Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156551) #65537792 válasza Met (#156548) üzenetére


#65537792
törölt tag

Olvass vissza. De mindenki azt vesz amit akar. :R

(#156552) pulutodurumo válasza #65537792 (#156551) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Soha többet nem ülök autóba... Azért mert egyszer valaki valamivel balesetet szenvedett miért kell ennyire megijedni?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#156553) Zsoleszhun válasza Visormail (#156549) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Én egy ilyenre használtam el most:

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#156554) macilaci78 válasza Met (#156548) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szóval már olvastunk olyan esetről a topikban, hogy valakinek a valakijének egy Apple Airpods-hoz hasonló fülhallgató használat közben a fülében felrobbant és plasztikázni kell, hogy legalább a szemüveg megálljon rajta.
A későbbiekben azt is tudni vélték, hogy az akku robbant fel és a beszállító volt a ludas.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#156555) #65537792 válasza pulutodurumo (#156552) üzenetére


#65537792
törölt tag

Jó jó. :R

(#156556) fradi81 válasza V.Stryker (#156546) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam még a szokásos Baseus s06 a favorit.

moto g72, Ninebot d28e

(#156557) htc07 válasza macilaci78 (#156554) üzenetére


htc07
addikt

[link] itt a komment.

amúgy lehet csak én vagyok túl paranoid, de én nem tennék a fülembe semmit, amiben akku van, pont hasonló okokból, de egyéni kockázatvállalás kérdése. Meg engem nem zavar a kábel sem, főleg hogy egy dologgal kevesebbet kell rendszeresen töltögetni, és a hangminőség is szerintem egyértelműen jobb, mint amit el lehet érni bluetoothon (talán az aptX megközeliti)

(#156558) V.Stryker válasza fradi81 (#156556) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. És ahogy nézem itt az akku nem a fülemben van, hanem a nyakamon. Így ha szerencsém van csak az ütőerem pattan el a robbanástól. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#156559) CHIPman válasza V.Stryker (#156558) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Próbálj ki egy ilyen kialakítású fülest, mielőtt megveszed, nekem nagyon kényelmetlen, hogy egy elég komoly erő húzza lefelé.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#156560) agroman válasza V.Stryker (#156558) üzenetére


agroman
senior tag

raadasul mar sehol nem kapni normalis arban..

------

(#156561) flegga92 válasza CHIPman (#156559) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem is baromi kényelmetlen volt, többet is próbáltam már, állandóan kiesett a fülemből. Ha épp nem akkor húzta lefele rendesen.

(#156562) fradi81 válasza V.Stryker (#156558) üzenetére


fradi81
veterán

A 8 órás üzemidő azért elég kellemes, persze futáshoz az ilyenek nem jók, de ha nem ugrálsz közben akkor nem zavaró és nem esik ki a fülből.

moto g72, Ninebot d28e

(#156563) bul07 válasza Zsoleszhun (#156553) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is ezen gondolkozok vagy egy 120Cm-es Type C kábelen [link]

Az a gondom ezzel a töltővel hogy nincs rajta kijelző, és hogy nem gyors töltés funkciós, már szintem minden újabb telefon tudja a gyors töltést

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#156564) digitalentum válasza htc07 (#156557) üzenetére


digitalentum
csendes tag

"... én nem tennék a fülembe semmit, amiben akku van"
Ezzel a szöveggel utasítod majd vissza a hallókészüléket is, ha eljön az ideje? :B

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#156565) Mr.Csizmás válasza digitalentum (#156564) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

abban elem van ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#156566) V.Stryker válasza CHIPman (#156559) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tronsmart volt, csak lenyúlta a feleségem. Most ezért keresek másikat.
Nem ugrálok, nem futok,csak jövök megyek. :)
Nekem azért is jobb ez a nyakas verzió, mert nem mindig kell a fülembe legyen. Ha hívnak beteszem.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#156567) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#156565) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mindegy, kell valami kifogás :U

biztos az az elem is kínában készült vagy mittom...

@V.Stryker: látod ha elég gyorsan futottál volna nem nyúlta volna le.

