Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156051) maroni válasza erdey_a (#156045) üzenetére


maroni
aktív tag

Szia! Én tőlük vettem [link] korrekt és kb 4-5. áron tavasszal egy 20e volt kuponokkal , keret készítés posta! itthon 100e + szokott lenni!

[ Szerkesztve ]

(#156052) MrWhite válasza cof (#156049) üzenetére


MrWhite
tag

Csak a vita kedvéért nem vitatkozom, de pl. a Yanwen nem a China Post része, vagy szolgáltatása.
"... nálunk is van szolgáltatás a csomagokhoz" felsorolhatnál néhányat (China EMS szintűt).

[ Szerkesztve ]

...

(#156053) edk- válasza erdey_a (#156045) üzenetére


edk-
őstag

Én ezekből a boltokból rendeltem eddig dioptriás szemüveget, összesen tízet magamnak és családtagoknak:

https://gmeiopticals.aliexpress.com/store/1823558

https://eyewell01.aliexpress.com/store/1853675

https://hotochki.aliexpress.com/store/2665096

https://www.aliexpress.com/store/1525252

Nekem eddig kétszer rontottak el szemüvegkészítést. Mindkétszer egy-egy budapesti optikában.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#156054) cof válasza MrWhite (#156052) üzenetére


cof
veterán

Szerintem te is utána tudsz nézni, ha annyira érdekel. De ugyanígy van EMS, tértivevény és a többi...

Itt sem csak a magyar posta szállít csomagokat, van millió egy futárcég is.

De az összehasonlításod akkor is rossz, kína vs magyar posta... még a németnek sincsenek "alvállalkozó, bedolgozó postához tartozó cégei".

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#156055) MrWhite válasza cof (#156054) üzenetére


MrWhite
tag

Tárgyi tévedésben vagy, sok a csúsztatás és nagyon eltértünk az eredeti felvetéstől. Részemről lezártam ezt a diskurzust.

...

(#156056) betyarr


betyarr
veterán

[link] ilyet vett már valaki külföldről?vajon mennyire megbízható?esetleg van ajánlott?itthon elég drága.

(#156057) cof válasza MrWhite (#156055) üzenetére


cof
veterán

Szerintem meg te fújtad fel nagyon, a monopól helyzetet. Állami posta mindenhol csak egy van, az EMS mindegyik postánál ugyanazt jelenti (gyorsposta). Az, hogy te nem fizetsz a postáért olykor, még nem jelenti azt, hogy ingyen is adja fel az eladó... Bizony ő fizet érte, de X százalékot visszaigényelhet, hogy miért. mert millió számra dolgozzák fel a csomagokat, és a posta is így jól keres. Ami külföldről érkezik csomag, szinte mind teher a postának, mert csak filléreket kap a kézbesítésért (pláne a nem aláírós), és egyre többen rendelünk külföldről, de a dolgozó egyre kevesebb.

Monopól helyzet van különböző szolgáltatóknál is, pl. TV egyik helyen olcsóbb mint másutt, mert nincs vetélytárs így adhassa drágábban és ez országon belül van...

De örülni kell, hogy van még aki a magyar postán azért dolgozik, annyi pénzért és netán tisztességesen is végzi a munkáját. Sajnos egyre kevesebb lesz utánpótlásból is, de egyéb más területeken is majd érződik a hiánya vagy már most érezhető.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#156058) Cyborg válasza spileraaa (#156033) üzenetére


Cyborg
őstag

Sima szappanos víz, meg ez , Nekem működik

(#156059) erdey_a válasza edk- (#156053) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi :R
neked is maroni :R

Vérboci

(#156060) EXIEZ válasza cof (#156057) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nem akarok belemenni de a TV az pont nem monopol ( nagyon max monopolistaként viselkedik ). Ha monopolt akarsz említeni akkor pl: MÁV. Teljesen más az árazási politika a monopolnál mint ahol 2-3 versenyző van ( telefon / TVszolgáltató)

[ Szerkesztve ]

(#156061) oszy válasza CHIPman (#156037) üzenetére


oszy
veterán

Van egy lámpám, amibe a kicsi DC jack kell, ahogy a fórumtársunk írta. Nekem pedig az adapteren nagy van.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#156062) w.miki válasza spileraaa (#156033) üzenetére


w.miki
veterán

(#156045) erdey_a:
Veithdia Official Store is készít szemüveget.
Azt itt dicsérték. Én inkább lézeres szemműtéten gondolkodom.
Sajnos az ennél jóval drágább, és nem tudom ali-ról megrendelni.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#156063) cof válasza EXIEZ (#156060) üzenetére


cof
veterán

Nem akartam egy szolgáltatót sem megnevezni (TV,Internet,Telefon) U*C, Tel*kom, stb..., de meg lehet nézni a weboldalukon, hogy ugyanaz a csomag sokkal olcsóbb máshol mint ott, ahol nincs másik szolgáltató konkurencia, tehát azon a helyen monopól helyzetben van, mert csak ő szolgáltat.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#156064) fateless válasza w.miki (#156062) üzenetére


fateless
veterán

Pedig lehet, érdemes megrendelni Kínából.
Elküldik a szoftvert, aztán kinyitod az optikai meghajtót, oda helyezed a szemed, és a program lefut.
Egyes műtétekhez BluRay kell, de az alapokhoz elég a 650nm és a 780nm (mélyvörös és infra).
Tized ár az egész ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#156065) Real_Necro


