Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86601) Topiccsendőr válasza Geresics (#86599) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezert is fassag arrol cikket irni, hogy svajcban a legalacsonyabb fizetes mondjuk l 600 e forint, mert az arszinvonal nelkul semmit nem jelent a fizetes.
Amugy meg lehet, hogy magyarorszagon 25 ezerbol megvan az a szerviz, de mindig sir mindenki, hogy mekkora faszok a motorszervizek. 90 szazalekban csak a szopas van veluk. Hat nem veletlen.
Itt legalabb normalisan megcsinaljak.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86602) Lajkó válasza Topiccsendőr (#86601) üzenetére


Lajkó
őstag

Az utolsó mondatot szívd vissza, és akkor még lehetünk barátok! :)) Vagy a külföldire gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#86603) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Rohadt oldaltáska... :W :O Elfelejtettem leragasztani alatta.... 1600km után ilyen lett mindkét oldal.

Hol lehet ezt javítattni ? És mennyiért?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#86604) tboldi válasza V.Stryker (#86603) üzenetére


tboldi
nagyúr

Laikus szemmel nézve ezen már csak egy fényező tud segíteni szerintem. Ha jól látom, nem csak a lakk kopott, hanem alatta is, úgyhogy a polírozás nem elég. Autóknál olyan 20-25k-et szoktak kérni elemenként a teljes újrafestésért, de lehet, hogy ködöléssel is meg lehet oldani, és azért ez az idom jóval kisebb is, mint egy autó ajtaja pl. Szóval elképzelhetőnek tartom, hogy ennyiből megcsinálják mindkettőt.

Jut eszembe, polimorfnak nem ez a szakmája? :)

[ Szerkesztve ]

(#86605) V.Stryker válasza tboldi (#86604) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Polimorf Dunaszerdahelyi....

Illetve több helyen vannak karcok, azokat is megcsináltatnám egybe.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#86606) Topiccsendőr válasza V.Stryker (#86603) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Rakd vissza a taskat, es akkor nem latod.
En igyhagynam. Igenytelen vagyok?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86607) V.Stryker válasza Topiccsendőr (#86606) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én is így hagyom egyenlőre. De egyszer majd megcsináltatom. Én azért szeretem ha előbb utóbb rendbe vannak a dolgok. De inkább előtte az első telóban lesz olajcsere... a hátsó rugóstagra is rá kéne nézni... még 2000km és új első gumi is kell.... aztán észre sem veszem és elérem az 50ezret vele, akkor meg már illene lekapni a karbit, kipucoltatni, beállítani, szinkron, vezérműlánc, kompresszió ellenőrzés.... így hírtelen csak ennyi mindent csinálnék meg rajta mielőtt cicomáznám. :D

De azért bánt na.... :((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#86608) tboldi válasza V.Stryker (#86605) üzenetére


tboldi
nagyúr

OK, hogy messze van, de szakmai tanácsot azért csak tudna adni, nem? :)

(#86609) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Egy kis segítséget kérnék, oldaldobozaim felső részei eléggé kopottak, ki mit ajánlana mivel lenne érdemes lekezelni hogy visszanyerjék az eredeti állapotukat?

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#86610) Geresics válasza Gaboman (#86609) üzenetére


Geresics
addikt

Egy kép sokat segítene... :U

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#86611) Gaboman válasza Geresics (#86610) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Holnap teszek fel róla, már eltettem aludni. :)

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#86612) Polemius válasza horvathkrisz (#86572) üzenetére


Polemius
aktív tag

Jól látod.
Bizonyos esetekben meglepő, hogy elavultnak tűnő megoldásokat használnak, vagy szoktak meg.
Bár a képet erősen árnyalja, ha pl megnézel egy osztrák autópálya pihenőt és összeveted a magyar állapotokkal, vagy azt, mennyibe kerül az éves matrica motorra...

(#86613) Yasuo válasza Yasuo (#86589) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Erre valaki? :F

S9+

(#86614) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Hali.

