Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173701) Degeczi válasza Donki Hóte (#173699) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A listában szereplő legtöbb "Samsung" hamisítvány, a "Blitzwolf" nem gyártó hanem a Banggood márkaneve ilyen-olyan beszállítók termékein, ezért természetes, h akad közte mindenféle.

Ha a "Rock" képes volt olyan típust kihozni, ahol a 230V-os részt helyenként kevesebb, mint 2 mm választja el a kimeneti törpefeszültségű fokozattól :W , akkor az a cég felejtős, ezen nincs mit trollkodni, belemagyarázni mást.

(#173702) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Uraim!
Ne essünk újév első napján egymás torkának! :)

Elfogadom, hogy olcsón gagyi fejek vannak, árban feljebb menve egyre jobb minőséget tudhat magának a vásárló.
Egy még vallatható, de olcsóbb megoldást kerestem, hátha van gyakorlati tapasztalat.
Ugreen biztos jó lesz, ára sem kevés.
Pzoz két portos meg szerintem ugyanott készül, mint az Orico, legalábbis ugyanúgy néznek ki. Orico megbízható, de lehet, hogy a Pzoz meg nem.
Szóval köszönöm mindenkinek az ajánlásokat, pro - kontra érveket, tapasztalatokat.
BÚÉK és nyugalom! :R

(#173703) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi ROIDMI M8 Vacuum Cleaner - EU
Price: $119.99 (99.09€)
Coupon - BGCZRMM8CR
Vajon van hozzá szőnyeg tisztító cső, és fej is? Mert az ára már jó.

Ez drágább:
Xiaomi ROIDMI Zero Vacuum Cleaner [EU]
Price: $239.99 (196.29€)
COUPON CODE - BGCZRDMHBZ

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#173704) Al Pacino


Al Pacino
csendes tag

Tényleg érdekes, hogy amit fillérekért megtudok venni eBay-en!
Azt itthon jóval magasabb összegért tudom beszerezni! :N

„Barátság és pénz… Tűz és víz!”

(#173705) Donki Hóte válasza Degeczi (#173701) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A listában szereplő legtöbb "Samsung" hamisítvány,

Nem mind az, az eredeti Samsung töltők között is vannak halálfejesek, pl ez, vagy pl ez.

akkor az a cég felejtős, ezen nincs mit trollkodni, belemagyarázni mást.

Megint általánosítasz és ezt csakis úgy teszed, hogy a te vélt igazadat támassza alá.

Fentebb az egyik olvtárs ajánlott Orico töltőket. Azzal kapcsolatban bezzeg nem hozod fel, hogy van a halállistádban Orico cucc, vagyis a te megközelítésed szerint az Orico is szemetet gyárt, kerülendő.

Jobban járnál, ha elfogadnád, hogy az adott Rock töltővel lukra futottál, semmi baja a töltőnek és szépen bevallanád, hogy tévedtél vele kapcsolatban :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#173706) wwenigma válasza Donki Hóte (#173705) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Rock töltőt inkabb ne javasolj.

5,5mm miatt kapta a Samsung mikozben 6mm lenne a javasolt. A csodalatos Rock toltok eseten 2 (!) mm van,. és peldaul EZ megbukott hipot teszten is.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#173707) Degeczi válasza Donki Hóte (#173705) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Akkor lenne bármi értelme ilyen görcsösen védeni a már bizonyítottan hanyag, biztonsági megfontolásokra fittyet hányó, paraméterekről hazudó gyártót, ha lenne teszt arról, h az általad vakhittel ajánlott típusa pont nem ilyen.

Enélkül értelmetlen, sértődött kötözködés amit csinálsz.

(#173708) Teplic válasza Sanki (#173653) üzenetére


Teplic
tag

BUÉK
Az LS05 Solar ~$26 körül? Max az LS02, a szögeletes esetleg. vagy valóban a Solar is van ennyiért?

A Honor Band 6-ról mi a véleményetek? Nekem tetszik, de jó lett volna ha Alexa támogatást is kap.. Rendeltem egyet, meglátjuk.

