Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51526) bandus válasza kolosanyi (#51522) üzenetére


bandus
veterán

hagyjuk már, hogy csak a sportoló embernek nem lesz sérve, és csak az edzett ember tud egyenesen ülni a székben. ez egy cseppet túlzás. én ismerek olyan embert is, aki sportol még is szar a tartása, meg olyat, aki nem, és mégsem szar, na akkor mi van? :)

Yeffy:
igen, ott van, hogy szerintem. ha ott van, hogy szerintem, akkor abból hogy hozod ki, hogy én bárkinek is meg akarom mondani, hogy mit tartson fontosabbnak. :F ennek az egyszerű mondatnak a megértése azért nem kellene, hogy gondot okozzon.

PB:
így van, csak itt néhányan hajlamosak a végletekben gondolkozni, meg túlértékelni a gyúrás jelentőségét.

#51527:
sehol nem állítottam, hogy haszontalan. én is szeretek lejárni a terembe, de nagyon hátul van a prioritásban. de a ti szemetekben már óriási vétség, ha valaki nem sportol, vagy rossz a tartása, közben pedig elképzelhető, hogy 10-szer annyi GDP-t állít elő egy évben, mint te. meg az ellenkezője is. azt nem értem csak, hogy miért kell ítélkezni azok felett, akik esetleg nem vesznek meg a testmozgásért. ami nyilván nem jó dolog, de az ő dolguk.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.