Múlt hét vasárnap óta boldog tulaja vagyok egy 2006-os Fazernek. Nagyon tetszik a gép és még csak ismerkedek vele viszont előjött egy "kis"probléma vele ami elég idegesítő és nem tudom mennyire lehet komoly. Tegnapelőtt elvoltam motorozni vele. Ment szépen, semmi rendelleneset nem tapasztaltam majd este leraktam. Másnap amikor megint mentem vele már nem tudtam egyből felfelé váltani. Lefelé minden váltás megy elsőre de felfelé nem. 1-ből 2-be nincs gond viszont onnantól már igen. Egyszerűen húzom felfelé a váltót és nem történik semmi. Teljesen random, hogy éppen melyik sebességről enged felváltani és melyikből nem. Az oldja meg a problémát ha felváltás előtt leváltok majd közvetlenül ezután felfelé. Egyik napról a másikra jelentkezett ez a dolog. Mi lehet a probléma? :F

[ Szerkesztve ]

(#86615) vendingo válasza Yasuo (#86589) üzenetére


vendingo
veterán

Fel kell hívni, meg kell nézni. Mi is csak azt látjuk amit te. Ha rendben van, és ilyet szeretnél, akkor meg kell venni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#86616) Topiccsendőr válasza Gaboman (#86566) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Elegge. :D
De ha mar ujak nem is lesznek, vannak meg a regiek, amikkel lehet kezdeni valamit :D

(Roland Sands munkai altalaban tetszenek, mert nagyon latszik rajtuk, hogy profi szinten nyomta a versenyzest fiatal koraban.)

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86617) Teasüti válasza Laca1212 (#86580) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Lehet te is felhúznád magad rajta, ha két hete járt volna le a garanciád. :P
És nem kicsi tételekről van szó. Úgy 200k-ra számítok munkadíjjal együtt.

Miért nem mondtátok, hogy vétel után vigyem el átvizsgálásra?! Ezt is a saját bőrömön kell megtanuljam? ;]

Ezzel már nem kéne menni, mert hazavágom a motort, ugye?
[kép]
Mondjuk rejtély hogy keletkezett egyszerre több mogyoró nagyságú lyuk. Legalább 3 ilyen lyuk van a leömlő nyakán és egyik pillanatról a másikra jött meg a hangja.

Kicsit szarul néz ki innen nézve... Alsó fül a radiátoron letört már a kulccsal való ráfogástól is.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#86618) Topiccsendőr válasza Teasüti (#86617) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Mert vetel ELOTT kell megvizsgalni.
Ha nem ertesz hozza, hozzaertot viszel.

Ezt a motort egyfolytaban hasznaltak idojarastol fuggetlenul, ezert van lelakva.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86619) Teasüti válasza Topiccsendőr (#86618) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ja egy ideális világban oké, de hogy adom be a kereskedőnek, hogy vigyük el állapotfelmérésre?
Hozzáértőt viszek... jaj de aranyos. :D

Inkább amiatt fáj a fejem, hogy a gari alatt miért nem jutott eszembe full szervizre vinni. Akár ez is kibukhatott volna.

Megrendeltem az alkatrészeket. Remélem csak az eleje rohad, ahova a kerék felveri a vizet. A hátulján nem vettem még észre ilyen betegségeket. Hacsak a lepattogzott festék nem ad okot aggodalomra a rugón.

Ezt leszámítva csak a rozsdás csavarok és a lelakott burkolat ami zavar.

[ Szerkesztve ]

(#86620) vendingo válasza Teasüti (#86619) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem is vétel után tűnt fel, hogy a dob belseje rohadt. Amúgy szombaton vettem a gépet, de tegnap már full szervizre vittem. Elég csúnya ez a leömlő, enyémen 27 évesen nem néz ki így.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#86621) Geresics válasza Teasüti (#86619) üzenetére


Geresics
addikt

Még KV előtt vagyok, és nem működik a szarkazmusdetektorom, szóval lehet, hogy csak vicceltél, de ha nem, akkor most tényleg azt mondod, hogy mi hibánk, hogy nem mondtuk, hogy vidd el kivizsgálásra a verdád?

Ja egy ideális világban oké, de hogy adom be a kereskedőnek, hogy vigyük el állapotfelmérésre?
Jó napot, érdekelne ez az eladó motor. Mindenek előtt elvinném egy szerelőhöz átnézésre. Van akadálya? Nincs? Köszönöm! / Van? Akkor köszönöm, már nem is érdekel...

gari alatt miért nem jutott eszembe full szervizre vinni
Bízom benne, hogy csak a KV hiánya miatt gondolom úgy, hogy nekünk kellett volna szólni!

