Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86151) PoLizei válasza Laca1212 (#86145) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Féktisztítót és fékfolyadékot szoktam használni.

P*L****

(#86152) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha már volt lánc téma!

Pár hete jött elő, a lánc nagyjából jól van belőve feszességre! DE ha motorfékkel vagy behúzott kuplunggal gurulok akkor zörög, ha frissen kenem be akkor egész halk de zörög hallhatóan, ha picit túlfeszítem ez elmúlik 150-200km-re. Ránézésre nem sérült, nincs megnyúlva se, D.I.D 520-as. Fogaskerekek se tűnnek viseltesnek. Esetleg az elsőnek enyhén a fogak szélei kopottak.

Mi lehet vele? Kuka? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86153) Laca1212 válasza PoLizei (#86151) üzenetére


Laca1212
őstag

Fékfolyadék festést is leszedi,nem?

(#86154) Micsurin válasza Micsurin (#86152) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Alapvetően is ilyen a hangja. :((( :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86155) PoLizei válasza Laca1212 (#86153) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A féknyeregről nem, de a fényezésre valóban nem érdemes locsolni :DDD

P*L****

(#86156) Bogyó bá' válasza Micsurin (#86154) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A kis lánckereked nagyon sz*rul néz ki...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#86157) Micsurin válasza Bogyó bá' (#86156) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem az enyém, holnap lekapom a burkolatot és lefotózom az enyém. De nagyon! hasonló. :(

Akkor lehet az csörög? (Picit sétál rajta a lánc oldalra, 2-2 millit már mondjuk...)

A vidit a hang miatt tettem be, ugyan ilyen alapból nekem is plusz 5-60-tól lefelé hallani ahogy csörög ha behúzott kuplunggal vagy motorfékkel gurulok.

...remek újabb 27K lesz ha komplett szetett kell cseréljek... Gumi 65, év eleji átnézés karbi szinkron etc 50.... ez már a hornet alapból megy.... :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86158) Topiccsendőr válasza Micsurin (#86157) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Na varja, belinkeltel egy olyan videot, ahol nem a te motorod van, de hasonlo hangot ad ki? Hasztakrva, tavgyogyaszat level 2.

Gumi, lanc lanckerek? Ha majmod van, teljen mar bananra...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86159) Teasüti válasza Topiccsendőr (#86158) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Szervizben minek hívjátok azt a munkát, ahol átnézik és megcsinálják a kézikönyvben lévő összes tételt a karbantartási listán?
Ez volna a full szerviz?
Azon filózok, hogy mekkora hülye voltam, h ezt kihagytam míg volt kereskedői garancia.
Nem mintha lenne panaszom, csak kéne egy mérföldkő ahonnét lehet számolni a szervizintervallumot.

[ Szerkesztve ]

(#86160) Micsurin válasza Topiccsendőr (#86158) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...lehet én gondolom rosszul de ha elviszem szezon elején átnézetni, már akkor is kellet volna látszania az önmagát már kidolgozót láncnak és kerekeknek, azok nem az elmúlt három hónap és 4800km alatt koptak el.... :U

.

Ha kérdése van az embernek ami kivételesen nem a megszokott hiszti ugyan azokon a témákon az már alapbol távgyógyítás+ válasz helyet a videón akadsz fenn, ma felveszem de pepitában ugyan ilyen csörgő hangot ad....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86161) Topiccsendőr válasza Micsurin (#86160) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ja bocs. Neked van igazad. Rakd fel Youtubra. Jon majd 200 komment. Egy csak eltalalja mi a baja a motorodnak. Valogasd ki.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86162) Horvi


Horvi
őstag

Sziasztok,

Lehet hülye kérdés lesz de tapasztalataitok alapján(főleg aki már több kesztyűt is elfogyasztott) mennyi idő kb betörni egy új bőrkesztyűt? Vettem egy ilyet és megvan már egy ideje(kb 1-2k km van benne, lehet ez még kevés) és még mindig azt veszem észre, hogy 50 km után zsibbad benne a kezem meg valahogy nem az igazi. Amikor "frissen" felveszem akkor semmi ilyen gond nincs. Valami ötlet valakinek. Adjak még neki esélyt vagy célszerű lehet másik kesztyű után nézni?
Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#86163) Warpig válasza Micsurin (#86157) üzenetére


