Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77451) vigyori78 válasza goccer (#77446) üzenetére


vigyori78
őstag

Az fps-t nem figyeltem, dropp alatt azt értem, hogy megáll az egész kép 1 másodpercre mintha egy videóban nyomnál egy pause-t.

(#77452) Lacccca87 válasza vigyori78 (#77451) üzenetére


Lacccca87
őstag

Folyamatosan csinálja? Meg milyen helyzetekben? ( pl még nem jártál a pálya azon részén, vagy pl első fejlövésed stb..) Nekem ezt korábban csinálta (néha most is ha frissítem a vga drivert) de csak az első meccsig utána megint jó.
Nálam tudom hogy ilyenkor tölti még be a shadereket.
Milyen CPU és VGA-val csinálja ezt?

(#77453) bepken válasza Lacccca87 (#77452) üzenetére


bepken
veterán

nálam is rendszeresen előfordul, hogy akad egyet a játék, amikor például adok egy fejest, de legtöbbször a gránát öléseknél akad egyet. ez viszont kétlem, hogy PC oldali hiba lenne.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#77454) vigyori78 válasza Lacccca87 (#77452) üzenetére


vigyori78
őstag

Folyamatosan csinálja 10 másodpercenként ( csak faceiten indított meccseken, CS2-ben semmi gond. )
i9-13900K, RTX4070TI, 32Gb...

(#77455) Lacccca87 válasza vigyori78 (#77454) üzenetére


Lacccca87
őstag

Face it hez kell vakami kulon program hogy tudj játszani? Anno Esea-n kellett hasznalnunk kulon progit ami anticheat is volt. Esetleg ha itt is van ott lehet valami hiba.

Ezt gondolom probaltad mar: [link]
Illetve a faceit oldalan irnak meg olyanrol hogy a kliensben a highlights ot kapcsold ki.

[ Szerkesztve ]

(#77456) vigyori78 válasza Lacccca87 (#77455) üzenetére


vigyori78
őstag

Faceit program és faceit anticheat.

(#77457) wjbhbdux válasza vigyori78 (#77454) üzenetére


wjbhbdux
veterán

HDD nincs a képben?

/s

(#77458) vigyori78 válasza wjbhbdux (#77457) üzenetére


vigyori78
őstag

Csak PCIe 4.0 NVMe M.2 vannak a gépben, de nem hiszem, hogy hardveres probléma lenne mert ha simán CS2-vel játszom akkor semmi gond, csak ha faceit meccset játszom akkor rossz.

[ Szerkesztve ]

(#77459) tfk3y válasza vigyori78 (#77458) üzenetére


tfk3y
tag

Régebben is láttam hasonló problémát, redditen olvastam ha jól emlékszem. Valakinek az oldotta meg a problémát, ha nem faceiten keresztül indította el a meccset, hanem elindítja a game-t először és a console -ba beírva a connect ip-t, majd azzal csatlakozik, akkor jó lett utána. De ez még a cs:go időszakban volt, lehet már nem oldja meg. Egy próbát azért lehet megérhet.

(o_O)

(#77460) vigyori78 válasza tfk3y (#77459) üzenetére


vigyori78
őstag

Mindíg consollal indítottam.

(#77461) Lacccca87 válasza vigyori78 (#77460) üzenetére


Lacccca87
őstag

A korábban linkelt oldalon lévő megoldást próbáltad?

Ami hirtelen még eszembe jutott, hogy ha használsz bármilyen vírusírtót (Windows defenderre is gondolok) akkor érdemes lenne hozzáadni a játék mappáját és a faceit app meg faceit ac mappáját is a kivételekhez. Ez is okozhat akadást.

Illetve ha használsz bármilyen overlay-t (bármilyne információ monitorra kiíratásához) érdemes lehet kipróbálni hogy kikapcsolod.

(#77462) Lmh válasza vigyori78 (#77454) üzenetére


Lmh
őstag

Az én konfigomon nem csinálja, cserélünk? ;]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#77463) vigyori78 válasza Lacccca87 (#77461) üzenetére


vigyori78
őstag

Ezeket már próbáltam. A logaddress_add 1 - et nem fogadja el.