Megyek is, iszom inkább egy KVt... :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#86622) CyberPunk666 válasza Geresics (#86621) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

A " ;] " hangulatjel, elég erős jelzés. Amolyan HAHÓ, SZARKAZUMS VAGYOK! szerű.

(#86623) dellfanboy válasza Yasuo (#86613) üzenetére


dellfanboy
senior tag

raktak rá 1 akra dobot és maradt a gyári lóerő? mégis minek? vagy vki ennyire hang buzi? 1 hengeres 4ütemű 125-nél? de így kép alapján egybe van a gép nem látni nagy problémákat. max annyi hogy ez ég a karbis verzió +100ért már van injektoros ha ez neked számít, bár ne írtad mire/mennyit használnád

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#86624) runner 125 válasza dellfanboy (#86623) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az szerintem valami másolat lesz.. Ettől függetlenül a teljesítménye miatt en tuti nem adnék pénzt erte. Akkor mar tanulni egy 125-os 2 ütemet vegyen 1 évre, de ha a kora nem korlátozza be 5-600ccm alatt en nem vennék mar elsőt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#86625) dellfanboy válasza runner 125 (#86624) üzenetére


dellfanboy
senior tag

nah az meg mégjobb, vmi kínai csoda, csak tudnám miért adnak pénzt az emberek ilyenért...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#86626) zgospel válasza 2thletme2day (#86614) üzenetére


zgospel
őstag

Nem lesz nagy megfejtés amit írok, de egyrészt vidd el egy Yamaha szervízbe, ahol megnézik és megmondják neked hogy mi a baja. Ez persze nem lesz ingyen de nem fogsz belehalni. Majd ennek eredményeképpen ha valami apróság és olcsón javítható akkor benyelném és javíttatnám, ha pedig nagyobb probléma és összeg akkor mennék az eladóhoz reklamálni vagy érvényesíteni a szavatosságot.
Ezzel kapcsolatban a szervíz is ki tud majd okosítani élőszóban.

Csak kíváncsiságból: kereskedéstől vetted? Hány km volt beleírva? Mennyi volt az ára?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#86627) vendingo válasza dellfanboy (#86623) üzenetére


vendingo
veterán

Én se a teljesítmény miatt szoktam dobot cserélni, csak a hang miatt. Ha a teljesítmény érdekelne, akkor erősebb mocit vennék.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#86628) -Mosquito- válasza Teasüti (#86617) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Édes f.. om, patika egy motort sikerült venni.. És megy a csodálkozás, hogy xar..

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#86629) -Mike- válasza Teasüti (#86617) üzenetére


-Mike-
addikt

runner meglátja ezeket a képeket magához nyúl.. meg a mikroszálas kendőjéhez :D

(#86630) Lomha 8V válasza Teasüti (#86617) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Hogy néz ki ez a motor? Soha az életben nem mosta meg senki?

A másik meg a leömlő. Közvetlen tőben lyukas? Azt nem rozsda ette meg, szerintem. Volt nálam egy nagyon szegény keverékkel üzemelő streetfighter gép, azon lyukadt így ki. A hő megette, mint a szart.

(#86631) Laca1212 válasza Teasüti (#86617) üzenetére


Laca1212
őstag

Szvsz ez belefér a szavatosságba. Mivel nem 2 hete kezdett el rohadni. Bár amikor vetted, észre lehetett volna venni...

[ Szerkesztve ]

(#86632) runner 125 válasza Geresics (#86599) üzenetére


runner 125
nagyúr

Világos, bár a háttér infokkal kevésbé vagyok tisztában, pl. garis-e, de ha nem, egyszerűen számomra gazdaságtalan döntés kicsengetni 25-30k anyagköltségért (ezek németben sem sokkal drágábbak) 120k-t, még akkor is ha egy kinti átlagbérből kellene megtenni.
Ha garis, akkor is meggondolnám.. iszonyú pici az esély egy új japán motornál, h valami 1-2-3 éven belül megadja magát. Nyilván, vannak kirívó esetek (pl. típushibák, de azokat márkaszervizeltségtől függetlenül mindig ingyen hárítják) , amelyekről forumokban vásárlás előtt érdemes és lehet tájékodózni.
Egyszerűen ki kell számolni, h mi az a plusz kiadás amit a "kötelező" szervizmunadíjak elvisznek, s mérlegeleni h a vállalt kockázatot vajon fedezik-e ezek együttesen. Szerintem bőven.

