Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125901) xcvbxcvb válasza petipetya (#125899) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Ceramic az kerámia késre van

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#125902) bul07 válasza petipetya (#125899) üzenetére


bul07
nagyúr

Én e videó alapján használtam

Amúgy megdobták az árát 5$ kuponnal is kell fizetni érte 4$-t

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#125903) petipetya válasza bul07 (#125902) üzenetére


petipetya
nagyúr

Degeczi, xcvbxcvb és bul07: kószi.

"nincs rá lezsóidő"

(#125904) Degeczi válasza xcvbxcvb (#125901) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, a normál késeknél is az az utolsó lépés, a fenés.
Valójában többnyire csak arra van szükség, mert az élezés leszed az anyagból, így az gyorsan elfogyna, ha mindig éleznéd, miközben többnyire csak apró csorbulásokról van szó, amiket a fenés szépen kiegyenget.

(#125905) Sungoo


Sungoo
addikt

Sziasztok. Tudtok normális powerbankot, ami nem horror áron van, de viszonylag normális, megbízható? Az akciók most nem annyira lényegesek, július elején kellene berendelnem.

(#125906) -secret- válasza Sungoo (#125905) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Xiaomi.

(#125907) GIJoe válasza TeeJay (#125898) üzenetére


GIJoe
addikt

Van az Alin az Orico store, elég sok érdekes cuccuk van, ha van időd böngézd végig...

(#125908) vittorio7 válasza bul07 (#125902) üzenetére


vittorio7
őstag

Gondolom sokan vették. :DDD Nekem is úton van egy, és ez legalább értelmes vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#125909) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

HUAWEI Honor Standard Wireless Router 37,99$

aliexpressen 60$ éppen. jó cucc ez?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#125910) GIJoe válasza Mr.Csizmás (#125909) üzenetére


GIJoe
addikt

A Gaming edition biztos jobb :P

(#125911) Mr.Csizmás válasza GIJoe (#125910) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sima Honor Pro router ez még olcsóbb is :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#125912) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! rosegalon van valami ertelmes dolog amire fel lehet hasznalni az 5 dollaros kupont?

(#125913) Gerasz válasza Mr.Csizmás (#125911) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Itt a két verzió közti különbség. Én közösségi támogatás híján nem venném egyiket sem.

(#125914) Sungoo válasza -secret- (#125906) üzenetére


Sungoo
addikt

Köszi!

(#125915) fecus


fecus
őstag

A kocsi kesztyűtartójában állandóan zörögnek, kanyarban csúszkálnak az apró holmik (toll, elemlámpa, stb.).
Láttatok valami ötletes cuccot amivel ezt megakadályozhatnám?

Pl. valami gumilap amiben mélyebb nútok vannak, vagy valami más, jó ötlet...

Gondolom olyasmi kellene amit méretre lehet vágni. (Peugeot 308)

Hogy keressem angolul?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#125916) GIJoe


GIJoe
addikt

Akkubank, némi napelem szerűvel, akár még használható is, talán

(#125917) Mr.Csizmás válasza fecus (#125915) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bordázott gumilemez a barátod, vágatható.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#125918) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a GB-ről rendelt akciós cipő igaz 2db a 3-ból

És jelentem méret azonos az itthonival

Ebből 40-es és tényleg 40-es, vállalható minőség, viszont teljes árat nem ér

Ebből 44-es , ez az én lábamra és tényleg 44-es mert pont jó, felső része teljesen rendben, a talp része lesz a kérdéses hogy hogy bírja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#125919) Salex1 válasza GIJoe (#125916) üzenetére


Salex1
senior tag

Vajon mennyi idő alatt tölt fel egy ilyen, kizárólag napelemről?

(#125920) GIJoe válasza Salex1 (#125919) üzenetére


GIJoe
addikt

minimálisan, de ha egész nap direktbe kapja a fény szerintem, mivel 2 tábla is van, 5% körül beleizzadhat a telefonba, ki tudja vészhivásra még elég is. A múltkor kerestél valamit és találtam is, de nem tudom már mi van az, írni akartam pedig, h épp akciós :B

(#125921) MittuDomain_ válasza bul07 (#125918) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ezt jó olvasni azok után, hogy a kabátok mérete mennyire homály volt nálam.
4 lábbeli jön, gáz lenne mindet aprón elszórni.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#125922) Donki Hóte válasza fecus (#125915) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ilyenből vettem egy darabot, ollóval remekül vágható, jól alakítható, ezért szinte bárhova beragasztható.

