Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125151) beg válasza Janicka (#125150) üzenetére


beg
veterán

Több helyre már ne írd be, a másik topikban kaptál választ. Ha nem kielégítő, akkor egyeztess az eljáró hatóságokkal.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#125152) IG55 válasza beg (#125151) üzenetére


IG55
senior tag

Akit érdekel, az hol tekintheti meg?

(#125153) betyarr válasza IG55 (#125152) üzenetére


betyarr
veterán

(#125154) Saccco válasza betyarr (#125153) üzenetére


Saccco
nagyúr

Konkrétan ezen a hsz-től.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#125155) Zeki válasza Janicka (#125150) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kidobod a kukába az ügyvédes levelet. Ajánlott vagy tértivevényes volt?

(#125156) Janicka válasza Zeki (#125155) üzenetére


Janicka
újonc

A postában találta meg egy családtagom.
Az elvileg lehet ajánlott (úgy tudom azt is bedobják ha biztonságos) , vagy csak simán kaptam. De térti vényes biztosan nem volt.
Főleg, hogy a nevem is el van írva egy betűvel

[ Szerkesztve ]

(#125157) spileraaa válasza gixxergabi (#125149) üzenetére


spileraaa
senior tag

Van olyan jo mint ez Trotec BY 10 ?

mert itt nálunk Romániában 7600 ft plusz szállítás

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#125158) gyapo11 válasza EXIEZ (#125140) üzenetére


gyapo11
őstag

Newfrogon láttam többfélét, nekem ilyen van. Nem 1 V-tól indul, hanem 4-től, és 25-ig megy. Elég finoman kell tekergetni, mert nagy a feszültség átfogása, de van kisebb tarományú is, talán 3-12 V, 9-24 V, és van feszültség kijelzéssel elllátott is 10-12 $ körül.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#125159) gyapo11 válasza gyapo11 (#125158) üzenetére


gyapo11
őstag

Banggodon látok 9-24 V-os 3 A-os kijelzőset 10.59-ért.

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#125160) EXIEZ válasza gyapo11 (#125158) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nekem 12V-ra kellene csak. legalábbis egyelőre így használnám. mondjuk jó kérdés hogy hogy találom el hova tekerjem így hogy nincs beskálázva. ( nincs semmi mérőcuccom, ezért lenne jó a skálázott tekerős ( max a kijelzős )

(#125161) fecus


fecus
őstag

Mi a tapasztalatotok a Chromecast 2.0-t hamisítják, vagy bármelyiket megvehetem?
Ha nem van valakinek biztosan jó eladóhoz linkje?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#125162) attka válasza D0zeR (#125122) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,

Még nekem se adták fel. :N

[ Szerkesztve ]

(#125163) gyapo11 válasza EXIEZ (#125160) üzenetére


gyapo11
őstag

A 12 V végfeszültségűt se ajánlanám mérés nélkül maxra tekerve. Legjobb lenne kölcsön szerezni egy műszert, és bejelölni a feszültségeket. A többállású kapcsolós tápok se annyit adnak ki, amennyi a kapcsolóra van írva, ráadásul terhelésre sokkal lejjebb esik a feszültség. Ha fontos, hogy annyi legyen amennyit szeretnél, akkor be kell mérni. Esetleg 3-4 $ egy egyszerű multiméter, és akkor meg van oldva minden mérés.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#125164) EXIEZ válasza gyapo11 (#125163) üzenetére


EXIEZ
senior tag

3-4$ ért tudsz ilyet linkelni? Mert én 8-10$ alatt nem láttam mostanság, annyit megérne nekem ;)

(#125165) sphe válasza EXIEZ (#125164) üzenetére


sphe
senior tag

Pár éve egy ilyet vettem, ez most úgy látom pont 4 dollár .

(#125166) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!
Tudom,hogy ajánlottatok itt micro sd-re megbízható azt hiszem Ali-s eladót,de hiába lapozok vissza néhány oldalt,nem találom a linket. Sandisk-et vettem régebben,hát azokkal ráfaragtam,mert iszonyat lassúak voltak,és szinte mind a 4 db 1 éven belül kipurcant. Mixza,és Microdrive kártyákat találtam,nem ismerem őket,de az értékelések alapján a Microdrive is jónak tűnik. 4,és 16Gb-os kártyák kellenének. Köszönöm előre is!

Üdv: Attila

(#125167) ANOka válasza tillatrilla (#125166) üzenetére


ANOka
őstag

Memóriakártya topic ->
Sincerity Trading nem jó? (eBay-en is fent van vagy 3 eladói név alatt)

[ Szerkesztve ]

(#125168) tillatrilla válasza ANOka (#125167) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Köszönöm!
Nem gondoltam volna,hogy még a memóriakártyának is lenne külön topicja :W

Sincerity-től mennyi idő alatt érnek ide a dolgok?

