Hirdetés

2024. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190801) Dorian válasza aelod (#190800) üzenetére


Dorian
félisten

Szerencsere nagyon olcsón

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#190802) Peaceliker


Peaceliker
addikt

Skacok! Tényleg jól látom hogy 40kg ig állítható súlyzók azok 60e től kezdődnek? :Y
Marha macera ezeket a tárcsákat fel le építeni, edzésem negyede legalább ez szerintem :W
Mondom csak veszek már valami kompakt cuccot, de azért 120e egy párra erős. Rosszul néztem valamit vagy ezek tényleg ennyibe mennek? Ha van valami jó tipp ilyesmi beszerzésre osszátok meg velem lécci :R

"Oh my Goa'uld!"

(#190803) S e t h


S e t h
nagyúr

Brzenk még mindig egy állat.
A levegő már fogyóban, de 60 évesen ez vmi elképesztő teljesítmény. Az ellenfele ilyen 100-120 kilóval is bicózó srác, az öreg meg egy igazi legenda, motiváló.
[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#190804) Vitee válasza Peaceliker (#190802) üzenetére


Vitee
aktív tag

Akkor mar teremberlet... En is otthon kinlodtam 1-2 evig, de nem nagyon tudom osszehasonlitani a termi edzessel.
Foleg, hogy szeretek gepeket hasznalni, arra meg otthon zero lehetoseg.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#190805) Peaceliker válasza Vitee (#190804) üzenetére


Peaceliker
addikt

Pont ezen kezdtem kattogni. Már most is 200e van abban a cuccban amit vettem itthonra és lassan kell majd még pár tárcsa.
Mondjuk nekem marha nagy előny hogy itthon dolgozom és rugalmas a munkám, sokszor munkaidőben tudom edzeni, azt az időt nem a családtól veszem el.
De igen, asszem lassan át kell gondolnom ezt a dolgot :W

"Oh my Goa'uld!"

(#190806) python1 válasza Peaceliker (#190805) üzenetére


python1
veterán

Èn már 3 x estem át ezen, mèg svèdben is csináltam magamnak saját edző helyisèget, most is, pedig van saját tulajdonban terem a gyereknek.
Az otthoni rugalmasságot, nem tudja felülírni senmi, gèpek meg főleg, nem kell senkihez igazodni, ha nem itthon edzenèk fele ennyit nem edzenèk, nekem nyűg már bárkire várni, mindennap 1- óra csak azèrt ment el, hogy eljussak a teremig- vissza, mindennel együtt, ez nekem sokat vesz el az èletemből.
Termèszetesen, helyet azt foglal, de ha van lehetősèg, nagy ziccer kihagyni, az otthoni edzèsi lehetősèget.

[ Szerkesztve ]

(#190807) python1 válasza python1 (#190806) üzenetére


python1
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#190808) Peaceliker válasza python1 (#190806) üzenetére


Peaceliker
addikt

Jaja ettől tartok én is. Hogy terembe nem járnék le ennyit, mert közbe jön valami majd és a satöbbi.
Mondjuk most otthon is picit macera, elő és elpakolni... Bár legalább bemelegítés meg is van :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#190809) m3ss válasza Peaceliker (#190802) üzenetére


m3ss
veterán

sztem ahhoz kepest hogy nem kell tobb tarcsat venned, nem kell semmit szerelned, nem foglal semmi helyet meg olcsok is ezek az allithatok. en is kivoltam az allando szerelgetestol, en biztos nem akarnek minden sorozatban szerelgetni..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#190810) Peaceliker válasza m3ss (#190809) üzenetére


Peaceliker
addikt

Ja hát ne is mondd. Ráadásul már a kétkezes súlyzót is szét kell szednem néha hogy felépítsem... Sírok rajta :N
Csak azt reméltem egy 50% al olcsóbb :W
Bár akkor egyik pár kézi súlyzó eladható meg nem kell vennem még egy kis ideig tárcsát a francia rúdra, azt majd levonom belőle fejben hogy a lelkem zsidó része picit megnyugodjon :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#190811) fogkefe21 válasza Vitee (#190781) üzenetére


fogkefe21
kezdő

Meddig tart? Ez kúra vagy életed végig most már nyomni kell, mert ha abbahagyod visszaesel a kiindulási pontra?

