldik, és ezt leírod, nem lesz segítség a vevőnek, mikor azzal rendelte.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#181820) Gézengúz válasza V/ (#181818) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem kéne már ennek megérkeznie?
UL219637483BE

Köszi.

(#181821) sambenez válasza Gézengúz (#181820) üzenetére


sambenez
addikt

Jó esetben meg kellene. Kérdés mennyit szarakodnak vele belföldön. Én hétvégéig nem izgulnék.

(#181822) Gézengúz válasza sambenez (#181821) üzenetére


Gézengúz
addikt

Az miatt én se, pár dollár érték de már nagyon kéne. Május végi rendelés valahogy.

(#181823) V/ válasza fateless (#181819) üzenetére


V/
titán

Azért írom le mert lényegesen több vásárlásnál és többen tudjuk igazolni hogy az AliExpress Standard Shipping nem jöhet emirátes postával, múlt év augusztusa óta 98 %-ban így működik, mert nem a Posta a szállító, csak ennyi az oka.
Nyilván valami okból a 2 %-ba eset az a mennyi is? Mert 2 az csak 2 alkalom nem több alkalom. Ellenőrizd a szállítási módot. LP00 vagy SOO kezdetű küldeményazonosítót kap akkor az nem AliExpress standard, a Track order link nem azt kéne hogy mutassa.
Mindig a drágább AliExpress standard szállítást választod?

[ Szerkesztve ]

(#181824) V/ válasza Gézengúz (#181820) üzenetére


V/
titán

Ezt 06 Júl 2022 05:50 átadták a kézbesítésre a hatvani postán, lehet hogy érte kell menned ha 24 mm-nél vastagabb, de egyébként meg kiviszik ma vagy holnap.

(#181825) Gézengúz válasza V/ (#181824) üzenetére


Gézengúz
addikt

Most már én is látom, köszönöm!

Vékony, csak pár lánckerék van benne.

(#181826) FingR86 válasza spileraaa (#181755) üzenetére


FingR86
őstag

most akció van a BG-n.
az elegiantból ha kettőt teszel a kosárba, akkor összesen a kettő együtt 35.224
így darabja csak 17.600Ft.
össze lehet állni a családból valakivel :D

[ Szerkesztve ]

(#181827) MittuDomain_ válasza FingR86 (#181826) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ezt dobd be az air fryer topikba is!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#181828) Lackki válasza MittuDomain_ (#181827) üzenetére


Lackki
senior tag

kv főző is 2db 39 :) meg pár egyéb cucc a promóban.

Privátot hamarabb észreveszem

(#181829) MittuDomain_ válasza Lackki (#181828) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Van rá valami gyűjtő link?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#181830) sambenez válasza MittuDomain_ (#181829) üzenetére


sambenez
addikt

Egyáltalán hogy lehet megtalálni ezeket?

(#181831) FingR86 válasza MittuDomain_ (#181829) üzenetére


FingR86
őstag

(#181832) sambenez válasza FingR86 (#181831) üzenetére


sambenez
addikt

Remek dolog magyar nyelvre állítani az oldalt.
Ilyen dolgokat lehet vásárolni: LOSKII élelmiszer-porszívó gép ;]
Ami egy vákuumfóliázót takar.

(#181833) Lackki


Lackki
senior tag

amúgy nem muszáj 2 ugyanolyat berakni :) 2 terméket kell a promóból.
Elég vad árak vannak így :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#181834) Lackki


Lackki
senior tag

Privátot hamarabb észreveszem

(#181835) MittuDomain_ válasza Lackki (#181834) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Tanács:
Ne forintban. USD + PP, és Revolut/Curve.

A kávéfőzőt szeretem, 12e-ért vettem snapup során, szóval ennél is jóval olcsóbban, és azóta is volt ennyiért.