[ Szerkesztve ]

(#156568) mrrr74 válasza V.Stryker (#156546) üzenetére


mrrr74
aktív tag

A legjobb olcsó Bluetooth fülesem eddig a Meizu EP51 volt, amíg át nem hajtott rajta egy autó (kirántottam a pulcsim levétele közben a parkolóban, erre figyelni kell, hogy beakad a kábel). 15,39$-t bőven megér BGEP51AA kuponkóddal, szállítással. Most Tronsmart Spunky család van helyette, az sem rossz.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#156569) Met válasza macilaci78 (#156554) üzenetére


Met
nagyúr

Ja ok, akkor majd írok ha felrobbant a fülemben.
Remélem a karjaim nem szakadnak le és lesz mivel pötyögni :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#156570) dudi6 válasza Zsoleszhun (#156545) üzenetére


dudi6
senior tag

Lehet valahogy keresni az eladó (store) nevére ebben az Exchange coin részben?

(#156571) CHIPman válasza mrrr74 (#156568) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Amúgy az új Spunky valóban nem tűnik rossznak beépített USB kábellel, AptX-szel és cradle akasztóval(!).
Nekem a sima spunky van, az egyedüli dolog ami zavar benne, hogy ha nem használom, akkor a fülesek és a doboz lemerítik egymást, de elvileg ez nem egyedi. Amúgy nagyon szuper.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#156572) V.Stryker válasza CHIPman (#156571) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Valahol most akciós valami kuponnal ez a Spunky? tetszik. :B Vagy ilyenből van olyan ami ajánlott még? Xiaomi vagy mit tudom én.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#156573) mrrr74 válasza CHIPman (#156571) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Az újat még nem próbáltam, pár hete jött ki. A sima sportoláshoz nekem jobb, mert egyáltalán nem esik ki a fülemből. A PRO-t mélyebbre kell tenni, plusz nagyon érzékeny az érintőfelülete (mert sokkal kisebb), viszont nem merül annyira a töltőben, mint a másik és tölthető vezeték nélkül is. Ahogy a doboz nyílik, az nagyon jól néz ki.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#156574) Beni2360 válasza DeFranco (#156567) üzenetére


Beni2360
félisten

vagy mittom... már több mint 5 éve használom sajna. Egy spéci elem ami oxigénnel keveredik amikor a védő burkot lehúzod róla várni kell 1 percet mielőtt használatba veszed. Elejétől a végéig egy a teljesítménye.
Vannak próbálkozások tölthető aksikkal Kínában.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#156575) macilaci78 válasza Met (#156569) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Beépített akkus billentyűzetet használsz? Esetleg valami aktivitásmérő a csukón és a mellkason? A Lidl-ben most volt akciós a ledlámpás olvasószemüveg, mennyi világtalan emberre lehet számítani, te Jó Isten! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#156576) CHIPman válasza V.Stryker (#156572) üzenetére


CHIPman
nagyúr

3 verzió van (encore, pro és beat), geekbuyingon van általában kupon (és jellemző az EU raktár is). Nézd meg őket ott, és mondd, hogy melyikhez nézzek kupont.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#156577) Salex1


Salex1
senior tag

Tudnátok ajánlani olyan powerbankot, ami belefér a farmer kicsi zsebébe (ami a nagyzseb mellett van) olyan 4-5cm x 6cm és nem túl vastag. És beépített lightining csatlakozója van, hogy ne kelljen mellette kábelt vinni. Nem szükséges túl nagy kapacitás...
Kikészít már a nyavalyás iphone, hogy inkább vezetékes telefon mert olyan hamar lemerül.

(#156578) V.Stryker válasza CHIPman (#156576) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

:R Köszönöm. Épp az imént rendeltem egy EP51-et. 5k alatt kijött.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#156579) DJGABI válasza Salex1 (#156577) üzenetére


DJGABI
addikt

én ezt ismerem ami a legkisebb [link] meg vannak ilyen "eldobhatósok" [link] amiben amúgy szintén lipo van [link]

olyan kis méretben szerintem nem is tudnak értékelhető kapacitást gyártani

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#156580) DeFranco válasza Salex1 (#156577) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kicsi lesz a kapacitás, az reálisan tud 3500 mAh-t 3,6V-on, az én bw-p2 blitzwolfom is ennyit tud kb (3350). a redmi 4x-em akkujába kb. 30-40%-ot tud beletolni (mérve 1800 mAh jött ki belőle, ugye számolni kell a 3,6/5V konverzióval plusz veszteség is van), ami azért érzékelhető de egy teljes napra nyilván nem elég.

azt hiszem lidiben vagy aldiban láttam most ilyen formájú akksit szerintem annak is hasonló lehet a kapacitása. esetleg pepco.

