Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#300040) Navaren válasza kchris78 (#300027) üzenetére


Navaren
aktív tag

Nem azt mondom, hogy a kínai motyók specifikációs háborújához méltó módon valami lehetetlen gyors töltést paszírozzanak a cuccokba, csak azért, hogy el lehessen mondani, hogy benne van, vagy hogy villogni lehessen vele, hogy 10%-kal gyorsabban tölt, mint a másik, aztán armadányi process figyelje, hogy úgy működik-e a dolog, ahogy kell.

Nem azért kellene bele, mert a másik telefonban is benne van.
Maga a gyorstöltés egy racionális, klassz funkció (ráadásul szerintem tipikusan Apple-ös, simán látom magam előtt, ahogy a telefont a töltőre dugva a dynamic island töltést jelző animációjára bökve kiválasztod, hogy most standard helyett gyorsan töltsön), aminek a hiányára nem válasz, hogy a célzott lojális vásárló demográfia nem igényel egy funkciót, amit nem is ismer márkán belülről.
Ráadásul eltelt már annyi idő a feature piaci bemutatása óta, hogy Apple megcsinálhatta volna 'Epülösen', a végletekig túlbiztosítva, hülyebiztosra, ahogy szokta a máshonnan átlopott ötletekkel.
Egy 60W-os gyorstöltés integrálása nem hinném, hogy bármilyen problémát okozna Cupertino-ban.
Sőt, mint írtam fentebb, szerintem már rég tervben is van, hogy mikor, hogyan jön majd először majd a Pro modellekbe, aztán majd lejjebb.

iBalu // Ordo Ab Chao //

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.