(#173709) Flexy90 válasza Donki Hóte (#173705) üzenetére


Flexy90
senior tag

Állj már le, mert dühítő hogy az életveszélyes töltőt ajánlgatod. :(((
Olvasol is, vagy csak a piktogramokat nézed?
A Rock töltőnél ez szerepel:
"The charger passed the 2830 volt test, but failed the 4242 volt test between mains and low volt side, this makes it unsafe for 230VAC countries."

Xiaomi Fan

(#173710) gyapo11 válasza 1stVikman (#173702) üzenetére


gyapo11
őstag

Gondolom ennek a kigyullad meg elfüstöl témának csak akkor van értelme, ha benne hagyja valaki a konnektorban töltés után is. Nem kell bennehagyni, és akkor nincs veszély, max odanyúlok és kihúzom. Inkább azzal kellene törődni, hogy hány V jön ki belőle töltés közben, és hogy terhelés hatására ez milyen mértékben kezd el leesni, valamint hogy a kábelen mekkora feszültség esik. Nem tudom néztétek-e, ugyanazzal a töltőfejjel pár kábelt próbáltam, és 300 mA-től 1 A-ig mindenféle értéket vett föl ugyanaz a telefon ugyanazzal a töltöttségi szinttel. Szóval nagyon nem mindegy a kábel sem.
Van egy pár ingyen 1 A-es töltőfejem, mert a lökött kínai 2 meg 3 A-esnek akarta eladni, én meg lemértem és refundoltattam. Pedig vannak eszközök, amik 1 A fölött is tudnak töltődni, szóval kell a 2 meg 3 A, és akkor se gyulladjon ki, ha ekkora áramot ad le. Ezek legyenek a szempontok, ne az ára meg a neve.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#173711) Sanki válasza Teplic (#173708) üzenetére


Sanki
addikt

Az LS05-ről beszélek, amit linkeltek fent. Többször láttam $26-28 körül, rákeresve a kuponos oldalakon is annyit találtam korábbról.

[ Szerkesztve ]

(#173712) Donki Hóte válasza Flexy90 (#173709) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Te állj már le, mert dühítő hogy, úgy nyilvánítasz véleményt, hogy fogalmad sincs arról, hogy miről beszélsz :W

Én ezt az 1 portos, 18 W-os Rock töltőt ajánlottam:

Légy szíves mutasd már meg, hol írják erről a töltőről azt, hogy
"The charger passed the 2830 volt test, but failed the 4242 volt test between mains and low volt side, this makes it unsafe for 230VAC countries."

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#173713) Flexy90 válasza Donki Hóte (#173712) üzenetére


Flexy90
senior tag

1. Már leírta Degeczi is, hogy a 3 portos töltőről jelenik meg a kép először, de lényegtelen.
2. Ha egy gyártó egyik terméke nem felel meg az EU-s követelményeknek, akkor szerinted az ugyan olyan kategóriájú, de olcsóbb termékével minden rendben lesz?
3. Attól, hogy az olcsóbbat nem tesztelték és nem bizonyították hogy sz@r, attól még nem lesz jó! :W
Szerinted melyikre van nagyobb esély: Arra hogy ezzel semmi gond, vagy hogy ugyan az hulladék konstrukció mint a nagytestvére? A legnagyobb gond, hogy már kb 3-an leírtuk, hogy miért nem ajánlott a Rock, de Te nem vagy hajlandó elfogadni.
Én befejeztem.

Xiaomi Fan

(#173714) solti válasza gyapo11 (#173710) üzenetére


solti
senior tag

először egy blitzwolf bw-s1 most pedig egy s15 multiportos töltő van 24/7 bedugva. Nem reális, hogy töltésnél dugod csak be, annál több dolgot kell tölteni manapság otthon. Nálunk feleséggel gyerekkel van több telefon, okosóra, powerbankek, elemtöltők stb használva rendszeresen. Töltőben fikszen konnektorban benne kábelek meg okosóra es qi töltő.
Te mindent kihúzol otthon minden nap? Összes adaptert, töltőt, lámpát stb? Ha nem akkor mi alapján döntesz?