(#77464) Lacccca87 válasza vigyori78 (#77463) üzenetére


Lacccca87
őstag

Hülye kérdés, de van rá módod hogy egy friss telepítéssel megnézni mi a helyzet?
Amin nincs fent semmi program csak a szükésges driverek (még a perifériák vezérlőidriverei sem, csak VGA,chipset,lan,hang) + steam + cs2 + a faceit cuccok.
Ha így nem akadna akkor az azt jelentené hogy valami futó/korábban telepített de szemetet hagyó dolog kavar be.

(#77465) terratech válasza vigyori78 (#77451) üzenetére


terratech
csendes tag

Nálam ugyanez a szitu, bár nekem nincs FaceIt, tehát a sima játékban csinálja. Valamikor jó 1 órán át és utána kezdi, valamikor meg 20 perc után. Melegedés nincs. Kurva idegesítő.

(#77466) bepken


bepken
veterán

meddig lehet behúzni a souvenir ládákat?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#77467) vigyori78 válasza Lacccca87 (#77464) üzenetére


vigyori78
őstag

Megvolt a Windows tiszta telepítés, minden program fent van ami előtte is. A Faceit programot nem telepítettem az böngészőből megy csak az anticheat progit telepítettem.
A hiba megszűnt, szerencsére.

(#77468) Lacccca87 válasza vigyori78 (#77467) üzenetére


Lacccca87
őstag

Utólag még eszembe jutott hogy lehet elég lett volna a Faceit AC ujra telepíteni, de örülök hogy már hiba nélkül fut.

(#77469) goccer


goccer
aktív tag

4:3 enjoyereknek kötelező anyag ;]

(#77470) MikeWazowski válasza goccer (#77469) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:C ;] :DDD de hisz ez egy a millióból eset... :DD
Ettől még a 4:3 a legjobb, hisz ez ki lett tárgyalva....

:DDD
Egyébként h ez a kö....g Faze nem tud veszteni....

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#77471) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Egy olyan kérdésem lenne, hogy történt valami a CS2-ben úgy február környékén amiről lemaradtam?

Eddig olyan 8-9000 között voltam(és a barátaim is) Preimerben
de mostanában szinte csak rossz meccseink vannak és most 6000 körül van mindenki. Nem hiszek az ELOHELL baromságban, meg annyira nem érdekel ez a rang dolog sem, igazából csak azt frusztrál hogy az élvezeti értéke a játéknak erősen lecsökkent úgy február eleje/közepe után. Nekem személy szerint az a legfrusztrálóbb hogy sokszor érzem úgy mintha többször annyi idő lenne mire elér hozzám az infó mint az ellenfél csapatának(értsd úgy mintha nagy lenne a pingem, de az rendben van 20-40 között átlagban).
(2000 óra felett jár mindenki, FPS is 200 fölött bőven, net nem változott senkinél)

Valaki tud esetleg valami hasznos infót?
A válaszokat előre is köszönöm :R

(#77472) Shkiz0 válasza Mustármag (#77471) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Semmit nem számít a pont.
Most legutolsó meccsünk:

Sm1le gyereknek volt a legnagyobb pontja szinte....

És ezt tudta intézni:

Végig csak pofázott, a gerjedt, csörgött, zörgött a mikrofonja, kb mint ha egy helikopterből játszott volna.
Egy aids lett a játék.
Ha nincs 4-es vagy 5-ös premade csapatod csak kiégés lesz a vége.

Arról nem is beszélve, hogy pl 12K-n hagytam abba, utána AFK miatt elvette a rangot, 3 loose, 1 win-re bedobott 8K-ra. Úgy, hogy elvileg a csapattárs és haver akinek volt pontszáma azt mondta mindegyik meccsen ilyen -100-120-at írt neki loosre, és még ha nem is egyforma azért 3 loose után bukni 4k pontot érdekes :D

Amúgy ettől függetlenül nálunk is megvan az, hogy egyik nap kb mindent bead, másnap meg mint ha meghajlították volna a fegyver csövét :D
Eléggé inkonzisztens az egész néha.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#77473) PeL


PeL
addikt

Anomaly : I QUIT... (THE STATE OF CS2)
neokCS : I QUIT CS2... (CHEATERS)

Három napon belül két nagyobb CS content gyártó is azt mondta hogy elég volt neki ebből. Remélem többen is követik őket. Elég szomorú, hogy ide jutottunk, hogy meg kell ezt lépni ahhoz hogy talán végre észbe kapjon a Valve. Meddig akarják még nézni hogy teljesen tönkreteszik a játékot a csalók? Jelenleg tényleg játszhatatlan lett a játék, 20.000 ELO-t kb nem lehet elérni mert 5 meccsből legalább háromban fix aim / wh-s playerek vannak.