Üdv: Attila

(#125169) MADcat válasza tillatrilla (#125168) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Itt minden van! ;)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#125170) petipetya válasza tillatrilla (#125168) üzenetére


petipetya
nagyúr

Annak is van külön topicja, hogy miért van mindennek külön topicja.

"nincs rá lezsóidő"

(#125171) rushty válasza tillatrilla (#125168) üzenetére


rushty
senior tag

Nemrég 9 napot írtak.

Revolut meghívó pü-ben

(#125172) EXIEZ válasza sphe (#125165) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Hogy pontos legyek 5.8 postával, de akkor szétnézek még ;)

mondjuk 3.8$ korul talaltam is

[ Szerkesztve ]

(#125173) Skillet


Skillet
addikt

Két számomra érdekes cuccot találtam a napokban.
Az egyik egy mágneses gyerekzár, KATT.
A kérdés az lenne, használja-e már valaki, és ha igen, hogy szuperál?

A másik pedig egy tojásfőző. KATT.
Szintén ugyanaz lenne a kérdés. :) köszönöm

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#125174) Upo válasza petipetya (#125128) üzenetére


Upo
addikt

Nadrágzseb? :U ;]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#125175) Upo válasza Skillet (#125173) üzenetére


Upo
addikt

Szerintem ezt az öntapadós zárat úgy letépi a gyerek, hogy azt se fogja tudni hogy gyerekzár volt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#125176) MADcat válasza Upo (#125175) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ne hidd. Öntapadós akasztós van fent nálam. Erőből, lendületből nem tudtam az ajtót kitépni. Elfeldkeztem a zárról.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#125177) Beni2360 válasza tillatrilla (#125166) üzenetére


Beni2360
félisten

4 GB-s gyors kártyát nem nagyon fogsz találni. Én max 6-s kártyát találtam 4 és 8 GB-ban. 16-tól már igen.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#125178) Skillet válasza Upo (#125175) üzenetére


Skillet
addikt

Akkor leszedem róla az öntapadós réteget és felmegy palmatex-szel :DDD vagy felcsavarozom. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy maga a zár mennyire működőképes dolog? Persze, ha nincs róla tapasztalat, berendelek belőle. Nagyon megtetszett, hogy kívülről semmi sem fog látszani abból, hogy az ajtó nem nyitható csak úgy. Nem kell semmi nyoma legyen, csak egy mágnest kell a megfelelő ponthoz tartani és már nyitható is az ajtó.
Sőt, átkapcsolható a zár, akkor mágnest sem kell használni a nyitáshoz. Az ötlet szerintem csúcs, már csak a működőképessége kérdéses.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#125179) CactuS válasza MADcat (#125176) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Dettó, nekem sem sikerült anno lendületből nyitni egy Ikeas/Lidlis darabot. 3 fontos dolog van ezzel kapcsolatban: még azelőtt érdemes felszerelni mielőtt a gyerkőc megindul, hogy ne érdekelje, mint új dolog, a gyerek ne lássa, hogy hogyan nyitod ki a zárat és végül, hogy olyat vegyél, amivel nem szivatod magad hülyére minden nyitáskor.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#125180) HoTaZo válasza Skillet (#125173) üzenetére


HoTaZo
őstag

A tojásfőzőt nem ajánlom.
Ha olajjal kikened, akkor nem ragad (annyira) bele, de ad egy másik ízt a tojáshoz.
+Több munka az elmosogatása, mint a tojás hámozása.

Nekem is tele volt a bakancsom, hogy nem tudok szépre meghámozni egy nyamvadt tojást se. A megoldást a kamionban tartott tojások hozták: időben kell megfőzni és teljesen le kell hűteni őket.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#125181) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Megbízható fali töltőt tudnátok ajánlani jó áron?
1 és 2 usb portos is kellene.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#125182) vgyuri válasza HoTaZo (#125180) üzenetére


vgyuri
őstag

Tojáspucolás egyszerűen a hengergetés ami megkönnyíti a pucolást.

(#125183) gyapo11 válasza EXIEZ (#125164) üzenetére


gyapo11
őstag

Gearbesten appból még lejön 0.72 $.
A legolcsóbb, ha csak feszültség mérésre kell, a voltmérő modul, a vörös ledes.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#125184) tillatrilla válasza BlackDevil (#125181) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!

Én ilyet rendeltem, 2 portosat. Semmi probléma vele,csendes,nem melegszik,nagyobb aksival rendelkező telefont is enyhe melegedés mellett tölti.Kulturált csomagolás,szóval ajánlom.
[link]

Üdv: Attila

(#125185) tlala


tlala
addikt

W5W autóizzóra nagy fényerejeű LED-es verzióra van valakinek bevált forrása, ahonnan tényleg érdemes rendelni?
Ilyesmire gondolok, bár nem hiszem, hogy az 1000 lumen az igaz lenne.