(#173715) Donki Hóte válasza Flexy90 (#173713) üzenetére


Donki Hóte
veterán

1: Pontosan ezért írtam bele a hsz-embe, hogy a linken feljövő 2 töltőből a 18 W-osat ajánlom :K

2: Már leírtam, hogy több Samsung, Blitzwolf, Ugreen, Orico termék is fent van a halálfejes listán, ettől függetlenül ugyanezen gyártók termékei között vannak megbízhatók is. Ajánlottak itt a vita kezdete óta Orico töltőt, nem láttam, hogy egy másik rossz Orico termékre való hivatkozással azt is megkritizáltad volna.

3: Hogy nem tesztelték, abból csak annyi állapítható meg, hogy nem lehet kijelenteni, hogy biztonságos, vagy életveszélyes. Viszont a veszélyes termékhez képest az általam ajánlott töltő kb. 40 %-al nagyobb méretű és kb 40 %-al kisebb teljesítményű, szóval a veszélyes 3 portos töltőben jelentkező probléma (túlságosan kicsi távolság a kis és nagyfeszültségű részek között) ebben a töltőben biztosan nem áll fent.

4: Te is Degeczről jöttél? Az érvelésed, a szóhasználatod, a stílusod pontosan ugyanolyan :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#173716) kory24


kory24
őstag

Ha már töltők:

Baseus mennyire megbízható?

Konkrétan ez érdekelne:

link

(#173717) Zozzant válasza solti (#173714) üzenetére


Zozzant
addikt

Ajánlom a kapcsolós aljzatokat, minden bedugva, bekapcsolod ami kell. Ceruza akksis és telefon, fényképező töltős cuccok ilyenekben vannak.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#173718) Donki Hóte válasza kory24 (#173716) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem jók a tapasztalataim a Baseus cuccokkal, de ilyen 65 W-os PD töltővel keveseknek van itt közvetlen tapasztalata. Ez egy új technika, most van terjedőben.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#173719) solti válasza Zozzant (#173717) üzenetére


solti
senior tag

Köszi, de elérhetetlen helyen van az elosztó (a konnektorok is...).Tudod panellakásban ezek ilyen jól hangzó dolgok, csak a konnektorok alap elhelyezése meg az általános helyhiány azért szűkíti a lehetőségeket...

(#173720) Tim82 válasza kory24 (#173716) üzenetére


Tim82
nagyúr

Használunk egyet 6-7 hónapja, meg kb. 9-10 hónapja egy olyan változatot szintén Baseus 65W-os PD töltőből, amelyiken egy type C PD és két USB A QC port van, eddig rendben működik mindegyik. Főleg laptophoz használjuk utazótöltőnek PD kábellel és type C-a laptop töltőcsatlakozójának megfelelő adapterrel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#173721) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Akivel vitatkozgatok mostanában a Rock töltők minőségéről, azoknak van egy jó hírem. Nekem is van az életveszélyes 3 portos kijelzős Rock töltőből.

Tehát ha valóban veszélyes ez a töltő, akkor rövidesen vagy agyonüt engem az áram, vagy a kigyulladó házban égek bent :U

(Ennek a töltőnek a használata természetesen az én kockázatom, ezt a töltőt nem javaslom megvásárlásra senkinek sem, ha van biztonságos termék helyette, akkor mindenki vegyen biztonságosabb verziót :R )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#173722) Donki Hóte válasza Tim82 (#173720) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ilyen 65 W-os powerbankotok is van már esetleg?

December közepén rendeltem, kiváncsi vagyok, hogy hogyan fog teljesíteni. Vajon meddig tudja majd a 20 V-ot tartani :F

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#173723) domerator válasza kory24 (#173716) üzenetére


domerator
veterán

Nekem is efféle van, de nem GaN2 Pro, hanem "csak" GaN 65W... ennek ellenére mindkettőnek ugyanaz az adatlapja :DDD még a modellszám is. :DD (mocsok kínaiak)
Eddig semmi gond vele, gyorstöltésre csak a 12 mnivel használtam, tölti rendesen gyorsan. Csak akkor van áram alatt nálam, ha otthon vagyok, a szobámban egy rakat adapter van bedugva a 2 elosztóba és ha elmegyek otthonról, akkor kikapcsolom.
Egyébként az itthoni Baseus is árulja (valami 20k körül) úgyhogy nagyon rossz nem lehet, anyaghasználat, minőség rendben. Nem valami filléres műanyag egypálcás cucc.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#173724) Tim82 válasza Donki Hóte (#173722) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincs, tervben sem egyelőre.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#173725) kory24 válasza domerator (#173723) üzenetére


kory24
őstag

Köszi.

