Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157051) DJGABI válasza attiati (#157044) üzenetére


DJGABI
addikt

mi a baj a noname-mel (ha működik)? tévébe én [link] ilyet használok, lekopogom működik eddig. vagy [link] ugreenen nem látok USB A-t

de egy ilyen pici adapterrel a lehetőségek végtelenek: [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#157052) maestro87 válasza anadroid (#157030) üzenetére


maestro87
őstag

Már ha a fakitermelés környezetbarátnak számít. ;]

(#157031) tonyrulez: Hogy lehet pontosabb a GPS-es sebességmérés mint a szenzoros? :F

(#157053) gyapo11 válasza HUNited (#157018) üzenetére


gyapo11
őstag

A lefagyós ilyen. A gps-es Meilan most a GB-en 20.99. Amit még használok és jónak tűnik az egy Crivit HG01734A itthonról a Lidlből.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#157054) edk- válasza maestro87 (#157052) üzenetére


edk-
őstag

Eltérő guminyomás -> eltérő kerület -> pontatlanság

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#157055) DeFranco válasza edk- (#157054) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD

valóban, ha az LHC-ben akarod a protonok hátára kötözni akkor kell a GPS-es.

ha felnin jársz a gumival akkor talán, mondom talán csal 1 km/h-t

weird flex but ok

[ Szerkesztve ]

(#157056) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Valaki tud ESP8266-tal használható, vagy önmagában programozható RGB LED kontrollerről?
[link] Ezt találtam, van alternatívája?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#157057) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Ebay-ről van ajánlott Flux forrasztáshoz?

[ Szerkesztve ]

(#157058) vargalex válasza CHIPman (#157056) üzenetére


vargalex
félisten

De miért kell az ESP8266-hoz külön kontroller?

Alex

(#157059) szjoci válasza CHIPman (#157056) üzenetére


szjoci
őstag

https://www.aliexpress.com/item/33035745736.html

Drágább, de szépen be van csomagolva.

(#157060) CHIPman Bővebb infó

[ Szerkesztve ]

(#157060) CHIPman válasza vargalex (#157058) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mert buta vagyok a kötögetéshez azon túl, hogy összedugdosok pár lábat.

(#157059) szjoci: Ebben hol a programozási lehetőség?
szerk: Na így már oké, köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#157061) tonyrulez válasza maestro87 (#157052) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hiába méred le pontosan a kerületét (és nem a levegőben, hanem rendes nyomásra felfújva, gurulsz egy kerületet, és azt méred le), akkor sem lesz pontos, és ahogy edk- is írta, ha kicsit eltér a nyomás, máris többet/kevesebbet fog mérni. Én egyszer lemértem, azt hittem pontos, aztán a GPS-el mért azonos utak rendre 6%-al rövidebbek voltak, tehát mégsem jött össze. GPS-es habár lassabban frissül, de pontosabb sebességet mutat.

4 8 15 16 23 42

(#157062) HKorn válasza tonyrulez (#157061) üzenetére


HKorn
addikt

De ha mondjuk nem élsportoló vagy (gondolom, hogy nem), akkor mit számít 6%? :F

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#157063) csucsotke válasza gyapo11 (#157053) üzenetére


csucsotke
aktív tag

A Meilan M3-nál lehet az útvonalat számítógépre csatlakoztatva valahogy térképesíteni? Az M2 nél láttam ilyet a neten, hogy Strava-ra bejátszotta az adatokat. Viszont az majdnem duplája árban. Amúgy nagyon jónak látszik az M3. Nem kell a dróttal szórakozni, továbbá későn reagálnak. Nekem van drótos kínai de mindig késve jelzett. Ami meg nem dróttal van összekötve abba kell lentre, fentre külön elem.

(#157064) DeFranco válasza tonyrulez (#157061) üzenetére


DeFranco
nagyúr

6% eltérés az kb. 40mm átmérő differencia.

traktoron reális.

(#157065) csucsotke válasza tonyrulez (#157061) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Nekem épp az a bajom a kerekessel hogy késve mutat. Már érezhetően lassulok és még mindig az előző adatot mutatja akár 10km/h-val is több lehet benne, attól olyan gagyi hatású lesz. Haveromnak van kerékmérős valami alap verzió kicsi, de márkás, és nála nincs ennyire zavaró késés. A gps-s lassabban frissül?

(#157066) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Van egy gyári Samsung autós telefontartóm, amit szélvédőre lehet rögzíteni. Azonban a nyári kánikulában GPS-t használva a telefon majdhogynem olvadásnak indul. Ezért gondoltam, hogy más, praktikusabb megoldást kéne találnom.

Szellőzőrácson ki milyen típust használ, ami bevált?

(#157067) Nikaré válasza bexinho23 (#157066) üzenetére


Nikaré
őstag

Szia!
A szellőző rácsra fel lehet rakni?
Azért kérdezek vissza mert nemrég hasonló kérdést kaptam rokontól.
Javasoltam egyet, de a kocsi szellőző rácsra nem lehetett feltenni a rács kialakítása miatt.