Kiszámoló blogunkat olvashatták, h persut idézzem. :))

Mike

Hja, nem nagyon mosogatták. Meg kell reklamálni.

V.Stryker

Íjj, ez kellemetlen. Az a baj, h itt már a nyers műanyagig kopott. Csak teljes telifény oldja meg. A farokidom oldalanként kb. 25k + matricázás.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#86633) 2thletme2day válasza zgospel (#86626) üzenetére


2thletme2day
őstag

Tegnap délelőtt már bejelentettem egy szerelőhöz de azt mondta, hogy annyi melója van, hogy komolyabban megnézni nem tudja most (majd csak júli 10 körül lesz szabad hely nála) de holnap elviszem hozzá és egy gyors próbakört megy vele aztán elmondja a véleményét. Az a baj, hogy Győrben Yamaha márkaszerviz tudomásom szerint nincsen. Bepróbálkozok a Reálnál hátha a Honda, Suzuki, Kawasaki mellett szervizelnek Yamahát is.

A motort nem kereskedőtől vásároltam. 2006-os gyártmány. 58ezer párszáz km-vel az órájában. Az ára 930 ezer Ft volt. Ebben benne volt egy garnitúra vadiúj Bridgestone BT-016, Kappa túraplexi és 46l-es Kappa doboz, Givi doboztartó konzol, Givi bukócső, új fékbetét garnitúra előre, hátra + minden gyári/lecserélt cucc.

Itt van róla egy fénykép:

(#86634) V.Stryker válasza runner 125 (#86632) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Két körömnyi kopás tudom, de azért a motor 7-8% -át rákölteni a javítására, azért az durva. Vagyis hülyeség, nem tudom. Az lesz ,hogy teszek oda egy nyalókás matricát vagy a f.szom tudja, de biztos nem 25k/oldal lesz. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#86635) zgospel válasza 2thletme2day (#86633) üzenetére


zgospel
őstag

Esetleg Tatabányán a Yamaha Top? Tudom, 60 km, ami oda-vissza már 120, de azért mégiscsak jobban bíznék egy ilyen jellegű hibánál egy olyan szervízben, ahol betűre ismerik az FZ6-okat. Legalább én, mint hozzá nem értő személy.

Egyébként nagyon szép motor, gratula hozzá (kár ezért a hibáért). Ha kiderül hogy mi a hiba akkor oszd meg velünk, engem érdekel.

szerk: most jut eszembe, a használtauto.hu-n a Reál Motor úgy hirdeti magát, mint a legfrissebb Yamaha márkakereskedés. Mondjuk ettől még a Yamahás tapasztalat valószínűleg ugyanúgy hiányzik, hacsak nem vettek át szerelőt máshonnan.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#86636) runner 125 válasza V.Stryker (#86634) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akkor inkább hagyd így, ne matricázd össze.
Esetleg színkód alapján keresni ecsetelős lejavítót pár ezresét. Szép nem lesz, max. kevésbé feltűnő.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#86637) V.Stryker válasza runner 125 (#86636) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Épp ezen dolgozom. :) HSM mondta,hogy tesója talán Angliából rendelt javító festéket meg lakkot 6k-ért, nem lett tökéletes, de vállalhatóan jó. Ha elküldi megnézem. Megbeszélem haverral, aki Debrecenben karosszéria lakatos és lehet összepolírozná. Lassan kialakul... :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#86638) tboldi válasza 2thletme2day (#86633) üzenetére


tboldi
nagyúr

Idéntől foglalkoznak Yamahákkal is a Reálnál. ;)

(#86639) Topiccsendőr válasza runner 125 (#86632) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