(#77474) wjbhbdux válasza PeL (#77473) üzenetére


wjbhbdux
veterán

> észbe kapjon a Valve

hány éve van tele konkrét botokkal, nem csaló játékosokkal, hanem egy sima parancssorból futó serverekre tucatjával betöltődő csaló botokkal a Team Fortress 2? a CS-nek ehhez képest semmi baja :D

/s

(#77475) GhanBuri Ghan válasza Shkiz0 (#77472) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Már a CS:GO is inkonzisztens volt, egyik nap mindent beadott, másik nap semmit, de olyan szinten, hogy mondjuk egyszerre láttuk meg egymást az ellennel, kapásból lövök felé párat, beadja a fejest, máskor teleszórom (érzésre 8 testlövés), erre kiírja, hogy mondjuk "46 in 2". És ez egy meccsen belül végig ilyen. A másik kedve dolga az, hogy ha le akar pontozni, akkor soloban bedob alacsonyabb rangú full premade-ek ellen, akik úgy játszanak, mintha valami S-Tier döntőt néznék. Tökéletes smoke-ok, tökéletes flashek, a legjobban időzítve. És a következő meccsen, meg az azutánin is ugyanez :)

(#77476) Mustármag válasza Shkiz0 (#77472) üzenetére


Mustármag
őstag

Elszomorító hogy ilyen állapotban van a játék. Főleg hogy rendszeresen jön a statisztika hogy mennyi pénz ömlik a befelé a játékhoz köthetően.

Köszönöm a válaszokat. :R Remélem előbb vagy utóbb tesznek valamit azért hogy javuljon a játék élvezhetősége.🤞

(#77477) vigyori78 válasza PeL (#77473) üzenetére


vigyori78
őstag

2 ember sajnos kevés, mellettük még van 5000 kisebb tartalomgyártó aki ládát nyitogat és vagy 200k felhasználó aki nyitogat és amíg ebből ömlik a pénz pont leszarják sajnos. Na meg a csalók akik havi 10-30-50 eurót fizetnek évek óta a csaló programokért abból szerinted nem csurran cseppen a valve házatáján valakinek, hiszen ezek mind olyan csalások amit soha nem vesz észre a vac mert ki lett adva nekik a forráskód.

(#77478) goccer válasza vigyori78 (#77477) üzenetére


goccer
aktív tag

Nagyon sokan leálltak egyébként a contettel, a twitterem ezzel van tele. Abban viszont teljesen igazad van, hogy amíg a sok hugyagyú nyitogatja a ládákat, amiknek a megterülése egyébként rosszabb a legótvarabb online kaszinóknál is, addig a Valve csak röhög a markába, és a community arcába szarik a "fixed a gap in the geometry" szintű update-ekkel.

A premier mára már teljesen kuka. Régebben csak 20k fölött kezdődtek a gondok, én még 18k körül tök nyugisan eljátszottam márciusban. Most már viszont 15k alatt is így pörögnek: THE 25.000 PREMIER EXPERIENCE

(#77479) mepet válasza goccer (#77478) üzenetére


mepet
addikt

Ez de durva ez a video. :Y

(#77480) LendvaiFeri1 válasza goccer (#77478) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

hogy amíg a sok hugyagyú nyitogatja a ládákat, amiknek a megterülése egyébként rosszabb a legótvarabb online kaszinóknál is

Haver ~150 ládából nyitott kb. 5 kesztyűt, abból valamelyik millió felett van.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#77481) goccer válasza LendvaiFeri1 (#77480) üzenetére


goccer
aktív tag

Szívből gratulálok neki. Sztem akkor te is nyiss ki gyorsan 150 ládát ;)

(#77482) MikeWazowski válasza goccer (#77478) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Egyszerűen hihetetlen amit ezzal a game-mel csinálnak.... vagy inkább nem csinálnak. :((

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#77483) MikeWazowski válasza goccer (#77481) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Inkább 300-at, akkor lesz 2 is milliós felett....

