Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173901) Skillet válasza Ra3 (#173895) üzenetére


Skillet
addikt

Vát? Nekem a legfrissebb app van.
Account, Wallet, Coin... Nálam működik.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#173902) Skillet válasza Cyborg (#173870) üzenetére


Skillet
addikt

A gomb jól működik a seago 551-nél? BestBuy topikban olvastam valakitől, hogy nekik 2 is megnyekkent gomb problémával.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#173903) hfrici válasza Skillet (#173902) üzenetére


hfrici
aktív tag

Nekem 1 teljesen meghalt, csak cincog, a másik pedig belassult. Írtam nekik, cserét küldenek videóban kérték a hibát.1 dolláros kupont kell megvásárolni + postaköltség.

(#173904) Skillet válasza hfrici (#173903) üzenetére


Skillet
addikt

Akkor inkább elengedem. Nekünk 507-esből van 2 itthon. Mindkettő bírja, én most a sajátomat elejtettem, az kicsit gyenge azóta, de még megy. Asszony viszont folyamatosan dobálja az övét, de semmi baja. Én is azt használom mostanság.
Milyen ajánlott szónikus fogkefe van kintről vagy akár itthonról?
Esetleg valamelyik Soocas? Az amúgy valami sáomi cucc?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#173905) Silent77 válasza Skillet (#173904) üzenetére


Silent77
veterán

Bármelyik Oclean. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#173906) Gézengúz válasza Skillet (#173901) üzenetére


Gézengúz
addikt

Szintén

(#173907) Skillet válasza Silent77 (#173905) üzenetére


Skillet
addikt

Az az x pro nem rossz :B
A fejek 1 évre 5e Ft. Talán az sem a világ vége. :DDD
Hmmm. Köszönöm. Átgondolom. De tetszik...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#173908) Ra3 válasza Skillet (#173901) üzenetére


Ra3
őstag

Oké, akkor itt tájékoztattak félre, talán egykét hete volt téma hogy eltűnt a wallet gomb, és már nem elérhető a +16 frissités után. Ezért én fel se raktam a legújabbat, de ezek szerint fake news volt.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#173909) Silent77 válasza Skillet (#173907) üzenetére


Silent77
veterán

Várj meg vele valami akciót, most nincs jó áron.
Nem fogsz benne csalódni, a fejek is nagyon jók. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#173910) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Sziasztok!
Ez a szék jó lehet?
[link]
Kuponozni lehet vajon?

(#173911) CHIPman válasza Fredo78 (#173910) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kupon lenne rá, de hová írod be, ha nem lehet megrendelni?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#173912) doddencs


doddencs
senior tag

USB-s fali töltőt, ami sima konnektorként is használható, tudtok ajánlani? vagy inkább itthonról keresgéljek?

(#173913) Fredo78 válasza CHIPman (#173911) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Tényleg :( Érdemes ránézni naponta, hogy változik-e?

(#173914) BB9000 válasza doddencs (#173912) üzenetére


BB9000
senior tag

A fali konnektorba épített USB töltő kényelmes, de egyáltalán nem ajánlott. Az a hátránya, hogy folyamatosan áram alatt van az USB töltőáramkör és egy esetleges meghibásodás esetén kigyulladhat és óriási károkat okozhat.
További hátránya, hogy a töltő képességei ezeknek igencsak korlátozottak, a feszültségének stabilizálására és a töltőáram erősségére vonatkozóan. A beépítettnél sokkal jobb ha egy USB töltőfejet használsz. Azok közül is egy jó minőségűt. Pl: AUKEY
A Kínából rendelt termékek közt nagyon nagy minőségi különbségek vannak! Az olcsó sz@rokat nem szabad megvenni, mert tűzveszélyes, érintésvédelem nulla, vagy gyenge, hamar elromlik, töltőáram nincs megfelelően stabilizálva emiatt tönkreteheti a töltendő eszközt is.