Szerk: és a linkről az AF1 k jó áron van ennyiért, azt is nagyon szeretem. :B

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#181836) Lackki válasza MittuDomain_ (#181835) üzenetére


Lackki
senior tag

nem vettem, csak fotó kedvéért raktam kosárba :)
AF1 meg lengyelből 35k csak, úgy viszont nincs promóban :)

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#181837) V/ válasza MittuDomain_ (#181835) üzenetére


V/
titán

Most pont jó a BG árfolyam. Az USD náluk 391 Ft, míg a piaci 404 Ft (122 618 Ft a 299,99$)
A porszívó 117422,292 az 299,99 USD és ez 391,42-ra jön ki. Forintban célszerű fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#181838) MittuDomain_ válasza V/ (#181837) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:R
mea culpa

úgy zuhan a kemény valutánk, hogy a BG sem tudja követni

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#181839) V/ válasza MittuDomain_ (#181838) üzenetére


V/
titán

Ne is mond, 411,819 az € és csak olyan helyről tudok a melóhoz vásárolni ahol az használatos. A primitív, akinek meg eladnám a készterméket itt, nem érti hogy miért emelem az árat, mert ő forintban fizet, szerinte neki nincs köze az árfolyamhoz. :W Csak nyerészkedem szerinte.

(#181840) vrob71


vrob71
tag

Sziasztok! Rendelt-e már valaki a shenzenaudio.com-ról? Írtam nekik és azt válaszolták, hogy semmi külön költség nincs mindent ők állnak (ingyenes szállítás, ÁFA, vám). Az érték 165 EUR. Ez ténylek így van ahogy ők állítják? Nehogy meglepetés érjen. :DDD

(#181841) gabe_


gabe_
őstag

Sziasztok
Rendeltem egy vezetéknélküli telefontöltőt, ami szerintem megérkezett az országba, kaptam is egy emailt:

Az a problémám, hogy egyrészt nem ír összeget, hogy mennyivel akarnak megsápolni, másrészt a termék aliexpress oldalán az áll, hogy Price includes VAT. Tehát én erre már nem akarok semmit fizetni, mi ilyenkor a teendö?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#181842) V/ válasza gabe_ (#181841) üzenetére


V/
titán

Fizesd ki mert ha nem is kérnek áfát a kezelési díjat azt ki kell fizetni, minimum 399 Ft. Szóval az nem megy ha postai szállítással kapod hogy már akarsz semmit sem fizetni.
Persze nem kötelező, ha nem fizeted ki 20 nap múlva visszaküldik aztán visszakérhetsz minden pénzt az AliExpress eladótól dispute keretében mivel nem kaptad meg, azzal nem foglalkoznak hogy azért nem kaptad meg mert nem fizetted ki a Magyar Posta kezelési díját, amihez közük nincs.
De itt belépve és az azonosítót és a kódot megadva látod az adatokat.
Ha kifizeted és megkapod akkor pedig az AliExpress topik Összefoglaló 8.1. Az AliExpress-től kérjük vissza az áfát pontja alapján kérd vissza az áfát az AliExpresstől ha a kezelési díjon felül azt is kérnék, ha csak kezelési díjat kell fizetni akkor nincs mit visszakérni

[ Szerkesztve ]

(#181843) gabe_ válasza V/ (#181842) üzenetére


gabe_
őstag

Köszönöm a kimerítő választ

Sovány szakácsban sose bízz!

(#181844) fateless válasza V/ (#181823) üzenetére


fateless
veterán

Jujj, de nagyon nem szeretnéd megérteni, amit írok. :U

Lépésről lépésre:

Egyszeri rendelő megkeresi a kedves terméket.
Kiválasztja az Aliexpress standard shipping módot, és azzal megrendeli.

Kicsi kínai a "boltjában" ülve látja a beérkezett rendelést.
"A" esetben elküldi a megfelelő postázással.
"B" esetben úgy dönt, hogy mégsem azzal küldi el, mert neki valami okból nem éri meg / elnézte a rendelést / összecserélte a kettő postázását, épp telihold volt, és farkasemberré változott, a farkasvakság miatt elnézte, tök mindegy.

