Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158051) w.miki


w.miki
veterán

[2019 Third Digoo Carnival] Digoo DG-C1R 2.0 NF Brother Black Simplified Alarm Clock Touch Adjust Backlight with Date Temperature Humidity Display #Banggood
Coupon: BGC1R2
Price: USD 6,66

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#158052) bul07


bul07
nagyúr

ali

CANDYEIC 5A USB Cable Super Quick Charge For iPhone 11 Pro Max Samsung Huawei P30 Xiaomi Redmi Phone Cord
1m
[link]
kupon 1/1.01$
Így
micro 0.42$
Type-C 0.92$
iPhone 0.92$

TOPK AN42 USB Cable for iPhone 11 Pro Max Xs Max 8 7 6 Plus 5 5s iPad Fast Charging Charger Mobile Phone Cable 1M 2M
[link]
kupon 1/1.01$
Így
1m-> 0.89$

YKZ LED 3A USB Type C Cable Fast Charging Wire for Samsung Galaxy S8 S9 Plus Xiaomi K20 Pro Mobile Phone USB C charger cable
[link]
kupon 1/1.01$
Így
1m-> 1.39$

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#158053) BullZeye


BullZeye
veterán

Ha egy powerbank kikapcsol mikor feltöltött valamit, azzal lehet valamit kezdeni, hogy ezt inkább mégse tegye?

Rendeltem egy 20.000mAh powerbankot gearbestről ami mire ideért már csak 4000 lett, viszont USBS Zigbee2mqtt (zigbee router) kiválóan tudná egy eldugott sarokban tenni a dolgát hónapokig erről.

Viszont ha rádugom az eszközt, akkor kb 20 másodpercig működik róla, aztán kikapcsol a powerbank, mert keveset fogyaszt az eszköz.

(#158054) anorche1


anorche1
őstag

Megjott a Xiaomi DOCTOR·B Waterproof Sonic Electric Toothbrush Portable Rechargeable Wireless Sonic Tooth Brush Ultrasonic Toothbrush

Tetszik, erossege megfelelo. Az utazo tok is izleses. 2 eltero fejet adtak hozza, egy gyengedebbet es egy alaposabbat.
Az indukcios toltoje usb -s.
Kivancsi vagyok meddig birja nalam beazas nelkul.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#158055) mazsi válasza BullZeye (#158053) üzenetére


mazsi
senior tag

Márkásabb PowerBank dupla kattintásra tudni szokta a kis fogyasztású eszközök töltését is, olyankor nem kapcsol le.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#158056) bul07


bul07
nagyúr

joybuy

2Pcs Twisted Animal Pets Puppy Sika Deer Collectible Bracelet Set for Kids Birthday Party Pretend Play
[link]
1105UNICORN
US $0.99

Elméletileg mind a négy pára jó a kupon


[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#158058) Czimby válasza R3dsnak3 (#158057) üzenetére


Czimby
addikt

Újabb fajta xiaomi tudja.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#158060) Salex1 válasza bul07 (#158052) üzenetére


Salex1
senior tag

Tud valaki nagyon jó áron USB káblet, ami Micro, C és Lightning is van? Min. 2A.

(#158061) citkar válasza R3dsnak3 (#158059) üzenetére


citkar
addikt

Xiaomi 2C power bank leírásában szerepel alacsony áramerősségű töltés, épp úgy működtethető, ahogy a kolléga fentebb írta.
Szóval szerintem van benne és érdemes pontosítani mielőtt megjegyez valamit az ember :)

[ Szerkesztve ]

(#158062) anonymus89 válasza R3dsnak3 (#158059) üzenetére


anonymus89
addikt

DUPLA KATTINTÁS = ALACSONY TELJESÍTMÉNYŰ TÖLTÉS
Töltsd biztonságosan az alacsony áramfelvételű eszközöket, pl. Bluetooth headseteket vagy aktivitásmérőket. Egyszerűen csak nyomd meg kétszer a bekapcsoló gombot a 2 órás, alacsony áramerősségű töltési periódus elkezdéséhez.
Forrás

mi headset miband charge 02

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#158063) ANOka válasza anonymus89 (#158062) üzenetére


ANOka
őstag

A probléma a "2 órás" szóösszetételben rejlik! :U

(#158064) fecus


fecus
őstag

Sokan használnak kínai légegeret a médialejátszó boxhoz.
Van valaki aki használ ilyet PC-hez, prezentációhoz? Pl. webes használat oktatás projektorral.
Ha van valakinek tapasztalata melyik típussal?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#158065) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Eladónak van 10,01/10 kuponja. Pl: 2 darab gyerek mellény 0,2$.