(#125186) spanyoll


spanyoll
addikt

Ez az új mi band 3 ez tud rendes betűket is megjeleníteni? A leírásban írja, hogy a kínait igen, de máshol semmi utalás erre, és a q&a sectionban is csak ezt látom:

Q
Can you change the language to English? Or does it only show Chinese?
By Jay Jun-13/2018 06:03:16

A
Dear Jay,

The Chinese smart bracelet displays Chinese and digits, while the language of the App is the same as the system language of your phone.

Anyósnak kéne, de így nem biztos, hogy meg merem rendelni...

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#125187) peestike


peestike
senior tag

A xiaomi mijia borotva használóktól érdeklődnék, hogy érdemes rá befizetni?
Soha nem volt még elektromos borotvám, ennyiért kipróbálnám, de nem tudom, hogy mennyire lenne előrelépés a mostani csoda sokpengésekhez képest. Vélemények esetleg? Köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#125188) fradi81


fradi81
veterán

Hali

Oral b fogkeféhez fejet rendelt már valaki? A minősége érdekelne árban elég jók azt látom.

moto g72, Ninebot d28e

(#125189) Mr.Csizmás válasza peestike (#125187) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, itt v. a borotva topicban írtam róla :K gélt vagy aftershave balzsamot szerezz be hozzá.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#125190) Bendegúz98 válasza fradi81 (#125188) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Havonta cserelem ujra addig kibirja.

(#125191) petipetya válasza peestike (#125187) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ennyi pénzért abszolút megéri kipróbálnod. Tapasztalataim vele:

1. rész

2. rész

user manual

"nincs rá lezsóidő"

(#125192) maestro87 válasza EXIEZ (#125172) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem ilyen adapterem van, de csak olyan 15W-ig jó. Az értékelésnél vannak a belsejéről képek is.
Ez is jónak tűnik, a lényeg, hogy kapcsolóüzeműt rendelj, akkor nem lesz gond a feszültséggel. :)
Multiméterből meg szerintem nem árt eggyel komolyabbat venni, mert ha egyszer hálózati feszültséget is akarsz mérni, akkor ezek a 6$-os műszerek nem ajánlottak.

(#125193) peestike válasza petipetya (#125191) üzenetére


peestike
senior tag

És Mr.Csizmás.
Köszönöm a segítséget! Gondolhattam volna, hogy borotvás topik is van. :DDD

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#125194) tobias40


tobias40
veterán

Ilyen szúnyog csapdáról van vkinek tapasztalata,véleménye?
Mennyire hatékony,vagy van jobb ebben a kategóriában?
Elsősorban teraszon használnám...

(#125195) Degeczi válasza tobias40 (#125194) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Már a nevében is benne van, h nem arra való, hanem beltéri használatra...

(#125196) Skillet válasza HoTaZo (#125180) üzenetére


Skillet
addikt

Akkor nem veszek belőle.
Tojás szétválasztóból melyiket érdemes?
KATT
KATT
KATT
Jó az egyszerű legolcsóbb is, vagy a többivel kényelmesebb?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#125197) tobias40 válasza Degeczi (#125195) üzenetére


tobias40
veterán

Nem tudom mitől ne lehetne kint is használni..

Melyik való kültérre és melyik a leghatékonyabb? :)

(#125198) petipetya válasza tobias40 (#125197) üzenetére


petipetya
nagyúr

Józan paraszti ésszel kint olyan rovar is belemegy, ami nagy eséllyel nem fordul elő egy szobában. Az pedig lehet erősebb, nagyobb, nehezebb, és így akaratlanul is megrongálja a csapdát. Ebből kifolyólag egy panelház szobájába jó lehet ez a ventilátoros cucc, de kültéri használatra valami infra lámpa a legjobb - az kinyírja bármelyik rovart.

"nincs rá lezsóidő"

(#125199) Timyyy válasza Skillet (#125196) üzenetére


Timyyy
őstag

Semmi extra eszköz nem kell szerintem a szétválasztáshoz ha ezt megnézed....
Így még egy kisgyerek is meg tudja csinálni maszatolás nélkül, és még élvezi is.

Mellesleg egyik linked sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#125200) gabyka válasza Timyyy (#125199) üzenetére


gabyka
aktív tag

Szia!

Örülök, hogy 'látlak', volt egy töltőd valamelyik hozzászólásodban, sok cuccot lehetett beledugni, de nem találom...tudsz esetleg egy linket? Előre is köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.