Megjön a csomag kis hazánkba, nem megfelelő postázással, így a királyi posta hivatalnoka kéri a 400Ft-os sarcot (olyan is előfordult, hogy az ÁFA-t is)

Erre írtam, hogy hiába rendeled adott esetben Ali standard shippinggel, akkor is így jön, mert így döntött az eladó, jött a telihold, stb, fentebb olvashatod. Nem mással lett rendelve, ali standarddal lett rendelve, mégis emirates. HIába írod le, hogy nem azzal lett küldve, a vak is ílátja, hogy nem azzal lett küldve, attól még azzal lett rendelve. Totál nem azt írtam, hogy az aliexpress standard shipping emiarates postával jött, hanem hogy NOHA Ali Standard Shippinggel lett rendelve, MÉGIS Emirates postával jött a csomag. Egyik alkalommal ezen kiakadtam, írtam az eladónak, vissza is utalta az összeget. Nem a pénz miatt írtam neki, hanem mert egy 142Ft-os vacakra fizettem rá azért 251Ft extrát, hogy ne az ingyenes cainiao postával küldje, hanem ali standard shippinggel, erre mégis mással küldte el végül, ami miatt a 142Ft-os kacatra ráfizettem a 251+399Ft-ot, és bosszantott a 650Ft felár. Más eset is volt, akkor nem írtam az eladóra. Közben pedig több tucatnyi eset, amikor pedig Ali standard Shippinggel rendeltem, és meg is jött gond nélkül.
Az, hogy te légből kapva írogatsz 98%-ot meg 2%-ot, csupán a magad által kitalált dolog, ami egyfelől megalapozatlan, másfelől hangulatkeltésre alkalmas, szóval kérlek, ilyen módon ne kommunikálj, mert nem megalapozott.

Egyébknét ugyanaz az eladó csinálta ezt már kétszer is, 3C Worldwide Store, akiktől korábban is rendeltem többször, akkor nem csináltak ilyet. Most már nem tőlük rendelek, nem értem, miért kellett ezt csinálniuk, és remélem, nem lesz ez terjedőben... (A másikat nem jegyeztem meg)

Tehát még egyszer: Aliexpress Standard Shippinggel lett rendelve, mégis Emirates postával küldték el a csomagot. ollie azt vetette fel, hogy hogy lehet, hogy ali standard-dal rendelte meg, mégis kérnek tőle 399-et, és feltételezem, vele is ez történhetett, hogy az eladó - noha Ali Standard-dal lett rendelve, mégsem azzal küldte el, ezért kérnek tőle extra 399-et. Le is ellenőrizte, hogy bizony, azzal rendelte. Le is írtad neki, hogy "Nem azt írtuk hogy te nem azzal rendelted, hanem azt hogy nem azzal küldték." Én pedig leírtam, hogy más is átéli ezen remek élményt (több barátom is beszámolt már erről).
Szóval előfordul ilyen élmény, mint ollie-val, velem, hogy megrendeled ali standard shippinggel, és mégis mással küldik el. Bosszantó dolog, főleg mert több alkalommal is külön kiválasztom a drágább postázást, hogy ne kelljen vacakolni, mégis így küldik (persze, ha mondjuk a cicamica postázás pl 100Ft, az ali standard vagy saver meg mondjuk 800, akkor inkább fizetem a 399-et)

Szóval te is ugyanúgy látod, mint ahogy mi látjuk épp, csak mi azt az oldalát hangsúlyoztuk ki, hogy bizony ali standard shippinggel lett rendelve, te pedig azt, hogy nem azzal lett küldve. De az, ahogy ezt a 98% / 2% dolgot írod, meg előtte, hogy leírod, hogy ha postán jön, akkor az nem ali standard, azzal nem sokat nyer az, aki megrendeli ali standard shippinggel, és mégis mással adják fel neki. Ezért írtam, hogy "Az, hogy leírod, hogy akkor nem azzal lett küldve, nem sokat ér. Azzal lett rendelve, nem nagyon tudok mit kezdeni vele."

