Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34451) bitpork válasza bigmasterg (#34450) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Minden lehet, és abban itt mind 1et értünk hogy nem ismerjük az esetet eléggé. De jól esik szájkaratézni :DD
Viszont a tv csinált egy animációt (ami persze lehet f@szság is) amin szimplán átment a kocsi a másik számba. A helyszíni beszélgetésekre hivatkozva mutatták.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34452) bitpork válasza bitpork (#34451) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

sáv akart lenni csak közben skypeolok is :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34453) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Szeretnék én is érdemben hozzászólni a témához: Broáááffff

A kérdésemre továbbra is várnék árajánlatokat a BMW-vel kapcsolatban mert egy ismerősöm eladáson gondolkodik de csak ha jó áron megvalósítható.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#34454) bitpork válasza SyntaxeError (#34453) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha valós a km akkor bármi pénzt megér, mert még "bejáratós"

Más: ma azt vettem észre h Csongrád megyében a PoHu összevonta az audi-vw-skoda-seat szervizeket 1 helyre. Erről tud vki vmit?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34455) SyntaxeError válasza bitpork (#34454) üzenetére


SyntaxeError
tag

Első tuladonos Mo vásárlás és 4. autónak használt. Főnyeremény annak aki megveszi, de 5 milla alatt nem akarja adni az öreg, és ahogy nézem 3 milka környékén is vannak...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#34456) whitezo88


whitezo88
nagyúr

18i-nél hogy húzza ki így alacsony fokozatban addig?
[link]

(#34457) hobizoli válasza whitezo88 (#34456) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hosszu a dffije, oda van irva

több drón kell ;P

(#34458) Varoz válasza hobizoli (#34457) üzenetére


Varoz
őstag

Olvasni túl mainstream. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34459) TaaT válasza bitpork (#34454) üzenetére


TaaT
veterán

Békéscsabán ugyanez már régebb óta, így olcsóbb...

Give them hell Ukraine!

(#34460) milomi


milomi
tag

400---500 ezerből milyen Dizelt lehet venni ? vagy benzint ??? amit nem kell mindég szereltetni :F de ne 60 lóerős legyen...

NFS World Nick Ewing1987

(#34461) MunezXBK válasza milomi (#34460) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Dieselt nem vennék 5-600-ért.

(#34462) bitpork válasza TaaT (#34459) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Háde kinek?! Legutoljára 6k+ fa volt a rezsi óradíj az audi szalonban, gondolom a skodások nem minden vágya ennyit fizetni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34463) milomi válasza MunezXBK (#34461) üzenetére


milomi
tag

Hát akkor passz.... :D Járok gyalog.. vagy busszal :D

NFS World Nick Ewing1987

(#34464) Varoz válasza milomi (#34463) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor busz. Az nem 60 lóerős. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34465) zoo8800 válasza milomi (#34460) üzenetére


zoo8800
veterán

Inkább benzinest. Swift 1.3 16V

rip and tear, until it is done

(#34466) milomi válasza zoo8800 (#34465) üzenetére


milomi
tag

Felejtős :D .. egyre jobb tippek....

NFS World Nick Ewing1987

(#34467) MunezXBK válasza milomi (#34466) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Most viccen kívül, 5-6 kilóért tényleg csak a legalja van dieselből.

Arra már Én is mondom, hogy sz@póroller...pedig mazochista vagyok. :D

(#34468) TaaT válasza bitpork (#34462) üzenetére


TaaT
veterán

"Háde kinek?!"

A márkaszervizek tulajdonosainak :)

Give them hell Ukraine!

(#34469) Varoz válasza milomi (#34460) üzenetére


Varoz
őstag

Volvo V40? Első generációs. 1,9D 95 Le

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34470) bitpork válasza TaaT (#34468) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt nem mondhatod komolyan! Éppen Integra szokta mondani h realitás! Szerintem is árérzékenyek az emberek ennyire, valahogy nehezen hiszem el h elkezdik oda hordani szervizelni ennyiért a skodát. :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34471) 8th válasza milomi (#34460) üzenetére


8th
addikt

Neked nem való dízel mert széthajtanád ...

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#34472) milomi válasza 8th (#34471) üzenetére


milomi
tag

mivagyok én ???? leszögelem a gázpedált ??? ittas vagy te Ember ???