(#190812) tisn válasza Peaceliker (#190805) üzenetére


tisn
addikt

multkor egy srac (50 koruli mint en) a terembol teams meetingezet. kihangositotta, es le se szarta... :)

(#190813) tisn válasza m3ss (#190809) üzenetére


tisn
addikt

miert gond ennyire a szereles? ugysem koredzest toltok, 2-3 perc pihi alatt meg kenyelmesen atszerelitek.

(#190814) Peaceliker válasza tisn (#190812) üzenetére


Peaceliker
addikt

Persze, nekem is van olyan meeting ahol csak halgatni kell. Ehhez van fülesem is, kihangositás mondjuk nem játszik, baktitkot nem teregetek meg megraknak érte :U

Súlyzó szerelés meg:
Kézi súlyzó csavar le, 2 kis tárcsa le, kétkezes súlyzó csavar le, félig megemel mert máshogy 10kg os tárcsa nem jön le. Akkor azt át a kézire csavar fel... És ezt még 3x és ez csak egyik alkalom. Múltkor láb edzés közepén már csak ettől 142 volt a pulzusom :DDD ja és ezt a földön térdelve görnyedve.
Nyilván meg lehet oldani? Meg hát. Lehetne könnyebb... Lehetne. És innentől már csak annyi a kérdés hogy telik-e rá és az embernek megér-e annyit az egész. :)) :R

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#190815) Dorian


Dorian
félisten

Nekem a terembejárás sokkal jobban bejön. Nem kerül időbe, mert melóból hazafelé úton csak bemegyek, ill. itthon sokkal(!) nehezebben veszem rá magam, h nekikezdjek.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#190816) Tyler Durden válasza Dorian (#190815) üzenetére

Nálam ugyanez, annyi, hogy HO-ból melózok elég sokszor a terem meg 5p kocsival. Illetve ez vmilyen szinten énidő is, örülök, hogy kicsit kiszakadok a 3 gyerek + feleség kombó mellől :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#190817) Peaceliker válasza Tyler Durden (#190816) üzenetére


Peaceliker
addikt

Engem viszont lehet megölne az asszony érte, ez is dilemma faktor :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#190818) tisn válasza Tyler Durden (#190816) üzenetére


tisn
addikt

nekem is jobb a terem, oda eljarok, itthon meg csak porosodnak a kezisulyozk.

(#190819) aldebaran válasza Tyler Durden (#190816) üzenetére


aldebaran
őstag

Nekem ugyanez. HO-ban meló, edzőterem kb. 10 perc kocsival. Egész nap otthon vagyok.
Nem a családtól veszem el ezt az időt, hanem magara szánom, magamnak adom.
A gyerekek pedig ha úgy gondolják, jönnek egyik, vagy másik hónapban, mert a jó példa ragadós... a rossz is, de mi a jót mutatjuk. És ha a gyerek lemegy a terembe velem és látja, hogy nem kell félni, megtanulja az eszközöket használni, később már magától is megy majd, ha akar.

Én féltem a teremtől és évekig ezért nem mertem edzeni...

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#190820) Peaceliker válasza aldebaran (#190819) üzenetére


Peaceliker
addikt

Ezek mind tök jó dolgok. És szeretem most egyik "tábor" sem akarja a másikra erőszakolni a választását. :C És ez egyébként meg külön szuper hogy itt ilyen a hangulat. Legtöbb topicban ilyenkor már az én így szoktamból rég véres szájú hitvita kerekedik ;]

Nekem most úgy jönnek ki az edzések, hogy amikor a napom úgy alakul, szóval nem igazán tervezhető. És közben is van hogy megszakítanak, esetleg gép elé kell ülni. Aztán ez teremben nyilván nem megy. Arra meg még nem bírtam rávenni magam hogy hajnalban menjek (már ha nálunk egyáltalán van olyan hely a kb kettőből ami korán nyit :DDD).
Délután már ritkábban van erőm meg asszony is tuti jobban nyürnyögne, ha otthon hagyom a két kis terroristával. Mert ha otthon edzem mégis csak kéznél vagyok, adott esetben tudok segíteni is akár. Múltkor pihenő időben 2 szett között pucoltam a zöldség :DD

Szóval nyilván ha nagyon akarnám le tudnék járni, de most még billegek a költségek az idő és a melyik a jobb nekem peremén. És ez vagyok én ez az én életem jelenleg. Aztán van a mindneki más és ez így van jól.
Azzal meg nincs gond hogy most többen elmesélik ki hogyan és miért. Mert valójában egy egy élmény/tapasztaltam megosztó topic. :R

"Oh my Goa'uld!"