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#77484) LendvaiFeri1 válasza goccer (#77481) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

10 megvolt karácsonykor, elég is volt a következő évre. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#77485) GhanBuri Ghan válasza LendvaiFeri1 (#77480) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ez nagyjából olyan, mint az "éveken át vette havi ezer lottószelvényt, és a végén telitalálatosa is lett" - az esélye megvan, szóval mindig lesz valaki, akire ezt el lehet mondani, de a legvalószínűbb esemény az az, hogy sokkal több pénzt költesz, mint amennyi visszajön.
Előttem is dobott már csapattársnak Medúzát a heti dropban (akkor ért kb. 500 eurót, most 1500-4500 között van), de ettől még szinte mindig három centeset fogsz kapni.

(#77486) wjbhbdux válasza goccer (#77478) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Valve mindig leszarta hogy hányan és ki játszik a CS-vel, nem fogja őket meghatni ha abbahagyja a fél pro scene se. Régen is megvolt a játék, amikor nem volt youtube, se twitch, és az esportra is magasról tettek, amíg Icefrog nem hozta be náluk a Dota miatt, hogy egyáltalán létezik. Tudod milyen támogatást adott a Valve régen a major szintű lanokra? Építettek egy standot ahol a többi Half-Life modot reklámozták :D

Az örök elégedetlen közösség meg az állandó rinyálás egy nyűg a fejlesztőik hátán, és ott ha felbaszol egy fejlesztőt, pl amit redditen csinálnak ha megjelenik egy Valve arc valami minimál infoval 2 kommentben, és utána minden top post neki üzenget hónapokig) -egyszerűen fogja magát és átmegy egy másik projectre a cégnél, mert nincs megszabva hogy min dolgozhatnak.

A CS-t mindig el fogja vinni a hátán a társadalomba ágyazottsága egy csomó országban, hiába vártok annyi törődést felé mint egy normális fejlesztőnek kéne. Nincs hozzá kötődésük, mert egyik eredeti CS fejlesztő sem dolgozik már ott.. ők csak megörökölték ezt és kínjukban néha ránéznek több-kevesebb lelkesedéssel.

/s

(#77487) bepken


bepken
veterán

[link] - ebben a videóban hangzik el szerintem a lényeg, illetve maga a nagy kérdés: évtizedek tapasztalata és begyűjtött információhalmaz alapján miért érte meg nekik kiadni egy "Counter Strike 2" elnevezésű játékot úgy, hogy a legkardinálisabb pontját a játéknak (anti-cheat) nem hogy nem fejlesztették tovább, de a jelek szerint nem is aktív jelenleg? ...ahogy bagoly barátunk mondja, simán találhattak/átcsábíthattak volna olyan szakembereket más platformról, akik sok éve dolgoznak működő anti-cheat rendszeren, ezzel bebetonozva az emberek fejében azt a tényt, hogy ők tényleg megtesznek mindent annak érdekében, hogy az egyetlen igazi probléma gyökerét kiírtsák a játékból.

aztán persze ott van a másik oldal, amit egy másik youtuber említett: miért is jelentené be a Valve, hogy milyen státuszban van az anti-cheat fejlesztése vagy hogy mikor lett annak bármilyen funkciója aktiválva?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#77488) wjbhbdux válasza bepken (#77487) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A CS2-vel hasonló gyakoriságú frissítéseket mutató steamdb-s aktivitás arra utal, hogy itt csak egy netkód és engine tesztelés zajlik a Neon Primehoz, az lesz amibe majd több energiát fektetnek.
A CS Source is így kezdte, hogy Source engine bugokat javíthassanak, optimalizálják mielőtt kijött a HL2

HA lesz belőle valami.

Azt is rosszul gondolják, hogy majd a kevesebb játékos miatt jobban odafigyelnek rá. Pont azt mutatja a Valve múltja, hogy ha az érdeklődés lankad akkor inkább otthagyják a fejlesztést is. CS/DoD Source, TF2, Artifact.. mind hátra lett hagyva amikor eleve vagy idővel már nem voltak önmaguktól átütő sikerek.

A Steam bevétele mellett eltörpül ez a ládázás, hiába tűnik sok pénznek. Egyre kevésbé érik meg nekik ezzel foglalkozni, régen a CS játékosok adták a Steam felhasználóinak nagy részét, de mára csak egy kis szelete.

