Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158101) attiati válasza betyarr (#158094) üzenetére


attiati
veterán

Naja, ennyit nem ér.
Súlya is van rendesen.
Üresen majdnem 2 kg.
Az a rengeteg zseb nyom rendesen.

Nem tudom ki a felhasználói rétege. Egy átlag túrára ennyiért már osprey van, vagy decathlonos is vállalható és fele ennyi a súlya. Nem kell oda nagyon vastag anyag.
Az ember még ritkán kommandózik, ahová alkalmas lenne egy ilyen erős hátizsák :D

[ Szerkesztve ]

(#158102) vargalex válasza fujifilm1 (#158099) üzenetére


vargalex
félisten

Ha már Haylou GT1. Nem tapasztaltál stereo módban olyat, hogy a bal oldal le-leszakad pillanatokra, majd vissza? Csak útközben találkoztam a jelenséggel, jellemzően troli, vagy villamos vonal mellett. Persze, szerintem annak nem kellene zavarnia.

Alex

(#158103) sagesz93 válasza fujifilm1 (#158099) üzenetére


sagesz93
addikt

Valószínű holnap veszem át a postán, és én is írok :) nekem az lenne a lényeg, hogy az apple gyári vezetékes füles hangminőségét legalább tudja. Ezt a gt1 megeszi reggelire, remélem annyira nem rossz a tiso :) és a formája is remélem eléggé hajaz az apple fulesre.

vargalex: én nem vettem észre ilyet, bár én ritkán használom a kettőt együtt.

[ Szerkesztve ]

(#158104) bul07


bul07
nagyúr

Kerestem autórádióba mini pendrive-ot
SanDisk 32GB olyan 2000Ft-ra jönne ki, ennyit nem szánok rá hogy csak úgy ott legyen a kocsiba

Ezeket találtam 32GB verzió nézve(11.11 akcióba)
$2.02
$2.16
$2.38
$2.58

$3.71(Ez kilóg kicsit mert van "neve" MIXZA)

Végül a $2.38 néztem ki, bár lehet nem várom ki a 11-et és 2.43-ért már most megrendelem
Olyan 740Ft

Esetleg valamelyikőtök ennél olcsóbban 32GB-ost tud?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#158105) laca71


laca71
aktív tag

Nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a legjobb választás ha az üzemidőt és a minőséget veszem figyelembe

(#158106) petipetya válasza macilaci78 (#158088) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kellene egy nem business, szintén 17 literes xiaomi hátizsák...

"nincs rá lezsóidő"

(#158107) Whitealert válasza laca71 (#158105) üzenetére


Whitealert
tag

Egy kis segítség: [tesztek]

(#158108) fujifilm1 válasza vargalex (#158102) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,
Nem ilyet szerintem soha, viszont olyat igen hogy zene hallgatás közben hivtak, majd amikor vége lett és magától folytatódott a zene, akkor kicsit furcsa visszhangos és "térhatású" lett.
Nagyon klassz érdekes hangzása van ilyenkor. :)
Ez viszont random van. nem minden hívásnál. lehet hogy attól is függ messenger vagy phone call volt?
De ha kell akkor a kikapcs bekapcs mindig alapállásba hozza.

Nem tudom ez miért lehet nálad. Reset nem segit? Tanaka videot csinált a resetről.

(#158109) fujifilm1 válasza Whitealert (#158107) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Ez király kis összefoglaló. köszi. :)

(#158110) Jarod1 válasza fujifilm1 (#158108) üzenetére


Jarod1
addikt

léehet ilyenkor még a mikrofon bekapcsolva maradt valamiért ezért volt viszhangos

(#158111) vargalex válasza fujifilm1 (#158108) üzenetére


vargalex
félisten

Nem reset után is így viselkedik. Már írtam az eladónak is.

Alex

(#158112) Aryes válasza BullZeye (#158100) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem amit linkeltél, az jó lesz, mert nem látok rajta bekapcsoló gombot, vagyis állandóan be van kapcsolva. Nekem egy hasonló (szögletes, de egy cellás) power bankom van, még a Tescoban vettem évekkel ezelőtt, szintén nincs rajta bekapcsoló gomb, erről szoktam üzemeltetni kis fogyasztású elemes cuccokat, arduino-t tesztelek vele stb. Talán ez is olyan.