Warpig
aktív tag

Előző alkalommal csak láncot cseréltél?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#86164) CyberPunk666 válasza Horvi (#86162) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Én még csak az első kesztyűmet fogyasztom, de nekem ez pár használat volt csak, nem ezer kilométerek.
Soha nem zsibbadt benne a kezem. Az elejétől fogva kényelmes volt már hosszabb távon is, csak kicsit merev volt.

[ Szerkesztve ]

(#86165) Horvi válasza CyberPunk666 (#86164) üzenetére


Horvi
őstag

Akkor úgy látszik megszívtam :DD A végén tényleg kénytelen leszek nézni egy másikat.

Hello darkness, my old friend...

(#86166) ath válasza Horvi (#86165) üzenetére


ath
senior tag

mekkorát vettél? :D

(#86167) Micsurin válasza Warpig (#86163) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem tudok róla semmit, ezzel a szettel vettem egy éve, azóta 7 ezer pörgött bele.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86168) Horvi válasza ath (#86166) üzenetére


Horvi
őstag

L-s volt emlékeim szerint.

Hello darkness, my old friend...

(#86169) Pocee válasza Micsurin (#86167) üzenetére


Pocee
senior tag

A hátsó lánckeréknél el tudod húzni a láncot a fogaktól vagy nem?

Szerk:mondjuk ettől még lehet szar az első ha nem szettbe cserélték,de legalább megmondja a lánc szar e

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#86170) ath válasza Horvi (#86168) üzenetére


ath
senior tag

az a baj ezzel a kesztyűvel, hogy drága és elvileg jó, emiatt inkább eladnám, mint nekiállnék trükközni vele. vissza ugye nem veszik méret probléma miatt.. ami nagy szívás.
a mugen kesztyűmet nem sajnálom annyira, azt nem egyszer nyújtottam már bőrtágítóval. a múlt szezon végére jó volt, most télen mintha megint összébb ment volna :D

V.Stryker-nek javasolták a nyitott kabátujjat, azt írta neki segített a zsibbadáson, én azóta még nem gurultam, próbáld meg neked is segít e.

(#86171) Horvi válasza ath (#86170) üzenetére


Horvi
őstag

Hát jha drága volt de így minőségre jónak tűnik meg a design is bejött. Ezt a kabátujjas dolgot kipróbálom még a hétvégén ha megyek valami nagyobb karikát. Aztán ha ott sem lesz az igazi akkor sajnos kénytelen leszek megválni tőle :( Köszi a tippeket és a segítséget.
Illetve mit lenne érdemes nézni helyette? Valami hasonlóban gondolkodnék.

Más téma. Voltál már az "új" vasaddal valami pályanapon? Ha igen, hogy szuperált?

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#86172) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

(#86173) HSM válasza ath (#86170) üzenetére


HSM
félisten

Nem is nyitott, de lazább. :) Tesztre jó kinyitva. A lényeg, hogy nekem is zsibbad a kezem egy idő után, ha olyan szorosra veszem a kabát ujját, ami álló helyzetben jónak tűnik, kicsit lazábbra véve, ami már elsőre talán túl lazának is tűnik pedig semmi zsibbadás.

(#86174) ath válasza Horvi (#86171) üzenetére


ath
senior tag

szerinted engem mennyire öl az ideg, hogy az ugyan ilyen, csak nagyobb ott porosodik a polcon? :DD ráadásul ilyen méretben kb eladni is esélytelen, totál bukó :DD :O
sajnos még nem.. a probléma, hogy holnapután államvizsga, és arra próbáltam tőlem telhetően maximálisan készülni. szóval az új gumi mindkét széle full szőrös még :)

HSM: én csak lehúzom a cipzárt a kabát ujján, a szűkítő tépőzárat sem használom. eddig nem is gondoltam erre, hogy befolyásolhatja. leginkább a hüvelykujjam zsibbad, valószínűleg hosszabbak az ujjaim a konfekciónál :(((

(#86175) Horvi válasza ath (#86174) üzenetére


Horvi
őstag

Azt elhiszem, szerintem engem is öl majd az ideg ha nem tudom eladni :DD Nha nekem meg a konfekcióhoz képest a hüvelykujjam rövid, mik vannak :DD

Áhh szóval államvizsga. Sok sikert hozzá :C Azután meg végig kell látogatni az összes létező pályát :DD

Hello darkness, my old friend...

