Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48813) .DLL válasza Vasinger! (#48812) üzenetére


.DLL
veterán

Azért a Focal elég neves hangszórógyártó. :)
Spirit One S-ről írtam, SRH840 után nem a te embered, szép hangja van, de elég sok a basszus, de nem csak a 840-ből hiányzó szub tartomány, hanem elég kövéren fel van hozva, de mondom nekem tetszett. Megszokást igényel utána teljesen jó, viszont a kényelme ... más. A 840 nagy, puha, de a fejpánra olyan nehéz mint egy vizesballon. A Spirit One S kisebb, keményebb, jobban szorít, de összességében egy könnyű darab (inkább hordozható)
A linkelt AKG ára rendben van, ha jó állapotú, és jól is szól, ezt sajnos személyes találkozón kell ellenőrizni!
Mert volt már olyan, hogy pl. kissé féloldalasan szólt, egy K550-nél pedig durva fázishibával találkoztam, de nem a szokásos ground-szakadásos kábel hiba, konkrét volt a hangja, de mintha az egyik oldal fordítva lett volna bekötve vagy ilyesmi. Ami fix kábel esetén nem fogható rossz utángyártott kábelre sem, vagy ilyesmi, hacsak nem javították már. Szóval a személyes találkozó az egyetlen biztos út, mert az audio egy olyan szubjektív terep, hogy simán azt mondhatja valaki egy hibás termékre, hogy ő úgy hallotta, hogy jó, neki ezzel nincs baja, stb. nehéz objektíven vizsgálni. Ránézve, azért szép számmal pozitív értékelése van, szóval beszélj vele szerintem.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.