Gabe meg az agyra csatolható chip fejlesztésbe önti a pénzt [link] , Elon Muskkal van versenyben. Ezt szponzoráljátok minden kinyitott ládával, nem a VACot

/s

(#77489) GhanBuri Ghan válasza bepken (#77487) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Egyszerűen kevés a fejlesztő, a CS2-n alig van tartalom, tehát még az sincs itt, amiért megérte volna átjönni a GO-ról.
A Valve eddig mindig akkor tett le valamit az asztalra, amikor érezhetően fogyott a bevétel (nagy úr a negyedéves pénzügyi jelentés), valószínű ez még nem jött el eléggé.

(#77490) bepken válasza wjbhbdux (#77488) üzenetére


bepken
veterán

ez esetben nagyon remélem, hogy még sokan és nagyon sokáig fognak ládákat nyitogatni (helyettem is ;]:D ), mivel én továbbra is szeretem ezt a játékot.

én nem látom továbbra se ennyire borúsan a dolgokat, mivel szerintem a Counter Strike továbbra is presztízskérdés a Valve számra. lehet, hogy csak a nyűg van vele, meg sok az idióta komment, stb amiket írtál....azt viszont nehezen hiszem el, hogy egy Valve méretű cégnél ne találnának embert rá, aki a nyakába vesz egy fixen milliókat hozó projektet. mindig lesz rá ember szerintem :)

major után volt egyébként egy podcast, ahol SPUNJ, moses és Janko beszélgettek - [link] - mint kiderült, a major alatt moses váltott pár szót az egyik fejlesztővel, aki annyit el tudott árulni, hogy az anti-cheat probléma jelenleg a legnagyobb prioritás náluk. persze ez a kijelentés utána eléggé el lett poénkodva, de kétlem, hogy ezek a srácok ilyesmit elmondanának élő adásban, ha nem lenne valami valós alapja.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#77491) goccer válasza bepken (#77490) üzenetére


goccer
aktív tag

Az utolsó bekezdéshez annyit tennék hozzá, hogy az AC update az tipikusan olyan, amit nem a changelogokból meg a csöpögtetett infókból fogunk megtudni, hanem egy hatalmas ban wave-ből, remélhetőleg. Amíg ilyen nincs, én nem indítom el a játékot (legalábbis a premiert biztos nem).

(#77492) wjbhbdux válasza GhanBuri Ghan (#77489) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Valve-nál nincs negyedéves pénzügyi jelentés, nincs befektető, nincs részvényes, aki követelőzne. Csak Gabe van, aki még 3 másik dolgon is ügyködik mellette (mélytengeri hajózás, agychipek, autóversenyzés). Szóval nem fog odamenni verni az asztalt hogy hová lettek a dust2 serverekről a playerek..
Épp ezért nem viselkednek úgy, mint legtöbb másik cég (3 CS játék jött ki 25 CoD alatt :DDD ), hanem azt fejlesztik amit jónak, az iparban előremutatónak látnak, ami mostanában főleg Steam és hardver, sem mint játékok.

Kivétel csak a L4D2 volt, amit egy év alatt dobtak össze, mert a konzolon azt kiadó EA kiemelkedő franchise teremtő ingyen marketinget ajánlott nekik mellé, de nem nekik való volt ez az időpontra fejlesztgetés, ki is szálltak a buliból az egyszeri kihívás teljesítése után.

/s

(#77493) GhanBuri Ghan válasza wjbhbdux (#77492) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Az, hogy nincsenek a tőzsdén, az nem azt jelenti, hogy nincsenek pénzügyi elvárások.

(#77494) bager13


bager13
aktív tag

Tapasztalataim alapján a trust factorra épülő rendszer jól működik. Emiatt látjuk annyira másképp a csaló helyzetet és a toxic társak jelenlétét.
A minap mentem pár premiert az egyik steam-es barátommal(300 pont volt közöttünk) , csak ámúltam, hogy milyen toxic csapattársakat kaptunk, és az egyikben az enemy-ben volt csaló is.
Ha egyedül megyek ilyen gondom nincs bármilyen hihetetlen is.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#77495) Spet


Spet
addikt

Amikor sima MM-ben magic bullet-el, full aim és wallhack-el boostolja a silver 2 rangos a kalákat az priceless :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.