Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149491) Reggie0 válasza #89874944 (#149487) üzenetére


Reggie0
félisten

Igen, azok kozott nincsen lancos hang, csak amit este csinaltam. Hidegen meg nem csinalja a csorgest, de az esti felvetelen az inditas utani 1 masodpercen pont ugyan azt csinalja, mint az altalad linkelt videokon. Illetve eszrevettem azt is, hogy nagy gazadas eseten 1700 es 2000 fordulat kozott egyre jobban hallani a dizel hortyogast, ahogy a honapok es kilometerek telnek. Sot a zajos fordulatszam tartomany is szelesedik. Amikor megvettem a teljes fordulatszamban hangtalan volt a zart utasterbol hallgatva. Szoval inkabb csinaljak meg, szerintem lekapatom a szelepfedelet is, ha mar ugy is kint van a motor, hogy a kokszot is leszedjek. Max a siszezon veget varom meg, ha nem olyan surgos :)

Audacityben en is megneztem, latszik, hogy csorog a lanc. Van egy masik felvetelem is, ahol a mikrofon kattanasa kozel van a lanccsorges vegehez, azt azert nem raktam fel, mert emiatt nehezebb erzekelni, de szerkesztoben ugyan igy latszik.

Piros nyilakkal jeloltem, ahol a periodikus csorgo hang lathato, az utolso utan megszunik.

Majd megprobalok ugy is csinalni, csak nehez kifogni a lanchangot, plane ugy, hogy meg a felvetel is sikeruljon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.