(#190821) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Ugyan kicsit off, de bátorkodom megkérdezni itt, talán van valakinek tapasztalata. Izommeghúzás/túlerőltetés, illetve beállt, bekeményedett izomzattal van gond. Masszázs nem segített, napi rendszerességgel van mozgás (ugyan rendszeres, intenzív sport nem annyira). Ismerős ajánlotta hasonló probléma a vörösfény terápiás lámpákat, mondván hogy neki és családban másnak is abszolút és hatékonyan segített. Esetleg van valakinek személyes tapasztalata, hogy a gyakorlatban érnek-e valamit ilyen panaszok esetén, vagy "csak hinni kell benne"? :R

(#190822) tisn válasza Peaceliker (#190820) üzenetére


tisn
addikt

Legtöbb topicban ilyenkor már az én így szoktamból rég véres szájú hitvita kerekedik ;]

AZONNAL indulj el egy terembe edzeni a sok vassz@rt meg dobd ki az ablakon! :)

(#190823) Peaceliker válasza BigBlackDog (#190821) üzenetére


Peaceliker
addikt

Ha nem csak vörös hanem meleg is (tehát nem ledes) lehet még hasznos is lehet. Többi az hit, de annak is erős ám a hatásfok :DDD
Én most pont derék tájon intéztem egy ilyet, nekem séta jó volt rá. Nyújtás nem, attól rosszabb lett. Lightos kimozgatás jó lehet tán. De ha nem is meleg, akkor hideg borogatás? Ezt egyszerű tesztelni otthon. Aztán amelyik jó arra lehet akár céleszközt venni. :R

tisn

Köszi, megnyugodtam, már kezdett diszkonfort érzetem lenni, hogy nincs még balhé hanem értelmesen tudunk beszélni/mesélni :DDD :R

"Oh my Goa'uld!"

(#190824) tisn válasza Peaceliker (#190823) üzenetére


tisn
addikt

nekem derek/terdfajasnal a termalban ucsorges, vizsugarral massziroztatas jo szokott lenni, enyhit a fajdalmon.

(#190825) Dorian válasza BigBlackDog (#190821) üzenetére


Dorian
félisten

A hőterápia (szauna, infra, stb), masszázs segít, de persze nem egy alkalomtól kell csodát várni. Lazítja a szöveteket és erőteljesebb lesz a vér és nyirokkeringés ami elősegíti a gyógyulást. Ezen kívül laza átmozgatás, és a megerőltetés kerülése. 4-6 hét és rendbe jön.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#190826) OPiiPO válasza Peaceliker (#190823) üzenetére


OPiiPO
veterán

"nincs még balhé hanem értelmesen tudunk beszélni/mesélni :DDD :R" - jaja, kissé zibus is lett a topic hangulata :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#190827) scdlsc válasza OPiiPO (#190826) üzenetére


scdlsc
aktív tag

:DDD

(#190828) Peaceliker válasza OPiiPO (#190826) üzenetére


Peaceliker
addikt

Jaja, aki nem tolja a toxic masculinity-t az mind az ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#190829) S e t h válasza scdlsc (#190827) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#190830) Vitee válasza fogkefe21 (#190811) üzenetére


Vitee
aktív tag

Ezt ha elkezded, jah, egy eletig szol.
De oszinten kb 2-3 perc az egesz, mire benyomsz egy adagot, most heti 4 injektalast csinalok, kb 10 perc lehet egy heten...
Ugye a test potlas legtobb esetben termeketlenne tesz, igy a gyermeknemzes sokkal nehezebb, sok esetben nem is lehet, ha ez zavar valakit akkor HCG kell melle, emellett termekeny maradsz.
Sokan vannak, akik sok ev utan leallnak vele, cold turkey, vagyis szimplan abbahagyjak es ennyi, semmi PCT, semmi segitseg, hogy a crash kevesbe legyen szar.
Legtobb ember par het utan visszaall a kiindulo ertekekre, de allitolag az a par het igen szar.

