Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121738) kisza25 válasza Magnum_ (#121735) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem-nem csakazopel ;]
Nem vagyok kia rajongó és márkahű sem vagyok, mindig azt veszem ami nekem a legtöbbet adja a pénzemért.
Ezért vettem anno a skoda fabia kombit (kis autóban akkor nem volt más kombi, csak a 206 sw, de peugeotot nem.
A kia ceedet 3,1M mikor minden más 4-től indult.
A tipo-t 3,8M amikor minden konkurens 4,5M indul.
Amúgy jelenleg nem tudnék olyan kia-t mondani aminek szerintem jó az ár/érték aránya. A most kifutott ceed 1,6 gdi 135 ló 4,5M az jó áron lett volna, de arról lecsúsztam. A sportage, optima alap ára 1-1M Ft nőtt. Az alap ceed 4,5M szó-szó, de a jelenlegi 1,4 (1368ccm) motorja ezzel a 6 sebességes váltóval elég lomha. Ami nekem volt 1,4 (1398ccm) az egy másik motor volt azzal még lehetett haladni.
A ford meg a focus 1 óta népszerű autó és nekem az mindig is drága volt, a fiestáért se semmi, hogy mi pénzeket elkérnek, pedig az új abból is tetszik.
Szerintem jelenleg minden új autó ára el van szállva, mert megy a piac. A FIAT próbál visszakapaszkodni azért célozta meg árban az alját, de egyelőre nem hozta a tipo a várt eladásokat.
A hyundai és kia meg elkezdtek árazni, így is viszik akkor miért ne, de nekem már nem érte meg kia-t vennem.
Tsebacsi: tudod a virsli ujj és okostelefon átka, hiába 6" akkor is letudok nyomni 1 újjal skár 3 karaktert:P
Dolgozol akart lenni az a szó amit kifiguráztál.:)
Amúgy dobj fel egy képet a focusról, mióta megvetted nem is láttam azt a szépséget :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.