Remélem, így érthető már: a gond abból fakad, hogy nem minden esetben elég az, hogy ali standarddal rendeled ahhoz, hogy ne kelljen fizetned extrát, mert bizony közrejátszik még a postázó személy (aki küldheti mással is attól még, és akkor fizethetsz extra összeget. Igen, le tudod ellenőrizni az adott számmal, de az nem sokat segít, akkor is fizetni fogsz...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#181845) V/ válasza fateless (#181844) üzenetére


V/
titán

Értem amit írsz. Az én tapasztalatom 2021. augusztus óta és nem egy-két csomag, hanem jóval több esetén hogy az AliExpress standard shippinggel rendelt csomagokat nekem az Express One kézbesítette, úgy hogy minden alkalommal kaptam tőlük e-mail, nem volt olyan hogy a Magyar Posta kézbesítette volna.
Az AliExpress saver csomagok esetén belga postai azonosítót kaptak, ez is több csomag, mert nem minden sürgős és olcsóbb a szállítás díja mint a standard esetén, a Magyar Posta kézbesítette, volt amiért a Postára kellett mennem, de mivel EU-ból kapták meg nem volt fizetnivalóm.
Volt még 3 csomag kínai postás mert nem volt más opció itt fizettem a Magyar Posta kezelési díját.
456 küldemény esetén soha nem volt olyan hogy nem az általam választott szállítási móddal küldték volna. Nem vonom kétségbe hogy nem történik más módon küldés, de nem az a jellemző, nálam 0:456 az arány.
Viszont adott hogy melyik szállítási módhoz milyen postai vagy nem postai azonosító tartozik.
A mondanivalóm lényege amit te is alátámasztasz hogy egy dolog hogy mivel rendeled és egy másik dolog hogy mivel küldik.
De az amit azeri, emirátesi postai azonosítóval kézbesítenek az nem AliExpress Standard Shipping mód, egy másik. Ezt a különbséget akartam leírni. De szerintem mindkettőnknek egyértelmű hogy miről van szó. :K
A postázás nem egészen úgy működik ahogy írod, úgy olcsóbb az eladóknak ha az AliExpress logisztikai cégének adják át és majd az küldi el, ehhez nekik online kell megrendelni a szállítást és a logisztikai központ gyűjtőpontjaihoz eljuttatni és még nem is beszéltünk a dropshipping eladókról mert ott meg nem ő postáz.

(#181846) Janaboy


Janaboy
veterán

Usb-c hubbol mit javasoltok ami tud HDMI 4k@60hzet es van rajta 1 gigabit port?
Eddig csak az ugreent találtam.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#181847) Jakob.rabbi válasza Janaboy (#181846) üzenetére


Jakob.rabbi
junior tag

Axagon?

(#181848) w.miki


w.miki
veterán

Oclean X Pro Sonic Electric Toothbrush Sonic Oclean Toothbrush
Kupon: 7ACC3
Ár: $32.75

TOPSHAK TS-CH1 218 Piece Socket Wrench Auto Repair Tool Mixed Tool Set Hand Tool Kit with Plastic Toolbox Storage Case - CZ
Kupon: BG1ee9b3
Ár: 27.99$

X3 Auto PIR indukciós folyékony szappan habzó adagoló 250ml
Kupon: BGf488d4
Ár: $9.99

Eachine EC07 RC Car 2.4G 4CH Stunt Drift Deformation Remote Control - CZ
Kupon: BG7146d0
Ár: 6.50$ + posta. 3db-nál már csak 62 cent a szllítás.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#181849) PainKiller13 válasza w.miki (#181848) üzenetére


PainKiller13
őstag

Oclean X prohoz fejet nem tud valaki? Akár itthonról is.

(#181850) w.miki


w.miki
veterán

12 DB cserefej Oclean X/ X PRO/ Z1/ F1/ One/ Air 2 /SE Sonic elektromos fogkeféhez
Ár: $9.69 + posta

OLAF Autós Gyorstöltő 3.1A Gyorstöltés 2USB FM jeladó
Ár: $4.26

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.