Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101044) buci30 válasza Gsx-rr (#101039) üzenetére


buci30
addikt

Ahogy gondolod :)
Mert neked milyen tokod is van?

Nem azt mondtam ,hogy nincs értelme mert ahogy írtam nekem is lenne mire használni de attól még csúnya.

Én pedig ahogy tudod ezek szerint nem azért veszek tokot ,hogy másnak tetszen mivel magamnak veszem és azért, hogy lássák iPhone-om van :)
Ha olyat akarok akkor van egy nagyon vékony átlátszó tokom ami szinte nem is látszik és ennyi. De az nem is véd semmit....
Az ,hogy a tok hátulján kivan vágva a alma nem tehetek róla ,hogy csak ilyen oldalra kinyitható volt sima nem.
lefele nyitó volt de nekem oldalra kellett.
Plusz nem is értem a lényegét ahogy írtam is mert ahogy kinyitom már takarja is a lukat :D Így nem is látszik amúgy se :)

B-L-A-C-K Igen ki azt én is észre vettem, és meg is jegyezte a videoba is, hogy ki van vágva :)

paci88 Na arra igen! Oda kötelező is, így már értem :)

local1 Szerintem kell! Igaz szép meg minden de ha sok pénzed van és csak telefonra költeni akkor nem kell. Persze benne van ,hogy sose esik le ,de ha igen akkor meg már mindegy. Nekem az 5s sose eset le. A i6 meg már vagy 5x biztos igaz szerencsére semmi baja a tokok miatt :) Meg én mondjuk azért teszek rá ha majd megunom és eladom vagy családba ajándékba mint az 5s akkor az karc mentes legyen és szép állapotba. Meg miért legyen karcos stb az engem is zavarna azért...

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.