Néha ki kell porszívózni, mert gyűlik benne a por, meg a szösz, de a tárgyak csúszkálását, zörgését remekül csillapítja.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#125923) kmarci25 válasza Donki Hóte (#125922) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt szerintem simán moshatod is. Én a pár éve sláger csúszásgátló lapot is mosom, azt a fekete izét. Garázstávirányítót tartok rajta, meg napszemüveget. Ha nagyon szöszös lesz, akkor már nem tapad annyira, de szappanos vízzel lemosva, megszáradva újra rendben van.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#125924) Donki Hóte válasza kmarci25 (#125923) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Beragasztottam a helyére, ezért nem tudom kiszedni és kiszedve mosni.

(Ha nem ragasztom be, akkor nehezebb tárgyak ezzel a csúszásgátló hálóval együtt fognak csúszkálni :( )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#125925) Terentius


Terentius
őstag

Nyaraláshoz keresek Redmi Note 5 mellé egy állványt/fogantyút.Gimball elég drága, de jól stabilizál az EIS a telóban szóval ez nem lényeg annyira. A lényeg hogy teleszkópos is legyen,tripod is, bt-s és olcsó, de megbízható.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#125926) rushty válasza bazsimano (#125912) üzenetére


rushty
senior tag

Úgysem adják fel úgy tűnik. Az elezo arat meg felvittek.

Revolut meghívó pü-ben

(#125927) ktommy91


ktommy91
addikt

Ma érkezett egy olcsó(2.88$) kerámia betétes borsdaráló. Ilyen selejt cuccnak tűnik mert karcos, sorjás de végülis darál rendesen szóval ennyi megér annak aki olcsó és tartós borsdarálót keres. [link]

Nincs kerítés.

(#125928) GIJoe válasza ktommy91 (#125927) üzenetére


GIJoe
addikt

ennél már lehet jobb a Lidl Ernesto termékei, pláne hogy akadnak outletben, azaz még a bolti árnál is olcsóbban, (legalábbis itt akad olyan outlet) most ebédidőben el is szaladok megnézem..

(#125919) Salex1 : Tudom már locsoló automatát kerestél, az is van a Kossuth utcai outletben, Lidlis 3000-3500 Ft, a teljes ára 7E körül szokott alakulni...

[ Szerkesztve ]

(#125929) joergie


joergie
őstag

Csináltam pár képet, meg egy 3.5 perces videót az Oiwas 12 dolláros táskáról(joybuy)(31 literes, méretek: Size: 33.5x18x51cm elvileg), ami rövidebb repülős utazásra is jó lehet. 1-2 képen mellétettem egy keményfalú gurulós-húzós fila táskát, ami pont belefér a repülős poggyászméretbe).

Képek és video

Táska linkje(jelenleg 20 dodó a fekete)

Jó minőségű a táska anyaga, vastag, jól vízálló, egy turmixgép doboza belefér :DDD, masszív fogantyú és pántok, notebookzsebbe egy lenovo t430s pont belefér(töltőnek külön nincs, előre be lehet vágni), szóval 14 colos widera van méretezve, a hátánál, a fő részben csak a notebooknak van külön zseb, van fölül egy kissebb zseb amibe mobil, kulcs kézfertőtlenítő ilyesmi fér, elől meg van 3-4 zseb, ezek közül egy cipzáros(ebbe mobil nem fér), viszont a nagy zsebbe egy könnyebben hozzáférhető tabletnek való lehet. Kétoldalt kulacstartó, másfeles naturaqua belefér.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#125930) ktommy91 válasza GIJoe (#125928) üzenetére


ktommy91
addikt

Nem láttam még kerámia betétes borsőrlőt a lidl-ben, lehet h figyelmetlen voltam. Mennyiért adták? Bár nekem már mindegy, valószínű hogy nem kopik el egyhamar.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#125931) Degeczi válasza ktommy91 (#125930) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pont most volt asszem 2.5e-ért elektromos változatban, praktikus.

(#125932) dugesz77 válasza GIJoe (#125920) üzenetére


dugesz77
őstag

Én úgy tudom ez a fajta tucat napelem maximum 100mAh tud leadni teljes napsütésben. Sokra nem érdemes velük számolni inkább arra valók, hogy egy feltöltött powerbank önmerülését kompenzálják. Igaz itt 2 db van belőle .

[ Szerkesztve ]

(#125933) GIJoe válasza dugesz77 (#125932) üzenetére


GIJoe
addikt

vhogy úgy, egy ilyen már inkább...