[ Szerkesztve ]

(#156581) Imy


Imy
veterán

Dacia Dokker-be milyen telefon tartót javasoltok? A lényeg, hogy stabilan álljon a légbeömlőben. Jó lenne, ha valaki már vett ilyen légbefúvóba, és ajánlaná, ami bevált. [Kép a belsöről]

[ Szerkesztve ]

(#156583) nightzone válasza bul07 (#156532) üzenetére


nightzone
aktív tag

2db fogkefe tartó berendelve. :R

(#156584) zoltan6 válasza Imy (#156581) üzenetére


zoltan6
őstag

ott a nagy kijelző benne.Nem tudja a navigációt,zenelejátszást,kihangosítást?
Nézz körül az ugreenek közt alin,most egész jó akcióban vannak.
[link]

(#156585) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Új cuccok vásárlása van tervben. Vett már valaki közületek 12V H7-es led izzót autó tompított fényhez?Érdekelne,hogy mennyire más,illetve jobb lett-e a látótávolság.
A másik,ami szintén kellene.. Van egy 5hónapos csivava kiskutya itthon,a gyerekeké. Hát eddig nem sikerült szobatisztaságra nevelni.Sem kutyapelus,sem szoktató spray,sem bioalom nem vezetett eddig semmire.Kint az udvaron elvégzi a dolgát,de amint behozzák a lakásba,első dolga valahová a járólapra vizelni.Nahát én ezt meguntam.Ilyesmit keresek: [link] Ezt mi hozza működésbe? Nincs hozzá távirányító. Valami ötlet? Ez is hasonló: [link] Köszi előre is!

Üdv: Attila

(#156586) petipetya válasza bul07 (#156532) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szappantartó berendelve, remélem nem a rózsaszínt küldik :R

"nincs rá lezsóidő"

(#156587) Plero válasza Imy (#156581) üzenetére


Plero
tag

Én korábbit használok, amiben "sima" rádió van és az is tudja a bluetooth-os telefon kihangosítást.

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#156588) MADcat válasza st6969 (#156536) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Valami ilyesmit fogok venni. Bele smart égő 4 darab. Panelt nem vennék még.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#156589) ANOka válasza tillatrilla (#156585) üzenetére


ANOka
őstag

Tudtommal a fényszóró átalakítása engedélyköteles: vagyis vagy a gyári megoldást használod vagy újra vizsgáztatod az autód átalakítás után.

Ha már H7, akkor én az Osram továbbfejlesztett termékeire esküszök.

(Most Silverlight 2.0 H7 van az autómban, de mivel ez megszűnt, most rendeltem tartaléknak Night Breaker Silver-t. De a fény színhőmérséklete már egyéni ízlés dolga.)

[ Szerkesztve ]

(#156590) edk- válasza ANOka (#156589) üzenetére


edk-
őstag

A H7-est fogadó lámpatestben kizárólag izzószálas fényforrás használata legális. Újra sem lehet vizsgáztatni mással.

Nagy szerencse kell ahhoz, hogy a LEDes fényforrás vetítési képe ne legyen rosszabb, mint az izzóé. Ha egyáltalán elképzelhető. Hiszen ott, ahol az izzószál van, a LEDesben a LEDet tartó panel foglal helyet.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#156591) macilaci78 válasza Salex1 (#156577) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Repiajándéknak kaptam ilyet, 2000 mAh, USB és microUSB van rajta, 8*55*90 mm. Az melegítő mellényhez fogom használni.
Partnercég logója van rászitázva, más nincs.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#156592) Sanki válasza tillatrilla (#156585) üzenetére


Sanki
addikt

Első: kínai ledes vackot ne tegyél az autóba, mert Te semmivel se fogsz jobban látni (sőt...), illetve a szembejövőket pedig szépen vakítod. Plusz nem épp törvényes.