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#190831) Flash Gordon válasza BigBlackDog (#190821) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Hát a növényeknek biztos használ a led vörös-kék fénye :DDD , az infralámpa az ami keringés serkentő, gyulladás csökkentő, általában arcürerggyulladásra bevált cucc. A környezetemben páran szenvedtek ezzel és segített. Én az ilyen lehúzós kiba... drága cuccok helyett ajánlom hogy először kicsiben szerezz be mondjuk egy ilyen megbízható svájci darabot, ezzel nem nyúlsz mellé mert több féle tünetre is használhatod [link]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#190832) m3ss válasza tisn (#190813) üzenetére


m3ss
veterán

80 kg szerelheto kezisulyzo sem ketfiller, ez a tobbletkoltseg elenyeszo, igy utana egy eletre meguszod a szerelest. kenyelmetlen, korulmenyes, bemelegito sorozatok miatt vegkepp. egesz edzes szerelesbol allna. egyszer kiprobalsz egy ilyet soha tobbet nem akarsz szerelgetni.
amugy meg nem tudom ki hogyan edz, de gyanitom nehanyan csodalkoznanak az intenzitason ha tenyleg bukasig edzel..nemelyik gyakorlat utan a fejembol is kimegy a ver, orulok ha leulok es csak pihegek, nem hogy meg szerelgessek.

nekem annyira nem hianyzik a terem, persze nemelyik gep igen, de az egyeb vele jaro dolgok egyaltalan nem. amugy is elvennek a rdlezo csajok a figyelmemet es meg a vegen megserulnek :DDD na meg hosszu tavon joval gazdasagosabb otthon.
legjobb dontes volt ez az allithato sulyzo. ha 2x ennyibe kerulne, akkor se akarnek szerelgetni :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#190833) Peaceliker válasza Flash Gordon (#190831) üzenetére


Peaceliker
addikt

Vagy patikában vettünk mi, még olcsóbb volt, tán még EP re is megy (ha ez érdekes) :R

"Oh my Goa'uld!"

(#190834) Vitee válasza m3ss (#190832) üzenetére


Vitee
aktív tag

Ahova en jarok ott nem venne el a figyelmed. Kiveve ha birod a 60+os noket, akkor kanaan lenne szamodra...
Olyan szinten ritkan latok fiatal lanyokat, hogy az kinkeserves. Ha olyan terembe jarnek ahol fiatalok vannak, ott pedig allandoan varni kell a gepekre. Itt varni nem kell, de legalabb szinte csak oregek vannak :U :O

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#190835) aelod válasza Vitee (#190834) üzenetére


aelod
veterán

Jobb a békesség hidd el nekem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#190836) scdlsc válasza Vitee (#190834) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Ahová én jártam/járok (nemrég váltottam termet), ott voltak/vannak csajok, viszont jóval kevesebben, mint férfiak. De sokkal-sokkal kevesebben vannak. Ezen már gondolkodtam, hogy vagy vannak olyan termek, ahol fürtökben lógnak a csajok, vagy... Nem akarok senkit minősíteni, szóval nem folytatom. ;]

(#190837) Peaceliker


Peaceliker
addikt

Na, önmegnyugtatás miatt megnéztem, nincs helyben terem. 15km re van egy elvileg jó értékelésű. Ez rosszabb esetben 30p út vagy több attól függ mikor hogy állt be a műút :DDD amúgy legyen 15p. Akkor ki-be szállás öltözés, tököm tudja biztos vagy összesen 40-45p. Az már majdnem az edzésem, szóval meg is nyugodtam. Itt mordorban nincs más opció itthon kell edzeni... Akkor meg kell majd egy állítható súlyzó ;]
Amúgy jön comhajlito/combfeszito kiegészítő hétfőn, elvileg rámegy a padomra. Akkor ez a szenvedésem is megoldódik :))
És ha már bele költöttem eddig vagy 190 ezret ( :Y) a cuccokba akkor azt le is kell dolgozniuk úgye :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#190838) Vitee válasza Peaceliker (#190837) üzenetére


Vitee
aktív tag

En azert orulok, hogy nem kell mar cserelgetnem a tarcsat, szerencsere terem is viszonylag kozel.

aelod
Jogos, legalabb tudok koncentralni az edzesre!

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#190839) Fred23 válasza python1 (#190678) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ilyesmi arányaim vannak most nekem is, csak has tájékán tippre egy kicsit több a zsír; és mivel jóval alacsonyabb vagyok, a hasonló forma mellett a felkarom csak 37 centi perpill.

sherlock82: Nagyon erős a testalkatod, így ránézésre tipikus testépítő genetika, amiből tán bármit ki lehetne hozni, ha tolnál a sportba némi fanatizmust.

