Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281751) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Továbbra is rettentő bosszantó, hogy Apple eszköz nélkül kínszenvedés bejutni a fiókba, ugyanis nem küldi ki az egyszeri kódot SMS-ben és/vagy hívásban. iCloud és AppleTV+ előfizetés birtokában szerintem elvárható lenne, ha készülékem nincs is már, hiszen a fentiek nem igénylik készülék meglétét. Van erről valakinek valamilyen információja? Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#281752) Noxy válasza tylerddd (#281751) üzenetére


Noxy
veterán

Beállítottad előtte a megbízható telszámot a 2 lépéses hitelesítéshez? :F
Bármilyen telefonra elküldik az SMS-t. Nem kell ehhez iPhone. [kép]
Vagy már SIM kártyád sincs? :U

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#281753) tylerddd válasza Noxy (#281752) üzenetére


tylerddd
veterán

Minden be van állítva, 2018 óta így használom, de ez a marhaság kb. egy éve van ...

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#281754) Noxy válasza tylerddd (#281753) üzenetére


Noxy
veterán

Nagyon nem marhaság.
Minden be van állítva, és nem küldik az SMS-t?
Akkor ezek szerint ezt mégsem állítottad be.
Másik meg az, hogy nagyon nem életszerű, hogy valaki így használja az ATV meg az iCloud-t. De ettől függetlenül lehet így is.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#281755) tylerddd válasza Noxy (#281754) üzenetére


tylerddd
veterán

Őőő, most nehogy már ebbe menjünk bele, hogy mennyire életszerű :DDD 2018-ban váltottam androidra és előtte icloud-os e-mailt használtam. Mindenhol ez van megadva, nem szerettem volna mindenhol átváltani másra. Az Androidos telefonok pedig egyébként tökéletesen kezelik az iCloud e-mailt, push-ként kapom az üzeneteket. AppleTV+ alkalmazás van a tévémre és Google TV-re, akkor miért ne használnám?!

És továbbra is, de, minden be van állítva, hidd el, és nem jön az SMS egy idő óta.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#281756) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az Apple Watch Series 8 kompatibilis a régebbi iPhone telefonokkal is?
Pl a Apple iPhone XR
Arra gondoltam, hogy minden működik rajta,pl az ekg is?

[ Szerkesztve ]

(#281757) Noxy válasza tylerddd (#281755) üzenetére


Noxy
veterán

Sztm akkor írjál az Apple supportnak, vagy hívd fel őket ezzel a problémával. :)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#281758) Sefter válasza gyuri2008 (#281756) üzenetére


Sefter
veterán

Szia!

Igen, működik XR-el is.
A funkciókat az óra tudja, ilyen szempontból nincs köze a telefonhoz.

Psn ID: sefter_hun

(#281759) gyuri2008 válasza Sefter (#281758) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm a választ.

(#281760) divan válasza kkdesign (#281722) üzenetére


divan
senior tag

Érdekes, nekem a 13 minimnek sosem volt olyan kedvező a fogyasztása, mint most a 16.3-al. Jelentőset javult a korábbi verziókhoz képest.

(#281761) burgatshow válasza gyuri2008 (#281759) üzenetére


burgatshow
veterán

Funkciók tekintetében az óra a mérvadó, de egy minimális elvárás azért van az óra és a telefon kompatibilitását illetően (pontosabban az operációs rendszer verzióját illetően).

Nyilván az S8-as órával nem lesz gond, de például egy régi S8-at nem fogsz tudni egy iPhone 6S-hez párosítani új eszközként.

(#281762) c64fanhun


c64fanhun
tag

Van arra lehetőség iphoneon hogy ha van egy adott kép amit csináltam a telefonnal, és miután az icloud szinkronizálta hozzá férjek az eredetihez?
Jól jönne mikor lightroomban szerkesztem telefonon ha nem a kis felbontású képpel kellene dolgozzak.
Fotókból le lehet valahogy tölteni, hogy pl. abból az adott képből eltárolja az eredeti méretűt?