(#158113) notika77 válasza Zizi123 (#158089) üzenetére


notika77
senior tag

Vettem hasonlót (is), a ventilátor jó, mert tényleg nem menekül belőle a repülő. Viszont az enyém nem igazán vonzza a szúnyogokat. Inkább, ami véletlenül arra repül, azt szívja be. Nekem sokkal jobban bejön/bevált a tollasütő formájú elektromos rovarsütő. Esténként pár perc alatt kitisztítom a szobát vele (3-10 szúnyog - a kutya kijár és bejönnek vele), míg a ventilátoros 24 óra alatt 1-4 darabot fog (+ más repülőket).

(#158114) mobilizmo válasza bul07 (#158104) üzenetére


mobilizmo
addikt

Először én is "olcsósítani" akartam (bár én 128 GB-ről indultam) és aliról rendeltem SanDisk Ultrafit 3.0-t. Tehát még csak annyira névtelen se volt, 14 $ körüli volt az ára. Megérkezett, ránézésre semmi gond nem volt vele, egyáltalán nem volt hamisítvány érzésem. Viszont bármilyen gépbe, operációs rendszerbe dugtam, se kép, se hang, semmire nem volt jó. Mondjuk dispute-ra, azonnal visszautalta a pénzt. Ezután since-től vettem egy működő 64 GB-s 3.1-est.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#158115) fateless válasza daver88 (#158043) üzenetére


fateless
veterán

Mikori i20-as?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#158116) Ádám16


Ádám16
addikt

Karácsonyi dekorban tudtok segíteni? Vennék egy kis akkuról működő ledsort, villogó karácsonyfát, télapó plusst, ilyesmit.
Van BB valahol?

[ Szerkesztve ]

(#158117) macilaci78 válasza betyarr (#158094) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez ennyi. A hazai importőr kiskereskedéséből rendeltem 37k-ért. Meguntam, hogy a hasonló méretű, kialakítású olcsóbb hátizsákok 1-1,5 év után leesnek rólam és beruháztam egy komolyabb cuccra. 20-25% akció szokott lenni Távol-keleti raktárból, de így is vámhatár fölött van, nem kockáztattam meg onnan rendelni. Onnan a szállítási költség is megdobja.
A márkát meg régről ismerem, 10-15 éve magam is árultam, használtam.

petipetya: nekem a business kicsi, az sem sokat lendítene ezen, ha a két nagy zsebet egybe nyitnám. Erre-arra szaladgálni jó, de egy egész napos mindenes hátizsáknak nekem kevés. Arra vettem, ha csak munlába kell menni, meg utána még olyan helyre, ahol max egy üdítőt veszek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#158118) GrayMatter válasza fateless (#158115) üzenetére


GrayMatter
csendes tag

:K (Én illendőségből nem kérdeztem rá.)

(#158119) Zizi123 válasza notika77 (#158113) üzenetére


Zizi123
senior tag

Melyik volt az, csak hogy nehogy azt vegyem??? :)

(#158120) tillatrilla válasza fecus (#158064) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia! Én próba képpen vettem egyet a gyerek média boxát kezelni,de nem bántam meg. Asus laptopra is rádugtam,kitünően lehet rajta navigálni. Aliról jött,keresem a linket...
[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila

(#158121) attiati válasza macilaci78 (#158117) üzenetére


attiati
veterán

És milyen célra szoktad használni? (A tactical-t)
Illetve napi szinten vagy túrákra?

[ Szerkesztve ]

(#158122) BullZeye válasza Aryes (#158112) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszi, ára miatt rendeltem abból is 1-et, már csak meg kell érkeznie, de így nyugodtabban várom és nem kell Plan C-D-E-t tervezni. Köszönöm.

(#158123) Aidan85 válasza vargalex (#158102) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Ugyanezt csinálja a Blitzwolf FYE5. 2 hete van nálam,, 25 perces útvonalon használom volt már olyan, hogy 10 perc után "beállt" és nem szakadt utána, de volt olyan is, amikor egész úton meg-meg szakadt. iPhone7-el használom, amiben még nincs BT 5, ezért arra gondoltam a 4.2-es kapcsolat lehet a ludas, de egyelőre nem tudtam kipróbálni BT5-ös eszközzel.

[ Szerkesztve ]

(#158124) Wajk válasza Aidan85 (#158123) üzenetére


Wajk
addikt

ha 2m-es körzetedben van mind2 akkor nagyon nem kellene szakadoznia...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#158125) Aryes válasza Aidan85 (#158123) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ilyenkor a telefont hol tartod a fülesekhez képest? A test eléggé le tudja árnyékolni a kis teljesítményű BT kapcsolatot.