(#157068) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] BlitzWolf® BW-SHP7 dupla okoskonnektor 12.69$ + 50 pont

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#157069) El Gringo válasza bexinho23 (#157066) üzenetére


El Gringo
senior tag

[link] 40907-es termék. Másfél éve van fent (S8+). Egyszer sem esett ki a helyéről.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#157070) bexinho23 válasza El Gringo (#157069) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi, ez masszívnak tűnik. Viszont nekem a szellőzőrácsok függőleges elosztásúak. Esetleg lehet a csatlakozásánál 90 fokot tekerni rajta?

(#157067) Nikaré
Ez tartó és szellőzőrács függő.

(#157071) tonyrulez válasza DeFranco (#157064) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hidd el én is meglepődtem, pedig pontosan mértem le. Úgy látszik más gondok is voltak ott :) Persze azt is meg lehet csinálni hogy megteszek X távot kerékmérőssel és telefon GPS-el, majd a kettő mért táv arányával visszaszorzom a kerékátmérőt és akkor többé-kevésbé pontos lesz.

HKorn ha már mérek akkor legalább jót mérjek. Meg tetszik az is hogy vissza tudom nézni merre tekeregtem, sebesség meg magasság grafikonnal egybekötve.

csucsotke lassabban frissül (legalábbis ez) a GPS-es, mint a kerekes, olyan 1 másodpercenként frissít, és szerintem késik is, ha megállok akkor látom ahogy lelassítottam majd 0-ra esik.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#157072) Beni2360 válasza bexinho23 (#157070) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem van egy tartóm amit a CD lejátszóba kellett dugni és ott fixálni több mint 3 éve benne van a CD rész nem használom. Egy kicsit a vészvillogót nehezebb elérni mert előtte van a telcsi. Fixen, stabilan áll és nem fújja a rendszer.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#157073) chatran válasza tonyrulez (#157031) üzenetére


chatran
őstag

Én is használnám már ezt az IGPSport km órát, se nálam a szállítás el van átkozva. Először a GearBest-től rendeltem be a legjobb áron, de ott egy hónapig hitegettek, hogy feladják amit nem tettek meg ezért refund lett.
Ezután az Ali-ról rendeltem kb 60 dollárért, mivel öt hét után sem mozdult a tracking, rákérdeztem mi van, erre az eladó azt válaszolta, hogy eltűnt a cucc szállítás során. Pfff
Mondtam küldje újra mivel ilyen kedvező áron sehol sem láttam, ezért nem akartam refundolni.
Van még kb 45 napja, hogy ideérjen, de ezek után kicsi az esély. :(
Te honnan rendelted és mennyiért?

(#157074) Syd69 válasza puritan (#157040) üzenetére


Syd69
aktív tag

Elvileg a fejnek kompatibilisnek kell lennie a mijia T sorozatban....valamelyik kereskedő azt irta a FAQ-ban

Alma

(#157075) fateless válasza Beni2360 (#157072) üzenetére


fateless
veterán

Nekem is ez a fajta van és bevált

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#157076) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ha új bankkártyát szeretnék az aliexpresses fizetésekhez rendelni, akkor azt csak az alipay.com oldalon tudom megtenni?

Alipay.com nem enged be az aliexpresses nevemmel és jelszavammal, pedig nagyon nem emlékszem, hogy valaha is másként regisztráltam volna az alipay-re.

Ha bejelentkezek az aliexpressbe és onnan megyek át a kártya hozzáadásához, akkor meg egy 6 számjegyből álló azonosítót kér, amiről fogalmam sincs :O

Megpróbáltam az új jelszó igénylését is, de akkor meg olyan biztonsági kérdést tesz föl, hogy mi anyám, meg apám neve, csakhogy én ilyen biztonsági kérdést sosem állítottam be :W (merthogy mindkét szülém nevében van ékezet, az ilyenek megadását határozottan kerülöm a netes világban a kétértelműség miatt)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#157077) gyapo11 válasza Donki Hóte (#157076) üzenetére


gyapo11
őstag

Alipay ilyen, nekem föl van írva a hatjegyű szám, szülővárosom, keresztnevem meg anyám keresztneve. Gondolom ezeket kéri alkalomadtán.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#157078) gyapo11 válasza csucsotke (#157063) üzenetére


gyapo11
őstag

Nem láttam a manualban említést trackingről meg adat áttöltésről, szóval szerintem nem tudja.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#157079) Donki Hóte válasza gyapo11 (#157077) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi a segítséget, nekem ez teljesen kiesett a fejemből, se felírva nincsenek sehová ilyen infók (a titkos jelszavas papíromra), se nem emlékszem arra, hogy ilyet valaha is megadtam/kértek volna :O

A titkos kérdések közül választanod kellett egyet, vagy mindre meg kellett adni a helyes választ?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#157080) cof válasza Donki Hóte (#157076) üzenetére


cof
veterán

Amikor vásárolsz akkor be lehet írni a kártya adatokat, aztán el is lehet menteni ha akarod.