"iszonyú pici az esély egy új japán motornál, h valami 1-2-3 éven belül megadja magát."
En nagyon sok markaforumot elolvastam a motorvasarlasom miatt, de nekem egyaltalan nem ez jott le.:D
Az elso generacios japan motorokon, tipustol fuggoen rengeteg hiba jon ki. Nagyon erosen javallott szervizbe rendszeresen vinni. En ezert sem neztem olyan motort, amin nem csinaltak szerviz es visszahivasi akciot.
Es a modern motoroknal mar nem az van, hogy egy kabelt kell leragasztani, aminek az eselye 1:1 000 000 hoz, hogy kidorzsolodik, hanem kuplungkosar, fotengely, vizcsobilincs, hengercsererol beszelunk most, ami abban a tipusban blokkcsere volt, mert a hengert kulon nem lehetett.
Foelem hibak, amit ha nem viszel gariban csereltetni, vagy nem szervizelteted a motort nem tudom, hogyan ervenyesited azt, hogy ingyen csereljek ki. Szerintem azonalli garibukas, ha nem szervizelteted a motort.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86640) PoLizei válasza dellfanboy (#86623) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Vagy csak a hirdetés kedvéért nem vitte el beméretni azt a +fél lóerőt, és beírta a forgalmiban lévő adatot.

P*L****

(#86641) Topiccsendőr válasza Teasüti (#86619) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Tegnap nem vetted be az agymukodeshez feltetlen szukseges tablettakat, ugy nezem :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86642) Geresics válasza runner 125 (#86632) üzenetére


Geresics
addikt

Azt amúgy nem szabad elfelejteni, hogy nem mindenki szeret/akar/tud/képes szerelni! Sokan még egy biztosítékot sem tudnak kicserélni (igen, szándékos a túlzás, mégis igaz)!
Tök jó, hogy Te, vagy innen akárki meg tud csinálni egy olajcserét, de attól, hogy valaki nem, még lehet jó motoros! ;)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#86643) Moleman válasza Geresics (#86642) üzenetére


Moleman
addikt

Talán nem is túlzás, sokan akkor sem cserélnek izzót, ha könnyen hozzáférhető.

Ami az olajcserét illeti, én pl meg tudnám csinálni, de nem koszolok vele, inkább fizetek a szomszédban lévő szerviznek. :) Remélem motort is vállalnak majd, nem csak autót.

(#86644) -Mike- válasza Topiccsendőr (#86639) üzenetére


-Mike-
addikt

Az én 1éves Tuono-m is visszahívásos akcióban vesz részt, írták.
Mielőtt teljes harakirit követtem volna el magamon, rákérdeztem wtf.
Az első fék főfékhengerének porvédő gumisapkáját cserélik.
Marad a motor a portán nem gyújtom fel. :D

(#86645) Topiccsendőr válasza -Mike- (#86644) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

1gen rsvknek nezz utana...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#86646) runner 125 válasza Topiccsendőr (#86645) üzenetére


runner 125
nagyúr

Le kell csapnod az új CBR-re.

Szallerbeck-nél van valami extra jó hitel az új gépekre, már 1,7%-os THM-től reklázmozzák.
Nagy hitel ellenes vagyok és különösebben soha nem vonzott az új motor varázsa, de ilyen kicsi kamattal még én is elgondolkodnék rajta.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#86647) Lomha 8V válasza runner 125 (#86646) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Azt hiszem ezt a Honda, mint gyár lobbizta ki, szóval minden márkakerekedésben van most ez a szuper kedvezményes hitel.

(#86648) vendingo


vendingo
veterán

Érdeklene valakit egy júli végi vagy augusztusi horvát, esetleg montenegrói gurulás? Semmi extra, csak mennénk a tenger mellett a szerpentineken, kempingeznénk, strandolnánk, aztán másnap ugyanez....
Kis költségvetésű lenne a buli. Eddig egyedül vagyok. Ha itt nem találok társat hozzá, akkor megyek egyedül, vagy motorozz.hu-ra csinálok egy felhívást.
Tempós haladás lenne, de nem száguldoznánk.
Kb. 5-7 nap, megbeszélés szerint.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#86649) Teasüti válasza Topiccsendőr (#86641) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Imádom ezeket a megjegyzéseidet, mindig mosolyra fakasztanak még ha nekem szól is! :D

(#86650) Geresics válasza vendingo (#86648) üzenetére


Geresics
addikt

Mi júli 14-15-16-án megyünk egy nagyobb kört, Montenegróban alszunk mindkét este, de lemegyünk Albániáig is! :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.