Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156701) UberMutant válasza tillatrilla (#156698) üzenetére


UberMutant
őstag

remélem a gyerekedet is büntetéssel neveled. minek az ilyennek kutya....

(#156702) tobias40 válasza UberMutant (#156701) üzenetére


tobias40
veterán

A gyereket (és a kutyát) büntetéssel IS KELL nevelni de ez már nagyon off ide...

[ Szerkesztve ]

(#156703) sambenez válasza tillatrilla (#156698) üzenetére


sambenez
addikt

Akkor kérdezz meg másik tenyésztőt vagy tarts igazi kutyát.
Egy kutyát neveléssel lehet tanítani nem büntetéssel, ahogy egy gyereket sem azzal tanít az ember hogy mindenért jól elveri. :W
Én kipróbáltam magamon egy ilyen sokkolós nyakörvet. Soha nem tenném rá a kutyámra.

(#156702) tobias40 A büntetés és a fizikai fájdalom okozása nem ugyanaz. A kutyát is lehet büntetni anélkül hogy verné az ember vagy sokkolózná.

[ Szerkesztve ]

(#156704) tillatrilla válasza Sanki (#156700) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Köszi a linket! Már kerestem én is,de amit találtam,az január óta csendes.

A többieknek pedig azt üzenem,hogy sem a gyerekeimet,sem a kutyát nem verem,elég ha felemelem a hangomat. A büntetés azt jelenti nálam,hogy bizonyos kiváltságos jogokat megvonok tőlük. Ez eddig mindig elég volt! Részemről lezártam itt a kutyatémát.

Üdv: Attila

(#156705) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Normális minőségű lightning kábelt keresnék. Az sem baj, ha Y kábel és microUSB-s eszközt is lehet tölteni vele.

Kuponnal is jöhet. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#156707) -secret- válasza Sanki (#156688) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kösz! 2 rendelést enged / user. Részemről 2 x 3db E27-es égő jön.

[ Szerkesztve ]

(#156708) -secret- válasza V.Stryker (#156705) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Aliexpress-ről a Baseus kábeleket ajánlom (Baseus lightning-re keress és orders szerint rendezd be!). 2$ körül már van és MFI csippes.

(#156709) WayneGace válasza -secret- (#156707) üzenetére


WayneGace
őstag

Kösz az infót mindkettőtöknek.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#156710) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Ébresztő órát szeretnék venni. Fő szempont hogy alapból is mutassa az időt pl éjjel halványan, ne kelljen nyomogatni semmit. Egyelőre ezt a Xiaomit néztem ki, de kicsit húzós az ára. Bár ha tényleg jó és minőségi darab akkor megérné.
[link]
Valakinek van bevált darab?

[ Szerkesztve ]

(#156711) ANOka válasza Sanki (#156688) üzenetére


ANOka
őstag

:R :R :R

(#156712) janakbacsi válasza koxkids (#156710) üzenetére


janakbacsi
őstag

Nem jó a link.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#156713) cof válasza janakbacsi (#156712) üzenetére


cof
veterán

[link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#156714) koxkids válasza janakbacsi (#156712) üzenetére


koxkids
őstag

Nekem megnyitja telefonon az app.

De itt a böngészős [link] ;)

(#156715) eddieke666 válasza tillatrilla (#156698) üzenetére


eddieke666
tag

Érdekes dolog,nálam megtanulta magától.Abban az esetben ha láttam hogy a dolgát akarja végezni kivittem,Megtanulta,büntetés nélkül is.Gratulálok az ilyen tenyésztőnek is ,aki ilyen tanácsot ad.Bár azt is tudjuk hogy sok ember aki tenyésztőnek tartja magát az hogy bánik a kutyákkal.
Ui:Kisgyerek korom óta tartok kutyát,az pedig nem tegnap volt.

(#156716) sambenez válasza koxkids (#156710) üzenetére


sambenez
addikt

Mielőtt megveszed azért nem árt elolvasni a leírását.
"Read before buying (important!)

1.Smart alarm clock for Xiaomi xiaoai Same as speaker for Xiaomi AI. Only supports Chinese voice commands currently ,this is support for Chinese time."

(#156717) Silent77 válasza sambenez (#156716) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudom van e több verzió belőle, nekünk van, imádjuk. Éjszaka pont annyira látszik amennyire kell.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#156718) Nikaré


Nikaré
őstag

Korábban olvastam, hogy Cafele
töltő eléggé melegszik.
Ezt a típust ismeri valaki, vehetem nyugodtan?

link

[ Szerkesztve ]

(#156719) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Koszi sracok a táskás ajánlásokat!!!
:R

Jo minosegu micro USB-re tudok valami kupont?
Oricot hanyagolnam, Ugreent szeretem, a tobbivel nem volt dolgom meg.

