Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109000) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

köszönöm a sok visszajelzést, ne vegyétek zokon ha nem címzek egyenként mindenkit, sok remek gondolatot olvastam! az ár, hát, jó kérdés, fejvakarós dolog. mennyit kellene rádobnom, hogy a komoly találatok szóba álljanak velem? ha sokat, kvázi dupla ennyit, akkor az igényekből adok lentebb és beúsznak a nézegetni valók közé a nagyrobogók is. bkv kínálatánál még mindig jobbak... vagy kimarad ez a szezon és next year újra...

a túraenduró kivitel jó ötlet! alkatra szemeztem már ezekkel a motorokkal, de így hogy láttam pár konkrét típust fentebb felsorolva, könnyebb lesz a helyzetem.

felmerült fentebb még, hogy egy kishibás motor sem elvetendő gondolat: ezen a téren jön elő megint az, hogy tudnék én szerelni, mert nekiállok bárminek, de itt budapesten nincsen zárható saját garázsom, hely hiányában pedig nem tudom szétborítani a dolgokat... : ( újítottam már fel danuvia blokkot az erkélyen, hát nem volt őszinte a feleségem mosolya... : ))))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.