Második: ez akkor működik, ha a kutya elkezd ugatni / vonyítani (tehát minden hangosabb hangra). Pisiléshez nem fog hatékony lenni (ha csak közben nem vonyít).

[ Szerkesztve ]

(#156593) Digitalpimp válasza tillatrilla (#156585) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Hagyd kint az udvaron. A kutya oda való.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#156594) gabor9991 válasza Sanki (#156592) üzenetére


gabor9991
őstag

Rengeteg ilyen ledes lámpás tuningjóska jön szembe velem is nap mint nap.
Tompított fényszóróval jön szembe, de világít össze-vissza az egész kurva lámpa, bele a szemembe is így másodpercekig félig vakon vezetek miután elment melletem.
Hiába villogok nekik, annyira hülyék fogalmuk sincs hogy a 2$-os ledes szarjuk épp kiégeti a szemem ez a bajom, ezért villogok szerintem nem fogja fel egyik sem, lehet még vissza is villog, hogy lássam van még pár lumen tartalékban ez nem a maximális erejű sugárnyaláb volt amit épp rám irányított eddig.
Miután elhúzott melletem akkor jól látható, hogy az aszfalt meg van olvadva a kocsi mögött, hiszen a rendszámvilágítás is egy 23ezer lumenes fényerejű ledes izzóval van megvilágítva, az ingyen posta miatt nem volt nagy dolog oda is rendelni egy pár ledet.
Engem jelenleg ezek b@sznak fel de nagyon.
Remélem egyszer majd a rendőrség is észbe kap hogy ez milyen jó bevételi forrás lehetne és mennek a nem gyárilag ledes fényszóróba szerelt ledek a szemétbe ahová valók.

Nem tudom miért gondolják sokan hogy ez jó.

[ Szerkesztve ]

(#156595) Mr.Csizmás válasza gabor9991 (#156594) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

majd ha elfogynak a román trélerek, remélem az aliexpress tákoldák jönnek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#156596) lac14548 válasza Imy (#156581) üzenetére


lac14548
aktív tag

https://roundmount.pl/gb/dacia/lodgy-dokker-2012-19-dacia-phone-holder.html

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#156597) DeFranco válasza gabor9991 (#156594) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1

ezért lett szimpatikus hogy a következő autó valami magas üléspozíciójú modell legyen, pl. egy suv, mert ott legalább részben megúszom az ilyen majmokat, meg a félszemű de az legalább az égbe világító hagyományos társait...

jön a tél...

(#156598) edk- válasza Digitalpimp (#156593) üzenetére


edk-
őstag

Egy ilyet? Megenné éjjel egy bagoly!

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#156599) Degeczi válasza gabor9991 (#156594) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Néha szokták, pár hónapja asszem pont itteni fórumon is panaszkodott vki, h a LED-es izzóra cserélt lámpája fényét látva megállították és megbüntették a rendőrök, "pedig semmi baj nem volt vele"

(#156600) CHIPman válasza gabor9991 (#156594) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ennek csak közvetve van köze a LED-es tompítotthoz.
Egyrészt amiről te beszélsz, az a foncsoros lámpába tett, nem pontszerű fényforrások általános tulajdonsága. Példának okáért a COB LED-es izzók ilyenek, de például a megfelelően megtervezett (meglepően komoly cuccok vannak a kínai piacon is) CREE LED-esek nem. Ha valaki foncsoros lámpába tesz COB-ot, azt én is elítélem, és rákapcsolom a refit automatikusan.
Viszont ebből következik, hogy ha projektoros lámpába rak COB LED-et, azt észre sem veszed, mert nem vakít, és azt hiszed, hogy Xenon. A projektoros lámpa összegyűjti a nem pontszerű fényforrásból származó fényt is úgy, hogy annak megfelelő legyen a vetítési képe.
A rendszámtábla világítástól, ami pedig abszolút nem az ember szemébe világít, egy megfelelő idegrendszerrel rendelkező ember talán nem kap idegbajt. Ha pedig valakit amiatt megbüntetnek, akkor annak nem az a valódi oka. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.