NFS World Nick Ewing1987

(#34473) 8th válasza milomi (#34472) üzenetére


8th
addikt

Ittas? Nem. Csupán átfutottam az eddigi hozzászólásaidat ... :DD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#34474) milomi válasza 8th (#34473) üzenetére


milomi
tag

Akkor Astra GSI 16V m volt.. eladtam... vettem egy PUG 206 1.4 8V.... semmi gondom nem volt vele soha... de 75 ló volt..... szégyeltem nagyon... aztán vettem egy Bravo HGT-t,... és most .. mást szeretnék venni ! Semmi olyan dolog.. persze jó volna egy Erős autó... de hát a most munkám sincs.. szal váltani kell !

NFS World Nick Ewing1987

(#34475) bitpork válasza milomi (#34474) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

ha nincs meló, akkor miért költesz pénzt autóra? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34476) milomi válasza bitpork (#34475) üzenetére


milomi
tag

azt nem ,mondtam hogy nem lesz jövőhónaptól :) ... ahová autóval kell járnom.. és pénzem az van... csak nem szeretnék többet szánni autóra 500 körül gondoltam... ennyi ha lesz ennyiből lesz .. ha nem akkor Nem..

NFS World Nick Ewing1987

(#34477) TaaT válasza bitpork (#34470) üzenetére


TaaT
veterán

Én nem tudom mennyiért szervizelnek a skodában vagy a vw-nél vagy az audiban :B

Give them hell Ukraine!

(#34478) 8th


8th
addikt

Kíváncsi vagyok ez mikor kerül fel újra 170ezer kilométerrel. :P

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#34479) MunezXBK válasza 8th (#34478) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

580.000? :Y

Ahhoz képest nagyon szép a bele.

(#34480) zoo8800 válasza 8th (#34478) üzenetére


zoo8800
veterán

Megint weltauto. Kezdem azt hinni, hogy különbek a többi kereskedésnél.

rip and tear, until it is done

(#34481) whitezo88 válasza 8th (#34478) üzenetére


whitezo88
nagyúr

örvendetes a km bevallása, de hasonló korú és kategóriájú autók, kevesebbet futottak vannak ennyiért (már ha azok 200-220on nincsenek mind visszatekerve..)

[ Szerkesztve ]

(#34482) milomi válasza whitezo88 (#34481) üzenetére


milomi
tag

nem rég vett egy illető felénk egy Seat Toledo -t 2001 es vagy 2002 es évjárat.. kivül belül PATIKA állapotban.. 1.9 TDI asszem 106 ló vagy gyengébb nem tudom de 450 000 Km el vette meg :D Bár azóta sincs semmi baja és ez már 2 éve ...

NFS World Nick Ewing1987

(#34483) werszomjas


werszomjas
őstag

Szomorú hogy nem tudnak kitalálni semmi hatásosat a km óra állásának manipulálására.

Valszeg nem is nagyon akarnak :(((

[ Szerkesztve ]

üdv

(#34484) milomi válasza werszomjas (#34483) üzenetére


milomi
tag

Miért már fényképezik műszakin :) ... egerbe.. volt aki lebukott... nem tudta a hülye hogy előzőleg 2 éve.. fényképezve volt az óra állása.... 180 000 km volt volt egy PUg Partnerbe...az új tulaj is vitte műszakira.. és csak 130 000 ezer km volt benne :D mindjárt bukta...

NFS World Nick Ewing1987

(#34485) whitezo88 válasza werszomjas (#34483) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szlovákiában jó ideje van egy teljesen ingyenes weboldal, beütöd a rendszámot és kiírja az előítéletét, mikor mennyért lett eladva, továbbadva. De itthon "fontosabb" dolgokra kell ugye a pénz.

(#34486) kpal


kpal
veterán

Lada :DDD ez a COOL :DD

(#34487) werszomjas válasza whitezo88 (#34485) üzenetére


werszomjas
őstag

Azt tudom, Angliában is hasonló, beütöd a rendszámot vagy a MOT számát és már írja is, mikor volt műszakin, ha ott esetleg nem ment át, miért nem, min bukott meg, és persze mennyi km-nél volt a műszaki.

milomi> sokra megyek vele hogy ők lefotózzák, amikor autót akarok venni, én honnan tudom az előéletét? sehonnan.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#34488) bitpork válasza werszomjas (#34487) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az a baj h simán kikötik. Meg ha vki nagyban űzi akkor simán átprogramoz, vagy nagy értékűnél kicserél egy ECU-t, mert 5-8 millás kocsinál már 1 millát is nyerhet vele.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34489) SyntaxeError válasza bitpork (#34475) üzenetére


SyntaxeError
tag

Vagy leginkább hogyasn??? Kell ez a recept nekem is :P

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#34490) hobizoli válasza milomi (#34474) üzenetére


hobizoli
nagyúr

bravo 1.9jtd ;)

több drón kell ;P

(#34491) Zewa válasza milomi (#34474) üzenetére


Zewa
senior tag

Hirtelen amik eszembe jutottak;

Fastra 1.7 Isuzu Dájzel 82ps
Corsa B 1.5 Isuzu 67Ps
Punto mk1 1.7 Tádé 69ps
Punto mk2 1.9JTD 80ps
Golf III TDI 90ps
Seat Cordoba/Ibiza TDI 90Ps

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#34492) Szplöttyy válasza Zewa (#34491) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Ps /= Bhp/LE nem?