Real_Necro
veterán

UK raktárból most ez az étkezőbe való Yeelight egész jó áron van:

[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#156066) fateless válasza Real_Necro (#156065) üzenetére


fateless
veterán

Tyű, honnan van ez az ostob..., ez a nem túl átgondolt idézet az aláírásodban?

Eddig nem ez volt, ugye? Az ilyen fel szokott tűnni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#156067) bertokl válasza Real_Necro (#156065) üzenetére


bertokl
tag

Van rá kupon is:
be86c5

[ Szerkesztve ]

(#156068) fateless válasza bertokl (#156067) üzenetére


fateless
veterán

Hm, egész jó, közel 6k-t levesz az árából.
Tetszik nagyon, de most nem vállaljuk be, most csináltattuk meg a konyhát, nincs kedvem megint kábelezgetni, és falra szereltettük az asztalra világító lámpát. Pedig egyébként nem hiszem, hogy több lett volna ez a megoldás...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#156069) edk- válasza fateless (#156066) üzenetére


edk-
őstag

Hangzásra olyan, mintha valami kdMp-s mondta volna. Szerintem az aláírásban iróniaként értelmezendő.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#156070) fateless válasza edk- (#156069) üzenetére


fateless
veterán

Sejtem, hogy nem így gondolja. Vagy legalábbis nagyon remélem...

Csak eddig nem tűnt fel

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#156071) oszy válasza oszy (#156061) üzenetére


oszy
veterán

Amúgy nekem egy vezeték is jó lenne, mert kicserélném a mostani nagyot, kicsire. Persze jobb egy átalakító, hogy két fajta aljzatba is be lehessen dugni, de nem lenne gond, ha ki kellene cserélni. :R

Egyébként megtaláltam. 3,5 mm jack-nek írják több helyen és arra a helyre kell. :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#156072) Skillet válasza oszy (#156071) üzenetére


Skillet
addikt

Ez nem 3.5mm jack. A 3.5mm jack az a fülhallgató csatlakozó!

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#156073) Real_Necro válasza fateless (#156066) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy film kezdődik így... ;) :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#156074) oszy válasza Skillet (#156072) üzenetére


oszy
veterán

Akkor rosszul írták még az Amazonon is... :W

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#156075) farkas-j válasza betyarr (#156056) üzenetére


farkas-j
őstag

Én HDMI-ből vettem ilyen "sima" olcsó splittert. Nálam működik.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#156076) #65537792 válasza stickermajom (#156047) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szeptemberben 7én rendeltem. Tegnap jött meg.

(#156077) Ciccuka


Ciccuka
veterán

P10DESK
P20APP
ebay kupon

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#156078) macilaci78 válasza spileraaa (#156033) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én amikor legutóbb csináltattam szemüveget, kaptam egy fél marék Hoya kendőt, mosható, de ha elfogy, akkor menjek vissza, adnak még... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#156079) oszy válasza oszy (#156074) üzenetére


oszy
veterán

Hasonlóra gondolok, de nem kell, hogy ilyen szerteágazó legyen! :DDD

Csak az egyiknek nagynak, a másiknak kicsinek kellene lennie. :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#156080) fateless válasza Real_Necro (#156073) üzenetére


fateless
veterán

Melyik ez, Miss Simone?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#156081) cof válasza oszy (#156079) üzenetére


cof
veterán

Van ebből elég sok fajta méret, milliméter eltérésekkel, ha pontosan nem tudod addig csak lottó. Vagy jó lesz vagy nem amit veszel hozzá. Tolómérővel az átmérőt le lehet mérni, akkor már közelebb kerülsz egy pontosabb választáshoz.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#156082) oszy válasza cof (#156081) üzenetére


oszy
veterán

Rendben. Köszi! Mérés után visszatérek! ;]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#156083) BB9000 válasza erdey_a (#156045) üzenetére


BB9000
senior tag

Dioptriás napszemüveget csináltattam itteni ajánlásra az opti24-nél. Nem kínai, mégis olcsó. Nagyon elégedett vagyok az elkészült szemüveggel és az árával. 10 000 Ft volt és tökéletes! Kínából még nem rendeltem szemüveget, de ezzel az árral nem könnyű versenyezni.