Én épp azért néznék ilyesmit, hogy mindig nyugodtan bedugva hagyhassam.

(#173726) Janaboy válasza Donki Hóte (#173722) üzenetére


Janaboy
veterán

Fura hogy más ismert gyártónak nincs ilyen magas teljesítményű. Legalábbis én nem találtam.

Janaboy

(#173727) Tim82 válasza kory24 (#173725) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hagytam már hetekre bedugva itthon PD töltőket (Baseust is meg van valami Wotobe márkájú, amit itteni topikbeli linkelés alapján vettem meg), igaz, normálisabb elosztóban.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#173728) Saccco válasza Janaboy (#173726) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tessék itt egy 800A-es! [link] :DDD :DDD
Höh most nézem ez is Baseus. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#173729) domerator válasza kory24 (#173725) üzenetére


domerator
veterán

Szívesen. Nem írtam, hogy nem lehet mindig áram alatt, ez az én személyes parám.
Amúgy tényleg lehet hogy csak para a részemről, ha belegondolunk abba, hogy a világon hány milliárd ilyenolyan töltő van állandóan áram alatt (és ebből rohadtsok kínában és rohadtsok egypálcás műanyag), szóval a töltők még mindig viszonylag biztonságosnak mondhatók szerintem. Nincs mindig tele a média töltők okozta lakástüzekkel, ez néhányunk parája, hogy nem kell sok esetnek történie, elég egy is ha az nálunk baxik be. Bele se gondolunk, hogy pl. a risaztók tápja, az elektromos fogkefe, a led világítások, tévé, monitor és ezer más táp is állandó feszültség alatt van. :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#173730) Saccco válasza domerator (#173729) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért azok qc-zet cuccok, nem egy pálcás adapterek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#173731) domerator válasza Saccco (#173730) üzenetére


domerator
veterán

Tudom, attól még gyártási hiba előfordulhat. Kínában viszont szerintem a többszáz millió bedugott töltőnek a nagyobb része az egypálcás.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#173732) kory24 válasza domerator (#173729) üzenetére


kory24
őstag

Fali konnektorba dugva nem fog vajon meghajolni, megereszkedni?.
Kissé hosszabbnak tűnik átlagostól

(#173733) rushty válasza kory24 (#173716) üzenetére


rushty
senior tag

Alirol semmi kuponos nem jött meg tőlük, ami megjött abból is volt törött csomag.

Revolut meghívó pü-ben

(#173734) domerator válasza kory24 (#173732) üzenetére


domerator
veterán

112 illetve 107mm, nem tudom hogyan viselkedik faliban, nekem földön van elosztóba dugva függőleges állapotában. :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#173735) kory24 válasza rushty (#173733) üzenetére


kory24
őstag

ú az nem jó :(
Olyankor lehet kérni refund? Vagy bukta?
Ez azért nem 1-2 dolláros áru

(#173736) Skillet válasza gyapo11 (#173710) üzenetére


Skillet
addikt

Nálunk itthon az összes ugreen, ha jól rémlik. Sosem húzzuk ki semelyiket. Van vagy 4 talán.
Szerintem ha valami kigyulladhat, akkor az töltés közben is kigyulladhat, nem? De amúgy is, ha kigyulladhat, akkor ott mi még a kérdés? Olyat nem szabad venni. Ha meg már megvan, ki kell dobni.
Pzoz, choetech, rock, topk, usams és hasonló dolgokat én elengedném. De még a blitzwolfot is.
Anker elvileg jó, Baseus is. De én ugreen-ben még sosem csalódtam. Rengeteg kábel van tőlük. Micro, type C, Jack, átalakítók, elosztók, stb.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#173737) Skillet válasza Teplic (#173708) üzenetére


Skillet
addikt

Én is rendelnék - egyelőre asszonynak- egy Band 6-ot. Te melyik eladótól vetted?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#173738) Zoli-bácsi válasza kory24 (#173735) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Nekem eddig az összes Baseus cucc sértetlenül megérkezett és mind jó minőségű.