Amugy hogy ne csak kotozkodjek. Kicsereltem az olajat a vasban(castrol 10w40) meg gyertyakat gyertyakabelt szuroket. Mintha egy mas autoban ulnek :) A ridegtartas aldozatokkal jar az olajleereszto csavar olyan szinten bevolt rohadva hogy mar a motort tekergettem a kasztniba de meg se mozdult. Es valami fekete majdhogynem mez allagu dolog jott ki. Csere elott ment bele egy kis fekolaj. Ki is jott minden. A gyertyak szinten berohadva. Valami noname ketpolusu csodagyertya volt benne ment a helyere a jo kis bpr6es. Az olajszor 350forint volt kb a legszuro meg 400korul. Gyertyaknak 800darabja. Kabel szett 4ezer. Viszont felfedeztem egy takolast. Neztem elogyujtast es alapjaraton ugy 20fok korul van amitol 100as benzinnel nagyon gti de azert a gyari 3°+-1° tol azert messze all. Viszont allitani a gyujtaseloszo firgatasaval lehet ami szepen korbe van nyomva piros tomitovel. Nem mertem megbolygatni mert a szineringnel valszeg fosna az olajat. Ja es katalizator(meg) van alatta de lukas az egesz rendszer foleg a vege fele. De az alja egesz jo. Futomuben 1-3szilentnek csak a helye van meg hat az elso gatlok rohadnak. Ennek oromere teletankoltam 13ezerbol ugy hogy fel liter a labamra folyt mert nem fert a csobe se mar. Alig tudtam a kupakot ratekerni. Mindjart lesz ket kep is.

Smoke & Torque

(#34493) Szplöttyy válasza Szplöttyy (#34492) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Smoke & Torque

(#34494) bitpork válasza Szplöttyy (#34493) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

200+...Ember, hogy tudsz vele megállni ha kell?! :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34495) Motion_Blur válasza Szplöttyy (#34493) üzenetére


Motion_Blur
félisten

200+ ezt közúti forgalomban sikerült?

Meg ugye közben fotózni..

mod: padon/havon oké :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34496) Varoz válasza Szplöttyy (#34492) üzenetére


Varoz
őstag

De egyenlő. Németül van PferdeStärke. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34497) Szplöttyy válasza bitpork (#34494) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

O oreg baratom. En lennek a vilag legboldogabb embere ha ez a szeker menne annyit. Bar meg nem probaltam. A kep a semmi kozepen negyedik csogaz volt. Havon :)Korulbelul 20km/hval haladtam. De tetszik hogy a negyediknek 200 felett a vege. Ide nekem gti motor :-)

Varoz: Nem mas szabvany? Csak mert wikipedian meg mindenhol megvan adva mindket adat es a ps kevesebb mint a bhp. Pl az M13A motor mindenhol 92ps de 93/4bhp vagy loero. de majd Neduddki megmondja

Montion: Ne mar :) Meg a te stifted is epp bepekarcolna a ketszazba akkor en a 68lovammal mit szoljak?

Giiz: Ultem mar stiftbe 200felett(ora szerint) de az egy 1.6 sedan volt. De ha jobb ido leszmegnezem mi a vege. 150ig pikk pakk fent volt miltkor meg szar gyujtassal.

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#34498) giigz válasza Szplöttyy (#34493) üzenetére


giigz
veterán

Hú b+, autópályán hoztad össze? Azért a Swift-be összefosnám magam ennyinél, még egy 2 tonnás tankban is figyelni kell 160-180 körül, de b+ 200+ a Swiftbe :C

Milyen motor is van benne? Azt ne mondd, hogy az 1.3 megy ennyit... :U

Szerk.: Jaaa, így más :D

[ Szerkesztve ]

(#34499) Varoz válasza Szplöttyy (#34497) üzenetére


Varoz
őstag

Rákerestem és tényleg. A PS a kevesebb, mert az a metrikus lóerő, a HP meg gépi lóerő. Angolszász területeken használják.
1HP=1.014PS

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34500) Motion_Blur válasza Szplöttyy (#34497) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hirtelen azt hittem 1.6-od van :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.