(#158126) notika77 válasza Zizi123 (#158119) üzenetére


notika77
senior tag

Itt írtam róla/róluk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#158127) citkar válasza Zizi123 (#158089) üzenetére


citkar
addikt

Nekem van egy névtelen ventilátoros (folyamatos áramellátásra szorul USB-n) és egy akkuval bíró, felakasztható, lámpának is használható Xiaomi lámpaszerű készülék. Mindkettő fog szúnyogot, de mindkettő mellett volt a szobában olyan szúnyog (vagy valamiféle szintén hallható rovar) ami valahogy nem akart belemenni ezekbe, sötétben sem.

(#158128) CHIPman válasza laca71 (#158105) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Szia. Alin FLOVEME storeban van 4$ kupon és 1$ kód. Felvitték az árát, most így 9$, de nekem jön egy 7,5$-ért, kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#158129) vargalex válasza Aryes (#158125) üzenetére


vargalex
félisten

Esetemben ez irreleváns (de egyébként próbáltam azt is, hogy a kabát felső zsebében volt a telefon), hiszen stereo módban a jobb oldali füleshez kell kapcsolódni a telefonnal, a bal pedig a jobbhoz kapcsolódik. Márpedig a jobb oldal nem szakad meg, a kettő közötti kommunikációval van valami.
Egyébként én egy Redmi Note 7-el használom.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#158130) Aidan85 válasza Wajk (#158124) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Igen-igen, kb ismerem a BT-t volt már pár eszközöm. Természetesen 2 méteren belül, bogyók fülben, telefon a zsebben.

#158125: Természetesen volt már mindenhol, farzsebből indult a mutatvány, jobb nadrág zseb, jobb kabát zseb, bal kabát zseb, magam előtt tartva.

(#158131) miroon válasza fecus (#158064) üzenetére


miroon
aktív tag

Nekem ilyen van windows 10-es pchez használom jelenleg ami a TV mögé van berakva. Szoktam vele navigálni 1-2 weblapon is, ennyirt szerintem tökéletes. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#158132) fateless válasza GrayMatter (#158118) üzenetére


fateless
veterán

2015-ös Kia Rio-m van, és mivel a két autó sok mindenben ugyanaz, kíváncsi vagyok, hogy első szériás 2009-től, vagy a modellváltás utáni, hogy ne vegyek feleslegesen egy kicsi pendrive-ot.
De majd rádugok egyet, aztán úgyis kiderül, utána rendelek majd kisebb fizikai méretűt.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#158133) GrayMatter válasza fateless (#158132) üzenetére


GrayMatter
csendes tag

Szerintem nem az autó márkájától vagy évjáratától, hanem a benne található médiarendszertől függ, hogy milyen kapacitású pendrive-okat kezel. Nekem 2013-as Renault Megane 1.5 dCi Grandtour-om van, R-Plug&Radio médiarendszerrel, és a 32GB-os lejátszása sem okoz gondot.
A kezelési útmutatóból kiderül, hogy milyen médiarendszer van a 2015-ös KIA Rio-ban.

(#158134) petipetya


petipetya
nagyúr

20 nap alatt megjött a Xiaomi Mijia érintős bélelt téli bőrkesztyű: [link]

Az illata, tapintása, minősége remek, és úgy összességében kiváló darab, nyugodt szívvel ajánlom. A mérete a hazai standard megfelelője, aki már nézett kesztyűt a Tescoban (F&F, 3M stb.), akkor azzal szinte mm-re egyezik. Nem feszül, nem tág, jól eltalálták a szabását. Nekem az S perfekt, remélem télen meleg lesz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#158135) fateless válasza GrayMatter (#158133) üzenetére


fateless
veterán

Egy 2010-es kia rio II média rendszere megegyezik egy 2010-es Hyundai i20-as rendszerével. 2014-ben volt az i20 modellváltás, a kiánál 2012-ben, és 2015-ben a ráncfelvarrás.

Természetesen a benne található médeiarendszertől függ, ez triviális, de az anyacég ugyanazt használta mindkét modelljében alapesetben. Aztán ha már veszel bele egy upgrade-elt változatot, akkor eltér, de akkor bizonyosan kezeli a nagyobb háttértárat is, ezért feltételezem, hogy az alap egység van az autójában.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#158136) macilaci78 válasza attiati (#158121) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Napi szinten van használva, most is itt van mellettem, bár jószerével üres. Gyakorlatilag mindenre is használom. Bevásárlás, túrázás, motorozás, utazás. Nem kell sajnálni, csak takarítani, de eddig a cipőkefe és a porszívó elég volt.
A derék résznél volt két darab, kb gyufásdoboz méretű érdes gumidarab, hogy ne csúszkáljon oldalra, de levettem, mert a világos pólóimat befogta, illetve több idő után bolyhosította is volna.
Van még egy Bergen PLCE DPM hátizsákom is, ha kellene valami, de évek óta nem használtam, utazótáskás lettem.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#158137) gyulazsolti válasza miroon (#158131) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Ez jó Samsung Smart tv-hez? Én olyat keresnék.

