Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181301) spiderpig820 válasza tlala (#181297) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Robotporszívót és telefont is, minden rendben volt.

4B

(#181302) nagysz válasza bald.raven (#181299) üzenetére


nagysz
tag

:C a fürdőkádban :D

(#181303) Nikaré válasza bald.raven (#181299) üzenetére


Nikaré
őstag

Ilyet sem hallottam még!
:DD:C

[ Szerkesztve ]

(#181304) FingR86 válasza tlala (#181297) üzenetére


FingR86
őstag

Két telefont, az egyik már megjött a másik feladásra vár. Az elsővel minden rendben volt.

(#181305) p.t.r válasza trebrona (#181292) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Ketté vágtad? Hogy a sorozatszám még látszódjon?

(#181306) andras817 válasza tlala (#181297) üzenetére


andras817
csendes tag

Megbízható oldal a Gshopper, jó árakkal, már többször rendeltem tőlük. Pl. itt találtam legolcsóbb kupont Redmi note 11-eshez.

(#181307) trebrona válasza p.t.r (#181305) üzenetére


trebrona
nagyúr

Valahogy úgy.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#181308) spiderpig820 válasza tlala (#181297) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Azt mondjuk máshol még nem tapasztaltam, hogy a PayPal- fizetésnél 3 % tranzakciós díjat számolnak fel.

4B

(#181309) V/ válasza spiderpig820 (#181308) üzenetére


V/
titán

Nem szeretnek jutalékot fizetni, lényegében annak nagyobb részét hárítják át és marad neki a 0,4 % amit ők fizetnek

(#181310) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! BT fejhallgatót keresek a lányomnak,vagy 40mm-es és nagy fülpárnával,vagy 50mm-es kivitelben.Volt egy Picun B8,50mm-es,frankón szólt,de YT videók nézésekor zavaró volt a késés. Jártam a BT fejhallgatós topikban is,de ott az ilyen olcsóbb fülest keresőkkel szinte szóba sem állnak.12-14 ezer között keresgélek. Köszi előre is!!

Üdv: Attila

(#181311) FingR86 válasza tillatrilla (#181310) üzenetére


FingR86
őstag

Mihez akarod csatlakoztatni a fülest? Mert hiába lesz benne új BT verzió ha a forrás készülékben vmi régebbi, akkor tuti megmarad a késés.

(#181312) fjudors válasza tillatrilla (#181310) üzenetére


fjudors
aktív tag

mi ilyet és ilyet használunk, nem késik egyik se laptoppal, telefonnal,tablettel
(iskola,.at,vanced,stb)
bár,a második kint van a keretből

(#181313) zsiz válasza Nirvatti (#172032) üzenetére


zsiz
őstag

Szia. Nekem is az említett Master Slip távirányítóm van. Sikerült végül találnod olcsóbb megoldást a gyárinál?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#181314) sambenez válasza tillatrilla (#181310) üzenetére


sambenez
addikt

Lányomnak egy Jabra move style edition van. Nagyon elégedett vele.
Most az Alza-n 14990ft, ami nagyon jó ár érte.

(#181315) Yager01


Yager01
senior tag

Bocs az off miatt.... Amazonról tudok rendelni Magyarország ra csomagot ? :F

(#181316) nagysz válasza Yager01 (#181315) üzenetére


nagysz
tag

igen. Amazon topic.

[ Szerkesztve ]

(#181317) tillatrilla válasza FingR86 (#181311) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!! Köszönöm a válaszokat! Elsősorban telefonhoz lenne,Redmi Note5,illetve Mi A2,és Samsung tv néha.

Üdv: Attila

(#181318) lord_m válasza bald.raven (#181299) üzenetére


lord_m
senior tag

:C

(#181319) miroon válasza trebrona (#181292) üzenetére


miroon
aktív tag

Ilyen nincs samsung kártyára? szintén sincerity-től vásárolt.

iPhone 13 Midnight Black

(#181320) eron009


eron009
tag

Sziasztok

Choetech telefon gyorstöltőkkel van tapasztalat, vagy bármi infó róluk? Megbízhatóak vagy veszélyesek?

Itthon alzánál kapni

(#181321) FingR86 válasza eron009 (#181320) üzenetére


FingR86
őstag

megbízható, jó márka.
autós töltőm jó pár éve hibátlanul üzemel.

(#181322) oAcido válasza oAcido (#181288) üzenetére


oAcido
aktív tag

Eddigi leggyorsabb szállítási idővel futott be a csomag. 13.-án este rendeltem meg, most adta a kezembe a futár.

Elvileg 18.-án Pesten volt Kínából és 19.-én átjutott a vámon. Természetesen Express One hozta, Standard shippinggel lett rendelve.

[ Szerkesztve ]

(#181323) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Üdv!

