Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46851) xcds


xcds
őstag

Miért lenne sok heti 5x2 óra edzés? Ha vki nem mozog mást, egyáltalán nem sok.

(#46852) Yeffy válasza shteer (#46846) üzenetére


Yeffy
veterán

ezt a kettőt mondjuk láttam :D
nagyon jók : :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46853) shteer válasza BÁ Nutrition (#46848) üzenetére


shteer
titán

irigyeljük a vasalt heréjét :K egyértelmű

..szerintem jónak tűnik

(#46854) Dicker válasza shteer (#46853) üzenetére


Dicker
őstag

Nőknek bejön. Kérdezzétek meg az itteniektől, hogy tetszik e nekik a vasalt here, egyik se mond nemet.

(#46855) Dexar007


Dexar007
veterán

De miert jo ha vasalt? Nem lesz rancos? :F

Give me your cum,bull!

(#46856) Koczó93 válasza shteer (#46846) üzenetére


Koczó93
őstag

Betegek vagytok :DDD

(#46857) Cassidey válasza Assdak (#46847) üzenetére


Cassidey
senior tag

Edzős napokon hatot, normál napokon négyet. Szerk: de 3g-os adagjaim vannak, lehet ezért fura nektek?

Mike ezt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#46858) SchumiBácsi

Na ez aztán protein :DDD

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#46859) xcds válasza Cassidey (#46857) üzenetére


xcds
őstag

Ez most feltöltés vagy mindig ennyit akarsz tolni?

(#46860) Sotho válasza Cassidey (#46857) üzenetére


Sotho
őstag

18g/ nap az rengeteg, neked max 3 gramm kellene /nap, de szerintem semennyi inkább. :U
Baromság ez a kreatin, akármennyire is tolja a sok majom, erre majd magadtól is rájössz.

(#46861) Assdak válasza Cassidey (#46857) üzenetére


Assdak
őstag

Hja így oké.

(#46862) Dexar007 válasza Sotho (#46860) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem az egyik legjobb kieg. En regen is jol reagaltam ra,es most is. :K Persze lehet csak placebo,de az is eleg. :D

Give me your cum,bull!

(#46863) Cassidey válasza xcds (#46859) üzenetére


Cassidey
senior tag

Feltöltés.:)

(#46864) xcds válasza Cassidey (#46863) üzenetére


xcds
őstag

Annak végülis elmegy, bár a méreteidhez nem kevés.

(#46865) Dicker


Dicker
őstag

Retro videó.
Bár sokan még a micimackót nézték akkor.

(#46866) Ijk válasza Cassidey (#46857) üzenetére


Ijk
nagyúr

Korán ellövöd a puskaport. ;]
Nekem 2 év után jól belassult a fejlődés, az első egy-két hét betöltés után viszont mintha megrúgtak volna, iszonyat jó érzés volt hogy hirtelen kb 20%-ot dobott az edzéseimen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46867) Cassidey válasza Ijk (#46866) üzenetére


Cassidey
senior tag

Erre egyébként én is gondoltam, de hát nem egy olyan dolog amit egyszer az életben lehet. :) Érdekes egyébként, a külföldi oldalak első számú kiegek közé sorolják a vitamin-omega3-fehérje után, nálunk meg sokan várnak vele inkább.

Most még olyan gyors a fejlődés, hétről hétre látványos külsőleg is, súlyokat is tudom emelni, bevallom baromira élvezem. :) De készítem magam lelkiekben, hogy ez nyilván nem lesz mindig így.. A guggolás a kedvenc, kíváncsi vagyok, mi lesz a vége (súlyban).:)

[ Szerkesztve ]

(#46868) kolosanyi válasza shteer (#46846) üzenetére


kolosanyi
veterán

Látom megérintett a téma. ;]

(#46869) shteer válasza kolosanyi (#46868) üzenetére


shteer
titán

szerzett egy újabb rajongót ;]

..szerintem jónak tűnik

(#46870) KoVee84


KoVee84
senior tag

ez meg van? :DDD

(#46871) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

103kg vagyok, alakulok :D Kezd emberi formám lenni :K Méreteim is alakulnak, valahogy a karok nem akarnak nőni, pedig az szokott leginkább :F Na mindegy, mell és váll, hát rendben. Láb se olyan mint kellene, derekam miatt ugye óvatosba kell edzeni.. Na de mindegy, ez van oszt kész :DDD

(#46872) shteer válasza God Vazzeg (#46871) üzenetére


shteer
titán

Nem hisszuk, kepet!

;]

..szerintem jónak tűnik

(#46873) rwin5 válasza KoVee84 (#46870) üzenetére


rwin5
őstag

Olimpikonunkat tisztelem, de a hatalmas szócsavart nem értem, nem tudom ki vált vasalóval eddig példaképpé.. :) persze rühellem a lenti palit, de azt is, hogy mindig linkelgetitek pedig "leszarjátok"..