Debrecen, Kossuth utca outlet:

(#125934) ktommy91 válasza GIJoe (#125933) üzenetére


ktommy91
addikt

Az ilyen helyi outletes árakkal nem sokra megy a topic nagy része és sokaknak az ikea is messze van... Mindegy, nem az volt a célom hogy egy csomó hsz-t generáljak csak leírtam h az általam talált legolcsóbb kerámia betétes őrlő nem egy nagy durranás de éppen annyit megér.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#125935) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, övet vett már valaki aliról? Boldog boldogtalan mindenre ráírja, hogy genuine leather, persze persze. :D
De hátha ki lehet fogni valami jobb minőségűt.

(#125936) GIJoe


GIJoe
addikt

Egyrészt nehogy azt hidd, sokan olvassák, sok itt a Debreceni is, rengetek outlet van tele Silvercrest termékkel
továbbá képbe jöhetnek a rendes userek akik megveszik neked és x1 vhogy eljut, ismerős barát csomag útján, szokott ez működni nekem igen gyakran... akármennyire világvége depi van sok mindenkin, akad még bőven jófej emberke..

(#125937) A214 válasza kmisi99 (#125935) üzenetére


A214
aktív tag

(#125938) kmisi99 válasza A214 (#125937) üzenetére


kmisi99
addikt

Azóta is használod? Látszódik elhasználódás nyom? Nálam mindig ahol ugye megfeszítem ott lekopik az összes övem illetve durván megtörik.

(#125939) BullZeye válasza kmisi99 (#125938) üzenetére


BullZeye
veterán

Használj gyorscsatot, ott nem tud megtörni, mert nem úgy hat rá az erő

(#125940) MarioAna válasza kmisi99 (#125935) üzenetére


MarioAna
senior tag

Valódi bőr öv.
Ez valóban az, viszont cserébe a festés (belső oldalon) nekem kicsit befogta a farmer nadrágot. Lehet, hogy ez idővel lekopik és onnantól hibátlan, de még nem hordtam annyit (1x volt rajtam érkezése óta :DDD ). Nagyon puha, vastag bőr, igazán minőségi....csak a festék miatt lehet kérdéses.

(#125941) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Ma megérkezett ez a Pineng power bank: [link]
Holland regisztrált posta, a dobozon mindenféle figyelmeztető matricával. A múltkori nagyon akciós áron (5USD+apró) nagyon BB vétel volt. Masszív, van benne anyag, a kijelző szép, hiába a keskeny kivitel, úgy is megáll az alján a Xiaomi ventivel. A tartósságot meg majd az idő eldönti.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#125942) A214 válasza kmisi99 (#125938) üzenetére


A214
aktív tag

Igen. Én nem tapasztaltam ilyet.

(#125943) zoltan6 válasza MarioAna (#125940) üzenetére


zoltan6
őstag

Mondjuk ennyiért itthon is van valódi bőröv még emagon is [link] 4500ft-ért vettem boltba feketét.

(#125944) DeFranco válasza zoltan6 (#125943) üzenetére


DeFranco
nagyúr

h&m-ben vettem stramm, jól kinéző valódi bőr övet 4k-ért "alapáron", nem akcióban, picit drágábban cundában van varrott-párnázott is.

[ Szerkesztve ]

(#125945) Donki Hóte válasza kmisi99 (#125935) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Pont a hét végén vettem az Ázsia Centerben darabonként 1500 Ft-ért bőr(nek kinéző, teljesen bőrszagú) övet.

Az elődje az aliexpressről jött, amíg el nem tört, addig teljesen bőr fílingje volt :(

Szerintem a világon nincs annyi állat, mint amennyi "bőr" övet eladnak a kínai webshopok :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#125946) MarioAna válasza zoltan6 (#125943) üzenetére


MarioAna
senior tag

Én 15$ alatt vettem, de valóban van 4-5k-ért is itthon bőr öv, csak ilyen hasonló színű/puhaságút nem találtam a környéken/itthoni webshopból azért rendeltem meg ezt.

(#125947) gyapo11 válasza DeFranco (#125944) üzenetére


gyapo11
őstag

Kecskeméten a művközpont előtt szokott lenni vásár, valahonnan a Balaton partjáról jár ide a bőrdíszműves, 2300-ért vettem bőr övet. Az ma kb. 8 $,

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#125948) kmisi99


kmisi99
addikt

Köszi a válaszokat, na akkor majd szétnézek hátha sikerül valami értelmeset találni.

(#125949) fecus


fecus
őstag

A Xiaomi Mija éjszakai lámpa működik Envelope/Lada aksikkal?
Potyára nem vennék ilyen akkukat.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#125950) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.