A csodás messzi keleten (ali, bg, bármi :D ) létezik parkside akkumulátorra való adapter amelyel makita gép kompatibilis lesz? (nyilván kinai gép és emiatt nem vennék külön hozzá + akkut.)
Köszönöm előre is a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#181324) janakbacsi válasza Jokerdapro (#181323) üzenetére


janakbacsi
őstag

3d s nyomtatóval csinálnak ilyet idehaza is.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#181325) dugesz77 válasza Jokerdapro (#181323) üzenetére


dugesz77
őstag

Mindent lehet. Elég itt mondjuk rálesni. De nem ördögtől való komplett akku házat sem nyomtatni. Én Bosch rádióhoz nyomtattam, teljesen jól működik méretpontos:

(#181326) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Ha a track két egyszerre rendelt, ugyanúgy BE csomagra ezt mutatja még mindig (10 napja):

2022-04-12 08:22 Nemzetközi Posta Kicserélő Központ|Vecsés, Forwarding to domestic delivery network

Akkor kezdjek el telefonálgatni, vagy még ne?

(#181327) V/ válasza KrAt (#181326) üzenetére


V/
titán

A Magyar Posta oldalán mit látsz? Mivel ezek nem könyvelt küldemények ezért általában megszoktak állni annál a bejegyzésnél hogy az NPKK-ból kiküldték, nálad is ez lehet, aztán majd valamikor megkapod vagy postaláda vagy be kell érte menned. Hiába telefonálsz nem tartják nyilván a helyiek ezzel a számmal, a nem könyvelt küldeményeket csak keresgéléssel azonosítják és nem mindig és nem szívesen segítenek ilyenben, mert nem kell nekik.

[ Szerkesztve ]

(#181328) KrAt válasza V/ (#181327) üzenetére


KrAt
veterán

Tök ugyanaz van a posta oldalán is :(

Oks, akkor várok még 1 hetet, aztán meglátjuk, addigra történik-e valami :)

(#181329) ztibor válasza V/ (#181327) üzenetére


ztibor
senior tag

Nálam egy Speedpak-os küldemény van itt 14 napja:
Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days

Jött egy másik termék is vele, ugyanolyan bejegyzésekkel, szóval szerintem ugyanazzal a géppel jött, azt már több mint egy hete megkaptam. Nem tudom ez hol akadhatott el.
Posta oldala nem látja a kapott bazi hosszú TN-t.

(#181330) barni1122 válasza ztibor (#181329) üzenetére


barni1122
tag

Az a hosszú TN ha az irányítószámoddal végződik, akkor nem a posta hozza, hanem az expressone, az ő oldalukon kéne ránézni a nyomkövetésre.

(#181331) ztibor válasza barni1122 (#181330) üzenetére


ztibor
senior tag

Nem expressone sajnos.
EE sok szám és C0N a vége, a keresők SpeedPak-nak írják. Az másik termék a postaládában landolt, szerintem postás hozta.

(#181332) sambenez válasza ztibor (#181331) üzenetére


sambenez
addikt

Én megkérdezném a helyi postán, nehogy visszaküldjék. A 14 nap már így is necces.

(#181333) ztibor válasza sambenez (#181332) üzenetére


ztibor
senior tag

Szerinted ellehet érni a Csepeli postát telefonon? :)

(#181334) V/ válasza sambenez (#181332) üzenetére


V/
titán

Egyáltalán nem biztos hogy megérkezett, egy dolog hogy a logisztikai cég beír ilyet az azonosítójához, de ezeknél nem szokták az átvételt a posták írogatni, hiszen nem könyvelt küldemények.
Ráadásul a postán fel kell túrni a küldemény tárolókat hogy a neve és címe alapján megnézzék, no erre nem igazán hajlandóak, hiszen nincs benne a munkaköri leírásukban. Ha hivatalos kerestetést adsz bem akkor foglalkoznak vele, egyébként meg szívesség kategória.
Szóval nem könyvelt küldemény esetén ami nincs gépen nyilvántartva nem igazán érdemes telefonálgatni.

[ Szerkesztve ]

(#181335) ztibor válasza V/ (#181334) üzenetére


ztibor
senior tag

egyszerre rendeltem a két dolgot az ebayről (külön TN-t kaptak).
Egyszerre mozogtak teljesen , minden bejegyzés azonos volt. Csak az egyiket kihozták kb 2 nappal az utolsó bejegyzés után, a másikat meg nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#181336) V/ válasza ztibor (#181335) üzenetére


V/
titán

Nincsenek összekötve a szállítási tárolóban elkveredtetnek egymástól.
Persze hogy azonos mert nem igazán vonalkód lehúzogatással dolgozik a programjuk egyenként, mert ezeknél csak egy darabszámos szállítólevél van a postai nyilvántartásokban és a konténerben lévő összes küldemények ugyanazok lesznek a bejegyzései a logisztikai cég adatbázisában mert a konténert könyvelik.
De szerinted itt Magyarországon ki írta be a megérkezést ha ez nem postai küldemény azonosító, az amit látsz az a logisztikai cég azonosítója.
Több variáció van: el sem küldték, szállítás közben elveszett, rossz postaládába rakta, kilopták, még ott kallódik a postai szállítási vonalon.