(#86176) HSM válasza ath (#86174) üzenetére


HSM
félisten

Sok sikert az államvizsgához! :K

A szűkítő nálam fontos, anélkül olyan a kabátom, mintha mindkét karja vitorla lenne. :DD

(#86177) CyberPunk666 válasza Horvi (#86162) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Mondjuk ennyiért már kapni alpinestars gp pro-t is.
Azt próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#86178) Horvi válasza CyberPunk666 (#86177) üzenetére


Horvi
őstag

Azt még nem néztem de köszi a tippet bár itt csak ilyet találtam S-s méretben :DD

Illetve ilyet próbáltam a Karasnában az sem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

Hello darkness, my old friend...

(#86179) -Mike- válasza Horvi (#86178) üzenetére


-Mike-
addikt

Én GP Plus-t vettem, próbáltam a Druid D1-est is, de inkább az astars.
Pedig vásárlás előtt nagyon úgy álltam hozzá, hogy csak a dájníz.

[ Szerkesztve ]

(#86180) Horvi válasza -Mike- (#86179) üzenetére


Horvi
őstag

Akkor felírom ezt is a listára és rápróbálok a dologra. Végül is az a lényeg, hogy kényelmes legyen nem pedig az hogy csillag van rajta vagy ilyen kis ördögfej :DD

Hello darkness, my old friend...

(#86181) zgospel válasza -Mike- (#86179) üzenetére


zgospel
őstag

Mi alapján döntöttél így?

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#86182) CyberPunk666 válasza -Mike- (#86179) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Én carbon d1-et vettem, mert #csakadainese, de megbántam és most már gp pro-t vennék, vagy gp plust az A*-tól.
De majd ha ez szétment, akkor cserélem le csak.

(#86183) -Mike- válasza zgospel (#86181) üzenetére


-Mike-
addikt

Az alapján ahogy eddig mindent vettem (kivéve a ruhát azt megörököltem de jövőre csere)
Ami a legkényelmesebb volt nekem és minőségben nem megy egy szint alá. :D

(#86184) Horvi válasza CyberPunk666 (#86182) üzenetére


Horvi
őstag

Miért bántad meg a D1-et?

Hello darkness, my old friend...

(#86185) CyberPunk666 válasza Horvi (#86184) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Nem azért mert rossz, csak azonos áron az A* jobbat ad, ezért a pénzért kaptam volna akkor egy gp plust, minimális felárért egy gp pro-t.
Azóta mondjuk ez a különbség csökkent, ahogy most nézem az árakat, de még mindig megvan.

(#86186) Topiccsendőr válasza ath (#86170) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha L es en olcson atveszem ;]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86187) Horvi válasza CyberPunk666 (#86185) üzenetére


Horvi
őstag

Tudom, hogy ez szubjektív de miben ad jobbat az A? Vagy majd úgy is érezni fogom ha felpróbálom mindkettőt?

Hello darkness, my old friend...

(#86188) CyberPunk666 válasza Horvi (#86187) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Ez nem szubjektív, jobb a védelme.

[ Szerkesztve ]

(#86189) yodamastah válasza -Mike- (#86179) üzenetére


yodamastah
őstag

GP plust vettem tavaly én is. Frakón 2 motorozás után szétment egy helyen a varrás, kilátszott az ujjam nem is kicsit :Y Gariba javították.

(#86190) Horvi válasza CyberPunk666 (#86188) üzenetére


Horvi
őstag

Áhh értem azt hittem nem tetszik vagy ilyesmi és azért.