Kuponnal 3 x 100 darab építő + 10 darab 0,04$

Nekem az alsó pakkból jön egy.

[ Szerkesztve ]

(#158066) i-sti válasza -secret- (#158065) üzenetére


i-sti
senior tag

Köszi, rendeltem egyet az építő kockákból.
Remélem el is küldik.

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#158067) _q válasza -secret- (#158065) üzenetére


_q
addikt

Csak én nem látom sehol a kupont :F

(#158068) beci válasza -secret- (#158065) üzenetére


beci
őstag

En nem talalom a kupont.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#158069) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Akkor ennyi volt. :(

[ Szerkesztve ]

(#158070) anonymus89 válasza ANOka (#158063) üzenetére


anonymus89
addikt

oké

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#158071) i-sti válasza -secret- (#158069) üzenetére


i-sti
senior tag

Confirm. Kupon off :((

Novum Forum Siculorum

(#158072) macilaci78 válasza R3dsnak3 (#158059) üzenetére


macilaci78
nagyúr

2C-m van és a Miband 3-at is töltöttem róla. Dupla katt-tal mindkét porton csak lassú töltés van. Sima töltésnél a kis fogyasztású eszközt csak addig tölti, amíg a gyors töltéssel tölthető eszköz (telefon) fel nem töltött.
Nekem is gyanús volt, egy egy ledes kis olvasólámpát vettem rá, rádugva 1-2 másodperc után kialudt, azt hittem, a lámpa a rossz. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#158074) gyapo11 válasza BullZeye (#158053) üzenetére


gyapo11
őstag

Mielőtt lekapcsol be kell neki terhelni annyi árammal és csak annyi ideig, ami nem engedi lekapcsolni. Egy oszcillátor, egy osztó, egy monostabil multivibrátor cmos ic-kből, hogy kicsi legyen a fogyasztása.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#158075) Indy1 válasza bul07 (#158052) üzenetére


Indy1
tag

Candyeic- az elso-- nem ad le 5A feszultseget. teszteles utan irom.
92 centert lehet jobbat venni ha eleg 3A
ha 5A kell, ajanlom tovabb keresni (es dragabb lesz)

(#158076) synar


synar
őstag

(#158077) bul07


bul07
nagyúr

Aki rendelt anno a nagyon akciós a Digoo E27 ledes égőből az megkapta mindet amit rendelt?
Én 2x 3db rendeltem de csak az egyik 3pak jött meg eddig, az is már elég régen

(#158075) Indy1

Nekem nem kell 5A, de azért kösz az infót

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#158078) pn4hvq válasza bul07 (#158077) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Én egy pakkot rendeltem, az megérkezett 2-3 hete.

(#158079) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok!

Rendeltem e-Bayről telefon akkut, meg is jött, de botrányos vele az üzemidő. 40%-nál kézbe vettem, 1 percen belül leugrott 20%-ra, majd a következő 1 perc nyomkodás alatt esett még 2%-ot. :(((

A Device Info HW az alábbi adatokat mutatja. Az akku papíron 2000mAh kapacitású. Jól sejtem, hogy ez azt jelenti, hogy a tényleges kapacitás nagyon messze van a ráírt értéktől?

Ilyen esetben ugye visszakérhetem a pénzt egyből? Van egy olyan érzésem, hogy ha az eladó küldene egy másikat, azzal nem lennék előrébb... :F

Meizu MX3 32GB

(#158080) dugo_ válasza kutkut (#158079) üzenetére


dugo_
veterán

Az ebayes akkuk 99%-a közelében sincs a gyári darabok kapacitásának. Nyugodtan indítsd el a pénz visszát.