(#173915) Dluinet válasza BB9000 (#173914) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szerintem dugasz típusúra gondolt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#173916) doddencs válasza Dluinet (#173915) üzenetére


doddencs
senior tag

Igen, arra.
Viszont, ha nem ajánlott bennehagyni ezt sem, akkor ebből is kapcsolós lenne a legjobb. Van olyan egyáltalán? :)

(#173917) Dluinet válasza doddencs (#173916) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ilyesmi, csak márkában kéne?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#173918) BB9000 válasza doddencs (#173916) üzenetére


BB9000
senior tag

Ok. Ha elosztósor kell USB töltővel, akkor Legrand. Használható még a Xiaomi is: Link. Ezen is van kapcsoló. Ugyanezt meg lehet Kínából is rendelni, de szerintem nem olcsóbb annyival, hogy érdemes lenne várni rá 2 hónapot.

[ Szerkesztve ]

(#173919) Beni2360 válasza BB9000 (#173914) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem Májusba lesz 4 éve, hogy beépítettem és azóta is folyamatosan használjuk, az egyikben azóta be van dugva egy időjárás állomás. 1A adnak le és egy átlagos töltésre nagyon is megfelel. Igaz 65 mm-s doboz kell neki.
*******************
doddencs - Olyan dugaljom is van igaz itthon vettem a LIDLI-ben és a hálószobában az ágy mögött van bedugva 2.5 éve és egy kis lámpa van rádugva folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#173920) tonyrulez válasza Fredo78 (#173910) üzenetére


tonyrulez
őstag

Amennyiben nincsenek vállaid, jó lehet. Máskülönben sok szerencsét ahhoz hogy nagyobb szögben széttárd a karjaid. Nem is értem miért emelnek át szinte 1:1-ben olyan széket a kocsiból, aminek az a lényege hogy egy helyben tartson. Ültem ArenaRacer 80ezres székben, nem tudtam kényelmesen ülni benne, szokásos bill+egér fogás pozícióban a vállam már nem fért el, és beleállt a szék "oldaltartójába". De ez csak magánvélemény.

Max. Noblechairs Icon típusú "gamer székekben" tudnám elképzelni magam, aminél ez nincs kialakítva. De ennyiért inkább vennék normál irodai széket, amit tényleg arra terveztek hogy ember formájú emberek 8-12 órán keresztül üljenek benne, és nem arra hogy szép legyen, és oldalirányú gyorsulásnál is megtartson.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#173921) doddencs válasza BB9000 (#173918) üzenetére


doddencs
senior tag

Nem hosszabítót keresek, olyasmira gondoltam, mint a Dluinet által linkelt termék.
Legrand-ban valami ilyesmi: [link]

Csak a Legrand-on nincs on/off kapcsoló, ez nem tudom, hátrány-e. Viszont fixen bedugva hagynám.

(#173922) Laci.M válasza BB9000 (#173914) üzenetére


Laci.M
senior tag

Te komolyan kihúzod a telefontöltőket a falból ha nem használod?

Ha igen akkor mivel másabb mint mondjuk a router, vezetékes telefon, tévé, set top box, nas, házimozi, rádió és még a többi ezer fogyasztó tápegységéhez képest? Én telefontöltőt nem húztam ki falból legalább 5 éve (kivéve mondjuk ha elvittem valahova), de ha tudok eleve olyan hosszabbítót veszek amiben van alapból USB (xiaomi, lidl). Ebből a szempontból nincs különbség a beépített és a bedugható között.

Jól mondtad végülis, de sajnos a különbség ott van, hogy a fali aljzatok általában nagyon gagyik, ezért nem ajánlottak. Azzal nincs baj, hogy állandóan feszültség alatt van, mert ennyi erővel kéthetente ki kéne gyulladnia minden háznak.

Aláírás

(#173923) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!
Kerékpár-computerből melyik az ár/érték arányban ajánlott márka/típus aliról vagy bangoodról?
Esetleg láttatok valami jó akciót valamelyikre? :U
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#173924) snpetit


snpetit
aktív tag

Holland postás csomagokkal, hogy álltok Kínából? Nektek is sokat csúsznak?

(#173925) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok bevált masszázs pisztolyt keresnék, talált valaki külföldről?

(#173926) fecus válasza D0zeR (#173925) üzenetére


fecus
őstag

Ilyet vett az ismerős: #165897 fecus

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#173927) Ciccuka válasza Gergi (#173923) üzenetére


Ciccuka
veterán

aldi, lidl-sek is tönkremennek hamar általában, a kínaiak meg ezeknél jóval rosszabbak.