(#181337) ztibor válasza V/ (#181336) üzenetére


ztibor
senior tag

Annyira nem lényeges, 4 nap múlva reklamálható az ebayen, nem nagy érték, majd újra megrendelem, nem sürgős.

(#181338) cof válasza ztibor (#181331) üzenetére


cof
veterán

Nem PPP lesz ez? Ismerős nekem az EE-vel kezdődő tracking pedig. Próbáld meg itt megnézni [link] de a parcelsapp.com tuti megmondja ki szállítja biztosan.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#181339) ztibor válasza cof (#181338) üzenetére


ztibor
senior tag

Nem PPP.
Én is a parcelsapp.com-ot használom. Aszerint SpeedPak.
Így néz ki a TN: EE10018564762540001040003D0N

[ Szerkesztve ]

(#181340) cof válasza ztibor (#181339) üzenetére


cof
veterán

Igen, annak a végén volt az EE. Már régen volt olyan. Amúgy ezt is a posta fogja hozni csak rendelési számot kaptál, ezért nem lehet normálisan követni sehol. Ha nem fér bele a postaládába akkor nem viszik ki legalábbis szabályzat szerint. Van ahol igen, van ahol még azt sem ami beleférne...

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#181341) Luissimo


Luissimo
veterán

Vett már valaki jol elrejtheto bringa követõ GPS kütyüt?

(#181342) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Biztos fabrikáltatok már hasonló projectet,ezért kérdezem tőletek a következőt...a lányom kitalálta,hogy rgb ledszalagot szeretne a szobájába,az emeletes ágya fölé :(( Kb 6-7 méter hosszú kellene.A kérdés az,hogy festett nikecell díszlécre,( mennyezet/oldalfal találkozásánál) felragad tartósan a saját öntapadós ragasztójával? Konyhaszekrény felső pultra,asztalra,tv-re már ragasztottam,azokkal semmi gondom,de nikecellre még eddig nem... :W

Üdv: Attila

(#181343) Jarod1 válasza tillatrilla (#181342) üzenetére


Jarod1
addikt

az szerintem felejtős porózus , meg melegszik.. felválik...

(#181344) sepsi0 válasza tillatrilla (#181342) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Van direkt erre a célra díszléc, nálunk a festék boltban van, hírtelen ezt találtam.
Van olcsóbban is, azt hiszem nálunk 450ft/m
Keress rá, Google.
A gyári ragasztó leválik/elengedi, tapasztalat...

[ Szerkesztve ]

(#181345) tillatrilla válasza sepsi0 (#181344) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Köszi a válaszokat!sajnos későn jutott eszébe a lánynak a ledesítés,szoba kifestve,hagyományos díszléc ragasztva,festve...

Üdv: Attila

(#181346) sepsi0 válasza tillatrilla (#181345) üzenetére


sepsi0
őstag

Az a baj, hogy profil nélkül le fog válni a szalag. A szegélyhez van speciális ragasztó elvileg, ami nem eszi meg az anyagát, de nem tudom milyen lehet erre a célra. Én a festett falra ragasztottam és lejött a festékkel együtt. Alu profillal terveztem megcsinálni vagy ezzel a nikecell profillal, de azóta sincs led szalag, már vagy 3 éve :D. Szalag van csak nem raktam fel újra.
Persze megpróbálhatod, hátha.

(#181347) tillatrilla válasza sepsi0 (#181346) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Hát vannak nagyon jó minőségű ragasztók,ilyen sziló kinyomó kartusban. Én például a Diegoban kapható parkettaszegély ragasztójukat használtam itthon, több élvédőt ragasztottam vele fal élre,illetve a gyerek számítógép asztalának lábára.Baromi erős,a vakolatot le lehet tépni vele.Lehet,megpróbálom ezzel a ragasztóval :)

Üdv: Attila

(#181348) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Kis érdekesség (bár lehet, csak nekem az :) )
3 terméket rendeltem Aliról különböző eladóktól: 2 db Cainiao Super Economy; 1 db Cainiao Super Economy Global szállítással (ahol az egyik free volt, másik kettő is csak 1-2 dolláros)
Ezt a 3-at összepakolták és Express One-al küldik. Pedig gondolkodtam, hogy mindegyiket eleve Standard shippinggel kérem, de az + 12 dollár lett volna összesen, így végül maradtam az olcsóbb verzióknál. (szerencsére)

-= Pancsermeste® =-

(#181349) fateless válasza Pancsermeste (#181348) üzenetére


fateless
veterán

Ez pozitív fejlemény

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#181350) csibe1 válasza Pancsermeste (#181348) üzenetére


csibe1
addikt

Igen, nálam is volt ilyen.
Nem volt semmi gond. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.