(#281763) kchris78 válasza gyuri2008 (#281756) üzenetére


kchris78
veterán

Az a lenyeg hogy az az iOS verzio fusson rajta ami legalabb olyan friss mint az oran futo watchOS.

(#281764) Revesz válasza bodorjanos (#281742) üzenetére


Revesz
aktív tag

Persze, azzel tisztában vagyok, hogy a 4G több energiát igényel mint a wifi. Sajnos internet nélkül is nagyon merül, készenlétben net meg minden nélkül 8 óra alatt -20% aksi az horror szerintem. Tehát egész napra kivetítve(16 óra) 40% kapacitást veszítek, és még a 4g is ki van kapcsolva.
A céges telefon meg 1 hét alatt sem merül le ha éppen szabin vagyok, pedig ott még a 4G-t sem lövöm ki. Valami itt nem kerek sajnos :/

Kali: Megfelelő beállítás alatt mire gondolsz? Yettel eSim és yettel adatmegosztó fizikális van a telóban. Az eSim az alapértelmezett hanghíváshoz. A másikról megy a 4G és az adatforgalom-váltás meg ki van kapcsolva.
Adatmegosztóhoz telefonszám nincs megadva.

(#281765) lugosi válasza tylerddd (#281755) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem ez tényleg support kérdés lesz, működnie kellene. Hívd fel őket, kizártnak tartanám, hogy fizetsz egy szolgáltatásért (apple tv+) és ne tudd használni. Biztosan tudnak segíteni.
Majd írd már be mi lett a megoldás.

(#281766) pigatt válasza bigdady (#281741) üzenetére


pigatt
őstag

Ezek szerint nem csak nálam van jelen ez a probléma! Régóta így van? Én csak kb. 1 hete lettem “almás”.

i9 / 4080 / 32"

(#281767) icecave válasza pigatt (#281766) üzenetére


icecave
Topikgazda

iOS 16 óta van. Nyilván ez nem az OS hibája, de valami eldugott dolog lehet, mert a "bug-os topikban" a ph rendszergazdák is dolgoznak rajta egy ideje, de nincs megoldás.

(#281768) bodorjanos válasza Revesz (#281764) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Bocs, így akkor teljesen érthető az elkeseredésed! Ez tényéeg nagyon furán nagy fogyasztás... Térerő probléma nem lehet az adat kártyánál? Akkor szokott még nagyon merülni nálam, ha sokat egyezkedik a toronnyal a gyengébb térerő miatt. A melóhelyen gyenge a jel minősége és érezhetően jobban merül a telefonom, mint ahol normális a térerő van.
Nem okoskodni akarok, csak agyalok, mi kavarhat még be nálad. Multi SIM-el sajnos nincs tapasztalatom.

(#281769) tylerddd válasza lugosi (#281765) üzenetére


tylerddd
veterán

Az lesz. Az az érdekes, hogy van, amikor simán kiküldik elsőre. Ma pl. amikor legelőször írtam ide, azóta "várom". Tehát pl. más szolgáltatásoknál volt olyan, hogy ha később is, de valamikor megjött a kód. Itt semmi.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#281770) Noxy válasza c64fanhun (#281762) üzenetére


Noxy
veterán

Mindig az eredetit látod, amikor rá böksz egy képre az iPhone-n a fotók app-ban, mert letölti az eredeti méretű képet. Pld szerkesztésére. (Alul bökj a körben az i betűre.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#281771) tuzpenge válasza Noxy (#281770) üzenetére


tuzpenge
őstag

"Mindig az eredetit látod, amikor rá böksz egy képre az iPhone-n a fotók app-ban" -> Ha és amennyiben van net elérése és az iphone tárhely optimalizálása be van kapcsolva. Ha ez nincs akkor valóban az eredetit látja.

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#281772) crue válasza burgatshow (#281729) üzenetére


crue
őstag

A megvalósítást nem tudom, de azt meg tudom erősíteni, hogy két Telekomos simmel valóban működik a dolog.

(#281773) Wajk válasza crue (#281772) üzenetére


Wajk
addikt

nem semmi, én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy szolgáltató ezt meg tudja oldani, ha már mind a két kártya náluk van. Gratula. Van egy csak szükségből tartott Yetteles számom, lehet át is viszem feltöltősre a T-hez.