(#156084) erdey_a válasza BB9000 (#156083) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi! megnézve a legolcsóbb ffi szemüveg 14.900, ennél kína olcsóbb (is lehet), de nem akarok mindenáron onnan rendelni, szóval köszi a tippet, átrágom magam a témán. :R

Vérboci

(#156085) macilaci78 válasza BB9000 (#156083) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A dioptriás szemüvegek árát nagyon sok dolog befolyásolja. Milyen rétegek vannak rágőzölve, karcállóság, anyag, súly, vastagság, dioptria, cilinder, sötétedik-e, stb. A mostani dioptriás szemüvegem 150 k volt (ebből a keret 30 k), Hoya lencse majdnem minden létező extrával, mellette a munkavédelmi szemüvegembe rakható keretbe sima alaplencse 10k volt. -3D, -3,5D, egységesen 2,5-es cylinder, 60°.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#156086) Shy


Shy
tag

Sziasztok!

Az alábbi fűthető mellényt néztem ki ebayen, jobb áron tudtok egyéb mellényt vagy lehetőséget? Esetleg valamiféle kóddal lehet csökkenteni az árat? Hátha ti tapasztaltabbak vagytok köszi :R :R :R :F

[link]

Még ezt találtam bangoodon 22 dolcsiért:

[link]

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#156087) w.miki válasza Shy (#156086) üzenetére


w.miki
veterán

DIY fűthető mellény szerintem jobb

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#156088) Shy válasza w.miki (#156087) üzenetére


Shy
tag

Sajnos a linken a hozzászólásba nem látszik melyik mellényt ajánlod. Hálás lennék ha pontosítanád köszi :R

Kell, vagy rakom el?!

(#156089) macilaci78 válasza Shy (#156086) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Rendeltem 6 darabot a múltkori akcióban családtagoknak karácsonyra. Páromnak a XXL-es a "jó" méret, de a hónaljban buggyos. Mind női, nem is volt választási lehetőség. A fűtőpárnák kicsik, nem is mind van jó helyen. Innen nézve ablakon kidobott pénz.
Páromnak a nyaka, csuklyás izma, lapockája szokott fázni, a hát felső részén lévő egy szem betét pedig a lapockák közt van, neki kb használhatatlan és neki rendeltem a középső méretet, őt a nagy kb beéri. A legnagyobb méret is nekem használhatatlan, rövid is, karcsú is. Apámnak rendeltem a traktorba, anyámnak az udvarra kijárkálni és még öcsémnek és a feleségének télen gyerekkel sétálni. Talán a két darab XXL-es jó lesz valakire, a többit alakíthatom át.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#156090) macilaci78 válasza Shy (#156088) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A linkelt hozzászólás arról szól, hogy csak fűtőbetétet rendelsz, amit magad szerelsz be egy akármilyen ruhadarabba. Ne keress benne konkrét mellényt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#156091) Aryes válasza spileraaa (#156033) üzenetére


Aryes
nagyúr

Konyhai mosogatószer+langyos víz

(#156092) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

18 órakor kisolló!
JIANGONG B-01 nose hair cut stainless steel men's scissors
Kupon: 0925JIANGONG
Kupon ár: 0,29$

Remélem a 8,4$-s is ennyi lesz.

[ Szerkesztve ]

(#156093) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Szintén 18 órakor hóember vagy télapó vagy rénszarvas karácsonyra!
Christmas Gift
Kupon: 0925SANTA
0,99$

[ Szerkesztve ]

(#156094) erdey_a válasza -secret- (#156093) üzenetére


erdey_a
őstag

mennyi lesz hatkor? most 2.99

szerk: köszi :R

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#156095) -secret- válasza erdey_a (#156094) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ár és a kupon (a lényeg) lemaradt sorry. :D Javítottam!

[ Szerkesztve ]

(#156096) v-man


v-man
őstag

Robot porszívóra van jól bevált, nem túl drága (~100 dodó vagy alatti) típus? Ha ennél mindenképp többet érdemes költeni, akkor jöhet ajánlat 150, max 200 dollárig is. :R
Kő-csempére keresném, szőnyeg nincs.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#156097) erdey_a válasza -secret- (#156095) üzenetére


erdey_a
őstag

ötöt tudtam rendelni, utána már nem fogadta el a kupont...
köszi a megosztást

Vérboci

(#156098) Beni2360 válasza -secret- (#156093) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi, rendeltem egy télapót és hozzá egy ollót, hogy legyen mivel a télapó szakállát ápolni. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#156099) petipetya válasza -secret- (#156092) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kisolló berendelve, köszi.

"nincs rá lezsóidő"

(#156100) ANOka válasza v-man (#156096) üzenetére


ANOka
őstag

Szaktopikban próbálkozz, de sztem. 80 kHUF körül kezdődik az ajánlott típus.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.