Account - Wallet résznél meg lehet törölni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#157081) Donki Hóte válasza cof (#157080) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszi, akkor lehet, hogy így csináltam annak idején is :R Megpróbálom ismét.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#157082) Teplic


Teplic
tag

Érdemes refurbished Kindle-t rendelni? Több helyen is látom, hogy árulják, jófogástól kezdve egyéb helyeken. Tudja valaki honnan tudok kintről refurbished Kindle-t rendelni?

(#157083) azbest válasza Teplic (#157082) üzenetére


azbest
félisten

nem... pontosabban, ha szeretnél használni amazon szolgáltatásokat rajta, akkor azok sokszor nem működnek. A refurboknak sokszor kiütik a sorozatszámát.

Talán jobb lenne mondjuk németektől mediamark/saturnból rendelni akciós napokon újat mailboxde szolgáltatón át (mivel reklámmenteset lehet csak direktben ide rendelni, az meg drágább).

(#157084) HKorn válasza tonyrulez (#157071) üzenetére


HKorn
addikt

Ok ezt adom. Erre nekem egy 20e Ft-os Amazfit Bip van, az még többet tud és más sportra is jó.

Run&Ride

(#157085) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Bevált (lehetőleg USB-s) mikroszkópot valaki tud ajánlani? forrasztásokhoz kellene hobbi szinten

[ Szerkesztve ]

(#157086) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

18:00-tól

Baseus Lightning, Type-C, Micro-USB kábel
Kupon: 1016BASEUS
Kupon ár: 0,79$

Type-C biztosan, a másik 2 nem biztos. :)

[ Szerkesztve ]

(#157087) gorbep válasza Donki Hóte (#157076) üzenetére


gorbep
senior tag

Az Alipay jelszónak most csak 6 jegyű számot enged megadni...

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#157088) #65537792 válasza -secret- (#157086) üzenetére


#65537792
törölt tag

Sorry, this coupon code is invalid.

Nekem ezt írja.

(#157089) nyirzoz


nyirzoz
aktív tag

Type-C-re működött.

(#157090) -secret- válasza #65537792 (#157088) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lightning-ra is okés volt.

(#157091) #65537792 válasza -secret- (#157090) üzenetére


#65537792
törölt tag

Akkor tovább próbálkozom. Igaz most regeltem csak.

(#157092) -secret- válasza #65537792 (#157091) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem általában 2x kell rányomni a gombra, hogy elfogadja a kupont. :D

(#157093) gyapo11 válasza EXIEZ (#157085) üzenetére


gyapo11
őstag

Leginkább az állvány számít, ha tapadókorongos vagy nyeklik-nyaklik, akkor nem lesz kényelmes vele a munka. Nekem van egy képernyős, ehhez nem kell bekapcsolni a számítógépet és nem vagyok a monitorhoz kötve, meg van egy sima usb-s, ez a monitoron nézhető. Mindkettőnek van előnye és hátránya is, de alapjában mindkettő jó, csak pont a béna állvány miatt vettem a másodikat, az tartani tudja az elsőt is. Ami szerintem jó állvány annak van talpa meg egy függőleges cső, amin a mikroszkóp megy le-föl egy tekerőgomb segítségével. Ez tartja mindig a 90 fokos szöget, kevésbé hajlamos a mozgásra, és finoman lehet állítani a távolságot a tárgytól. Azt nem tudom, hogy a forrasztás nem mocskolja-e össze idővel a lencsét.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#157094) szpeti40 válasza #65537792 (#157088) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem is ment type c-re.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#157095) cof válasza -secret- (#157086) üzenetére


cof
veterán

Megy Micro USB-re is:

De most kábellel teli leszek, 6 db-ot húztam be 0.02$-ért Alin tegnap összesen:

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#157096) gorbep válasza #65537792 (#157088) üzenetére


gorbep
senior tag

Nekem működik... egyesével 5-t (mikro USB) engedett rendelni...

Más: olcsó "eldobós" vezetékes fülhallgatót tudnátok linkkel ajánlani? (sima jack csatlakozóval... Gearbest, Ebay, Bangood)

[ Szerkesztve ]

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#157097) #65537792 válasza gorbep (#157096) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen, most nekem is jó. :R

(#157098) EXIEZ válasza gyapo11 (#157093) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nem feltétlen fontos az usb összekötés, mert a laptop is 13" csak.
a lencse dolgot nem tudom, de hobbi szinten nem hiszem hogy keveset bírna.
láttam egyet ahol függőleges csövön volt a szerkezet, és manuál fókuszos volt ha jól tudom.
nyilván akkuról nem használnám így az másodlagos. melyik volt a kijelzős?

(#157099) Digitalpimp válasza ReFleXx (#157049) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Régen minden bazárban lehetett kapni kínai gumit. Nem kellett rendelni. Volt jó magyar gumi is, a Rako. Emlékeztek rá? :DD Durex, eszem-fa..om megáll.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#157100) tonyrulez válasza chatran (#157073) üzenetére


tonyrulez
őstag

Még 2018 márciusában vettem Alin, Cycleling Store eladótól $62,97-ért. 39 nap alatt érkezett meg. Most is van nála, csak már $79.90

4 8 15 16 23 42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.