Lehet az Aldi-sal jársz a legjobban, amelyikre 3 év gari is van.

Vagy a régi bevált márkák:

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#173928) Fredo78 válasza tonyrulez (#173920) üzenetére


Fredo78
aktív tag

köszi szépen, akkor felejtős

(#173929) BB9000 válasza Laci.M (#173922) üzenetére


BB9000
senior tag

Igen! A tűzvédelemre én is odafigyelek és minden fórumtárs figyelmét felhívom arra, hogy figyeljen oda. Te is csak addig leszel ilyen cinikus, amíg meg nem tapasztalod, hogy a tűz nem játék. Konkrét személyes rossz tapasztalat híján veszélyes eszközöket veszélyes módon használsz. Ez a te dolgod. De másokat ugyanerre biztatni már felelősséggel is jár.
Talán nézted az újratervezés c. tv műsort. Ha mégsem, akkor elmondom a tanulságát. Egyik részben egy sokgyerekes családot mutattak be, akiknek a háza kiégett, mindenük odalett, a ház lakhatatlanná vált. A tüzet egy sz@ros mobiltöltő okozta. Elmentek otthonról és a srác a töltőn hagyta a mobilját. Ennyi. Mire visszaértek már égett minden.
Mindenki "tudja", hogy az 1$-os USB töltőfejek kerülendőek, de néhányan még más kárán se tanulnak. Ne használj olcsó, gagyi töltőfejet, se konnektorba épített USB töltőt! Ha x évig hibamentesen működött nálad, attól még ugyanolyan könnyen bajt okozhat, ha egyszer majd elromlik. Neked is azt mondom, hogy szabadulj meg tőle minél előbb.

(#173930) fess válasza Ciccuka (#173927) üzenetére


fess
őstag

Én egy vezeték nélküli lidl-öst használok több, mint 5 éve, 1x kellet elemet cserélném benne

(#173931) Degeczi válasza fess (#173930) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azzal az szokott a gyakori tervezési gond lenni, h álló helyzetben energiatakarékosságból egy idő után elalszik, aztán csak gombnyomásra éled föl - márpedig a gombnyomást rendre elfelejti az ember indulásoknál, így pedig nem lesz valós a megtett km (nekem csak ez az igazán fontos, h lássam összesítve, mennyit használtam egy évben)

A jobbfajták fölélednek mozdításra is, vagy néha figyelik az impulzusokat alvó állapotban is, és max 10-20 m késéssel, de fölébrednek

[ Szerkesztve ]

(#173932) pulutodurumo válasza Degeczi (#173931) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A lidlis mozgásra ébred. Szerintem tök jó, kivéve hogy az én bringámon sokszor eldobja a jelet. Pont az útjába esik pár alkatrész. De funkciók bőven vannak benne.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#173933) solti válasza BB9000 (#173929) üzenetére


solti
senior tag

jól mondod, a gagyi szart kell kerülni, bár ez az élet minden területén igaz. Jó minőségű töltő nyugodtan maradhat, ahogy a NAS, 3db Pi, kamerák stb bekapcsolva van ha elmegyek otthonról.
(egyedül powerbanket nem hagyok töltőn felügyelet nélkül...)

(#173934) tonyrulez válasza Gergi (#173923) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha esetleg GPS-es is érdekel, akkor tudom ajánlani az iGPSport iGS50E-t, 2 és fél éve használom megelégedettséggel, útvonalat .fit fájlba rögzíti. Most $70, 20k HUF-ért kapni. Nekem tetszik a visszanézhető útvonal (sebesség, magasság grafikonokkal egyetemben) illetve hogy nem kell kábellel szarakodnom.

Lehet van jobb is már ennyiért, én anno 15ezerért tudtam megvenni.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#173935) tupacamaru válasza Gergi (#173923) üzenetére


tupacamaru
veterán

CYCPLUS M1

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#173936) Donki Hóte válasza BB9000 (#173929) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A tüzet egy sz@ros mobiltöltő okozta.

Konkrétan egy töltő volt, ami a tüzet okozta? Milyen töltő volt?