(#156720) citkar válasza Nikaré (#156718) üzenetére


citkar
addikt

Nekem van egy ilyen. Elég könnyű, de nem szedtem szét, nem tudom milyen belülről.
Gyors töltés funkcióját nem használom, amúgy működik, simán el tudom képzelni, hogy melegszik, nem olyan meggyőző, mint egy jobb Blitzwolf, vagy jobb Rock töltő.

(#156721) Wajk válasza Nikaré (#156718) üzenetére


Wajk
addikt

ezt én kerülném, több márka alatt is fut. Ne akarjon már mindenki 3$ alatt 3 csatis, minden porton gyorstöltőt és még ne is melegedjen. :N Szerintem nem éri meg azt az $1-t, hogy kiégjen a töltő. Gondolom azért szeretnél több portost, mert folyamatosan szeretnéd bedugva tartani.

Nem szólok senkinek mire költse a pénzét, de elég sűrűn vannak akciók és egy kicsit jobb nevet szinte ugyan ezen az árakon ki lehet fogni. UGreen-t, Baseus-t.

Tudom mindig elmondom, de: én pl ezt vettem $3-ért, két portos Baseus. Folyamatosan be van dugva. Semmi nem melegszik.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#156722) Nikaré válasza Wajk (#156721) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem akarom állandóan konnektorban tartani.
Előfordul, hogy egyszerre kell több eszközt tölteni, de megerősítést nyert, hogy másik márkát válasszak.
Köszönöm
&
citkar

(#156723) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

halp: aliexpressnél mit kell beírni, hogy eu warehouse-t mutasson? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#156724) Sanki válasza Mr.Csizmás (#156723) üzenetére


Sanki
addikt

[link]
Erre gondolsz?

(#156725) Mr.Csizmás válasza Sanki (#156724) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszönöm :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#156726) zsiz


zsiz
őstag

Vettünk tavaly egy csomó ilyen LED-et. Használta esetleg valaki akkuval őket? Kellene hozzájuk valami olcsó akku, másra úgyse lesz használva, csak a karácsonyi szezonban a kivilágításra. Van valami tippetek? Elég sok kéne, úgyhogy tényleg jó lenne valami olcsó, de azért használható :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#156727) Beni2360 válasza zsiz (#156726) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel 4.5 V-l megy egy aljzat bele és egy mobil töltő + kábel a megoldása.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#156728) Visormail válasza solor (#156635) üzenetére


Visormail
addikt

Most megint 2 dollár az usb kábel ha érdekel valakit annyiért, de persze a kód már nem érvényes.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#156729) zsiz válasza Beni2360 (#156727) üzenetére


zsiz
őstag

Az ötlet jó, de nem megoldás. Nincs mindenhol konnektor, de még ha oda is viszem az áramot hosszabbítóval (ami már nyűg, meg nem lehet elrejteni, szem előtt van, csúnya... meg csak 40 méteres ipari hosszabbítóm van itthon :D ), ahol nincs áram, akkor is kéne mindenhová minimum 1 db töltő (van 5 ablak, meg 1 ajtó). De mivel szinte mindenhova 3 darab LED megy majd, lehet, hogy kevés is (bár azért akkora áramfelvétel nincs..) De mindegy is, mert nincs annyi töltőm meg kábelem se, így akkor azt is venni kellene. :DDD Tehát a lényeg, hogy egyszerűbb egy nagyobb tétel akkut vennem. Elemről meg nem szívesen használnám őket.. tavaly is összeszedtem az összes egyszer már valamiben lemerült elemet és azokat használtam el :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#156730) zolikaDB válasza zsiz (#156729) üzenetére


zolikaDB
veterán

En Lidl toltheto elemmel hasznalom par eve. Teljesen jok.

(#156731) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sracok!
Harom kerdes jutott eszembe:
1, dupla szivargyujto aljzat kellene nekem, behuznam a konyoklo ala - letezik belole ertelmes, biztositekkal ellatott verzio?
2, erdemes alirol szen monoxid jelzot venni?
3, talaltam USB-n toltheto 9V-os akkut, szen-monoxid jelzobe tennem, kb 8$ - lehet-e ilyet tenni bele, es ha igen, tudtok olcsobban?

(#156732) edk- válasza zolikaDB (#156731) üzenetére


edk-
őstag

2: Nem. Csakis Honeywellt szabad.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#156733) C0d3r


C0d3r
addikt

Floveme 20.000 mAh Power bank
2 dolláros kuponnal 12.66 USD. Alapból sincs rossz ára, így meg aztán főleg. Kérdés, milyen lehet!?