Egyébként van olcsóbban is amit kinéztél.

(#173739) Exian


Exian
őstag

Szükségem volna egy kicsit komolyabb időjárásállomásra, de nem kell csúcsprofi, tehát inkább árérzékeny a dolog.

Olyan kellene, aminek van minimum 2-3 vezetéknélküli szenzora, amit (akár kültéren) el lehet helyezni több ponton és egy beltési egysége, ami beltéren méri a dolgokat (hőmérséklet, páratartalom) és persze a vezetéknélküli szenzorok adatait is kijelzi.

Mindezt bárhonnan elvére neten keresztül látnom kellene, mármint a mért adatokat monitorozva. Nem hátrány, ha van telefonos app is hozzá.

Mit ajánlanátok, esetleg linkkel, ahonnan érdemes rendelni?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#173740) kory24 válasza Zoli-bácsi (#173738) üzenetére


kory24
őstag

Igen, de úgy láttam 2 baseus store van.
Global és direct.
Nemtudom egyformán hivatalos-e mindkettő...

(#173741) Zoli-bácsi válasza kory24 (#173740) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Mind jó, pl: [link]

(#173742) rushty válasza kory24 (#173735) üzenetére


rushty
senior tag

* 99% diszkont kuponok, energy labbol.

Revolut meghívó pü-ben

(#173743) domerator válasza domerator (#173723) üzenetére


domerator
veterán

Most előhalásztam egy Baseus 100W C to C 2m-es kábelt (ez se volt olcsó, vagy 10 dollár volt, elég vastag és merev, elhiszem neki a 100 wattot) és egy Dell tabletet töltök a GaN töltőről most először. A tablet gyári töltőre 5/20V 2-2,25A van írva, vagyis elméletileg tud 40 watt körüli teljesítményt felvenni. A teljesen lemerült tablet kb. másfél óra töltési időt jelez (ami simán a gyári töltő ideje, talán még jobb is), a töltő pedig melegszik ugyan, de nem forró. Egyelőre meg vagyok vele elégedve de nagyon. :C

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#173744) fateless válasza domerator (#173743) üzenetére


fateless
veterán

Ahogy korábba beszéltük, feltölti a laptopot is, csak ha 65-ös töltő kell hozzá, mac lassabban teszi ezt.
A 90-es tápokkal árultaknál lehet inkább gond.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#173745) w.miki válasza domerator (#173743) üzenetére


w.miki
veterán

Melyik laptop ez? A Laptopok tölthetők telefon töltőről?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#173746) Tim82 válasza w.miki (#173745) üzenetére


Tim82
nagyúr

Továbbra is PD-s töltőről van szó, nem sima telefontöltőről.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#173747) domerator válasza w.miki (#173745) üzenetére


domerator
veterán

Ez egy Dell 5285 tablet és USB-C-n tölthető. A GaN töltő 20V 3A-t tud USB-C-n szóval ez még belefér neki. A 2017-es MacBook Airt nem tudom tölteni vele, mert az MagSafe-es, de bármelyik laptop tölthető vele, ha a teljesítményfelvétele nem haladja meg a 60-65 wattot.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#173748) oAcido


oAcido
aktív tag

[Baseus GaN 65W töltő] 17,18$-ra jön ki kuponnal és coinnal. Nem tudom hogy volt-e már jobb árba, én most rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#173749) Zoli-bácsi válasza oAcido (#173748) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Nem jó a link.

(#173750) oAcido válasza Zoli-bácsi (#173749) üzenetére


oAcido
aktív tag

Elvileg javítottam, telóról nem ment egyszerűen :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.