Tyler Durden: Makrókat hogyan lövöd be a diétádban? A bevitt energia hány százaléka egyik-másik, vagy akár szimplán melyikből hány grammot viszel be? Én akkor vesztettem izmot korábban diéta alatt, mikor a ch-t vittem le nagyon. (Aztán persze nem vagyunk egyformák.) Azóta nálam a bevitt energia minimum 42%-a ch diéta alatt is.

roti86: A testmagasság -100-at se érted el, mégis ütős forma. Ahogy nézem, sokan mások se érik el, mondhatni a többség. Lehet, nem is annyira pontos ez a közelítés, mint eddig gondoltam. :F (Dazsar adatai alapján is ez a helyzet.)

Dazsar: A DEXA is tud tévedni úgy 1%-ot, szóval -jó esetben- lehetsz 15,9%-os tzs-n is. Ami viszont örvendetes, az az, hogy a mérésedből egyértelműen kiderült: lehet valakinek ennyire kockás hasa is ilyen "magas" testzsíron is. Mert ez az, amit viszont nem gondoltam volna. Kábé mindenütt olyanokat írnak, hogy ilyen hasa nem lehet az embernek 15% körüli tzs-n. Na, ezt most úgy konkrétan megcáfoltad.

S e t h: Ezt láttam. Lehetett akár bunda is, de nem tudom. Ha nem volt az, le a kalappal az öreg előtt. Tényleg legenda, de ennyi idősen?!

[ Szerkesztve ]

(#190840) BigBlackDog válasza Dorian (#190825) üzenetére


BigBlackDog
veterán

+ #190823 Peaceliker: :R Köszönöm a válaszokat. Akkor egyelőre nem erőltetem annyira. A gond az szerintem, hogy napi szinten kapja az ívet (autóban + ülőmunka), így hiába van lelazítva, vagy némi sportolással átmozgatva, pár nap alatt visszajön a jelenség.

(#190841) headhunter válasza S e t h (#190803) üzenetére


headhunter
addikt

Nem sok esélyt adtam előzetesen a sorozatos vereségek miatt és nem volt benne "tűz" azokon a mérkőzéseken, de rám cáfolt. [link]

2023-tól 7-ből 5 vereség. [link]

(#190842) Dazsar válasza Fred23 (#190839) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Elméletileg ami nekem van mérés az "hibás" és inkább vagyok 12.51%-on mint 16.9-en.
[link]
[kép]
Ami így jóval reálisabb mint "ilyen has" majdnem 17%tzs-vel. Egyszerűen "lehetetlen".
[link]

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#190843) Vitee válasza Dazsar (#190842) üzenetére


Vitee
aktív tag

Azon gondolkodom , hogy mennyire erdekes, hogy mennyire mas dolgokat hajszolunk es akarunk elerni.
Te a szamokat, holott a tukor nem hazudik, en a fel karomat odaadnam ha ugy neznek ki mint te es nem kellene hanynom minden alkalommal amikor tukorbe nezek, neked pedig nem eleg, mert a szamok mast "mondanak".
Hmmm, mennyire erdekes lenyek vagyunk :))

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#190844) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Én meg kedvet kaptam hozzá, meg kiváncsi is vagyok. Hétfőn 11-re megyek mérésre. :DD

[ Szerkesztve ]

(#190845) m3ss válasza Dazsar (#190842) üzenetére


m3ss
veterán

na azer'. akkor a 12-13%-os tippem egesz jo volt :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#190846) aelod válasza Vitee (#190843) üzenetére


aelod
veterán

Tegyél érte. Ha nem teszel akkor még nem fáj eléggé amit látsz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#190847) Fred23 válasza Dazsar (#190842) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az a 12,5% jobban is passzol ahhoz, amit az ember a formádhoz társítana netes képek alapján. Jó tudni, hogy van ilyen meg olyan DEXA is.

(#190848) Vitee válasza aelod (#190846) üzenetére


Vitee
aktív tag

Faj az pedig bizony, ezert is teszek erte es nyomom ;)
Remelem egyszer elerem az elegedett statuszt... :O

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#190849) aelod válasza Vitee (#190848) üzenetére


aelod
veterán

21 év edzéssel a hátam mögött azt kell mondjam, hogy amint aúlyzót fogsz sosem leszel elégedett.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#190850) Vitee válasza aelod (#190849) üzenetére


Vitee
aktív tag

:O :DDD

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.