(#158138) Lackki válasza petipetya (#158134) üzenetére


Lackki
senior tag

mérés alapján nekem is S-es kéne, viszont eléggé furcsállom :D
neked mekkora a kezeden ez palm size?

Privátot hamarabb észreveszem

(#158139) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Kb 6 éve rendeltem utoljára kintről telefont, de most 10e spórólnék darabonként ami 4 telónál nem kevés, ráadásul karácsonyig simán megjönnének.

Jól értelmezem, hogy az alábbi linken DHL szállítás esetén nem kell áfát fizetnem?
[link]

(#158140) Donki Hóte válasza fateless (#158135) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A 32 GB-os kapacitású SD kártyát megengedő SDHC szabványt 2006-ban vezették be, fura lenne ha egy 2010-ben készült autó fedélzeti egysége csak a régi szabványt támogatná.

Próbálj meg FAT32 filerendszerre formázni egy 32 GB-os kártyát és azt próbáld meg felismertetni a rendszerrel (a FAT16 biztosan nem jó, az exFAT pedig lehet, hogy túl új lesz neki).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#158141) Donki Hóte válasza Dzsolo (#158139) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Csak felületesen futottam át az oldalt, de hol írnak olyat, hogy DHL szállítás esetén nem kell ÁFÁ-t fizetni :F

(DHL alapesetben imád ÁFÁ-ztatni, ráadásul drágábban csinálják, mint a Posta :( )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#158142) petipetya válasza Dzsolo (#158139) üzenetére


petipetya
nagyúr

Így van, olvastam erről, és lényegében a Banggood/Gearbest EU express Alis megfelelője. Tapasztalatom nincs vele, de simán bevállalnám.

"nincs rá lezsóidő"

(#158143) cof válasza Dzsolo (#158139) üzenetére


cof
veterán

Elvileg jól. A második képen látszik, hogy nem direkt ide szállítsák, hanem először UK-ba és onnan ide.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#158144) vargalex válasza Donki Hóte (#158140) üzenetére


vargalex
félisten

Nem SD kártyáról, hanem pendrive-ról volt szó...

Alex

(#158145) DeFranco


DeFranco
nagyúr

gearbesten ráfutottam egy problémára

rendeltem 3 egyforma terméket darabját 9.22-es áron, külön rendelés volt mind a három eltérő napokon

mint kiderült, nem volt nekik raktáron, ment a harakiri, hogy várok vagy visszaadják az árát walltetre vagy visszaadják az árát paypalon

azt választottam hogy várok, vártam is heteket, majd egyszer jött egy értesítés (szeptember 9-én), hogy refundolták a rendelést, szépen egyenként mind a hármat.

figyelmetlen voltam, nem ellenőriztem, hogy hogyan refundolták, egyértelmű volt nekem, hogy paypalon adták vissza az árát, de nem, walletbe kaptam, ahol most ott ül 27.66 USD amit én a számlámon szeretnék látni mert nem szeretnék ott vásárolni mostantól.

az biztos, hogy soha, semmilyen módon nem jeleztem, hogy nekem OK lenne a walletes megoldás.

találkozott-e már valaki ilyen esettel, és van-e valami hatékony workaround arra, hogy hogyan vasaljam ki belőlük a pénzt ennyi idő elteltével, vagy marad a szórakozás, hogy majd ha ismerős rendel (nem rendel, elég majom lett a GB) akkor vele boltoljam le.

találkozott már valaki ilyen esettel?

[ Szerkesztve ]

(#158146) mr_kickass válasza DeFranco (#158145) üzenetére


mr_kickass
tag

PayPal dispute, 180 napig nyithato

(#158147) Aryes válasza vargalex (#158129) üzenetére


Aryes
nagyúr

Vedd ki a füledből, mert valószínűleg a fejed árnyékol. :DDD

(#158148) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Xiaomi okosmérleg van valahol jó áron? Vagy nem érdemes kintről rendelni, vegyem meg inkább itthon?

Köszi!

(#158149) vargalex válasza Aryes (#158147) üzenetére


vargalex
félisten

Pedig semmilyen fém nincs beépítve.:)

Alex

(#158150) Met válasza DeFranco (#158145) üzenetére


Met
nagyúr

GB topic, Jackie Chan lehet tud segíteni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.