Hello darkness, my old friend...

(#86191) CyberPunk666 válasza yodamastah (#86189) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Valószínűleg gyártási hiba, ami sajnos mindenhol előfordulhat.
Általában elég pozitívak a vélemények róla az interneten.

Azóta amúgy minden rendben vele?

[ Szerkesztve ]

(#86192) Topiccsendőr válasza CyberPunk666 (#86188) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Van valamilyen osszehasonlito teszt, hogy nem szubjektiv?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86193) ath válasza Topiccsendőr (#86186) üzenetére


ath
senior tag

3xl :D
át lehet ezeket szabatni? :F

[ Szerkesztve ]

(#86194) CyberPunk666 válasza Topiccsendőr (#86192) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Több és nagyobb protektor van benne, össze van varrva a kis és gyűrűs ujj az azonos árú kesztyűben.

[ Szerkesztve ]

(#86195) Pocee


Pocee
senior tag

Spyke-t senki nem használ? Nekem nagyon bejött és nem gondolnám,hogy kevesebb,profi kesztyűm volt,bőrt csak egy hétig hordtam,inkább a kordura mellett döntöttem a horneten

Szóval a szabásával és minőségével maximálisan elégedett voltam,de mondom bőrt tartósan nem használtam.

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#86196) KrAt válasza ath (#86193) üzenetére


KrAt
veterán

Az az én méretem :D

(#86197) Chrys_ válasza Horvi (#86162) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem az IXS RS-200-hoz kellett pár nap. Még itt is leszaroztam, mert rendesen szorított egy pontban a belső varrás. De végül csak "betört" és egész jó.

(#86198) Topiccsendőr válasza CyberPunk666 (#86194) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Szubjektiv

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86199) yodamastah válasza Pocee (#86195) üzenetére


yodamastah
őstag

3 Spyke kesztyűm volt. kettő csak motorozástól szétment igen rövid idő alatt (cserélték gariba, kaptam újat). A harmadik egy eséstől kuka lett. Amúgy nem voltak rosszak. (mind akkor csúcsmodell volt)

Spidik jól bírták, most is van egy középkategóriás modell amiben 2 szezon van és jól van. Bár kényelem szempontból nem a legjobbak, itt ott mindegyik nyomott (3 volt összesen).

Amit nagyon utáltam az egy diadora volt, mocskos kényelmetlen, nem szellőző fos volt. Elajándékoztam 1 év után. Igaz ez inkább egy túra modell volt. Ebben egyszer estem, de ott az árokba szálltam be, nem tudom betont hogy bírta volna :)

Ami legjobban bírta eddig az egy frank thomas kenguru kesztyű volt. 4 esés kellett hogy széthulljon. Jól védett és kényelmes is volt. Ezt elraktam emlékbe (remélem még megvan). Az utolsó esés után hihetelten hogy nézett ki, és közben a kezem nem sérült meg egyáltalán :)

GP plus nagyon jó benne motorozni, pont ott lágy ahol kell, de csak abban a tartományban enged mozogni ahol kell. Mellette kényelmes is nagyon. Egyébként meglepően jól bírta a kakucsos csúszást. Pedig lent volt mindkét kezem. Nem szakadt szét a varrás sehol. Tempó mondjuk nem volt az is igaz. Láthatóan mindkét tenyér csúszó protektor dolgozott. (más kesztyűmnek a tenyere ilyenkor már legalább 1 réteg kiszakadt.)

(kesztyűre sosem sajnáltam a pénzt, és soha nem sérült még meg a kezem, pedig általában az le szokott érni.)

[ Szerkesztve ]

(#86200) vendingo


vendingo
veterán

Lol. Ma megnézett nekem egy africa twin klubbtag egy 1.2 millás AT-t. A motor rendben van külsőre, de akksi az szar, kipróbálni, meghallgatni nem lehet. Ami meg lemaradt a hírdetésből, hogy külföldi papiros. Így biztos könnyen eladják majd, főleg ennyiért.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.