Csak az tart vissza, hogy azért két szolgáltató jobb mint 1 minden eshetőségre. Továbbá 80%-ban WiFi fedett helyen vagyok, így a WoWiFi-nek hála elér aki akar.

#281767 icecave: kompatibilitási gond lehet igazad van, de nálam 15.7.2 alatt egyeltalán nem jelentkezik. havonta ha egyszer be kell lépnem sokat mondok. pedig több eszközök használom az oldalt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#281774) Wajk válasza Revesz (#281739) üzenetére


Wajk
addikt

Próbáltad teszt jelleggel egyiket kivenni/kikapcsolni éjszakára, hogy akkor mit mutat? Én még esetleg megpróbálkoznék azzal, hogy az Adatmegosztót is e-sim-re váltani ha nem nagy macera. Emellett valami rémlik, hogy egyes szolgáltatók Adat only kártyái az APN beállítás miatt is sokkal többet harapnak az akksiból. Talán a Yettel AdatSim és NET APN.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#281775) Noxy válasza tuzpenge (#281771) üzenetére


Noxy
veterán

Nem mondod? :Y
Basszus, ezt nem is tudtam. :W
Ha már idézel akkor pontosan kellene, nem pedig valamit kiemelni a szöveg környezetből.
Most miért kellene még külön elmagyarázni neki, hogy mit jelent az, hogy letölti. :U
Vagy azt írta hogy a lepkék hordták fel neki az iCloudba ,és nem tudja hogy kerül vissza? :F

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#281776) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Létezik valamilyen app ami kezelni tudja a híváslistát?
Nagyon kevés számomra a 100 utolsó szám megtartása!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#281777) dzsampi


dzsampi
junior tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy lightning kábelt és találtam hardveraprón egy eladót:
[link]

Ha vásárolok nála, akkor valahogyan tudom azt ellenőrizni, hogy ténylegesen eredeti terméket kaptam?

Köszönöm szépen! :R

(#281778) c64fanhun válasza dzsampi (#281777) üzenetére


c64fanhun
tag

+457 pozitív értékelésnél szerintem nem merné megkockáztatni, hogy hamisítványt adjon el egy kábelől.

(#281779) sztivo válasza bigdady (#281741) üzenetére


sztivo
őstag

Ősszel nálam is előfordult, bármelyik böngészővel (igen, tudom, Safari mind) és már a hajam téptem tőle. Egy napon megjavult, de egy hete kb ismét előjött, kedvencem mikor kétszer kell belépnem, mert elsőre semmi nem történik :D

(#281780) kchris78 válasza c64fanhun (#281778) üzenetére


kchris78
veterán

En vettem itt ilyen kabelt es nem volt veluk semmi gond. Nem tudom honnan hozzak de lehet nem is akarom tudni :D.

(#281781) divan válasza Mo Bill (#281776) üzenetére


divan
senior tag

Nem, nem létezik. Az IOS nem ad engedélyt külsős appnak, hogy hozzáférjen a híváslistához.

(#281782) Sys85 válasza sztivo (#281779) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem január elején kezdte el a durvulást,naponta többször kivágott és minden nap.Cirka 1 hete megszűnt ez a hülyeség,azóta 1x sem dobott ki.
Pedig már kezdtem hozzászokni,egyre kevésbé bosszantott. :DDD

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#281783) tuzpenge válasza Noxy (#281775) üzenetére


tuzpenge
őstag

Pontosan azt idéztem amit írtál.....nemértelek!
De lényegtelen is.....
"Most miért kellene még külön elmagyarázni neki, hogy mit jelent az, hogy letölti" -> amíg azt is el kell hogy szedd le a fóliát róla miután kibontod és mielőtt telefonálni akarsz....
Itt nem konkrétan a fórumtársra gondolok, csak igen sokszor el kell magyarázni az alapokat is különben a segítség nem segítség....