(#158081) edk- válasza bul07 (#158077) üzenetére


edk-
őstag

Két csomaggal rendeltem, megérkezett mindkettő a múlt héten.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#158082) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Roidmi 3S 10,59$ a BG-n, talán a legolcsóbb mióta az eszemet tudom.
Nekem nem kell, de ennyiért nem tudtam otthagyni. :B
Kupon hozzá:
BGcarmiq

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#158083) puritan válasza anadroid (#157901) üzenetére


puritan
csendes tag

Nekem is megtetszett ez a hátizsák, és direkt ezért regisztráltam a Joybuy-ra. Nem tudom milyen kuponnal, de 9,99$-ért tudnám megvenni. Eddig az tántorított el a rendeléstől, hogy lejjebb görgettem egészen az oldal aljáig, és a vásárlói visszajelzésekben eléggé kiábrándító képeket találni. Valahogy kevés hasonlít a reklámban szereplő fotókra.
Valaki megkapta már ezt a cuccot, és fogta a kezében egyáltalán?
Vagy lehet hogy jobban megérné itthonról egy Xiaomi MI City, ami 3x ennyibe kerül, de ha nincs kitömve, akkor is hátizsák formája van.

[ Szerkesztve ]

(#158084) Laccoss válasza kutkut (#158079) üzenetére


Laccoss
addikt

Szerintem kezd el tölteni, 100%-ig, és utána nézd meg, hogy csökken a % értéke.

dugo_: Utángyártott akksinál azért kellene hoznia, ez nem 18650es akku.

(#158085) nababika


nababika
aktív tag

Sziasztok. Keresek Xiaomi kültéri kamerát ami kinai szerveren működik 10000-12000 között. Amit találtam abból nem derül ki hogy működik e kínai serveren. Vagy csak én vagyok béna. De nem szeretnék lyukra futni.

(#158086) Donki Hóte válasza puritan (#158083) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Van ilyen OIWAS hátizsákom, kékben. Valóságban egyáltalán nem csúnya, 10 dollárt megér.

Többet viszont nem, mert vannak azért hátrányai. Egyrészt viszonylag nagy a mérete, nem egy kompakt zsák.

Másrészt kevés benne a kisebb, elkülönített zseb, nem jól pakolható. A cippzárja sem túl jó, nehezen jár, sok helyen túl erős az alatta lévő varrás, nehéz áterőltetni ezeken a részeken a cippzár húzóját.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#158087) MittuDomain_ válasza Donki Hóte (#158086) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én 6,99-et fizettem érte, ha annyit megér, az azért megnyugtató...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#158088) macilaci78 válasza Donki Hóte (#158086) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez is egy nézőpont. Alapvetően két hátizsákot használok napi rendszerességgel.
Egy Xiaomi Business, 17 literes, nagyobb, kisebb rekesz, apróságoknak pár kisebb zseb. Laptop kényelmesen, párnázott zsebben elfér, egy vacsoránál nagyobb bevásárlásra kicsi.
A másik egy https://www.511tactical.com/rush-24-backpack.html [link], 37 literes, a nagy rekeszben kényelmesen elfér a megpakolt Xiaomi, a kis rekeszben meg kb minden, ami a Xiaomi elülső rekeszében. Apróságoknak annyi zseb van rajta, hogy még három hét használat után is találtam benne zsebet. :D

A linkelt Oiwas méretben, kialakításban a nagyobb hátizsákomhoz van közelebb: egy nagy rekesz minimális belső osztással, meg egy kisebb elülső zseb osztásokkal. Szerintem ez jobban fazon pakolható, bár attól függ, mit akarok beletenni és azt hogy akarom kivenni. Sok apró mütyűr egymástól elkülönítve (laptoptöltő, egér, pendrive, névjegyek, adapter, telefonhoz kábel, powerbank, kulcsok, kis esernyő), vagy kis darabszámú, de nagy méretű cucc (dosszié, ásványvíz, cipő, stb).

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#158089) Zizi123


Zizi123
senior tag

Esetleg valakinek van tapasztalata kinai szunyogirto lampakkal. Altalaban USB-be dughato kek fenyu neon lampa, es valami ventilator szippantja be a kis dogoket.
Hasznal valaki ilyet, vagy tud jobbat?
Valami hasonlora gondoltam:
Link
Link2

LOL
Magyar oldalon ugyanez

[ Szerkesztve ]

(#158090) kenand válasza nababika (#158085) üzenetére


kenand
veterán

Vegyél inkább kültéri IP kamerát ONVIF supporttal (ha olcsó, de már használhatót akarsz akkor pl Wanscam K22) azt használhatod a saját androidod appjával, vagy NVR-rel. 25 USD egy K22
Vannak beltéri Xiaomi kamráim, szép képük van, de pont a Xiaomi szerver és a Mi home app a gyenge pontjuk...