Samsung telefonok, sőt iPhone telefonok is okoztak már tüzet, mégse mondja rájuk senki, hogy sz@ros telefonok :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#173937) vottokar válasza Ciccuka (#173927) üzenetére


vottokar
senior tag

Jéé! Ott vigyorog az enduro-m! :)

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#173938) Beni2360 válasza Ciccuka (#173927) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem van egy POWERFIX profi kapcsolós hosszabbító 4 db-s, és 2 db usb-vel aminek az össz kimenete 5V/2.1A. Ez is 2017 Május óta van bedugva folyamatosan. Aldi vagy LIDLI már nem tudom.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#173939) chatran válasza tonyrulez (#173934) üzenetére


chatran
őstag

+1 Még csak egy éve használom, de nekem is nagyon bevált. Strava-val is kompatibilis. Valamint ANT+ kiegészítőkkel lehet párosítani. Eddig egy pulzusmérő övet vettem hozzá, 11.11 akcióban. Ezeken kívül van még sebességmérő és pedálfordulat szenzor hozzá.

Amúgy van ennek egy olcsóbb változata, az IGS20-as, az Ali-ról 10 alatt is megszerezhető akciókkor kuponozva.

[ Szerkesztve ]

(#173940) Ciccuka válasza Beni2360 (#173938) üzenetére


Ciccuka
veterán

kerékpár komputerről volt szó eredetileg

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#173941) jjeahh válasza Gergi (#173923) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nálam az ilyen kis kocka Inbike bírta a strapát, amíg le nem váltottam Garmin-ra. Az ilyen Sunding-ot viszont nem ajánlom.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#173942) Beni2360 válasza Ciccuka (#173940) üzenetére


Beni2360
félisten

Később láttam de még én leragadtam a falikútnál. :DDD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#173943) Gézengúz válasza Gergi (#173923) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nekem ilyen működik vagy másfél éve, semmi baja, vagy 3x-4x-er kellett már töltenem, micro usb-je van. Mozgatásra éled. Valami 10 dollár körül volt akkor kuponozva.
[link]

(#173944) gyapo11 válasza snpetit (#173924) üzenetére


gyapo11
őstag

Igen, jön egy csomagom 56 napja. November 12-én indult, és csak Netherlands Post bejegyzések vannak a trackingben.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#173945) gyapo11 válasza BB9000 (#173914) üzenetére


gyapo11
őstag

töltőáram nincs megfelelően stabilizálva

A töltőáramot nem a töltőfej szabályozza, hanem a töltött készülék. A töltőfej adja az 5 V-ot vagy más értéket, a maximális áramát tudja ezen a feszültségen adni (1 A, 2 A, 2.4 A, 3 A a jellemző értékek), ha a készülék többet szeretne, akkor leesik a feszültség. Ha a készülék kevesebbet vesz föl, akkor kevesebb lesz az áram, hiába tudna a töltőfej többet adni.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#173946) sambenez válasza gyapo11 (#173944) üzenetére


sambenez
addikt

Nem csak a holland. Nekem egy belga jön 52 napja. Egy holland pont ma jött meg 53 napra.
Van még egy 55 napos amihez nincs TN.
Ezek mind 11.11 rendelések voltak.

(#173947) maestro87 válasza BB9000 (#173929) üzenetére


maestro87
őstag

"A tüzet egy sz@ros mobiltöltő okozta."
Vagy nem. Nagy divat mostanában sok tűzesetet a töltőre fogni csak azért, hogy fizessen a biztosító. :U
"a srác a töltőn hagyta a mobilját"
Itt volt a hiba. Ha leég egy töltő, az leginkább terhelés alatt történik meg, de akkor is inkább csak levágja a biztosítékot. Azt hamarabb elhiszem, hogy a telefon LiPo aksija gyulladt ki, minthogy a töltő.

(#173948) w.miki


w.miki
veterán

Ez a store eredeti SanDisk-et árul, szerintetek? CENTER Digital Store
...de úgy nézem Nem deliver to Hungary :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#173949) Ciccuka válasza w.miki (#173948) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez van írva pedig:
Shipping to Hungary

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#173950) kmarci25 válasza sambenez (#173946) üzenetére


kmarci25
veterán

Ilyet én is tudok: belga postás 71 napja. :((

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.