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#281784) cellpeti


cellpeti
veterán

Erre valaki?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#281785) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Gariban volt cserélve az akku szvsz 100%-os de az elmúlt napokban meghülyült a Safari úgy eszi az akkut mintha nem lenne jobb dolga, napi 2x kell töltsem a telefont ha nem akarok attól tartani, hogy lemerül mielőtt haza esek. Lehet ezzel kezdeni valamit? :B
(12mini)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#281786) Sys85 válasza cellpeti (#281784) üzenetére


Sys85
veterán

Legjobb tudásom szerint nincs rá opció.
Én is kerestem régen,de nem találtam beállítási lehetőséget.
Legjobb megoldás egy okosóra/fitness karpánt,az mindig rezeg a kezeden.:DDD

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#281787) icecave válasza Micsurin (#281785) üzenetére


icecave
Topikgazda

Valami lehet vele, nálam is hasonlóan eszik 1-2 napja 14PM-on.

(#281788) half333


half333
őstag

Üdv! Tudnátok ajánlani honnan lehet venni iphone X-hez teljes kijelzős minőségi üvegfóliát amihez jár ilyen keret amivel könnyebb a felhelyezés?

(#281789) Lali-213 válasza half333 (#281788) üzenetére


Lali-213
senior tag

Szia,

Valami ilyesmire gondoltál?

(#281790) cellpeti válasza Sys85 (#281786) üzenetére


cellpeti
veterán

Köszi :R :R :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#281791) bigdady válasza Lali-213 (#281744) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sosem volt bekapcsolva a privát átjátszó nálam. Azt sem tudom mi az de megnéztem nincs is bekapcsolva. Idegesítő mindig kidob naponta többször is a ph.

[ Szerkesztve ]

(#281792) Lali-213 válasza bigdady (#281791) üzenetére


Lali-213
senior tag

Így elég rejtélyes a dolog. :F 16.3-mal sem lett jobb?

(#281793) Sgr_A válasza bigdady (#281791) üzenetére


Sgr_A
addikt

Érdekes hiba
nálam nem jelentkezik i14 ios 16.3 csak safarit használok, egyszer sem dobott még ki
igaz csak az MA meg a HA oldalakon nézelődöm

(#281794) Sys85 válasza Lali-213 (#281792) üzenetére


Sys85
veterán

Az az érdekes hogy össze-vissza jelentkezik.
Nálam ősszel volt párszor kidobálás,de ritkán és novembertől gyakorlatilag nem is találkoztam vele,aztán január elején belehúzott.Naponta 1000x kidobott.Aztán 16.3 óta meg semmi.
Hogy mi alapján válogat a ph oldala azt nem tudom.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#281795) Lali-213 válasza Sys85 (#281794) üzenetére


Lali-213
senior tag

Mobilnetről és wifiről is csinálta? Szinte mindig wifin néztem.

(#281796) Sys85 válasza Lali-213 (#281795) üzenetére


Sys85
veterán

Mindenhol csinálta.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#281797) bigdady válasza Sgr_A (#281793) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én ph-t használok. Kipróbálom ma és ha-n akkor

(#281798) half333 válasza Lali-213 (#281789) üzenetére


half333
őstag

Szia! Nem tudom mert sokat dícsérnek de még márkásat nem próbáltam! Te igen? Bevállt? Nem torzit a szineked,belátási szögön? Ehhez jár ilyen segítő keret h rendesen fel tudjam helyezni a fóliát v lehet külön is venni (mi a szakszerű neve 😄)?

(#281799) Sys85 válasza half333 (#281798) üzenetére


Sys85
veterán

A maga idejében volt X/Xs/11 Pro-hoz felhelyezőkeretes kiszerelés is (anno én is úgy vettem),de már nem látok sehol ilyet,csak a szimpla üveget.Az újabb telefonokhoz van keretes csomag,de sajnos ezzel Te nem vagy beljebb.
Amúgy bevált üveg,semmiféle anomáliát nem produkál,több telefonomon is ez volt,a 13 Pro-n most is ez van.Én nagyon elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#281800) half333 válasza Sys85 (#281799) üzenetére


half333
őstag

Köszi szépen!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.