[ Szerkesztve ]

(#158091) r0by válasza Zizi123 (#158089) üzenetére


r0by
addikt

Nekünk a Xiaomi van, ajánlom.
[link]

(#158092) Zizi123


Zizi123
senior tag

Volna meg 1 kerdesem.
USB-C eloszto kellene mobiltelefonhoz, amivel tudnam a telefont egyszerre tolteni, es zenethallgatni jackdugon keresztul. Mar vettem 2db-ot, de meg egyik sem mukodott eddig.

(#158093) nababika válasza kenand (#158090) üzenetére


nababika
aktív tag

Az jonak nez ki de azt elfelejtettem, hogy a google home kompatibilitas fontos volna.

(#158094) betyarr válasza macilaci78 (#158088) üzenetére


betyarr
veterán

ennek a tactical backpacknak tényleg ennyi az ára,vagy valami irgalmatlan nagy akcióban vetted?

(#158095) GrayMatter válasza MittuDomain_ (#158087) üzenetére


GrayMatter
csendes tag

+1

(#158096) kutkut válasza dugo_ (#158080) üzenetére


kutkut
addikt

Csak írjak az eladónak vagy nyissak egy "case" -t (Resolution Centerből)?

Laccoss: Kb. 1 hete megvan, már többször fel lett töltve. Ezek után ilyen.

Meizu MX3 32GB

(#158097) Sungoo


Sungoo
addikt

Szerintetek ez reális? Jól értem, hogy ott dekkol október 10.-e óta?

[ Szerkesztve ]

(#158098) nightzone válasza puritan (#158083) üzenetére


nightzone
aktív tag

Nekem is van 1 ilyen fekete Oiwas, tetszik, de mint elöttem írták vannak hátrányai. Kisebb dolgokat pakolni nem ajánlom, ahhoz sztem túl mély, viszont amire én vettem az az utazás, na arra pl tök jó mert sok minden belefér, ráadásul pl wizzairnél kézipoggyászként vittem és nem volt gond a mérete. Az esőt jól bírja, a londoni esős napokat kibírta szárazon. Ami nem jött be az az hogy ha lerakod eldől, tehát mindíg neki kell támasztani valaminek mert nem sík az alja.

[ Szerkesztve ]

(#158099) fujifilm1 válasza fujifilm1 (#156835) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Sziasztok,

Megjött a Tiso ix - 26 USD [link] - Kenneth Tanaka videója [link] alapján rendeltem.

Ti ne tegyétek. :)

Nem vagyok nagy szakértő, csak szeretem és meghallom a jó hangzást, és ez nekem nagyon nem jött be.
Eleve ez a forma nem jön be. egyszerűen nem illeszkedik a fülemhez.
De nem hiszem hogy csak ez a baj és hogy másnak ez jobban szól, mert bizonyos szögben a fülembe tömködve, -és kézzel tartva, hallok benne mélyeket,
de akkor is "doboz" hangja van...

A mikrofonjáról meg azt mondja az akivel Messengeren beszéltem, hogy elég gagyi, halk. :(

Lehet hogy ez valami hibás darab úgyhogy várjuk meg míg másnak is megjön (sagesz93??) és szülessen végső verdict az alapján...

Szóval marad a Haylou GT1 -et, ami továbbra is nagyon bevált. :)
(A Haylou GT1-ből viszont én nem javaslom a pro-t, a szállításhoz túl nagy és nehéz a bölcsője, visszatértem a nem pro tokjához, mert az jobban elfér a táskában, és sokkal praktikusabb.)

Irok Tanakanak, hogy szép dolog a sponsor video, de én ezzel le is iratkoztam a csatornájáról... :K

[ Szerkesztve ]

(#158100) BullZeye válasza anonymus89 (#158062) üzenetére


BullZeye
veterán

0/24-ben kellene mennie, így ez kiesik.

Aliról rendelek pár 4V->5V átalakítót meg tokot 2 18650 akksinak, remélem az nem kapcsolja le magát... :)

Néztem még ezt, de sajna nem hirdetik nagy betűkkel, hogy kikapcsol e egy idő után ha nem szív elég áramot... De mivel van rajta egy LED, így gondolom ez is kiesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.