(#46874) stickrs válasza Dicker (#46865) üzenetére


stickrs
senior tag

Én kerestem régebben neten,hogy valahol fenn van-e az összes rész,de nem találtam. Neked megvannak?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#46875) kolosanyi válasza rwin5 (#46873) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amúgy azt se tudtam ki ez, amíg el nem kezdtem olvasni a topikot. Örülök, hogy eljut hozzám is a sok sztárpletyka, nem is tudom hogy bírtam ki eddig. ;]

(#46876) #65313280 válasza God Vazzeg (#46871) üzenetére


#65313280
törölt tag

Készülsz a Berki Classicra? Herevasalás is megvolt? :D

(#46877) Ijk válasza kolosanyi (#46875) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem értem miért fújja ennyire a média. Nekem aztán semmi problémám vele, tőlem vasaltasson, leszarom. De hogy ezt miért kell az ember pofájába nyomni minden egyes hírportálon az rejtély számomra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46878) Champipi


Champipi
senior tag

Creatine engem bevizesít, pufók lesz tőle a fejem, mint a Danny De Vito-nak. Igazi húsfejű, tulok, politikus kinézetem lesz tőle. Próbáltam a King Creatine-t is, mert állítóag "az nem vizesít", legalábbis eladó szerint. De attól is bepufultam.

[ Szerkesztve ]

(#46879) kolosanyi válasza Ijk (#46877) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért, mert most is róla beszélünk. Győzike 2, a marhaságaira sokan kíváncsiak, ezért meglátogatják az adott oldalakat, megveszik a Blikket stb. Ez pénzt hoz a médiának meg neki is, az átlag, unatkozó ember meg jót tud rajta csámcsogni. Igazából ez csak annak rossz, akit nem érdekelnek ezek a hírek, vagyis neki se, mert az úgyse foglakozik vele.

(#46880) Assdak válasza Champipi (#46878) üzenetére


Assdak
őstag

Minden kreatin valamilyen szinten vizesít, az eladó debil volt.
Arra kell figyelni, hogy ne nyomja az ember mellette őrült módon a szőlőcukrot stb. mert a cukor vizet köt meg. 1g cukor 4g vizet tud megkötni. Általában az szokott a probléma lenni, hogy kreatin mellé nyomják az emberek orrba szájba a szőlőcukrot, hogy növeljék az inzulinreakciót. Szénhidrátos kaja előtt kell bevenni, szőlőcukor nélkül, és nem lesz vizesedés.

(#46881) shteer válasza Champipi (#46878) üzenetére


shteer
titán

Nem lehet, hogy alapbol ilyen vagy? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#46882) Silverr válasza xcds (#46851) üzenetére


Silverr
aktív tag

Mert sok a mi szintünkön, hidd el. Föleg ha nincs rendes táplálkozás, elegendő pihenés. Bőven elég heti 3-4 szer odatenni magad rendesen, de akkor sem két órát. Mi a tökömet lehet heti 5x két óráig edzeni :F
Esetleg te is enyit edzel? Mert akkor már értem miért nem vagy izmos és fogod a genetikára ;] :P

(#46883) rwin5 válasza Silverr (#46882) üzenetére


rwin5
őstag

régen kb 2 éve én is nyomtam a heti 5-6 edzést 2 óráig igaz akkor voltam a legjobban szálkás, nem is jött a tömeg nagyon de nagyon ott voltam erőben, szóval szerintem nem rossz az. Most kb heti 3-4 edzés fér bele időhiány miatt erőben 1-2 gyakorlatnál nem vagyok egy csúcs de kb +10 kg vagyok :D

(#46884) Assdak válasza rwin5 (#46883) üzenetére


Assdak
őstag

Én eddig heti 5x edzettem, napi max 1 órát. Szerintem ez simán tartható egy átlagembernek, ha mellette tud rendesen pihenni.
Mondjuk most csinálom ezt a HST-t heti 3 nap edzéssel, és jobban kiöl mint a heti 5 =)

(#46885) rwin5 válasza Assdak (#46884) üzenetére


rwin5
őstag

Olyat is nyomtam még edzőtársammal, akkor úgy volt, hogy csak egy izomcsoportot nyomtunk mindig de azt amíg bírtuk, nagy súllyal. Nekem már nem fér bele az időmbe sajna ez a heti 5 edzés, hétvégével fér bele ígyis általában a 4 edzés.. Ha nem fájna rohadtul a derekam most teljesen jól érezném a bőrömben magamat. Szerintem úgy edzen mindenki ahogy jól esik, nem kell mindenkinek vadállatnak lenni, a mozgást is szeretni kell ha örömöt okoz neki, hogy 2 óráig nyomja akkor csinálja :)

(#46886) Silverr válasza rwin5 (#46885) üzenetére


Silverr
aktív tag

Jó, egyet értek. Aki akarja természetesen csinálhatja, a mozgás jó. De ugye itt mindenki izmos akar lenni, vagyis a nagy többség. A te + 10 kilódból is látszik, hogy nem fér össze a rengeteg edzés és az izmosság. :)
Egyszerüen nem tud a test regenerálódni ha ennyire gyötrik nap mint nap. Természetesen naturál vonalról van szó.