(#156734) Beni2360 válasza zsiz (#156729) üzenetére


Beni2360
félisten

Nagyobb tétel aku 5x315 db már nem éri meg. Nem tudod nagyon őket használni és nem igazából tartósak vagy nagyon drágák. Marad az elem bőven kibírnak egy hónapot. és annyi. Jyskbe szoktam venni elemeket 80 Ft/ db, 1 csomagban 10 db van és elég sokáig elmennek. Így 1200 Ft-ből meg van oldva.
Én vettem usb végű variánsokat is. Olyan van a mini karifán.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#156735) DJGABI válasza zsiz (#156729) üzenetére


DJGABI
addikt

meg kéne nézni 4.2-ről hogy világít aztán 1db 18650-ről hajtani? (bár 5 db már abból is érezhető árú, de használható más projektekhez is, meg jó lehet a bontott, nincs nagy áramfelvétele a cuccnak gondolom) gazdaságosabb, mint tölthető elemekkel + a nimh akkut sztem 1 éven belül dobhatod is ki. vagy ahogy írták olcsó pepco/kikes eldobhatós elem.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#156736) Degeczi válasza zolikaDB (#156731) üzenetére


Degeczi
nagyúr

3. Akkut csak olyan eszközbe érdemes tenni, amiben sűrűn kell cserélni - de egy ilyen érzékelő nem az! Pénzkidobás és önszivatás, mert a normál NiMh akkut az önkisülése miatt jóval sűrűbben kell töltögetned, mint egy évekig használható normál elemet cserélned.

[ Szerkesztve ]

(#156737) vince válasza Gsx-rr (#156697) üzenetére


vince
őstag

Egy slotos töltőből a Liitokala Lii-100-at ajánlom vagy ha picit többre vágysz, Opus BT-C100. Akkut gb/bg párosról rendelnék, Aliexpress-szel óvatosan, sokan árulnak hamisított akkukat. Onnan a Shockli store-ból vettem négy 26650-et, nincs gond velük, tudják a névleges kapacitást (18650-es akkuikkal nincs tapasztalatom, de feltételezem, hogy a 26650-hez hasonlóan jó minőséget képviselnek).

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#156738) zolikaDB válasza Sanki (#156688) üzenetére


zolikaDB
veterán

Vettem a 02-esbol, kifizettem, jott visszaigazolas is.
Ma reggel meg a mail, h refund...
Jo kis akcio volt :D

(#156739) spileraaa


spileraaa
senior tag

Segítenétek ehhez képernyőt keresni?
huawei mate 10 sreen frame
így próbáltam keresni de csak pro és lite verziókat adott ki ebay-en és aliexpress-en is

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#156740) ANOka válasza zolikaDB (#156738) üzenetére


ANOka
őstag

Nálam még Processing...

(#156741) Sanki válasza zolikaDB (#156738) üzenetére


Sanki
addikt

Felmérték az igényeket. :DDD

(#156742) DJGABI válasza spileraaa (#156739) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] sima
[link] kerettel

display inkább az, meg a kódnevére kerestem

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#156743) AndrewBlase válasza Beni2360 (#156734) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ellenvélemény:

Én az említett boltban vettem pár éve a fent említett led sort, hozzá elemeket. Pár nap után mehetett is a kukába az elem, mert lemerítette. :(((

Miért mindig én???

(#156744) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Érdekes tapasztalat Trecknet egérrel. Hátha valakinek volt hasonló.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#156745) Zizi123


Zizi123
senior tag

[link]
Ilyen, vagy ehhez hasonlot vett mar valaki ebay, aliexpress, stb...-rol?
Van tapasztalat?
Vagy csak igy nez ki jol, vagy eloben is? Gagyit nem akarok venni, de 10.000Ft (nagyobb tetszik jobban) sem szeretnek erte adni.
Koszonom.

(#156746) 8 válasza Zizi123 (#156745) üzenetére


8
senior tag

Láttam már ilyet, szerintem béna

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#156747) #65537792


#65537792
törölt tag

Purchase history-ból hogy tűnhet el egy 1 hónapja vásárolt tétel? Ha valami gond van vele, hogy jelezzem? Iphone kijelzőről van szó.

(#156748) ANOka válasza ANOka (#156740) üzenetére


ANOka
őstag

Az akciós ARILUX PL-SL 02-ből 3 db- nekem a percen postáztak LX***NL-es TN-nel.

(#156749) jmuranyi válasza ANOka (#156748) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, nekem is feladtak ebből kettő darabot, szintén NL posta.

(#156750) jmuranyi válasza macilaci78 (#156744) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, nekem is Tecknet vertikális egerem van, február óta
működik szépen. Igaz, a win 10 frissítés ki van kapcsolva...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.