(#46887) N.Ferry válasza rwin5 (#46885) üzenetére


N.Ferry
senior tag

akkor én nagyon nem vagyok hc a heti három edzésemmel :(

Walking Dead

(#46888) xcds válasza Silverr (#46882) üzenetére


xcds
őstag

Én szinte minden nap mozgok vmit. Csináltam én már mindenhogy. :D Voltam már izmosabb is, de nem az edzés volt az oka. ;) :DDD A genetika meg létezik. Elég megnézni, hogy ki hány kiló volt, meg milyen erős, amikor elkezdte.

(#46889) Silverr válasza N.Ferry (#46887) üzenetére


Silverr
aktív tag

Én is 3x edzek. Oda teszem magam ahogy csak tudom és bőven elég ;)

(#46890) stickrs válasza rwin5 (#46885) üzenetére


stickrs
senior tag

nem is az,h jól esik,vagy nem,csak fejlődés szempontjából nembiztos hogy a legjobb választás. amikor 4-5 gyakorlatokat nyomtam bicepszre, 4szériával,akkor is jól éreztem magam,mert dejól szétdurrant a bicepszem,csak épp sehova nem fejlődött,ameddig nem vettem vissza 2 gyakorlatra. De ez is emberfüggő,meg attól is függ,hogy mennyire intenzív az edzés,hány gyakorlat/izomcsoport, ha pl fél óra bemelegítés van,meg 15 perc nyújtás a végén,akkor nem is olyan sok az a 2 óra :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#46891) xcds válasza Silverr (#46889) üzenetére


xcds
őstag

Dobj egy képet, és majd kiderül, elég-e. ;]

(#46892) shteer


shteer
titán

elég a 3

annak aki nem lábazik ;]

..szerintem jónak tűnik

(#46893) Silverr válasza xcds (#46891) üzenetére


Silverr
aktív tag

Elégedj meg most a bicepszemmel :DDD a többit majd ha vége lesz a diétámnak kb. másfél hónap. Nem szoktam fotózgatni magam mivel nincs tükröm sem meg nincs aki lefotózzon sem :DD
[link]

(#46894) rwin5 válasza Silverr (#46893) üzenetére


rwin5
őstag

szép szőrzet ;] :P

(#46895) Silverr válasza rwin5 (#46894) üzenetére


Silverr
aktív tag

Hehe, jó magas tesztoszteron szint :DDD

(#46896) stickrs válasza Silverr (#46893) üzenetére


stickrs
senior tag

ha a mellkas-has is ilyen dzsungelharcos stílusu,akk csak ledobod a partyprémet és máris -5% testzsir :D látványra legalábbis :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#46897) Silverr válasza stickrs (#46896) üzenetére


Silverr
aktív tag

Á nem, azt mindig szörtelenitem :D Na jó, itt egy kép pontosan 3 évvel ezelőttröl. Akkor szőrtelen voltam és kicsi :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#46898) GeryFlash válasza Silverr (#46882) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem értem, én is szoktam heti 5 alkalommal (van hogy 4szer, de ha k*rva kemény vagyok akkor heti 6szor is) edzeni, másfél két órát kb. Nem értem mi ez a ledöbbenés, kondis ismerőseim se heti 3szor 1 órát tolnak, az mégis mi a francot érne? Külön van bontva láb,kar,mell,hát,váll napra, van amit 1 óra alatt is le lehet tolni, de mondjuk egy kar nap simán van két óra, főleg ha a végén még fut/hasazik az ember.

#46899: Pontosan :)) Csak nem értem, miért van mindenki ezen a heti 5x2 órán annyira felháborodva :DDD

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#46899) Silverr válasza GeryFlash (#46898) üzenetére


Silverr
aktív tag

Mindenki úgy csinálja ahogy jól esik neki :R ;)

(#46900) stickrs válasza GeryFlash (#46898) üzenetére


stickrs
senior tag

kar nap 2 óra :Y ird már le légyszi a programod,mert kar nekem max fél óra,ha nagyon elnyújtom :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.